Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) ates2


ates2
senior tag

Másnál van olyan hiba mintha fagyogatna a kép? fps nem esik le semmi nem meleg a gépben minden stabil,de ilyen mikro akadások vannak :p

(#5202) Gergo28 válasza Xaels (#5200) üzenetére


Gergo28
tag

Én sem voltam már annyira gyerek akkor mikor a 4 megjelent, nekem is belement több ezer óra még az Xfire-s időkben, csak inkább számomra a komolyabb multiplayer élményt a 4 hozta el, meg hát akkor lett internetem is :))
A brightness-t még megpróbálom, de többit azt zsigerből kikapcsoltam! :D

(#5203) ates2 válasza ates2 (#5201) üzenetére


ates2
senior tag

Közben látom,hogy rakat embernél ez a probléma,az új patchnél csesztek el valamit,reméljük minél hamarabb javítják.

(#5204) Gergo28 válasza ates2 (#5201) üzenetére


Gergo28
tag

Nekem csak a menü droppol, de az rendesen.

(#5205) GAbre válasza Gergo28 (#5204) üzenetére


GAbre
veterán

Nyomjatok 1 gép restartot.

Avatar

(#5206) JSaN válasza ates2 (#5201) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem mar tobb 1 hete folyamatos mikro laggok akadasok vannak, es baromi idegesito. Van hogy 1-2 secre meg all minden, aztan meg y tovabb (de persze ilyenkor reg lelonek, mert jellemzoen akcio kozben jon elo) ugy hogy kozben az FPS stabil 70-80 kozt, es ping is 40-60 kozott van es marad. Nekem a betoltes is baromi lassu, en csak DOM20-t tolok, es mire betolt addigra mar a B pontot tamadjak. A win 120gb SSD-n van, a jatek egy WD black vinyon, tegnap csak ez miatt vettem egy 512Gb SSD-t, aztan hetvegen at koltoztetem a jatekon.
A jatek tetszik amugy, de ez a sok lagg kifagyas es akadas kikeszitt lassan.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#5207) weri válasza Gergo28 (#5196) üzenetére


weri
senior tag

Azert nem latod mert tenyleg borzalmas a visibility. Sztem rosszabb mint a BF5-be mikor meg jelent.
Regi crash-en siman lehetett latni az ellent, mostanin alig. "A" haz teton a kerites annyira szornyu alig lehet latni ha valaki fent van :d

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#5208) Gergo28 válasza weri (#5207) üzenetére


Gergo28
tag

De fentről is alig látni le a kerítéstől... :D

(#5209) juve600 válasza oriic (#5161) üzenetére


juve600
nagyúr

és ahhoz LMG-vel kell játszani vagy attól függetlenül feloldja a Battle pass szint elérés ?

(#5210) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nekem kb mióta kint van a játék úgy néz ki hogy minden indításnal shader reinstall és ha valamiért újra kell inditanom a játékot akkor megint shader reinstall mert más különben meccs közben kilép. Másnak is vannak ilyen gondjai?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#5211) ates2 válasza GAbre (#5205) üzenetére


ates2
senior tag

oké az utána jó is egy ideig aztán megint kezdi,szóval tuti a gamemmel van valami gond,főleg activision forumon látom elégé sok embernek

(#5212) KaitouP válasza pulffy (#5198) üzenetére


KaitouP
veterán

Szeretem a konzolomat, Sony -s vagyok, de elfogultság nélkül ismerem el azt, hogy a Sony rendszere ezzel a megoldással szar ahogy van. Remélhetőleg az új konzolnál a villámgyorsnak beharangozott SSD-vel nem lesz már ilyen probléma.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5213) pulffy válasza KaitouP (#5212) üzenetére


pulffy
őstag

szivemből beszéltél :R

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5214) Dave567


Dave567
addikt

Hogy lehet a dolgokat kinyitni ha megkapom a Battlepassba? 4-es vagyok, de minden lockolva van... :R

(#5215) ates2 válasza Dave567 (#5214) üzenetére


ates2
senior tag

Amiket kapsz csak a FREE cucc és magától kapod ahogy eléred a szintet.

