Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) Villa7 válasza Rombi3 (#6448) üzenetére


Villa7
tag

Ha a remasterrol van szó, akkor teljesíteni kell egy bizonyos időn belül és jól is kell csinálni meg van szabva hol kell gránátot dobni stb. Youtube segít

(#6452) KaitouP válasza Casanova* (#6450) üzenetére


KaitouP
veterán

Akkor miért nem hagyod abba?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6453) ProEvoFan válasza Casanova* (#6450) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem vagyok COD rajongó, de ebben a konzol generációban ez a rész a legjobb.
Megjelenés napján vettem, nemsokára meglesz a 100 óra multiban.
Nem vagyunk egyformák.

(#6454) Nagy.Úr válasza Casanova* (#6450) üzenetére


Nagy.Úr
tag

A pályák tényleg elég ócskák, én is csak shoot house / shipment-et játszok most, néha egy kis gunfight haverral. Saját tapasztalatból azt tudom tanácsolni, ha fáradtabb, ingerültebb vagy aznap inkább ne ülj le elé, mert annál rosszabb lesz.

(#6455) Casanova* válasza ProEvoFan (#6453) üzenetére


Casanova*
veterán

De codfan vagyok. De ez az új cod,nem cod,hanem battlefield.

(#6452) GhostPetya: játszok még vele,hátha megszeretem.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#6456) Tomko78 válasza Casanova* (#6450) üzenetére


Tomko78
őstag

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6457) dunc


dunc
nagyúr

Hi! A kivégző mozdulatot, hogy kell kivitelezni?

(#6458) Tomko78 válasza dunc (#6457) üzenetére


Tomko78
őstag

Nagyon közel mész hozzá , és folyamatosan nyomni kell a késelést

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6459) oriic válasza Casanova* (#6455) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"De codfan vagyok. De ez az új cod,nem cod,hanem battlefield."

Max a Ground War ami picit hasonlít BF-re.

Live-Die-Respawn

(#6460) craftsman01 válasza Rombi3 (#6448) üzenetére


craftsman01
senior tag

A modern warfare-t ismeri vki? :Y Hát szerinted mi a cime a topiknak? Csak nem gondolod, hogy teljesen véletlenül írkálunk ide.Bocs csak nem értem ezt a kérdést. Ez olyan mintha a húsboltban megkérdeznéd árulnak e húst.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6461) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

(#6462) RazoR


RazoR
veterán

Megvan a 4. gold is. :D

(#6463) webbo


webbo
újonc

Én a competitive (war mód) részre leszek majd kíváncsi mikor teszik be, vagy lesz-e? :)

(#6464) oriic válasza bulikavagyok (#6461) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja ez így szokott lenni sokaknál. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6465) dombi81


dombi81
senior tag

Mondjuk az elég érdekes lenne, ha volna valós konkurencia. Nem elcsépelt Battlefieldek, umlauttos "cs" kategóriás lövöldék. Nagyon nem kell így megfeszülniük egyik évben sem. Néhány évig kezdett olyan lenni ez a sorozat is, mint egy Fifa. Évről évre kiadták szinte ugyanazt. Ez manapság főleg a Black Ops-okra jellemző.Ettől függetlenül ez az új vonal ígéretes. Majd meglátjuk, hosszútávon mi sül ki belőle.

(#6466) Rombi3 válasza craftsman01 (#6460) üzenetére


Rombi3
friss újonc

Látszik hogy nem érted a kérdést.
Mivel nem arra válaszoltál.
Persze nem kötelező.De szerintem okoskodni sem.
Köszi

(#6467) lowzor


lowzor
veterán

Valamit nagyon eltoltak a legutóbbi patch-eknél. A pingem az egekben, sokszor másodpercekre megáll a kép, újra visszatért a Dev Error 6065.

(#6468) Rombi3 válasza Villa7 (#6451) üzenetére


Rombi3
friss újonc

Köszönöm szépen.

(#6469) oriic válasza Rombi3 (#6466) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bár a kollega kicsit kultúráltabban is válaszolhatott volna, a gond most a kérdéssel volt, mivel nem sok értelme van ebben a topikban. Utólag derült ki hogy a Remasterre gondoltál aminek van külön topikja ([link] ), emiatt nem érttettük, hogy mit is szeretnél.

