Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) redhunter válasza Tomko78 (#6548) üzenetére


redhunter
senior tag

Sztem nem olyan sok ember van aki kinlódik,a nagy többség csak egyszerüen játszik a játékkal és kész ,nem kezd el sirni minden miatt.Tény hogy vannak hibák de akkor is az elmult pár év legjobb codja lett.Az meg hogy v.ki nem képes a perkeket és azok tulajdonságait elolvasni az szimplán user error.Érdekes én nem vagyok nagy fps gamer ,90 % ban mindig az első 3 között vagyok,legyen szó domination,hq ,tdm vagy bármilyen játékmódról.

PSN - RedFoxHun

(#6552) craftsman01 válasza Tomko78 (#6548) üzenetére


craftsman01
senior tag

Én is így vagyok vele,37 éves fejjel,végre egy olyan cod ami hajaz a 4-re azzal nagyon sokat játszottam. :) Ez picit bonyulultam mármint a fegyver kiegíszítők miatt. Meg én is az a gamer vagyok aki játszik vele, nem a hibákat keresem. Egyszerűen csak tolom oszt kész próbálom a feladatot csinálni hogy most kempelnek vagy nem kit érdekel vagy pont vannak olyan hibák ami a szeró miatt van én ezeket észre sem veszem MERT ÉN JÁTSZOM VELE. :)

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6553) ProEvoFan válasza BusinessGuy (#6546) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Tényleg van olyan szitu, ami a videóban elhangzik.
Nem tudom valós-e ez az egész, de nem felejtsétek el, hogy a Fortniteban is van hasonló megoldás, ami elősegíti a "mindenki élvezze a játékot, mert így több fogy a b.passból és a skinekből". Szóval nem elképzelhetetlen, hiszen pénzről van szó, ami felül ír mindent.
Amúgy leszarom van benne noob segítség vagy sincs, én szeretem a játékot pont így, ahogy van.Végre egy jó multi fps a Titanfall 2 mellett, amit tudok kontrollerrel játszani. :K

[ Szerkesztve ]

(#6554) mufflika


mufflika
tag

Akik nyomják Online és nem akar egyedül játszani, az Jöhet hozzánk /4-5/ fő már vagyunk 25+ életkor banda együtt nyomni. Van TS is. Esetleg, ha van rá igény, hozhatok létre egy PH Cod os szobát, és akkor itt a fórumközösség egybe lenne. tudnánk ki-kivel. :)

(#6555) Dave567 válasza boogie84 (#6544) üzenetére


Dave567
addikt

Tegnap volt még a shipmenten egy pár shotis köröm, az istenért se akartak meghalni az emberek, a pumpálóssal mentem, 1 méteren belül nem voltak képesek belehalni, úgy hogy telibe lőttem őket, már az ideg szét cseszett.
Következő kör ugyan azzal, 2méterről simán haltak, olyanokat osztottam ugrálva, még én is csak csodálkoztam, hogy ez ennyit sebez, az előbb meg rossz volt.

(#6546) BusinessGuy: Normálról kérek videót.... Csináltam párat, majd felrakom.

(#6556) Csokishurka válasza boogie84 (#6544) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ezt nem tudom mert ugye általában partyban toljuk.
Majd beteszteljük hogy mi van hogy ha leggyengébb a leader. (van amikor én vagyok)

De én személy szerint dedikált szerónak nagyon örülnék. (No clymore, rpg stb)
Anno mindig no gl szerókon toltam)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#6557) Laby


Laby
senior tag

Coop küldiket elkezdjük most pörgetni, keresünk egy 4. embert rá, valaki csatlakozik?

