Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) oriic válasza minimumgame (#5300) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szurok kozul kapcsold ki azt h csak az Activision accountokat mutassa a leaderboards.

A szinthez:

A szezon indulasakor mindenki level 55re esik vissza. Szintekrol van leiras osszefoglaloban.

Live-Die-Respawn

(#5302) Segal válasza minimumgame (#5300) üzenetére


Segal
veterán

A szinted azért változott mert az 55 lesz a fix az utána levőek azok szezonálisak és max 155-ig lehet kitolni őket. Mivel most kezdődött a szezon1 ezért jött a lenullázás mindenkinél aki már nagyobb volt mint 55.

Laby: Nálam is voltak hang gondok konzolosnál. Pc-n ugye nem gond mert ott discord és probléma megoldva de konzolosnál vagy mindenkit hallottam akkor is ha csak barátra állítottam vagy senkit...

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5303) rankesz


rankesz
veterán

Sziasztok!

RTX-hez járó kódot hol kéne találnom? Vettem egy kártyát alzánál novemberben, de nem fogok játszani a COD-dal, gondoltam eladom, viszont nem rémlik hogy találkoztam volna kóddal

(#5304) juve600 válasza rankesz (#5303) üzenetére


juve600
nagyúr

e-mail-ben kaptad meg a vásárláskor

(#5305) rankesz válasza juve600 (#5304) üzenetére


rankesz
veterán

:R

(#5306) lacus83 válasza oriic (#5301) üzenetére


lacus83
senior tag

Akkor pont jó hogy még nem értem el az 55öt se ;]

MSI B460 Tomahawk,I5 10400F Box,G.Skill Tident Z 2X8 Gb 3000Mhz RGB,Megahalems Cooler,LIANLI Lancool III,Samsung 860 Evo 256GB ,Toshiba P300 3TB,LC Power 600W,ASUS ProArt 4060,LG 27GL850B

(#5307) raggg válasza .LnB (#5298) üzenetére


raggg
senior tag

Én is *vára utálom a ground wart. Van aki meg csak azt játszik :)

ragklaatPS

(#5308) Laby válasza .LnB (#5298) üzenetére


Laby
senior tag

Ground War résszel teljesen egyetértek, de a küldetések jutalmával nem. Illetve oké, hogy ad mindig valamit, de számomra ezek a calling card meg a többi baromság annyira megfoghatatlan, hogy fogalmam sincs mi az öröm abban?!
Jobban örülnék, hogyha meglévő fegyverek variánsai lennének, vagy mint a WW2-ben lehetne minden fegyvernek +10% vagy +25% fejlődést elősegítő verziója.
Ezért nekem a doboz gyűjtögetős téma jobban bejött, mint ez a szívja fél napot idióta küldetésekkel, hogy kapjak érte egy calling card-ot amit nem tudok semmire sem használni...

(#5309) Laby válasza Segal (#5302) üzenetére


Laby
senior tag

Nálam pont nem ilyen gond van. Pár hete egyszer már játszottunk úgy konzolos srácokkal, és tök egyszerűen beállítottuk és ment rendben a dolog (más kérdés, hogy meglehetősen gyenge hangminőséggel). Most viszont egyáltalán semmilyen hangot nem sikerül állítanom a voice chat-en. Sem bejövő, sem kimenő hangot.

(#5310) soo277


soo277
őstag

(#5311) NemMo


NemMo
őstag

Kipróbáltam a crasht. Ezt a camp parádét, ami ott ment. Köszi nem kell

(#5312) newmoonlight válasza NemMo (#5311) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Kb. az egész játék egy camp parádé.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#5313) RazoR válasza newmoonlight (#5312) üzenetére


RazoR
veterán

Van egy nagyon egyszerű megoldás a Te és a többi sírókázó ember problémáira: NE JÁTSZATOK EZZEL A JÁTÉKKAL!!!!

Személy szerint eléggé unalmas már napokon keresztül azt olvasni, hogy ez sz@r, az sz@r, minden sz@r! Ha ennyire sz@r az egész szerintetek akkor mégis miért játszotok vele?????

(#5314) pulffy válasza RazoR (#5313) üzenetére


pulffy
őstag

+1

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5315) ProEvoFan válasza NemMo (#5311) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mindennek van ellenszere. RPGt nekik!!!!
Amúgy sokan hiszik a "nem rohanok esztelenül" óvatosabb játékosokra, hogy kemperek.Pedig nem azok.

(#5316) nagylaci6417 válasza RazoR (#5313) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Igazuk van ,ők cod vettek,és ez nem az.csak a neve az, a játék már nem.