Viszont ahogy látom közben meg is kaptad a választ, szóval mindenki happy. Legközelebb kérlek használd a keresőt a fórumon. Köszönjük. :R

Live-Die-Respawn

(#6471) Dave567 válasza lowzor (#6467) üzenetére


Dave567
addikt

Mit nem kúrtak még el? Mondjuk az egész Multit, el hát. ... :D :D

[ Szerkesztve ]

(#6472) ProEvoFan válasza bulikavagyok (#6461) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez már csak ilyen. :DDD

(#6473) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Másnak is csak KC-t meg TDM-et dobál a shipment&shoot?Nomeg shoot 10-ből 8x?Vagy csak én vagyok ennyire szerencsétlen ma?Iszonyat rövidek a körök,1-2 emberke bevágja magát a tutihelyekre,1 perc alatt vége,vagy ellen nincs,vagy 10x lőnek le rögtön a spawnon,ez így marhajó... :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6474) b. válasza BandiHUN (#6473) üzenetére


b.
félisten

nekem semmi mást csak dominationt ad ma egész nap, tegnap meg egész délelőtt free for all-t...
PC.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6475) BandiHUN válasza b. (#6474) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem tudom,mi van,én 2x indultam neki ma,2x több,mint 1 óra,de ennyi,több idő elmegy a kereséssel,mint a játék,haladni se tudok így :W Ilyen 15 killek jönnek össze,de még a beesős meccsben is elég pl.egy második helyre,csak épp lófing jár érte,kábé 5 kör alatt mentem egy tier skipet úgy,hogy dupla van. :W Tegnap még minden jó volt.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6476) RazoR


RazoR
veterán

Most toltam 3 órát és csak HQ volt, semmi más...

(#6477) BandiHUN válasza RazoR (#6476) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én is nekiestem harmadjára,HQ-DOM volt végig,lehet itt vidéken a net sz...abb, "jóféle" Digi,ami képes teljes sebességen menni úgy,hogy a külföldi oldalakat nem hozza be se...Mindenesetre legalább éjfél után kárpótolt,cserébe 2 csalóval is sikerült összefutni.Bár ezt az első héten überelte bármelyik eddigi rész.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6478) Pro!Petya válasza BandiHUN (#6473) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nálam is azt a módot tolja órákig amire legelőször talál servert. Ha meguntam újra kerestetem.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#6479) soo277 válasza oriic (#6449) üzenetére


soo277
őstag

Gyerek a végén elélvezett,szerintem életében elöször,na meg, hogy nem lépkedtek ki az emberek ezt se értem,mikor látják .hogy 2 ilyen barom kempeli a mapot

BT: wersoo#21211

(#6480) Segal válasza soo277 (#6479) üzenetére


Segal
veterán

hárman maradtak a végére a másik csapatban... Plusz ugye ha ki is lép valaki meccs közben is jó eséllyel berak valakit a helyére. Gondolj bele elindítod a játékot hogy a szabadidődben darálj egy kicsit és barak kezdésnek egy ilyen körbe a játék.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6481) soo277 válasza Segal (#6480) üzenetére


soo277
őstag

Ezek mit kell amuyg csinálni?fesezékből?vagy csak elhasalni?ja pc n hogy?köszi

BT: wersoo#21211

(#6482) Segal válasza soo277 (#6481) üzenetére


Segal
veterán

Ki kell támasztani egy falhoz vagy fedezékhez a fegyvert. Menj közel pl ablakhoz vagy valami kb derék magasságig érő tárgyhoz és ki fogja írni a játék a mount kifejezést meg hogy mit nyomj hozzá és utána letámasztva scope-ba nézve várhatod az emeny-t, illetva imádkozhatsz hogy a jó irányból jöjjön mert ha a másik irányból kanyarodik be akkor ingyen kill voltál vagy még meg is aláz egy kivégzéssel ;] :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6483) soo277


soo277
őstag

Aha,köszi,mert már csak ez hiányzik,meg nem gondoltam volna hogy ennyire adja a Pkm el,szerintem a legjobb Lmg közül

BT: wersoo#21211

(#6484) Segal válasza soo277 (#6483) üzenetére


Segal
veterán

Nekem az M91 jött be leginkább. Már gold :D Lehet ezekkel darálni csak más taktikát igényel mint ha smg-vel rohangálnál :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6485) newmoonlight válasza Segal (#6484) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Az "smg-vel rohangálók" védelmében (én is az vagyok), úgy gondolom, hogy a CoD mégiscsak inkább egy gyors, pörgős, reflexeken alapuló, tizedmásodpercek alatt meghozott döntéseken múló, önfeledt rohanás.

