Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) KaitouP válasza Dave567 (#5396) üzenetére


KaitouP
veterán

Az rendben van, de akkor miért nem hagyod abba a játékot, adod el, tudom is én, ahelyett, hogy itt csinálod a fesztivált?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5402) Segal válasza Dyingsoul (#5397) üzenetére


Segal
veterán

Nekem megvan az osszes coop :P
Szolj discordon ha kell segitseg :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5403) dombi81 válasza KaitouP (#5401) üzenetére


dombi81
senior tag

..mert pl. egy Soul Calibur még mindig eredetibb ötlet, mint ez a kemper erőlködés, amit COD címen eladnak. :DDD
Ebben a játékban nem az dönt, kinek a reflexei jobbak, akár a korábbi, valamit érő COD-okban, hanem inkább ki kempel többet a másikánál. Tetszik vagy nem, ez így van. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5404) BandiHUN válasza dombi81 (#5403) üzenetére


BandiHUN
veterán

Te is kempelhetsz,és tehetsz is a kemperek ellen,minden eszköz is mindenki rendelkezésére áll,én nem értem...
Millióféleképpen el lehet intézni egy kempert,ha belebotlottál,füstölsz,vakítod,rakéta,keresel más rálátást,lősz hamarabb,bevársz valakit,hogy míg vele foglalkozik,időt nyersz lőni,stbstb...
Én kifejezetten kedvelem a kempereket,jórészt vakon tudom,hol lehetnek,annyit találkoztunk,jellemzően potyakillek,pedig HC-n nehezebb tenni valamit.Betanulni se nehéz a gránátszpotokat,a dupla gránát perk a cold blooded-ghost kombó mellé befér,field upgrade dead silence,és tanulhatsz.RPG-t is gyakorolhatod.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5406) RazoR válasza dombi81 (#5403) üzenetére


RazoR
veterán

Akkor hagyd abba Te is, senki sem tart pisztolyt a fejedhez se neked se másnak és erőltetik rátok, hogy ezzel kell játszanotok. Ha ennyire nem jön be akkor tényleg nem értem miért játszotok vele és miért jöttök ide sírókázni folyton?! :U

(#5407) dombi81 válasza RazoR (#5406) üzenetére


dombi81
senior tag

Nem "nem jön be", ahogy fogalmazol, inkább lehetne ezt másként. Siránkozni? Ugyan már. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5408) RazoR válasza dombi81 (#5407) üzenetére


RazoR
veterán

Erőlködik? Én nem érzem erőlködésnek ha játszom, nekem összességében semmi bajom a játékkal és szívesen ülök le elé.

(#5409) dombi81 válasza RazoR (#5408) üzenetére


dombi81
senior tag

Miként én is, de lehetne ezt másként. Nem mindent elfogadva, feltétel nélkül, amit eléd tesznek.

(#5410) RazoR válasza dombi81 (#5409) üzenetére


RazoR
veterán

Nekem nincs bajom a kemperekkel sem, néha én is kempelek.
Valamelyik nap Gun Runneren ki sem mozdultam a szellőző csatornából shotival mert kellett a guggolva ölés, és? Biztos elhordtak a meccs alatt mindennek de nem igazán érdekel. Ha kempel valaki és lelő nyolcszor, visszamegyek kilencedjére is amíg ki nem szedem, nem nagyon érdekel a K/D, nem versenyezni járok fel játszani, hanem szórakozni, kikapcsolódni.

(#5411) pontyos


pontyos
senior tag

Hello! Totál kivagyok, mert nem volt olcsó a játék és napok óta nem tudok vele játszani :W a gépem bőven jó hozzá, de a menu fagy, ha bejön végre a single pálya, hogy végre folytassam, az első pár kocka után lefagy és kész is... Idáig minden rendben volt, letöltött valamit azóta kuka

(#5412) dombi81 válasza RazoR (#5410) üzenetére


dombi81
senior tag

Ha néha kényszerülsz kempelésre, feladatok teljesítésekor, akkor roppant szerencsés vagy, hihető. :DDD Ha a K/D nem érdekel, az viszont becsülendő. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5413) redhunter válasza pulffy (#5400) üzenetére


redhunter
senior tag

Nálam is az volt de nálam az volt a gond hogy nem ő volt beállitva nekem operatornak,utána jó lett amikor vele mentem.

[ Szerkesztve ]

PSN - RedFoxHun

(#5416) pontyos


pontyos
senior tag

Legujabb AMD telepítő fent van, most szedett le új patch et, és nem tudok vele játszani. Idáig teljesen jól működött, már a menü lefagy, ki sem tudok lépni ctrl alt del sem jó, only reset....18.000 Ft ért... Ha el is indul, első pár lépés után fagy! Mit tehetnék srácok?