(#5317) juve600 válasza ProEvoFan (#5315) üzenetére


juve600
nagyúr

RPGt én is előszeretettel használom :) főleg hc vagy dm módban amikor foglalja a pontot az ellenfél............. biztos nem szidnak

(#5318) Xaels válasza ProEvoFan (#5315) üzenetére


Xaels
félisten

A tetőn pl. Nincs hova menekülni ha megszórják gránáttal. Rendszeresen dobok ki ott embereket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5319) Xaels válasza nagylaci6417 (#5316) üzenetére


Xaels
félisten

Crash egy COD4-es kultpálya. Semmit nem változtattak rajta csak betettek pár ajtót. Ha az nem COD akkor mi? Hagyjuk már a rinyát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5320) nagylaci6417 válasza Xaels (#5319) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Én rinyálok?én nem irkálom ide hogy ez egy híg fos egész.15 éve játszok csak codot.bocsánat lehet hogy te régebb óta.

(#5321) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok ebben a részben van, lesz zombi mód?

(#5322) oriic válasza dunc (#5321) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs, nem is lesz.

Live-Die-Respawn

(#5323) dunc válasza oriic (#5322) üzenetére


dunc
nagyúr

:((

(#5324) oriic válasza dunc (#5323) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A kissé realisztikusabb játékhoz amúgy sem illene szerintem. Battle royale-t pletykálják valamikor jövő év elejére (Meg a file-ok között nagyjából a teljes területet megtalálták), de hivatalosan még nincs az sem bejelentve.

Live-Die-Respawn

(#5325) raggg válasza nagylaci6417 (#5320) üzenetére


raggg
senior tag

Persze. Végülis a black ops sem cod, mert lila benne a pisztoly. Az űrösek meg? Hát az hogy lenne?

A COD2 és COD4 után is van élet. De ha az tetszik, lehet azt is nyomni. Most komolyan, a COD kb. annyit jelent, hogy az Activision éppen aktuális multiplayer FPS játéka. Vagy most tényleg azt akarjátok, hogy olyan legyen mint a FIFA? Minden évben ugyanaz egy új menüzenével? Full áron? Egyébként a Battlefield sem mindig ugyanolyan. Sőt. De a CSGO sem olyan, mint az egyhat volt, meg a Quake Live sem olyan, mint a Q1.

Nekem sem ez lesz a kedvenc részem egyelőre, de nem érzem szükségét, hogy kétnaponta beírjam, hogy itt mindenki kempel és ez nem cod.

ragklaatPS

(#5326) juve600 válasza lowzor (#5253) üzenetére


juve600
nagyúr

Stopping Power-t hol lehet aktiválni ?

(#5327) lowzor válasza juve600 (#5326) üzenetére


lowzor
veterán

A Field Upgrade-ek között van, "Stopping Power Rounds" a neve. Csak egy tár erejéig aktív.

(#5328) juve600 válasza lowzor (#5327) üzenetére


juve600
nagyúr

:R

(#5329) nagylaci6417 válasza raggg (#5325) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Szerintem nem érted hogy én mire gondolok.és öket sem érted .de most nincs is kedvem ecsetelni ,nem érek rá.szia

(#5330) RazoR válasza nagylaci6417 (#5329) üzenetére


RazoR
veterán

Ez aztán az érvelés, idejössz megmondani a tutit aztán kihátrálsz.... :U :DDD

(#5331) pulffy válasza lowzor (#5327) üzenetére


pulffy
őstag

Nem, 2x 3x újra lehet tárazni ha kell, de ha eltelik x idő akkor már csak annyi amennyi a tárban megmarad.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5332) nagylaci6417 válasza RazoR (#5330) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Mit játszottál elötte?bf.cs go?

(#5333) gyuribácsi88 válasza RazoR (#5330) üzenetére

Semmi nem bünteti azokat a bunkókat, akik bejönnek objektív játékot játszani, és nem csinálnak semmit csak kempelnek. Dom-ban pl ha 1 meccs alatt nincs 3 pontfoglalás, akkor bann dom játékmódból 24 órára, puff, mehet tdm-ben ücsörögni, KC-ban ha a killjeidnek legalább a felét nem szeded fel (már mint a bilétát) bann 24 órára abból a módból, olyan szépen tdm-ben találná magát az összes useless barom mint a huzat, és pikk-pakk élvezhető lenne az összes objektív játékmód. Csapatjátékosok szépen játszanának együtt objektív módokban, a nyomik meg ücsörögnének tdm-ben. Ennyi kéne, semmit több, de 2019-ben úgy látszik ez nem elvárható, mert gondolom a fejlesztők is tudják hogy a játékosok nagy része fogyatékos, és hát az ő pénzük is pénz, sőt ők többen is vannak mint a normálisok, szóval jóvanazúgy.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5334) Hublot válasza RazoR (#5330) üzenetére


Hublot
senior tag

RazoR! Előfizettem új ts-re. 10 fő 365 nap ha kell a cím írj rám. :K

Br módról van valami friss infó? :R

[ Szerkesztve ]