(#5216) Segal válasza Dave567 (#5214) üzenetére


Segal
veterán

Meg kell venni a pass-t. Ha nem veszed akkor csak a free cuccokat kapod ingyen.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5217) Dave567 válasza ates2 (#5215) üzenetére


Dave567
addikt

(#5216) Segal Köszi :R Most már világos, furcsa is volt. Jó kevés cucc van freeben..

[ Szerkesztve ]

(#5218) Segal válasza Dave567 (#5217) üzenetére


Segal
veterán

Csináld a missionokat vagy a daily feladatokat. Az is ad axtra tartalmat és ott az összes ingyen van :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5219) venom8888


venom8888
őstag

Kurvara nem dob be az uj mapokra,se GW se simaban,van egyaltalan?:)

(#5220) Xaels válasza venom8888 (#5219) üzenetére


Xaels
félisten

Crash 24/7

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5221) Mr X válasza venom8888 (#5219) üzenetére


Mr X
veterán

Crash-en most mentem két kört, nekem ez nemgyerebe, egy húsdaráló az egész.

Szeretem, mikor így kapunk ki.

(#5222) SH4D0W2011 válasza KaitouP (#5212) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én azt nem a Sony hibájának tulajdonítanám, hogy ilyen lassúak a merevlemezek. :D Jobb lenne 2-3x annyi adatot letölteni? Szerintem nem mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#5223) Dave567 válasza Segal (#5218) üzenetére


Dave567
addikt

Szoktam csinálgatni néha néha, de annyira nem fontos ezek a kozmetika cumok meg camok.
Inkább leülök kikapcsolódni néha, meg darálni.
Azért az durva, hogy darálom LMG-vel a helit Crashen, és nem viszi át a golyó...

(#5224) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Crash nagyon adja. Anno nem sokat jatszottam rajta, Remasteredben tobbet, de jo latni h emlekszem meg h mi merre van.

Meg orom kiszedni a sok campert akik azt hiszik el tudnak bujni. ;]

Live-Die-Respawn

(#5225) .LnB válasza oriic (#5224) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem fura, hogy semmit nem frissítettek a mapon. Egy az egyben ugyan az mint régen volt. Csak most színesbe látom, mert anno promod-dal, eléggé le volt butítva a grafika. :) Gondolkodtam is, hogy kellene nyomni rajta egy pár S&D-t. Mik a tapasztalatok, értelmes a nép S&D-re?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5226) oriic válasza .LnB (#5225) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt csak full csapatban mert idiotak a publikon levok tobbsege :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5227) .LnB válasza oriic (#5226) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt a mondatot én nem értem. Tessék?
szerk.: Jaa! Azt csak full csapatban, mert... Sikerült dekódolnom. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5228) .LnB válasza oriic (#5226) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Full csapatról jut eszembe, én ugye mindig egyedül játszok, de mostanában állandóan azt figyeltem, hogy a scoreboard-on feltűnnek ismerős nick-ek. Erre kiderült, hogy rám csatlakoztak a barátlistámból. :) Ez tök jó, csak sose vettem észre. :) Voice chat alapból disable, zene off, bemondó fél hangerőn, hogy halljam a trappot. :D Lehet lenne valami hangjelzés ilyenkor, nem tudom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5229) regener válasza .LnB (#5225) üzenetére


regener
veterán

Pedig de, a régi crashen közre csak az ablakos épületből jöhettél ki a fenti részről, most van mellette egy udvar és oldalt a lejtőn van egy plusz fodrászos szoba.

[ Szerkesztve ]

(#5230) RazoR válasza .LnB (#5228) üzenetére


RazoR
veterán

Kiírja jobb felső sarokban ha rád csatlakozik valaki.

