Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6201) adakiller


adakiller
senior tag

nem értem hogy a holzerral bármiylen messziről lövök nem ad longshotot. ez az egy kell csak az aranyhoz és hiába a messzi killek nem írja ki és nem számolja :(

(#6202) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Srácok, nálam a Season one moshpit-nél 10 esetből kb. 8-szor van Vacant pálya és csak 2-szer Shipment. Nálatok ez hogy alakul?
Oké, szeretem a Vacant-ot is, de a Shipment sokkal eszelősebb. :DDD

(#6203) boogie84 válasza Shadowfax (#6202) üzenetére


boogie84
veterán

Az nem eszelős, hanem értelmetlen f...ság!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6204) stuka20 válasza Shadowfax (#6202) üzenetére


stuka20
aktív tag

Nálam nagyon ritka a shipment, ha meg vacant, akkor 5 percig lobbyban vagyunk, mert mindenki lépeget kifele...

(#6205) stilo18 válasza stuka20 (#6204) üzenetére


stilo18
addikt

+1 Totál ugyanígy (PS4)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#6206) Shadowfax válasza stuka20 (#6204) üzenetére


Shadowfax
addikt

Köszi a válaszokat. :)
Ezek szerint azért van ennyi Vacant, mert abból mindenki lépeget kifelé...
Csinálhatnának egy 24/7 Shipmentet is. :D

(#6207) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nekem sem jönnek be az új pályák. :(

(#6208) Acheron válasza Shadowfax (#6202) üzenetére


Acheron
őstag

Tegnap ugyanez volt HC -n, 5xVacant és egy Shipment. Már azt hittem, new map weekend van, de utána elkezdte beadni a többit is.
(#6203) boogie84: Rá kell érezni. Tegnap már sikerült egy 56-45 K/D kört hozni, sajnos a choppert már nem tudtam behozni (egyel előtte szedtek ki...), de a Wheelsonnal nagy dara volt az ellenfél zászlójánál. Fegyver upgrade - re tényleg kiváló.

(#6209) Nagy.Úr válasza ProEvoFan (#6207) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Őszintén szólva egy Cod4-es map se volt annak idején ami igazán tetszett volna, viszont MW2-es mapok jól el voltak találva, azok közül személy szerint szívesen látnék viszont többet itt is.

(#6210) stuka20 válasza Nagy.Úr (#6209) üzenetére


stuka20
aktív tag

Szintén.

(#6211) Dave567 válasza Nagy.Úr (#6209) üzenetére


Dave567
addikt

Terminál?? :DD :DD

(#6212) Dave567 válasza Shadowfax (#6206) üzenetére


Dave567
addikt

Szerintem túl sokat kérsz....
Van amikor TDM-be 3szor ismétlődik ugyan az pálya, ennyire nem zavarja az embereket, és nem adnak hangot neki...

(#6213) Nagy.Úr válasza Dave567 (#6211) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Akár, vagy pl Afghan, Favela, bár ezeken mindegyiken túl sok a hely a kemper csimotáknak.

(#6214) Mappa


Mappa
addikt

Jó ez az update, fekete képernyő csak a zene szól, menüből kifagyás, multi menü alól kifagyás. Egy percet nem tudtam vele játszani. :N :Y

nem kötelező megadni

(#6215) dombi81 válasza Dave567 (#6212) üzenetére


dombi81
senior tag

A folyamatosan ismétlődő, ugyanolyan pályák miatt még felüdülés ez a kettő is. Inkább előbbit oldanák meg végre, az előrelépés lenne.

(#6216) newmoonlight válasza Nagy.Úr (#6209) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Őszintén szólva én egy MW2 Remastered-et is szívesen látnék. (Kb. 2 éve hülyítik vele a jónépet.)

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#6217) Nagy.Úr válasza newmoonlight (#6216) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Én is, biztos vagyok benne, hogy többeknek lenne rá igénye, mint pl a Cod4 Remastered-re volt anno, a gyenge host rendszer ellenére az volt az a cod amibe a legtöbb időt beleraktam még annak idején.

(#6218) newmoonlight válasza Nagy.Úr (#6217) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Imádtam. Olyan 250 nap volt a nettó multis játékidőm.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#6219) dombi81 válasza newmoonlight (#6218) üzenetére


dombi81
senior tag

MW2 és az MW3, mindkettővel két, két és fél évet játszottam. Eredeti ötlet volt, különlegesen jó pályák. Semmi extra, mégis a legjobb részek.

