Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

1. Boldog Karácsonyt szektások szaktársak!
2. PS4-en van valami jelentősége a NAT Type: Moderate vagy Open-nek? (Ha igen, hogyan változtatható meg?)
3. (Szintén PS4-en) ugyanolyan jelentősége van a pingnek, mint PC-n?
4. A menüben mik a különbségek az egyes Aim Assist beállítások (Standard, Precision, Focusing) között?
5. A menüben mi a helyes beállítás (és eleve mit jelent) az "ADS Sensitivity Multiplier Low Zoom", ill. "...High Zoom" esetében?
6. Hány éves a hajóskapitány nagymamája?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#6402) dombi81 válasza craftsman01 (#6400) üzenetére


dombi81
senior tag

Hihető-nem hihető? Nem tudom. De felesleges egy ilyen konfigra megvásárolni a játékot, mert vagy menni fog full low beállítások mellett, vagy nem. Nem éri meg a rizikót.

Más..
Imént a csávó 172-20-at lőtt shipmenten. Hihető? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6403) boogie84 válasza craftsman01 (#6400) üzenetére


boogie84
veterán

I5-2500K-ra is beirjak h ajanlott, megis keves volt. Tok mindegy h 4,4GHz-en ment, es minimum grafon jatjottam. De nem volt jo.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6404) RazoR válasza boogie84 (#6394) üzenetére


RazoR
veterán

Kényszert érzel rá, hogy mindenkinek beszólj valamit???

(#6405) dombi81 válasza RazoR (#6404) üzenetére


dombi81
senior tag

Te kényszert érzel? :DDD

(#6406) craftsman01 válasza dombi81 (#6405) üzenetére


craftsman01
senior tag

Nem tudok igazat adni neked mert nem most vettem meg hanem vagy 1 hónapja már 90-es vagyok szal jatszottam vele elég sokat szóval MEGY ezen a ....konfigon bőven 60 fps felett közepes beállítások mellett. Nem is az a baj amikor már játszok az simán megy, hanem a menü fagyogat nekem, ez amit nem értek tegnap ezért újraraktam a gépet is de nem lett jobb. Azért nehogy már a menü gépigényesebb legyen mint maga a játek.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6407) Segal válasza dombi81 (#6405) üzenetére


Segal
veterán

És Te? :)
Na jó ez hülye játék :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6408) dombi81 válasza craftsman01 (#6406) üzenetére


dombi81
senior tag

Lehet egy újabb frissítés okozta nálad ezt, ki tudja? Majd egy következő megoldja. ;)

(#6409) b. válasza craftsman01 (#6400) üzenetére


b.
félisten

Virágbolti verzió a Windows? mert az is okozhat ilyen problémát, nem feltétlenül a hardver . Lányom laptopján elindul a játék 30 -40 FPS körül hmegy. GTx 1050 és egy i5 8300. lenovo idepad.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6410) soo277 válasza craftsman01 (#6400) üzenetére


soo277
őstag

tesomnak 3770,1060, 16 gb ,faszán megy

BT: wersoo#21211

(#6411) tévelygő válasza boogie84 (#6403) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Nekem i5-2500 van k nélkül,tehát nem húzható a processzor, de fut a játék.Egy "butítás" van a resolution értéket normálra állítottam, de a felbontást felhúztam 130%-ra. Azóta már a fps korlátot is kikapcsoltam.

Sony RX 10

(#6412) tévelygő válasza craftsman01 (#6406) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Neked tudom javasolni viszont az fps korlát beállítását. ha jól emlékszem a menüt is külön lehet állítani.
"menü custom framerate limit"

[ Szerkesztve ]

Sony RX 10

(#6413) RazoR válasza dombi81 (#6405) üzenetére


RazoR
veterán

Na jó egyszerűsítsük le, jelentkezzen aki kényszert érez! :DDD

(#6414) dombi81 válasza RazoR (#6413) üzenetére


dombi81
senior tag

Ki az, hol? :DDD :DDD

(#6415) craftsman01 válasza tévelygő (#6412) üzenetére


craftsman01
senior tag

Kipróbalom, köszi.Igen lehet a frisítés tett be.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6416) craftsman01 válasza b. (#6409) üzenetére


craftsman01
senior tag

Kinek nem az. :)

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6417) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Boldog Karácsonyt és Fragben Gazdag Új Évet Kívánok Minden Fórumozónak!