(#5231) ates2


ates2
senior tag

Csak azt nem értem a shoothouse-t miért szedték ki,miért nem mellé rakták a crash mapot :p

(#5232) Segal válasza ates2 (#5231) üzenetére


Segal
veterán

Én meg azt hogy egyáltalán minek cserélték ki :P
Shoot house-t nagyon szerettem ott max a konténerben volt kempelés de mivel kis pálya volt folyamatos volt az akció az új pályán meg mindenki kényelmesen elfoglal egy ablakot vagy beguggol valahova és vár :U :(
Nagyon kéne a játékba hogy ne csak a játékmódokat hanem a pályákat is lehessen szelektálni :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5233) venom8888 válasza Mr X (#5221) üzenetére


venom8888
őstag

Csak a Crash az uj palya? Domin vagy tdm en nem tettek be ujat?

(#5234) regener válasza venom8888 (#5233) üzenetére


regener
veterán

DOM, HQ, TDM és a többi is van Crashen.

(#5235) Laby


Laby
senior tag

Utóbbi 2 napban nem tudtam játszani, úgyhogy nem tudtam lecsekkolni sem. Crash-en csak 6v6 van, vagy 10v10 is? 6v6-ra nem "nagy" a pálya?

(#5236) Xaels válasza venom8888 (#5233) üzenetére


Xaels
félisten

Egyelőre csak, később lesz Vacant meg Shipment

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5237) raggg


raggg
senior tag

Nekem annyira nem jött be a Crash, régen is "csak" szerettem, de azért nem volt a kedvencem soha. A Vacantot inkább várom, ami egyébként az új Ground War map egyik részében megtekinthető :)

Ránézésre *va jól néznek ki ezek az új pályák - és a felújított Crash is, de nekem már túl színes, túl élethű. Sajnos a játékélmény rovására megy. Nehezen veszem észre az ellenfeleket, sokszor az irányzékból csak a piros nameplate-t látom és azt lövöm, csak tippelve, hogy kb. hol lehet az ellenfél feje. Egyébként idővel persze megszokod, hogy mik azok a részletek, amiket figyelni kell, melyik ablak mögött állhatnak és melyik az, ami csak "dizájn", jellemzően melyik szeméthalom/doboz/hordó mögé szoktak bebújni és melyik az, ahova amúgy nem lehet, csak ott van a pályán. De én még mindig a letisztultság híve vagyok, szerintem nagyon sokat számít a jó színek és fények kiválasztása. Ezért is lett ilyen népszerű talán a Shoothouse. Abszolút letisztult, nincsenek túl sötét részek és jól kivehetőek az ellenfelek, de mégis van pár csalóka búvóhely. (Junkyard hátsó kocsi mögött pl.)

A másik, a hangok. És itt nem a hangos trappokra gondolok, hanem az egész játék hangkeverésére. Egyszerűen borzasztóan hangos. Nem úgy hangos, mint amikor felveszed a hangerőt, hanem úgy, mint a mostanában divatos zenék, 20-20k hz között ordít minden. Én inkább a TV hangrendszeren játszom, és vállalhatlan este, pedig direkt tettek be egy "midnight" keverést, még az is brutál hangos. Nekem anno a BF3-4-ben volt az az élményem, hogy tök jól átadja a gépek, repcsik, tankok zaját, a harctér hangulatát - és még mindig nem olyan zavaróan hangos mint az új COD. Ízlések és pofonok persze. Egyébként még jól szórakozom a játékkal, csak úgy, hogy már olyan 98 óta játszom multis játékokkal van némi elképzelésem róla, hogy mi működik és mi nem, és olyan érzésem van, a csapat aki ezt a játékot csinálta, sokkal szűkebb tapasztalokkal rendelkezik, mint azok, akik már tényleg 20 éve online lövöldöznek.

ragklaatPS

(#5238) regener


regener
veterán

A V-Tool és az EMP drón hangja bebugol és hallani azután is az egész meccsben ha nincs ott, ráadásul szakadozva.