(#6559) werminator


werminator
csendes tag

Kar98, ax50 be se halnak sokszor de hát ez ilyen... CoD4 be még promodon se haltak meg sokszor 1 sniper lövésbe. Én sem tapasztaltam ilyet hogy 8 találat kelljen még mikor 150es pingem volt akkor sem... Menjen Hcra aki 1 goloval akár ölni csak vigyázzon mert ott könnyen lehet halni is. :)

(#6560) BusinessGuy válasza werminator (#6559) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

[link]
Ilyen videókkal van tele a net. Nem hal be fejlövésbe az ellenfél, meg nem érzékeli a találatot, szar a hitreg. Na lassítsátok szépen 0.25-re a videót. Az első lövés a válla fölött megy el, azért nincs találat. A második lövés konkrétan a csóka karját éri nem a fejét.
Az hogy rajta van valakin a célkereszt egy dolog csakhogy immár van ballisztika (a nagy pályákon vehető ki a leginkább, ez a COD részekre abszolút nem volt jellemző, a BF sajátossága volt) valamint célzásnál rohadtul számít még a mozgás,lélegzés pláne mesterlövésznél, és félautomatáknál.
Mondom én várom szívesen a videókat,de ugyan így lehet azokat is lelassítani és szembesülni a saját hibánkkal - esetleg a pinggel.
Nincs itt se gyér hitreg,se gonosz gyíkemberek akik direkt butítják a sebzésünket.

[ Szerkesztve ]

(#6561) lowzor


lowzor
veterán

Kicsit reszeltem még az AK-n, mert rátaláltam a Monolithic Suppressor-ra.
Így még jobb lett a damage range:

(#6562) dombi81 válasza redhunter (#6551) üzenetére


dombi81
senior tag

Kínlódnak, mert vagy a konfigurációjuk gyengébb a kelleténél, vagy még e mellé társulnak különféle bug-ok. Sajnos azt kell megérteni, hogy ezt a COD-ot messze fölé lőtték a minimum elvárásoknak. Ezt vagy elfogadja valaki, vagy nem és közben értelmetlen szélmalomharcot űz. Biztosan van aki full hd beállítások mellett is élvezi, rizsás grafikával. Neki az megfelel, és erre nem is tudok mit mondani, hiszen így van jól. Játszik az ember. Viszont ha beszaggat a game, magasabb felbontáson, produkálhat különös jelenségeket. Ez lehet az, ami idegesíti a legtöbb delikvenst. Rosszul van optimalizálva a program, ez tény, de ez már része az üzletnek.

[ Szerkesztve ]

(#6563) Tomko78 válasza lowzor (#6561) üzenetére


Tomko78
őstag

Én most így használom az AK-t , optika csak azért van rajta mert fejlesztem a pöttyöket ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6564) lowzor


lowzor
veterán

(#6562) dombi81

Engem csak az zavar, hogy a Season 1 update előtt vajsimán futott a játék, utána meg elkezdte a laggolást (másodpercekre megáll a kép sokszor).
A pingem 60-70 volt, most 90-100.
Semmi nem változott sem a konfigomban, sem az internet kapcsolatomban.

(#6563) Tomko78:

Így nem az igazi a Control, meg a Range.

[ Szerkesztve ]

(#6565) adakiller válasza mufflika (#6554) üzenetére


adakiller
senior tag

én beugranék alkalmanként :)

(#6566) dombi81 válasza lowzor (#6564) üzenetére


dombi81
senior tag

Season 1 update után is vajsimán futott/fut nálam, nem laggol. A pingem mindig is 50 körül volt, de ez biztos szolgáltató függő. Semmi nem változott a konfigomban, sem az internet kapcsolatomban. Milyen felbontáson játsszol, proci, ram, vga? GTX 1060 a kártya?

[ Szerkesztve ]

(#6567) adakiller válasza dombi81 (#6566) üzenetére


adakiller
senior tag

nálam sincs semmi változás, se jobb se rosszabb az fps-ping

(#6568) lowzor válasza dombi81 (#6566) üzenetére


lowzor
veterán

Full HD-ban.
i5 3570K @4.7, 16GB RAM, GTX 1660.

[ Szerkesztve ]

(#6569) dombi81 válasza lowzor (#6568) üzenetére


dombi81
senior tag

Te is tudod melyik periféria az, amit le kellene cserélned, utána vajsimán fog futni full hd -ban.

