Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) Dave567 válasza BandiHUN (#5600) üzenetére


Dave567
addikt

Soothouse :D :D

(#5602) BandiHUN válasza Dave567 (#5601) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én nem toltam még be,de tetszik a dolog :DDDMa inkább normál játszottam.Ejj,még kéne pár járműkill az RPG goldhoz,hát senki nem akart ilyet.Kitoltam a napikat,elég is volt,már az MP5-höz is a 100 letámasztós kill kell,holnap lehet rágyúrok shoot-on,mert az AK-t is ott hagytam abba.Nomeg megvettem a mangás fegyót :DDD
Viszont elszomorít,hogy a pakkok fegyóskinjei csak arra az 1 fegyóra jók.Remélem,jön uni és animált skin is majd.
Nekem hiányoznak a ládák...jobb volt a BO4 rendszer.Volt meglepi.Most meg végtelennek tűnő,előre látható,mindenkinek kieső dolgok vannak csak.A megszerezhető challenge-ek is hiányoznak,pl.x headshot,1000-1000 kill fegyótipusonként,a perkek és egyebek használatáért...valamit mindig lehetett épp összeszedni.Lehet,hogy sose használtam amit kaptam értük,de volt pár jó calling card.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5603) Segal válasza BandiHUN (#5602) üzenetére


Segal
veterán

Szerintem az a baj ezekkel a skin packokkal hogy tele vannak olyan dolgokkal is amire semmi szükségem sem lenne és úgy már drága. Mert azért az ilyen 1000-1100 pontos bundle packok már 3400ft környékén vannak és van mondjuk 2 dolog benne ami tetszik a többi az számomra szemét.
Persze a másik pack is úgy van összeállítva hogy abba is legyen 2.3 jó a többi meg hülyeség. Ja hogy az már újabb 3400ft lenne...
Na itt mondtam hogy kizárt dolog.
Ha pubg módra lenne egy piactér ahol darabonként lehet venni ilyen 1-3 eurokért skineket még azt mondanám veszek talán párat de így kizárt dolog.
Főleg úgy hogy tudja nagyon jól az ember hogy ezeknél lesznek még lényegesen jobb skinek is.
Én most azokat sajnálom picit (na jó saját döntésük volt senki sem tartott pisztolyt a fejükhöz) akik a jával drágább cod verziót vették az elején az egyedi operátor skinekért. Most meg a pass-ban "aprópénzért" sokkal több operátor skin van meg még mellette más skinek is.
A lényeg én inkább gyüjtögetem majd a gold skineket de egyelőre a 300 cod pont kifarmolása a cél. Bár lehet csak 200 lesz mert a harmadikért írtózatosan nagyon kell sz*pni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5604) BandiHUN válasza Segal (#5603) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én is csak erre a mangára izgultam rá+hogy olyan fegyón van,amit még nem használtam,meg névnapom is volt meg ilyenek :DDD
De a skinezést annyiból sajnálom,hogy pont a vehetők miatt semmitmondó a legtöbb megszerezhető,viszont azért vannak jók,most pl.fekete-fehér zebramintásban viszem az MP5-öt,de tegnap olyanom volt,betoltam a tüzes koponyásat rá+a raksira is,áhh,nem húztak be 100 méterről még a félvakok is,dehoogy... ;] De azé' jólesett villogni picit.Egyébként sok kacat ide vagy oda,a legjobb rejtős dolgokat használni HC-n,mert aki meglát,úgyis dobja is a pár golyót,pontfoglaláskor is elég gáz rikítani.Mondjuk egy tegnapi manus,aki zöld ruhában,rózsaszín halálfejes pajzzsal meg piros fegyóval nyomult,azért túltett még rajtam is :Y

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5605) laja80 válasza lowzor (#5572) üzenetére


laja80
tag

úgy szar ez ahogy van,tegnap este is kb 30perc után kilépett ,hibaüzenet nélkül. :W
egyszer csak befagy egy pillanatra,és kilép :W

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#5606) Segal válasza BandiHUN (#5604) üzenetére


Segal
veterán

Juditnak hívnak? ;] :P
Én legtöbbször shott house-on játszok. Na ott tökmindegy milyen cuccban rohangálsz mert egyből látszik mindenki. Nekem inkább a darálás jön be ahol nyugodtan bekanyarodhatok valahova és ha van is ott valaki akkor is van esélyem lelőni. A többi pályán ha nem is futva de közlekedtem tutira lelőtt valami ablakkemper vagy csak valami fedezék mögött remegve guggoló...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5607) KaitouP válasza Land (#5599) üzenetére


KaitouP
veterán

:R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5608) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

App mukodik masnal? 2. Napja nem latom squadokat. Logout-login tobbszor megvolt mar, COD accounttal meg xboxos fiokkal is errort irt squad fulon.