Egy "flow", ami tökéletesen kikapcsol, bármilyen hangulatodban is kapcsolod be a gépet és bármennyit is játszol vele.

A sarok mögül az orrukat kidugva (hasalva, görnyedve), mozdulatlanul lapulva az ajtó felé bambulás szerintem nem CoD. Az egy jellemtelen, sunyi kempelés. Akkor is az, ha éppen azért csinálja a (12 éves kisgyerek), hogy megszerezze a fegyverére az aktuális "Pink Zebra" skint, a "fityegőt", hogy teljesítse a napi challenge-t, hogy így-úgy-amúgy kimaxolja, felcsicsázza a statisztikáját, a KDR-jét, a fegyóját. (Ami kb. nulla mértékben érdekel -rajta kívül- bárki mást is.)

(Most őszintén, ki látja/értékeli bárkinek is az arany fegyverét?!)

Egyszerűen annyira más műfaj a két stílus, mintha autóversenyen az 1.4-es dízel Fiestá-kat engednék össze pörgős, benzines V8-asokkal. Hogy lenne már nekem esélyem lelőni egy sötét "lyukból" egy 50m-es nyílt, akadálymentes szakaszt LMG-vel pásztázó kempert az smg-mmel? Alma vs. körte.

Szép komótosan (mint egy vágóhídon) lekaszálja a szerencsétlen futkosókat, aztán átcammog egy másik lyukba, frankón összegyűjti a Killstreak-eket, aztán félrehúzódik egy (még sötétebb) lyukba, onnan "lechoppereli" az összes ellenséges játékost, aztán (2-3-4-es KDR-rel) toronymagasan megnyeri a meccset. Közben meg pl. egy Gunfight-ban 2 másodperc alatt meghalna. Megmozdulni sem bírna...

Ez nem játék. Ez nem teljesítmény. A két "műfajban" játszókat (ha szelektálni lehetne egyáltalán) össze sem lenne szabad engedni. Legyenek klasszikus rush-olós meccsek, meg legyenek szupcsi "elfekvős" pályák, ahol a map két végéről, hasalva lövik egymást az arra fogékonyak, aztán hajrá...

Na, pont az említettek miatt ez a játék számomra a "Shoot the Ship"-re korlátozódik. A Shipment mondjuk, már sok is egy kicsit, de a Shoot House egy jól eltalált, pörgésre kényszerítő, igazi CoD-os pálya. Imádom.

A fent leírt problémák jellegéről elég sokat elárul, hogy a "Shoot the Ship"-en szinte mindig (összesített) első-másodikként szoktam végezni, a többi pályán (már ameddig az idegeim bírják), a középmezőnyért is megszenvedek. Ott (is) a kempelésnek érik be a gyümölcse. (Naná...)

Ja és ne mondja nekem senki, hogy ez is egy stílus, meg az is egy stílus. Ez nem stílus-eltérés, hanem "eltérő világokról" van szó.

Pontosabban eltérő jellemekről, Eltérő emberi mentalitásokról.

Egyszerűen elrontja a szórakozásomat ezzel a felfogással. Játszok 4-5 meccset és úgy felbax a szélmalomharc, hogy kikapcsolom a gépet. (Hol van már az 5-10 évvel ezelőtti MW2, amikor önfeledten, görcsölés nélkül, fél napokat el lehetett vele játszani.)

Úgy gondolom, a IW is felismerte ezt a problémát, ezért emelték ki előbb a "Shoot House"-t, most a "Shoot the Ship"-et, ill. csinálták meg a "Cranked"-et. Szerintem ez tökéletes megoldás. Aki (hozzám hasonlóan) pörögni akar, az játszik ezeken, a többiek meg mennek az egyéb pályákra, aztán azt csinálnak egymással, amit akarnak...

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#6486) Xaels válasza newmoonlight (#6485) üzenetére


Xaels
félisten

Beküldesz neki egy RPG-t, C4-et vagy egy szimpla felhúzott gránátot és le van tudva. Nem értem mit kell ennyit picsogni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6487) RazoR válasza newmoonlight (#6485) üzenetére


RazoR
veterán

Nem tudom miért akakdt ez ennyire be Nálad és még pár embernél, képzeld én 35 vagyok és rusholok általában, de csinálom a mission-öket és a gold skineket is sorban és néha kempelek és vágóhidast játszom ha így lehet megoldani az adott feladatot, na és akkor mi van? Jellem, mentalitás?? :U :DDD Kicsit túl komolyan veszed, ez még mindig csak egy JÁTÉK!