Nagyon rakattantam az Mk2re ha meg lesz hozza minden attachment full adsre húzom majd ki. Van aki használja és ha igen milyen setuppal?

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#6418) Acheron


Acheron
őstag

Ez úton is kívánok boldog Karácsonyt minden fórumtársnak!

(#6419) JSaN válasza dombi81 (#6399) üzenetére


JSaN
addikt

En a betat R9 380 4gb vgaval toltam 40-60 fps-el, mire jott a jatek cserltem RX 580 8gb-ra.
Az a RX 470 teljessen jonak kell lenni atlag hasznalatra, egyertelmuen a leg elcseszettebb cod technikailag PC-n.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6420) b. válasza craftsman01 (#6416) üzenetére


b.
félisten

2000 forintos eredeti win kulcsok mellett szerintem elég sok embernek. :))
Egyébként szerintem lehetséges probléma nálad ez...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6421) craftsman01 válasza b. (#6420) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ez semmit nem jelen ha tiszta wint raksz fel, és nem mókoltat.Azt ugye tudod, hogy ezeket az olcsó kódokat ugyanúgy törvénysértő otthon használni mintha feketén aktiválnád.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6422) b. válasza craftsman01 (#6421) üzenetére


b.
félisten

Azt ugye tudod hogy nem törvényesítő továbbadni ezeket a jogszerűen számlával vásárolt szoftvereket harmadik fél részére . A fel nem használt OEM licencek egyszer értékesíthetőek a retailok pedig bármennyiszer és nem egy géphez kötöttek...Már jó ideje állás foglalt ez ügyben az EU [link] és ezért engedi a PH is ezen jogszerűen megszerzett számlával továbbadott használt szoftverek adásvételét a hardveraprón.... [link]

A torrentezett Windowsokat sokan nem frissítik miközben elég sűrűn jön az eredetihez javítás és update. Az eszközillesztőket a videokártyákhoz pedig ehhez készítik főleg az újabb játékok esetében.

Innentől felőlem úgy oldod meg ahogy akarod. :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6423) Tomko78


Tomko78
őstag

Most mit csinálok rosszul :F megjelölőm az ellent de nem számol semmit sem , vagy rosszul csinálom ?

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6424) oriic válasza Tomko78 (#6423) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bugos lesz szerintem.

Live-Die-Respawn

(#6425) Tomko78 válasza oriic (#6424) üzenetére


Tomko78
őstag

Haver is pont ezzel küszködik , hogy nem számolja neki se , akkor várok egyszer hátha jó lesz

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6426) WaterWave


WaterWave
veterán

Néha olyan fejeseket kapok awp-vel, hogy csak lesek...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#6427) Acheron


Acheron
őstag

Sziasztok!
Kíváncsi vagyok, ez a mód milyen lesz:

A leírás alapján olyasmi lehet, mint a hardpoint, de a csomagok miatt fontosabb lesz tartani a helyet. Alkalmasint jó kis csaták kerekedhetnek ebből.
(Lehet már van is? Ma még nem jutottam a játékhoz, talán éjfél után...)

(#6428) Segal válasza Acheron (#6427) üzenetére


Segal
veterán

Van
Kipróbáltam. Igen kb ugyanaz csak itt oda esik a drop. Nekem nem jött be. Kipróbáltam a snowfight módot is. Az első körben jópofa dolog volt de inkább maradok a megszokottaknál.
Viszont most kicsit szenvedek az ölj 15 enemy-t halál nélkül küldetéssel. Szerintetek hol a legcélszerűbb megcsinálni? Tudom csak ne haljak meg de van valami mód ahol esetleg könnyebb?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6429) KaitouP válasza Acheron (#6427) üzenetére


KaitouP
veterán

Visszatérő mód az MW2 (vagy MW3) játékokból, a lényeg annyi a pálya különböző, füsttel jelzett pontjait (nem egyszerre, hanem egymás után) kell tartani, bizonyos sikeresen tartott idő után pedig különböző killstreak-eket dob le helikopter a csapat számára.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6430) regener válasza Acheron (#6427) üzenetére


regener
veterán

Már az MW3-ban is volt: [link]

Egy füst jelzőhöz kell rohanni és kiszedni a láda tartalmát ami jön mindig.

(#6431) RazoR válasza Segal (#6428) üzenetére


RazoR
veterán

Nekem HC Shipmenten sikerült megcsinálnom.