Csak nálam ilyen?

(#5239) oriic válasza regener (#5238) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. Ismert bug legutobbi patch ota. :( Cluster strike hasznalata utan is elojon.

Live-Die-Respawn

(#5240) newmoonlight válasza raggg (#5237) üzenetére


newmoonlight
senior tag

PS3-as MW2-be (Team Deathmatch-ben) beletoltam kb. 5.000 (!) órát, elég jól is ment (10-ból 8-9 alkalommal első lettem) de ezzel az MW-vel én csak szenvedek.
A pályák túl nagyok, elképesztően (memorizálhatatlanul) tagoltak, rengeteg zug, sarok, hasadék, sniperfészek, kaotikusság, ráadásul (pár kivétellel) semmi eredetiség (az MW1-es, ill. MW2-es pályákhoz hasonló karakteresség) nincs bennük, a legnagyobb probléma viszont a kempelés.
10-ből 8-9 alkalommal úgy lőnek le, hogy nem látom az ellenséget.
Értem én, hogy gyűjtögetni "kell" az XP-ket erre-arra, de hogy erre így fel legyen áldozva az a pörgős játékélmény, ami az eddigi MW-ket jellemezte, az botrány.
Az MW2-ben 1,52-es K/D ratio-m volt (úgy, hogy egy pillanatig nem kempeltem, csak folyamatosan rush-oltam), itt meg 0,8 körüli.
Az MW2-vel (a megjelenés utáni években) gond (és idegeskedés) nélkül el lehetett játszani fél napokat, ezzel meg 10 meccset sem bírok, mert szétbax az ideg a fent elmondottak miatt.
OK-OK, szép a grafika, meg a menü, meg a fegyverek, meg minden csak egy apróság hiányzik. A játékélmény. Pedig sajnálom, mert tök jó játék lett volna, de így élvezhetetlen.
Ha PS3-on kiirtanák az MW2-ből a csalókat, úgy mennék rá vissza, mint a pinty.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#5241) Segal válasza raggg (#5237) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem is pont ez a baj. Azzal hogy ilyenek a pályák a kempelést részesítik előnyben mert úgy több kill-t tudsz összeszedni mint ha közlekedsz a pályán. Most persze nem a rohanásra gondolok hanem csak hogy nem egyhelyben állsz végig vagy 2-3 négyzetméteren mászkálsz.
A másik probléma az hogy megint csak több kill-t lehet összeszedni ha tdm-ban játszol minden módot :( Ott az enemy 5 méterre a ponttól ami épp a másik csapaté de oda nem menne elfoglalni inkább bekempel és várja hogy jöjjön valaki más akit lelőhet :((
Szóval a szezon előtt kaptunk egy rózsaszín ködöt a gyors fejlődéssel és shoot house pályával, most meg itt a szomorú valóság hogy lehet visszamenni a kemperbajnokságra játszani :W
Tudom játszak én is kemperesdit és akkor gyorsabban fejlődök de nekem az nem szórakozás hogy 5-10 percet állok egyhelyben ha meg lelőnek akkor bemegyek egy másik ablakba és megint csak állok...
A harmadik hogy a kedvenc fegyvereim készen vannak és nem nagyon érzem a késztetést hogy méginkább sz*passam magam hogy egy újabbat elkezdjek felfejleszteni amivel méginkább hátrányban lennék ezeken a pályákon, de ha nem fejlesztek fegyvert akkor meg lényegében a semmiért játszom a játékot mert az egész pass-ban max a 2 fegyver meg esetleg a 300 cod pont az érdekes. Na jó még esetleg az óra de ott meg van 500 pontért olyan skin pack hogy dolgozni sem kell érte és van benne óra.
Az is röhejes számomra (de persze 1 millió% hogy nem véletlen) hogy a leggagyibb operátorok kaptak a pass-ban skineket amiket úgysem fog lényegében senki sem használni főleg úgy hogy jött ugye a 2 új is így most minden "passos" Mara-val játszik csak hogy tudassa mindenkivel hogy ő bizony megvette a pass-t...
Elsőre elég lenne egy pályaválasztó is és kiszelektálhatnám azokat a pályákat amire nem mennék :K
Na mindegy nem morgok úgysem lesz tőle jobb a helyzet :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5242) RazoR


RazoR
veterán

Menjetek FFA-ra vagy Kill Confirmed-re, ott nincs kempelés, én kb csak ezt a kettőt tolom.