(#6220) Nagy.Úr válasza newmoonlight (#6218) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Én olyan nettó 1800 órát, MW3-ba már jóval kevesebbet, kb ~300 körül, az már nem volt annyira jó mint az előd.

(#6221) newmoonlight válasza dombi81 (#6219) üzenetére


newmoonlight
senior tag

MW3-ban nem volt Marathon perk, ezért nem lopta be magát a szívembe. Az MW2 pályái gyönyörűek voltak. Egyediek, karakteresek, élvezetesek. A későbbi COD-ok pályadesign-je nagyrészt kimerült a romhalmazokban, meg a kaotikus, memorizálhatatlan, zegzugos labirintusokban.

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#6222) Dave567 válasza dombi81 (#6215) üzenetére


Dave567
addikt

Legalább olyannak kéne lennie mint az MW2/3-ban, lehessen választani.

(#6217) Nagy.Úr: Ja, jól el is kúrták, nem kell ide még egy olyan fos, ezt a szériát sajnos el kell engedni..
A két fő alapító miatt ment jól, de ők leléptek, és az egész cod széria is, a süllyesztőbe került.

[ Szerkesztve ]

(#6223) dombi81 válasza newmoonlight (#6221) üzenetére


dombi81
senior tag

Nálam a Black Ops-os ugra-bugrák és a falon futkosás tették be a kiskaput. Nem voltak méltók a korábbi részekhez. Hálisten leszoktak róla.

(#6224) pontyos


pontyos
senior tag

Srácok, hátha van valami trükk! Win7 kompatibilis módban futok, RX 590, I5, 16GB ram mellett, a pálya betöltés akadozik,szépen fut a game, de időnként megáll 5 másodpercre, főleg új helyszínek előtt. Single plyert viszem, de így elég sza.
A gépben egy WD 1TB os vinyo van.

(#6225) Dave567 válasza Nagy.Úr (#6220) üzenetére


Dave567
addikt


Ez volt a legjobb..

Most utána jártam, én csak 1300-at vittem bele.

(#6226) Acheron válasza Nagy.Úr (#6209) üzenetére


Acheron
őstag

Ezek szerintem a következő seasonban jönnek. A Shoothouse és a Shipment sikere alpján szinte borítékolható pl a Rust.

(#6227) Nagy.Úr válasza Acheron (#6226) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Rustnak örülnék, bár vannak kétségeim a rossz spawn miatt ebben a játékban. Nekem Shipment már túl sok, Shoothouse viszont nagyonis bejött

(#6228) Nagy.Úr válasza Dave567 (#6225) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Ebben a mostaniban én már a 7 Killstreaknek is örülök, de többnyire azt se tudom összekaparni :D

(#6229) Acheron válasza Nagy.Úr (#6227) üzenetére


Acheron
őstag

Dettó, de ahogy először a Shoothouse -al sem tudtam mit kezdeni, úgy a Shipment is szokhatónak tűnik, ha az ember rájön a logikájára. A videók alapján azt látom, hogy bár az a mondás, hogy ez a nagy daráló miatt nem kedvez a kempereknek, szerintem épp az érvényesül, aki a hátát biztosítva kis helyen marad, és elkapja a berohanókat. Minden más esetben oldalról - hátulról pillanatok alatt kiszednek, iszonyú szűk a hely és ahhoz képest sok a játékos

(#6230) xxx86


xxx86
csendes tag

Sziasztok, tudnátok segíteni nekem olyan problémám, van, hogy akár milyen beállítások mellet játszók megjelenik a mikró szaggatás és igy nem lehet vele játszani.

(#6231) JSaN válasza xxx86 (#6230) üzenetére


JSaN
addikt

Arra sajnos nincs megoldas, mivel szerver problema. En is igy jatszok nap mint nap megjelenes ota, allando mikro laggok, beakadasok stb.
A sok skin melett talan majd foglalkoznak a jatekkal is a keszitok.

Mas: Napokban elkezdtem HC-ni es SD-ni, mivel most mar meguntam hogy ah egyszerre tuzelunk egymassra 10bol 10er en fekszek ki, vagy ha lovom enemy-t hatba, megfordul es egybol leszed. HC-n a minimal HUD es az 1-2 golyo talalta kompenzal valamennyire, el is felejtetem hogy ilyen jo. Regen cod4ben nagy HC SD-s voltam.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6232) spanglee001 válasza JSaN (#6231) üzenetére


spanglee001
addikt

a mikrolagra megoldás többszálas proci, 4 mag 4 szál kevés ennek játéknak, én cseréltem nemrég a procit és ramból is 32giga lett hibátlanul fut a játék, és nem szerverprobléma. azért mert kevés a vas nem a játék a hibás...