Live-Die-Respawn

(#5609) Corpuscle válasza oriic (#5608) üzenetére


Corpuscle
őstag

Most néztem, működik.

(#5610) oriic válasza Corpuscle (#5609) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor lehet csak nalam van gond. Lehet nem tetszik neki h hetente masik squadba lepek. :D

Live-Die-Respawn

(#5611) Corpuscle válasza oriic (#5610) üzenetére


Corpuscle
őstag

Akkor nálam is gond lenne. :D

(#5612) BandiHUN válasza oriic (#5608) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem félig működött csak,végül valamelyik töltögetős lapon fel is dobta nagy nehezen,hogy token expired,lépjek már ki-be,azzal megjavult.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5613) oriic válasza BandiHUN (#5612) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nalam folyton token expired van hiaba jelentkezek ki. :( Varok akkor hatha megjavul.

Live-Die-Respawn

(#5614) KaitouP válasza oriic (#5613) üzenetére


KaitouP
veterán

Adatok törlése, újra bejelentketés nem segít?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5615) oriic válasza KaitouP (#5614) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megvolt. Full reintstall azt hittem megoldja, de eredmenytelen...Mindegy annyira nem gond, elengedem az appot.

Live-Die-Respawn

(#5616) pulffy válasza oriic (#5610) üzenetére


pulffy
őstag

Te hentete? Én naponta :D Mindíg ahhoz aki az első ;] Már ha épp nincs full.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5617) stuka20 válasza oriic (#5615) üzenetére


stuka20
aktív tag

Mi a neve ennek az appnak?

(#5618) pulffy válasza stuka20 (#5617) üzenetére


pulffy
őstag

Call of Duty :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5619) stuka20 válasza pulffy (#5618) üzenetére


stuka20
aktív tag

lul :) (itt se voltam :D)
Köszönöm.

(#5620) oriic válasza stuka20 (#5619) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Companion App-kent is rakereshetsz.

Live-Die-Respawn

(#5621) stuka20 válasza oriic (#5620) üzenetére


stuka20
aktív tag

Megtaláltam már, köszönöm szépen.

+Nem tudom láttátok-e már:

(#5622) regener válasza stuka20 (#5621) üzenetére


regener
veterán

Nyami :D :C

(#5623) oriic válasza stuka20 (#5621) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hoppa. Viszlat shoothouse \o/

Live-Die-Respawn

(#5624) bulikavagyok válasza stuka20 (#5621) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hallelujah!

oriic: Nálam is az repül először. Igazából más talán nem is. Még a Crash esélyes, mert abszolút nem ismerem azt a pályát. Mindenki más viszont elég jól - ahogy látom. :D

[ Szerkesztve ]

(#5625) oriic válasza bulikavagyok (#5624) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Crash jo mert lehet tudni h hol kempelnek fixen es ingyen killnek orulunk. Shoothouse daralda, felejtos nalam. Tobbivel nincs gondom. Euphrates bridge neha felcsesz, de aztan iglaval irtom a hidon levoket. :D

Live-Die-Respawn

(#5626) Con Troll válasza stuka20 (#5621) üzenetére


Con Troll
senior tag

Azt remélem mindenki sejti, hogy ez nincs benne a játékban, csak valaki redditre photoshoppolt paintelt egy képet, hogy ez de jó lenne. :U

(#5627) RazoR válasza oriic (#5625) üzenetére


RazoR
veterán

Crash jó, én a shoothouse-t is szeretem ha darálni akarok illetve az jó csinálni a challengeket. Én a Piccadilly-t gyűlölöm, szerintem az egyik legrosszabb pálya.

Más: ez a csávó tuti valami űrlény.

[ Szerkesztve ]

(#5628) oriic válasza Con Troll (#5626) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hat szomoru lettem. :(

Live-Die-Respawn

(#5629) bulikavagyok válasza oriic (#5625) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elhiszem, h jó pálya, de sajnos még nem jutottam odáig, h kiismerjem és élvezni tudjam. Kétszer vagy háromszor volt hozzá szerencsém, de mivel pályafelfedező/bejáró módban voltan, így folyton csak haltam. Szval azóta inkább skippelni szoktam. De lehet, h valamikor szánok rá 20-30 percet és megpróbálom egy privát meccsben ellenfelek nélkül felfedezni.

Más: a napokban valószínűleg elérem végre az 55-ös szintet. :B Ezzel kapcsolatban van valami extra tudnivaló? Olyan dolgokra gondolok mint az előző részekben Prestige lépésnél.

Con Troll: Én nem sejtettem.

[ Szerkesztve ]

(#5630) pulffy válasza oriic (#5623) üzenetére


pulffy
őstag

Nem értem mi a baj a shoothoussal? :U Tök jó pálya ;]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5631) Dave567 válasza bulikavagyok (#5629) üzenetére


Dave567
addikt

Cod4-en nem játszottál rajta? :U :U

(#5632) bulikavagyok válasza Dave567 (#5631) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az AW volt az első CoD amivel online játszottam.