(#6570) lowzor válasza dombi81 (#6569) üzenetére


lowzor
veterán

1 hónapig tökéletes volt, aztán eszébe jutott, hogy kevés lesz neki a proci? :N
Mindegy, annyira nem zavaró, mert nem olyan gyakran csinálja. Csak akkor kellemetlen, mikor lövöm az enemyt és hirtelen megáll a kép.
A ping az már jobban zavar. UTP kábellel megpróbálok rajta reszelni, de szép lesz, hogy amikor játszani akarok, akkor majd mindig ki kell húznom, meg be kell kötnöm egy 15 méteres kábelt. A többi multis játékban valahogy még wifivel is normális pingem volt.

(#6571) dombi81 válasza lowzor (#6570) üzenetére


dombi81
senior tag

Ebben nem lesz normális pinged sajna. De nem a proci a kevés itt, hanem az az 1660.

(#6572) redhunter válasza dombi81 (#6562) üzenetére


redhunter
senior tag

Nem azokra értettem ám akiknek ilyen olyan okból nem fut megfelelően a játék.Hanem azokra akik a folyamatosan a lövöm de nem hal sőt még visszafordul és simán lelő ,nem hal az rpg találattól és stb dolgokat tolják rendszeresen.Ezek nagy része nem az általad emlitett problémák miatt van.

PSN - RedFoxHun

(#6573) voyi


voyi
aktív tag

Sziasztok, vegyetek fel legyszi baratnak, Anakin #2882 a nevem battle.net-en, koszi

Aláírás

(#6574) dombi81 válasza redhunter (#6572) üzenetére


dombi81
senior tag

Ez ugyanúgy fakadhat abból, egész pontosan értettem mire írtad. Az emberek szeretnek belelátni dolgokat valami egészen másba. Az illetőnek valószínűleg szaggat a játék, s ha ez társul az egyébként sem kedvező, rossz pinggel, már meg is kaptuk a végeredményt.

[ Szerkesztve ]

(#6575) werminator válasza BusinessGuy (#6560) üzenetére


werminator
csendes tag

Lehet félre értettél én nem sírtam hogy nem halnak, nem szidtam a játékot. Csak leírtam hogy nem mindig halnak egybe, azt nem írtam le hogy miért. Tudom ha lábujját lövön el nem biztos hogy 1 hitelem. Azt is írtam hogy ilyen nincs hogy 8 találattal nem hal meg. Engem nem érdekel a hitreg meg ilyenek, de vicc hogy itt is ez megy hogy a játékban keresik a hibát. Aki gyorsabb pontosabb az nyer.

(#6576) danilla válasza voyi (#6573) üzenetére


danilla
őstag

:(

https://twitch.tv/ddplayzone

(#6577) craftsman01 válasza dombi81 (#6571) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ne beszélj már hülyeséget rx470-nel tolom ami sokkal gyengébb mégis simán tolom. 60+ fps-el akadás nélkül, nekem csak a menü szaggat.De már írtam ezt.És igen nem maxon.És?

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6578) dombi81 válasza craftsman01 (#6577) üzenetére


dombi81
senior tag

Hüleség? 60 fps elég neked multiban? Minimum vagy maximum? 60+ fps-sel képkockákat látnék, nulla sebességgel, és nem folyékonyan.

[ Szerkesztve ]

(#6579) lowzor válasza dombi81 (#6571) üzenetére


lowzor
veterán

Ne viccelj már. Van itthon egy RX 570 4G-m is, és még azzal is hibátlanul fut high textúrával 70+ FPS-el.
A 1660 még ennél is sokkal gyorsabb.

(#6580) craftsman01 válasza dombi81 (#6578) üzenetére


craftsman01
senior tag

Jó hagy már magad fps huszár. :) Azért túlzásokba ne essünk már, értek én is a témához. És igen nekem elég képzeld el.Tovább megyek, bilengyűm valami névtelen tescos cucc, ez egerem meg valami kínai irodai cucc.De gondolod este tolhatjuk együtt és megláthatod nem az fps nem a bill és nem az egér a lényeg.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6581) dombi81 válasza craftsman01 (#6580) üzenetére


dombi81
senior tag

Nem, persze. Nincs több kérdésem. :DDD Nem kell 90+fps pc-n multihoz. Minek az? :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6582) stuka20 válasza BusinessGuy (#6560) üzenetére


stuka20
aktív tag

Na ő például mindig olyan lobbyt kap, akik nem tudnak lőni :D Nekem például karral sosem akarja beadni elsőre, ha felsőtestre megy a találat.