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#6233) Dave567 válasza Nagy.Úr (#6228) üzenetére


Dave567
addikt

Én is, de csak azért mert nem szoktam hozzá az szar sebzéshez.

[ Szerkesztve ]

(#6234) Dave567


Dave567
addikt

Nálatok is folyamatosan az M4/Mp5 páros megy? Ritkán látok embereket mással nyomni...

Körkérdés: Szoktatok figyelni a K/D-ra? Vagy az nem érdekes, inkább csak nyerjünk?

[ Szerkesztve ]

(#6235) regener válasza Dave567 (#6234) üzenetére


regener
veterán

Nekem a win az első, aztán néha rálesek hogy mit alakítok, de legtöbbször mínuszban vagyok :D

(#6236) oriic válasza Dave567 (#6234) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Objective alapú pályákon nem a KD a lényeg. Ha megoldható persze próbálom 1 felett tartani, de nem azt tartom elsődlegesnek.

Live-Die-Respawn

(#6237) Xaels válasza Dave567 (#6234) üzenetére


Xaels
félisten

Ezek mentek most nálam a dXP miatt, hogy meg legyenek a cuccok hozzájuk, meg MP7. Eddig szenvedtem, de MP5 meg MP7 nagyon adja, Cyberen 22kill, SD-n 13kill, Picadilly DOM 4,4 KD. Persze lehet aztán az új kontroller is hozzáad a teljesítményemhez a hosszított analóggal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6238) danilla válasza Dave567 (#6234) üzenetére


danilla
őstag

90%-ban SD HC-t tolok, nálam csak az számít, hogy a csapat nyerjen.

(P90, M4 párossal tolom, mert még nincs Scar-om meg AK-m :U )

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#6239) GAbre


GAbre
veterán

Írja,H megint van 1 free csomag,de sehol nem találom

Avatar

(#6240) Redcaster válasza GAbre (#6239) üzenetére


Redcaster
őstag

Ott van, csak egy oldallal odébb. :K

(#6241) GAbre válasza Redcaster (#6240) üzenetére


GAbre
veterán

Mind az 5-ben néztem,sehol nincs free
Vagy milyen oldal?

Avatar

(#6242) szp77


szp77
csendes tag

Sziasztok!

Ez az első játék amit nem lemezen vettem meg, hanem a HRK oldalán. Megkaptam a sorozatszámot, letöltöttem a játékot, blizzard account belépve, játék hozzáadva, indítom és ezt a hibaüzenetet kapom.

Esetleg tudna nekem valaki segíteni? :F
Köszönöm előre is :R

(#6243) Csokishurka válasza Dave567 (#6234) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hat nem csodálom. Most kezdtem el húzni az m4et mindenféle underbarrel nélkül nincs recoilja, ads simán jó bele se merek gondolni milyen volt a nerf előtt

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#6244) Csokishurka válasza szp77 (#6242) üzenetére


Csokishurka
őstag

Azt mondja ehhez az a accounton nincs meg a cod. Aktiváltad a játék kulcsot?
Ha igen és úgy nem jó akkor egyből írj a HRK supportnak

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#6245) Nagy.Úr válasza Dave567 (#6234) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Volt egy HQ Shoothouse-on ahol én szedtem le az összes HQ-t egyedül, mondanom sem kell milyen lassan szedi ha 1 ember van ott. Meghaltam vagy 50-szer, vagy még többször de legalább nyertünk. Nekem a TDM, KC unalmasak, mert csak az ablakban, sarokban ücsörgés megy bennük.

(#6246) szp77 válasza Csokishurka (#6244) üzenetére


szp77
csendes tag

Szia! A játékkulcsot hol tudom aktiválni?

(#6247) oriic válasza szp77 (#6242) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugye nem a 16 ezres kiadást vetted meg HRK-n, amikor Battle.net-en 13 ezer a játék? :F

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6248) GAbre válasza oriic (#6247) üzenetére


GAbre
veterán

Illetve hardveraprón meg 10 :)

Avatar

(#6249) Redcaster válasza GAbre (#6241) üzenetére


Redcaster
őstag

Nekem itt volt a 2. oldalon.

(#6250) adakiller válasza Dave567 (#6234) üzenetére


adakiller
senior tag

nálam mp7, holger, 725. Leginkább annak megfelelően amit a pálya/játékmód megkövetel.

K/D csak végén nézem meg, addig csak a győzelem a fontos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.