Én az MW1 óta nem igazán cod-oztam, nem tetszett az irány, de ez nekem eddig szimpatikus, nekem tetszik, hogy lassabb lett az egész és jobban is megy mint az eddigi részekben, nem vagyok már 15 és nincsenek olyan reflexeim, de az első 3-ban benne vagyok, ha ráérzek meglövöm a 30/5 K/D-et és nem kempelek.

(#5243) lowzor válasza newmoonlight (#5240) üzenetére


lowzor
veterán

Azt ne felejtsd el, hogy ebben skill alapú matchmaking van, ezért nehezebb játék, mint az MW2. Abban könnyebb volt jobb K/D-t elérni, mert a lámákat is egyberakta a jobb játékosokkal.

[ Szerkesztve ]

(#5244) KaitouP válasza SH4D0W2011 (#5222) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor kié a felelősség, már ne is a haragudj? A kisnyugdíjas Bözsi nénié? A Sony felelős a gyártásért, a megbízásából elkészített hardverekért is, a OS -ért, mindenért. Továbbá, ha fos az OS, a frissítési metódus, az hogy egy bagatell méretű frissítést kvázi órákon át másol, az is a Sony hülyesége, mert ez nem egy bizonyos hardverhez tartozó jelenség.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5245) raggg válasza newmoonlight (#5240) üzenetére


raggg
senior tag

A pályák geometriája szerintem sem minden esetben nyerő, de azért szerintem elég stílusosak. Utálom a Piccadilly-t, de azért jó ránézni. (Az a durva, hogy szerintem egy kis odafigyeléssel a Piccadilly is lehetett volna egy nagy favorit map, csak egyszerűen rettenetesen vannak elrendezve a téren a tereptárgyak...) Nekem az ilyen generikus közel-keleti hangulatú mapok nem szoktak bejönni, de még az Azhir Cave is tök hangulatos. Mert amúgy ott se látok senkit rendesen. :D

Egyébként ha tényleg igaz, hogy jön a BR mód, szerintem elég sok pályarészről kiderül majd, hogy a nagy egészből kiszakított darabka (ground war pályáknál ez már most elég egyértelmű). Azért a BR-ben kevésbé kell figyelni a pályadizájnra talán...

ragklaatPS

(#5246) ates2


ates2
senior tag

Azért vicces látni twitchen streamereknél,hogy 9900k + 32GB ram + 2080TI-on is olyan szépen mikro lagok vannak 1-2 groundwar kör után,hihetetlen elbasztak valamit.

(#5247) venom8888


venom8888
őstag

10 perce ki bbe lepkedek,hogy bedobja az uj MAP okat,de semmi.

(#5248) Segal válasza venom8888 (#5247) üzenetére


Segal
veterán

mi olyan bonyolult azon hogy rákattintasz a Crash 24/7-re és garantáltan az új mapra kerülsz? :F
A többi meg még nincs a játékban

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5249) RazoR válasza venom8888 (#5247) üzenetére


RazoR
veterán

Nincsenek új mapok többes számban, csak a Crash van és egy új GW map, egyenlőre ennyi. A többi később jön majd.

(#5250) redhunter válasza RazoR (#5242) üzenetére


redhunter
senior tag

Kill confirmen,ugyanugy kempelnek,csak a dögcédulát kempelik hogy mikor megy oda v.ki érte akkor szedjék ki,rengetegszer láttam már.Inkább nem veszik fel csak a killstreak meglegyen.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.