(#6488) redhunter válasza Xaels (#6486) üzenetére


redhunter
senior tag

Én ha ilyennel találkozom addig megyek utána rpg-vel amig ki nem szedem.Csak azértis hogy elb...szam a killstreakjėt. :D

PSN - RedFoxHun

(#6489) Dave567 válasza Xaels (#6486) üzenetére


Dave567
addikt

Persze, csak a tiéd nem robban akkorát soha, több szőr volt olyan hogy gránát, RPG-vel kapott, láttam egy méterre robban fel mellette, és csak meg karcolta..
Mint ahogy a 7.62-es lövedék nem megy át két emberen, és a fa ajtót se viszi át, se egy AK, se egy LMG. :D :D :D

(#6490) Land


Land
veterán

Van olyan oldal, ahova egy hozzáértő összeírta a fegyverek best loadoutjait és érdemes aszerint összerakni a fegyvereket?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6491) BusinessGuy válasza Dave567 (#6489) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Lévén van olyan perk is ami a robbanóanyagokat gyengíti...
Egyébiránt átlövi, HC-ben kifejezetten sokszor észrevehető az átlövéses kill, vékonyabb falak,ajtók esetén.
Megint sokból semmi.... :C

(#6492) nagylaci6417 válasza RazoR (#6487) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Azért nem tudod,mert a bo1 óta nem játszottál codot.kb 9-10 éves game és itt van egy jó pár codos"bolod" mint én is.akik az elöző évi cod-ból jöttek át.most ez más hozzá kell szokni.én el vagyok vele egyedül a grafikával nem vagyok megbékélve .a ww2 megy a bo4 sokkal jobban látszanak a emberkék.minden nap játszok mind a hárommal.

(#6493) RazoR válasza nagylaci6417 (#6492) üzenetére


RazoR
veterán

Azért szerintem a BO4 mesefilm grafikáját ne hasonlítsuk ehhez... :U

(#6494) nagylaci6417 válasza RazoR (#6493) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Az emberkék jobban látszanak.és jó pár dlc pálya szebb mint itt bármelyik.

(#6495) Dave567 válasza BusinessGuy (#6491) üzenetére


Dave567
addikt

Most jöttem Normáról,arról beszélgessünk..
És nem viszi át, shot houson csak a fegyvere látszott a csávónak, lőttem az ajtót és nem sebződött... :C :C

(#6496) boogie84 válasza redhunter (#6488) üzenetére


boogie84
veterán

St. Petrograd domination, B pont. Instant RPG az ablakokba ha sajat nem csucsul ott. :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6497) craftsman01 válasza Land (#6490) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ez engem is érdekelne.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6498) KaitouP válasza Land (#6490) üzenetére


KaitouP
veterán

Mire való a Google? :U

Egyébiránt az egész Gunsmith téma pont arról szólna, hogy TE rakd össze és TE tapasztald ki, hogy a 6 millió kiegészítő közül számodra melyik kombináció a legjobb. Van egy rahedli - mindig is volt - videó, írás "best" loadoutokról, de aki kicsit is otthonosabban mozog az fps-ek világában, az tudja, hogy ezek kattintásvadász bullshitek, mert nincs csak egy vagy kettő jó megoldás. Mindenkinek más all kézre, más a stílus, és azn túl hogy vannak "Jolly Joker" kombinációk, még rahedli módja van egy jó loadout összerakásának.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6499) Land válasza KaitouP (#6498) üzenetére


Land
veterán

Nem mondtam, hogy nem kerestem rá. Csak hátha van elismert MW szakértő... Nem teljesen értem a kérdésemmel mi a probléma. Nyilván van ezer féle Best loadout videó/írás. Pont ez a "baj". De ha nem tehetek fel a játékról kérdést, akkor persze mindent megguglizok. Aztán hagy beszélgessen egymással topicban a megszokott "csapat". Többiek pedig majd megguglizzák a kínjukat.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#6500) laragirl83 válasza Land (#6490) üzenetére


laragirl83
őstag

[link]
Ugyan nem leírva, mert videk, de a srácnak halomnyi guide, mik a legjobb fegyok, mely pályákra, setupokkal részletesen!
Illetve rengeteg egyéb hasznos, tipp, trükk, tanács mit hogy merre.

[ Szerkesztve ]

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.