(#5417) Mr X válasza pontyos (#5416) üzenetére


Mr X
veterán

Mennyi memóriád van? Ugye nem 8GB?

(#5418) Pro!Petya válasza moddingR (#5393) üzenetére


Pro!Petya
addikt

bezsákolva :D

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#5420) pontyos


pontyos
senior tag

rx 590 / I5 9600 / 8G ram ,de idáig nem volt gáz. Volt valami patch?

(#5421) Mr X válasza pontyos (#5420) üzenetére


Mr X
veterán

A 8GB RAM kevés, nekem is döglődött, míg annyi volt.

(#5422) pontyos válasza Mr X (#5421) üzenetére


pontyos
senior tag

Köszi, akkor cserélem majd... Bár egy hónapig ment gond nélkül. Vga nak is van 8 szóval...

(#5423) b. válasza .LnB (#5298) üzenetére


b.
félisten

nekem is kínszenvedés volt alig vártam , hogy véget érjen. Soha többet, inkább kihagyom azt a challanget.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5424) b. válasza KaitouP (#5401) üzenetére


b.
félisten

mert tudod vannak ilyen emberek akinek semmi sem jó, amikor a régi volt az volt a baj most meg hogy változtattak az a gond lásd:

black ops 4: [link] [link]
"Nem az a lényeg, hogy II. WH, vagy futurisztikus környezet. Hanem, hogy lásd, foglalkoztak-e a játékkal, nem csak egy újabb rókabőrt húznak le róla. Nem lenne kellemetlen érzés néhol ennek ellenkezőjét felfedezni. Próbálkoznak-próbálkoznak.. Én nem tudom, semmi újat nem tudnak, vagy nem is szeretnének már felmutatni."

MW : [link]
"Ebben a játékban nem az dönt, kinek a reflexei jobbak, akár a korábbi, valamit érő COD-okban"

Egy játék arra való, hogy az ember kikapcsolódjon, szórakoztassa. ha valamit szenvesdésnek élek meg azt nem nevezem játéknak hanem kínzásnak. van sok játék ami másoknak öröm bodottá, lásd Spider man PS4 számomra meg egy unalmas csihi puhi egy jellegtelen főhőssel,.nem nem vitának szánom ez csak egy vélemény ezt én tudomásul vettem, hogy nem nekem készítették a játékot és örülök annak, hogy más meg élvezi és 10 pontosnak tartja a 10 ből semmi gondom nincs ezzel.nem is lát senki engem a PS4 topikban ezzel kapcsolatban vagy a Spiderman topikban. Ezért nem értem ezeket az embereket minek sírnak itt.... meg mindegyik COD topikban és COD hírnél...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5426) Laby válasza ProEvoFan (#5381) üzenetére


Laby
senior tag

Azért ne egyszerűsítsük már le ennyire.Több RPG-vel kempelővel találkoztam, mint RPG-t használót a kemperek ellen... :)
Személyes kedvencem amikor beállnak egy épület feljáróba, vagy egy sarkot nézni vagy hasonló dolgokat RPG-vel a kezükbe, és amint megjelenik valaki akkor a közelébe lő egyet és meghal. Ez igen! :C

(#5427) pulffy válasza redhunter (#5413) üzenetére


pulffy
őstag

Így van, köszi a tippet! ;) Tehát ezeknél az operácios missionoknél legyen bent az operátor.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5428) BIOS


BIOS
tag

Sziasztok! Segítséget kérnék! Megvettem a játékot blizzard-on. Letöltöttem egybe szünet nélkül majd feltelepítettem. A gondom az lenne, hogy kilép a játékból egy idő után. Run Safe Mode. Laptopon nyomom. Acer Helios 300: i7-8750H; GTX 1060; 32gb ram stb. Felbontáson is állítgattam már de semmi eredmény. Hőfokom fel megy 80-90-ig. VGA driver frissítve. Rendszer WIN10 Home 64bit.

(#5429) b. válasza BIOS (#5428) üzenetére


b.
félisten

Fiam gépén is csinálta. nem melegszik fel túlságosan ? Neki visszavette annyira az órajeleket , hogy kilépett.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5430) BIOS válasza b. (#5429) üzenetére


BIOS
tag

Épp ez, hogy melegszik...mit tehetek ellene?