(#6432) Acheron válasza KaitouP (#6429) üzenetére


Acheron
őstag

Köszönöm, ezt nem tudtam. Meglehet azért újdonság nekem, mert mire az MW2 multiját elkezdtem tolni, addigra kihalt ez a mód. Az MW3 multiba pedig viszonylag kevés időt toltam az MW2 -höz képest (Gyakorlatilag a kezdetektől játszom a COD -val, sztorikat leginkább a megjelenés évében játszottam ki, de a multi valahogy csak 2 - 3 éve jött, okot nem tudok, így alakult)
(#6430) regener: Thanks, lásd fent :D Lehet, lesz még egy - két dolog, ami rám a meglepetés erejével hat :DDD
(#6431) RazoR: Az szép, tegnap én is ott "unlockoltam" a csípőlövést, a FAL -t próbálom aranyozni. Nekem így nem sikerült 15 -ig eljutni :N . De a hipfire azért gyűlik szépen (csak a KDR -ra ne nézzen az ember :DDD )

(#6433) Casanova*


Casanova*
veterán

Szasztok! Melyik opcióval lehet éledezni? ,,Az injekciós éledezés,mint bo4-ben,,

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#6434) oriic válasza Casanova* (#6433) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A fegyver összeállításoknál van a Tactical Equipment opció, ott a Stim, azzal tudod gyógyítani magad.

Live-Die-Respawn

(#6435) Casanova* válasza oriic (#6434) üzenetére


Casanova*
veterán

köszönöm!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#6436) Casanova* válasza oriic (#6434) üzenetére


Casanova*
veterán

Tactical Equipment meg van,ezzel dobom a stun granyót. De hol a stim?

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#6437) Tomko78 válasza Casanova* (#6433) üzenetére


Tomko78
őstag

Menyél szépen BO4 tolni az való neked ,a csillámponis meg az egyszarú skinnekel együtt ;) Mw hagyd a profikra :DDD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6438) oriic válasza Casanova* (#6436) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ott kell pedig lennie.:

Flash Grenade
Stun Grenade
Smoke Grenade
Snapshot Grenade
Heartbeat Sensor
Gas Grenade
Stim
Decoy Grenade

Live-Die-Respawn

(#6439) KaitouP válasza Casanova* (#6436) üzenetére


KaitouP
veterán

Külön stim automatikusan nincs, vagy beáldozol a taktikai eszközöket a stim-ért, vagy maradsz a jó öreg automata regen.-nél, és használod a taktikai eszközöket.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6440) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

498 kill shipmenten :DDD

Live-Die-Respawn

(#6441) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Sziasztok!
A következő konfiggal nyomul valaki? Hány fps-re számíthatok?

I7700 + 16gb RAM + 1060 6GB

Kár, hogy nincs valami free trial 24 órára esetleg..

(#6442) Corpuscle válasza oriic (#6440) üzenetére


Corpuscle
őstag

Azt a nyamvadt 500-at meglőhette volna igazán. Csak egy kicsit kempelni kellett volna. :)

(#6443) b. válasza oriic (#6440) üzenetére


b.
félisten

Azért ez elég gáz. :DDD
Ezért lenne jó egy pár másodperc spawnshield.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6444) regener válasza oriic (#6440) üzenetére


regener
veterán

Én nem látom az ölésszámát mert kitakarja a cam :D

(#6445) Tomko78 válasza Sanyi.il (#6441) üzenetére


Tomko78
őstag

Tessék egy videjó :DDD [link]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6446) Golyo69 válasza oriic (#6440) üzenetére


Golyo69
senior tag

Mondjuk ennek igy tényleg semmi értelme :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#6447) Dave567


Dave567
addikt

Húúú De egy büdös csíter játék ez is.... Hihetetlen, nincs recoilja az enemynek, minden lövés betalál, meg a többi nyamvadt csíterség.

[ Szerkesztve ]

(#6448) Rombi3


Rombi3
friss újonc

Sziasztok.

Új vagyok ps-ben.
A modern warfare-t ismeri vki?
Hogyan lehet kezdeni a játékot?
A fiam 2 napja csinálja a gyakorló pályát és ennyi...
Hogyan mehet tovább.
Segítsen vki pls...

(#6449) oriic válasza regener (#6444) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Videó végén összesítésben látni. (többiek is 2-300 killt toltak)

Live-Die-Respawn

(#6450) Casanova* válasza KaitouP (#6439) üzenetére


Casanova*
veterán

Megvan,köszi! Ez az új cod idegileg tönkretesz. :D Undorítóak a pályák. Nagyon szar. :W

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.