[ Szerkesztve ]

(#5633) Corpuscle válasza Con Troll (#5626) üzenetére


Corpuscle
őstag

Kár érte...

(#5634) MILON12


MILON12
tag

Valaki tud megoldást fagyásra? Dev error 6068?

(#5635) nagyonjjo


nagyonjjo
tag

Üdv!
Van rtx kártyám,meg esetleg kuponom is,ha valakinek kéne a game,vagy kellene beváltani.

(#5636) Dave567 válasza bulikavagyok (#5632) üzenetére


Dave567
addikt

Jaaaa, akkor nem tudod, mi is volt igazán jó játék ....

(#5637) Dave567 válasza BandiHUN (#5602) üzenetére


Dave567
addikt

Ki próbáltam, eddig nem tudtam mit is szidják annyira a spawn rendszert......
A csávó elé dobott, mozdulni nem tudtam még, de kaptam a következő halált, utána be dobott a kemp közepébe, ott se volt esélyem HC-n, megint egyből halál...

De ha jól tudom az elejétől ilyen, eddig volt minden szarság, de az ilyen hibákat nem tudták ki javítani???

SZÁNALMAS!!!!!

(#5638) soo277 válasza Con Troll (#5626) üzenetére


soo277
őstag

Totál bevettem, meg örültem, de most le is törtem:(((

BT: wersoo#21211

(#5639) Dave567 válasza soo277 (#5638) üzenetére


Dave567
addikt

Én azért le ellenőriztem volna, mi előtt mindenkit beetetek... :C :C

(#5640) GAbre


GAbre
veterán

Elég idegesítő,hogy még nagyon sok bug nincs megoldva:
Késről átváltás-ground war egér hiba-capture csík beragadás-meglőnek és belehalok később,mine,clay hibák(fejesöléseik,vagy éppen az,hogy nem sebzi halálra őket,vagy meg se érzik-hogy azóta se lehet beszúrni a stim-et,és közben kezembe késel támadni stb.
Nagyon eltudja venni a játékélményt,ha halmozódnak ezek a hibák és a többi :S

Avatar

(#5641) bulikavagyok válasza Dave567 (#5636) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ja, mázlim van.

[ Szerkesztve ]

(#5642) soo277 válasza Dave567 (#5639) üzenetére


soo277
őstag

Jó, de azért igazán betehetnék:U

BT: wersoo#21211

(#5643) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Vannak ezek a megvehető átszkinezett fegyverek. Ugye jól gondolom hogy ezek annyiban különböznek a gyáriaktòl, hogy egyedi kinèzetük van, és alapból van rajtuk kiegészítő? Tehát teljesìtmènyben ugyanazt tudják, mint az alap.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5644) dombi81 válasza stuka20 (#5621) üzenetére


dombi81
senior tag

Ezt a pályaválasztó opciót hogyan lehet elérni? Nálam a quickplay filterben csak normal és HC mod közül lehet választani.

(#5645) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Remember - NO RUSSIAN

:D

[link]

Live-Die-Respawn

(#5646) GAbre válasza dombi81 (#5644) üzenetére


GAbre
veterán

Én tudom,ha megjelenik lobbyban,akkor kilépek lobbybol vagy nem lépek ki,ez a pályaválasztó van :)
Land:
Promóciós célt szolgál!
Ha nem is hallja meg a szomszéd intrónál(most már movie is van hozzá,mert nem 1 pörgős játék a cod ugyebár),hogy neked megvan,és nem veszi meg,csak,hogy kinyírjon téged,mert beparkoltál elé,vagy vmi.
Akkor a game közbeni anyázásból úgyis rájön,és az is reklám nekik :D xd

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#5647) Land


Land
veterán

Levettem a játékban a hangerőt, de a játék indítása után ordít a bevezető zene. Amint betölt a profilom már jó a hangerő. Nektek is? Gyakorlatilag le kell vennem a fejest, annyira hangos.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#5648) dombi81 válasza GAbre (#5646) üzenetére


dombi81
senior tag

Az szép :)

(#5649) Dave567 válasza soo277 (#5642) üzenetére


Dave567
addikt

Szerintem mindenki erre vár...

Valami javítás volt, killstrekek terén???

Egy cooper-em volt, utána elkezdtem lőni őket, és lett még egy. :DD :DDD

Gyorsan ki is léptek....

[ Szerkesztve ]

(#5650) lowzor válasza soo277 (#5642) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem esélytelen, hogy map filtert valaha is belerakjanak. Nem hülyék dolgoznak ott, ha beleakarták volna tenni, már benne lenne. A mapek fele kb teljesen kihalna. Több sebből is vérezne a dolog, például ha valaki egy adott mapen akarna játszani, lehet hogy nem is találna játékot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.