(#5431) b. válasza BIOS (#5430) üzenetére


b.
félisten

Nem sokat sajnos, ez konstrukciós kialakítás. Ha nincs alatta laptophűtő pad érdemes alá tenni egyet,de sokak szerint semmit nem ér. Mi tettünk alá neki egy jobb fajtát( SF17) meg feldobtuk a legújabb drivereket kicsit visszavettünk a boost órajelekből és így nagyjából használható, kb 50 percenként kicsit pihenteti.
csak tényleg nagyon jót érdemes alá tenni,( tizenezer kategória) azzal kb 5-7 fokot tudsz nyerni a gagyibbak / kisebbek csak pénzkidobás.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5432) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Na, még egyszer (és utoljára) kifejtem a meglátásomat a "kempelés/nem kempelés"-témakörrel kapcsolatban.

Ahogy már lent írtam, esetemben a referencia a 10 éven át, több, mint 5.000 órás (nettó) játékidővel (PS3-on) játszott MW2. Ott mindvégig rush-oltam (UMP, ill. -közelharcra- kés) és úgy volt 1,52-es K/D ratio-m. (A matchmaking-től szerintem ez független, mert egyrészt az MW2-ben a 10 év alatt szerintem bőven kiegyenlítődtek a tudásbéli különbségek, másrészt az új MW-ben is bele lehet szaladni olyan meccsekbe, ahol toronymagas kvalitásbéli különbségek vannak a két csapat játékosai között.)

Magáról a játékról annyit, hogy tetszik. Sőt, baromira tetszik! A grafika, a fegyverhangok, a torkolattűz, a füstölgő fegyvercső, a robbanások, az effektek, a látvány, a menü, a Gunsmith, az összkép zseniális. Profi munka. (A héten betettem a PS3-ba az MW2-t, de csak egy pár menetet bírtam vele játszani, annyira sivár, gyerekes, amatőr és "gagyi" volt az MW-hez képest. Ott egyébként a lag és a csalók készítettek ki.) Szóval minden szuper lenne, ha nem lenne egy picike darab szar a palacsintában, ez pedig az, hogy túl sokszor lőnek hátba.

Egyébként a múltkori hozzászólásom óta javult a helyzet, mert amióta az AUG-ról, a Kilo-ról és az M4-ről áttértem a könnyebb fegyverekre (Mp5, PP19 Bizon, MP7), azóta folyamatosan megy felfelé a K/D-m (amit egyébként lexarok, mert nem erre gyúrok, hanem a játékélményre).

Magamról annyit, hogy 54 éves vagyok, tehát mások a preferenciáim, mint a tőlem 30 évvel fiatalabbaknak. Tehát az, hogy milyen (ocsmány) színű a fegyvere, vagy milyen matrica van rajta, meg milyen aktuális nagyon fontos "cselendzset" teljesít (amit -rajta kívül- kb. senkit nem érdekel), az engem teljesen hidegen hagy. (Apropó, Ti -velem ellentétben- szoktátok nézni, hogy kinek mennyire "fullos" a fegyvere, vagy a statisztikája? Hogy kinek és miért fontos ez egyáltalán? Nagyon bízom abban, hogy pár hónap múlva, amikor már mindenki kimaxolta a kis motyócskáit és beleunt a zugokban kushadásra, kicsit felpörög majd a játék.)

Egy érdekel, a JÁTÉKÉLMÉNY. Az, hogy fel tudjak oldódni a játékban. És ebbe az érzésbe sajnos túl gyakran rondít bele az éppen "tökömtudjamiket" gyűjtögető srácok, akik összegörnyedve (ezeket egyébként "gyomorbajosoknak" hívom) keringenek egy sötét sarokban és lesnek jobbra-balra, hogy mikor trappol arra egy szerencsétlen. Hát, ez szerintem nem a klasszikus COD-stílus. Az inkább a tempós, pörgős, reflexeken alapuló párharcok sorozata lenne, amit a CoD MW-ben és az MW2-ben megszoktam.

Ja és légyszi hagyjuk már meg mindenkinek a jogát e magunkétól eltérő véleményhez, mert úgy színesebb a világ... :U

De mondom, a játék (ezen "apróságtól" eltekintve) nagyon tetszik, úgyhogy peace! :R

[ Szerkesztve ]

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#5433) BIOS válasza b. (#5431) üzenetére


BIOS
tag

Van alatta hűtés egy Yenkee YSN 210 laptophűtő+ fullon megy a gép hűtése is. Visszább vettem a grafikát is. Így most kb. 80-fokosan megy. de még mindig kilép...bár most legalább többet tudtam vele játszani. De valami nem okés az biztos.

(#5434) KaitouP válasza newmoonlight (#5432) üzenetére


KaitouP
veterán

Ugye hogy lehet kulturáltan is, felnőtt ember módjára véleményt formálni, nem kisgyerek stílusban telebüfögni a topikot?