(#6583) craftsman01 válasza dombi81 (#6581) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ha igaz a cuccok leírásod. Hát nem is tudom mit mondjak ilyen géphez egy 60Hz monitort használsz. :C Nincs több kérdésem. :)

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6584) lowzor válasza dombi81 (#6581) üzenetére


lowzor
veterán

Az OC-s 1660-ammal simán megvan a 90+. Amúgy tök mindegy, mert nekem az a lényeg, hogy mindenhol 60 felett legyen, és az még az 570-nel is simán megvan.

[ Szerkesztve ]

(#6585) dombi81 válasza craftsman01 (#6583) üzenetére


dombi81
senior tag

A 144hz-es, 32 colos nem volt elég nagy, elhiheted. :) Erről ennyit, az értelmes hozzáfűzésről. :) Egyébként nagyon akadozik a multi 60 fps körül?

[ Szerkesztve ]

(#6586) soo277


soo277
őstag

srácok innét hogyan tovább?köszi

BT: wersoo#21211

(#6587) Tomko78 válasza soo277 (#6586) üzenetére


Tomko78
őstag

gondolom az összes lmg arany és akkor jön a többi cumo :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6588) Acheron válasza soo277 (#6586) üzenetére


Acheron
őstag

Arany: Az adott fegyverhez minden Camo fel van oldva.
Platina: Az adott fegyvercsoporton (pl jelen esetben LMG) belül minden fegyver arany szintű.
Damascus: Minden fegyvercsoport minden fegyvere arany szintű.

[ Szerkesztve ]

(#6589) BusinessGuy válasza werminator (#6575) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nem értettelek félre, csak azt nem neked szántam, véletlen nyomtam a válaszra. :)

(#6590) mufflika válasza adakiller (#6565) üzenetére


mufflika
tag

Oksi. :D TS f1rft.dyndns.hu

(#6591) soo277 válasza Tomko78 (#6587) üzenetére


soo277
őstag

Aha, ty all

BT: wersoo#21211

(#6592) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Beléptem én is az appos squad-ba Goakulum néven. Invelhetek 2 havert?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#6593) BusinessGuy válasza Bennyboy (#6592) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nyugodtan, van még hely. :)

(#6594) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Dave567 parancsolj, normal mód. Az AK bizony átvisz nem kevés dolgot az ajtót pedig jól láthatóan (a killcamban) a szaros MP5 is viszi nemhogy az AK....
[link]
Egyébiránt azt aláírom hogy az AK a szórása és lassú tűzgyorsasága miatt butácska normal módban a pontosabb nagyobb tűzgyorsaságú fegyverekhez képest amit javíthatnának nagyott sebzést adva neki mert jelenleg majdnem annyi találat kell belöle mint egy m4-ből ami elég marhaság, így AK-t inkább HC-ben használok, ott pusztít.
És most már tényleg várjuk a videóidat azokról a képtelenségekről amiket leírsz, tényleg nem nehéz a mai vga-kkal, legyen benne a ping (tab) isés nem shotival ami a szórásának köszönhetően totál random talál ;)

[ Szerkesztve ]

(#6595) Qtya72 válasza BusinessGuy (#6594) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Pedig létező jelenség. Lobbynként változik, van, hogy normál 2-3 max 4 golyó az ellen, szinte HC-n érzem magam, következő lobby fél tár, és vagy Ő hal meg, vagy Én. HC-n is van, hogy csak sebződik, és elfut, pedig Nálam úgy látszik, hogy telibe lőttem. A különbség annyi, hogy engem ez nem zavar, játszok tovább. Ha nagyon durva kilépek, és irány másik meccs.