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#5335) juve600 válasza Hublot (#5334) üzenetére


juve600
nagyúr

miért nem Discordot használjátok ? van valami oka ? szerintem jobb mint a TS :R

(#5336) Hublot válasza juve600 (#5335) üzenetére


Hublot
senior tag

Megszokás, rossz beidegződés.... :D

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#5337) dombi81 válasza gyuribácsi88 (#5333) üzenetére


dombi81
senior tag

Az a helyzet, hogy a játékban a legtöbb ember bexari, félti azt a gyönyörűséges k-d ratio-t. Épp ezért tökmindegy, milyen játékmódban álldogál, és még a végén el is hiszi magáról, nulla skillel, hogy ő mekkora nagy gémer. Miközben csak a szája nagy, de nem is akármekkora. Egyetértek, 24 órás bann kellene az összes ablakban kucorgónak, aki nem foglal pontot. Ám ez soha nem fog megvalósulni, mert a noobok pénzére is szüksége van az AC-nek. :DDD

(#5338) KaitouP


KaitouP
veterán

MOST már újra elérhető a Shoot House 24/7.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5339) Xaels válasza gyuribácsi88 (#5333) üzenetére


Xaels
félisten

Igazad van részben, de sajnos ez nem ilyen egyszerű. Pl. mi van akkor ha ölök KC-ben és mennék is felvenni de nem jutok el odáig mert mindig lelőnek? Akkor büntit kapjak csak azért mert bénáztam? Ugyanez HQ-ban, sokszor halok meg a HQ-n mielőtt behúznánk így a meccs végén nincs sok foglalásom.

A másik a rage quit amit büntetni kéne. Mondjuk ha valaki kilép, a kövi meccset alap cuccokkal kellene kezdje mindaddig ismételve ezt amíg be nem fejez egy játékot.

De a legjobb az lenne ha a KD-t száműznék a DOM, a HP, HQ, SD és hasonló módokból.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5340) RazoR válasza gyuribácsi88 (#5333) üzenetére


RazoR
veterán

Értem én és sajnos így is van de az, hogy 50 hsz-ből 40 nem szól másról csak, hogy gyökér kemperek, fújj GW, mér akar a COD BF lenni, stb-stb. rohadt unalmas már és szerintem nem csak nekem.

Igen ez van sajnos, ha nem tetszik tessék más módot játszani, én pl. csak FFA és KC-t játszom többek között ezért is. Ott is vannak kemperek de én addig megyek míg meg nem hal.

Attól, hogy 153x le van írva nem fog változni semmi.....

(#5341) RazoR válasza nagylaci6417 (#5332) üzenetére


RazoR
veterán

Ez életem első multi fps játéka, most tanulom, hogy hogyan kell célozni az egérrel....

(#5342) nagylaci6417 válasza RazoR (#5341) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Sok sikert hozzá

[ Szerkesztve ]

(#5343) Mr X válasza RazoR (#5341) üzenetére


Mr X
veterán

Nálam bénább nem lehetsz. :D

(#5344) RazoR válasza KaitouP (#5338) üzenetére


RazoR
veterán

Ja, csak a Crash-t meg kivették.... :DDD

Nehéz lett volna egy 24/7 menüt csinálni és oda bepakolni mindkét pályát? :U

(#5345) Xaels válasza RazoR (#5344) üzenetére


Xaels
félisten

Rendes "szerverkereső" kellene ahol az összes pályát tudnád választani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5346) RazoR válasza Xaels (#5345) üzenetére


RazoR
veterán

Igen, mint valamelyik régebbi részben bepipálgattad, hogy melyik mapokon akarsz játszani. :K

(#5347) lowzor válasza RazoR (#5344) üzenetére


lowzor
veterán

Na, az nagyon gáz... :(
Most majd szökőévente 1x nyomhatom rajta, ha épp arra méltóztatik valamikor rakni a 6 Azhir Cave, meg 8 Piccadilly után.
Csak kisírták a Shoot House-t maguknak. :(((

[ Szerkesztve ]

(#5348) Dave567 válasza RazoR (#5344) üzenetére


Dave567
addikt

Ja rohadj@nak meg, és az összes rinya gép aki sírt miatta..
És ha nekem már nincs kedvem shooton játszani???
Komolyan, szégyen már mi megy COD téren....

(#5349) lowzor válasza Dave567 (#5348) üzenetére


lowzor
veterán

Kell a játszótér a shotisoknak...

(#5350) ProEvoFan válasza RazoR (#5340) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor egy kis üdítően ható történet.
Az MW egy és kettő kivételével utáltam minden CODot.Tavalyelőtt a WW II az jó volt.Az új COD Modern Warfare meg lenyűgözött. :K
...csak hogy olvassál valami szépet is. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.