A véleményformálás, ahogy mondtam, mindenki számára elérhető lehetőség, sem negatív, sem pozitív komment nem kerül törlésre. Ami törlésre kerülhet, az a hangulatkeltés, személyeskedés illetve a vulgáris kifejezések túlzó, indokolatlan használata - tehát minden, amit az ÁSZF is tilt.

Ugyanitt megkérnék mindenkit, hogy egymást tisztelő hangnemben folytassuk a beszélgetést. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5435) juve600 válasza KaitouP (#5434) üzenetére


juve600
nagyúr

:C :C :C

(#5436) redhunter


redhunter
senior tag

Sztem minden negativumával is együtt egy üdítő színfolt az elmult évek Cod játékaihoz képest,remélem ez lesz az új irány.Engem mostanában egyedül csak a matchmaking zavar hogy 10-ből 8 esetben olyan partyba dob be ami eleve bukó mert v.kik leléptek onnan.

PSN - RedFoxHun

(#5437) Tomko78 válasza redhunter (#5436) üzenetére


Tomko78
őstag

Na ja engem csak az zavar , hogy minden meccs végén lobbyt vagy mit keres , ennek nem tudom mi értelme , azon kívül többi elviselhető , többit már megszokta az ember hogy kell fél év míg a gépen normálisan fút egy cod

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#5438) Young92


Young92
tag

Sziasztok!

Letöltötttem a játékot, minden driver friss, viszont indítás után csak black screen fogad. Hiába veszem le minimumra a beállításokat vagy hagyom az ajánlotton őket az nvidia experienceben.

i5-2500k, gtx 970 4gb, 16gb,

Elméletileg minden elegendő egy medium beallításon való futtatáshoz de mégsem megy csak a kurzort látom a fekete képen.

Van esetleg valami megoldás rá ? :)

Köszönöm!

(#5439) NemMo


NemMo
őstag

Szerintem ez a hibáival együtt is az utóbbi évek magasan a legjobb cod. Valamiért jobban is megy, mint szokott. A kemperek kicsit néha idegesítőek, de minden multi lövöldében vannak. Xbox one x-en szerencsére a fagyások is elkerülnek. Kop-kop

(#5441) tévelygő válasza Young92 (#5438) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Próbálj FPS limitet beállítani,nálam az segített, illetve a Textura resolution értékét vedd "normál"-ra.

Sony RX 10

(#5442) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

G36 kimaxolva, jó cucc nagyon. Jöhet a másik új fegyver, az távolra annyira nem jön be egyelőre, de darálni lehet vele nagyon. :D

Live-Die-Respawn

(#5443) Young92 válasza tévelygő (#5441) üzenetére


Young92
tag

Eddig én sajnos nem jutok el, mert fekete képernyő kurzor megvan, illetve a hang is.

(#5444) Nagy.Úr válasza tévelygő (#5441) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Ha jól értettem fekete képernyőt kap, így szerintem a beállításokat se tudja a játék menüjében megcsinálni.

Young92: Hangot kapsz belépéskor, vagy a se kép - se hang esete áll fenn?
Én a következőket nézném meg a helyedben:
1. Rögtön nyomsz egy Alt + Entert amint belépett, és utána még egyet, hátha ettől egyből rendbe jön.
2. Blizzard kliensben nyomsz egy Scan and Repairt a játékra. ( Games / Options balra feljebb )
3. Össze tud akadni pl Steammel, Skype-al, Discorddal, de még a Geforce Exp-el is a játék, bár ritka eset szerintem, esetleg kilőheted őket arra az időre, egy próbát talán megér.
4. A játék konfig fájljában átírod a " Full Screen " értéket " windowed ( no border ) " értékre. Dokumentumok / Call of Duty .... / players2, vagy players mappa ha nincs players2 / config.cfg

Hirtelen ennyi ötlet jutott eszembe, remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#5445) k-adi válasza oriic (#5442) üzenetére


k-adi
nagyúr

mondtam én előre már kép alapján, hogy jó cucc lesz :D

(#5446) oriic válasza k-adi (#5445) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az bizony. :D

Kíváncsi leszek mi lesz a következő két új fegyver, bár tippre a kiszivárgott nyílpuska és a B&T APC9 jönnek majd. (Ha már benne vannak most is a játékban)

Live-Die-Respawn

(#5448) Xaels válasza oriic (#5442) üzenetére


Xaels
félisten

Az a G36 durva alapból is. A RAM-7 meg nálam hamar favorit lett, rátoltam mindent ami a gyorsaságán javít.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5450) Segal válasza oriic (#5442) üzenetére


Segal
veterán

Aki veszi a szinteket :DDD
Én még most fogom az első fegyvert kiszabadítani :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.