(#6596) BusinessGuy válasza Qtya72 (#6595) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Mondom csináljatok róla egy videót pingekkel és seperc bebizonyítani hogy nincsenek gyíkemberek csak ping difi vagy skillkülönbség. :)
Úgy LÁTSZIK. A kulcsszó a látszik. Ott a videó amit lentebb linkeltem ahol a fiatalember szerint szar a hitreg mert azelső lövést nem is érzékelte a második headshotot meg be sem adta. Aztán mikor lelassítod a videóját kijön hogy az első lövés nem talált a második meg karon lőtte.
A komolyabb ping difiknél fordul elő komolyabb difi amiről te is írsz de ritka,általában elkerülhető ha nagyobb ping különbség van ki kell lépni onnan.

(#6597) Qtya72 válasza BusinessGuy (#6596) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Ha az utolsó 2 mondatot elolvasod, és értelmezed, rájössz, hogy miért nem fogok videót készíteni.
Na jó leírom. Azért nem készítek videót mert nem érdekel. Ez ilyen, ezt kell elfogadni, vagy nem játszani.
A kulcsszó valóban a látszik, azért is nem azt írtam, hogy tutira, ezer-millió százalékra telibe lőttem.
Lényegében leírtad azt amit Én, csak más szavakkal.

[ Szerkesztve ]

(#6598) BusinessGuy válasza Qtya72 (#6597) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nem is neked szól főként ez a videó dolog, te helyén tudod kezelni ahogy nézem,hanem azoknak akik mítoszokat gyártanak meg felfújják mintha eddig ne lett volna hasonló.

(#6599) soo277


soo277
őstag

És 1épként van olyan elvetemült itt a csoportba, akinek már megvan a Damascus?
[Neki meg akkor]

BT: wersoo#21211

(#6600) newmoonlight válasza soo277 (#6599) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Most tekintsünk is el attól, hogy mennyire ízkéstelen, gagyi, gyerekes és bazári ez az ún. "Damascus" skin... :W

Arról viszont nem ártana (már nem először) pár szót ejteni, hogy az-e egy játék, hogy önfeledten szórakoztató módon töltjük vele az időnket, vagy ráfeszülünk ezekre a skinekre, challenge-kre, kütyükre, meg egyéb beetetésekre, aztán NAPOKAT baxunk el az életünkből töltünk azzal, hogy görnyedve, hasalva, sarkokba bújva, kótyavetyéljük el egyrészt a saját időnket (amihez persze van jogunk), másrészt azok idejét és szórakozását, akik számára a 10 perces menetekből nem igazán akarnak 9 és felet azzal tölteni, hogy az ellenséges csapatonként 3-4 kemper után után RPG-vel loholnak, hogy éppen melyik lyukba vannak beszuszakolódva. Amihez -szerintem- kevesebb jogunk van.

Ha bárki vitatná ezt, annak úgy tenném emészthetőbbé a dilemmát, hogy bélgázokat eregetni is (úgy általában) nyilván van jogunk, akkor viszont joggal tartana mindenki éretlen kis majompalántának, ha ezt a zsúfolt villamoson tennénk, másoknak kellemetlenséget okozva.

Capisce?

OK-OK, értem én a jutalmazási rendszer pszichológiáját (belőlem is elégedettséget vált ki, amikor megszerzek egy újfegyver-kiegészítőt), de hogy megszerezzem a "Pink Zebra" skint, azért egymillió %, hogy egy centit nem fogok mozdulni. Most komolyan...

Annyira... de annyira infantilis az a sok hupilila, meg neonzöld fegyver a meccsek indulása előtti pillanatokban...
Mondjuk egy dologra alkalmasak. Arra, hogy meg tudjuk becsülni azt, hogy a tulajdonosa kijárta-e az általános iskolát, vagy még az alsó tagozatos éveivel szenved...

Ja és arról sem ártana (legalábbis gondolatban) (legalábbis egyeseknek) néhány elméleti kört futni, hogy ez vajon a "CoD: Modern Warfare (2019)" fórum, avagy az "Akinek bármilyen kritikai észrevétele van a CoD MW-vel kapcsolatban (lag, fagyás, kempelés, stb.), azt hurrogjuk le, és egyébként is MINEK JÁTSZIK VELE?" fórum... :F

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.