Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) Winaty


Winaty
csendes tag

Sziasztok miért van az ,hogy elkezdek játszani multit vagy bármit és kb 3-5 perc után lerak asztalra és sehol semmi.ma jött valami update és azóta csinálja eddig semmi baja nem volt. Köszönöm előre is az értékes válaszokat!

(#5352) NemMo válasza gyuribácsi88 (#5333) üzenetére


NemMo
őstag

Azért bele lehet futni normális játékokba, ma nekem az egyik meccsen volt 15 zászló foglalásom és azért lehetett ennyi, mert mind a két csapat ment ezerrel foglalni. Azon a meccsen kemperből talán ha egy volt

[ Szerkesztve ]

(#5353) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Akinek nem kell kemper(annyira) meg shoti,az jöjjön HC-zni! :DDD Én teljesen elégedett vagyok,fasza minden ;]
Egyébként pont az a jó,hogy sokféle varia van,játékmód,fegyver,stílus,én nem akarom elhinni,hogy milyen sok ember károg... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#5354) RazoR válasza ProEvoFan (#5350) üzenetére


RazoR
veterán

Én az MW 1-2 és az első BO után elengedtem a COD-ot, pedig ezekben saját szervert béreltünk, saját klán volt, ment a war a többi klánnal, stb.
De a falon futós ugrabugra meg csillagharcos hülyeségek nem jöttek be, akkor átnyergeltem a BF-re de az is olyan irányt vett a 4 után, hogy inkább hagyjuk.

(#5355) KaitouP


KaitouP
veterán

Mai patch notes: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5356) zozika84


zozika84
őstag

Sziasztok,

A mai napon megvettem a játékot (FAT PS4) És szeretnék csatlakozni a közösséghez: D3xter19841205 a nevem. Ja és ugyanitt keresek értelmes kontroller beállításokat is :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#5357) Xaels válasza RazoR (#5354) üzenetére


Xaels
félisten

Ismerős, ugyanezeket a köröket futottam le én is. Ez Logoutra le is írtam egy személyes bejegyzésbe tegnap.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5358) raggg válasza BandiHUN (#5353) üzenetére


raggg
senior tag

Vannak amúgy normálon is jó meccsek. Nyilván többen nyomják a meta fegyverekkel... szerintem a public szeró az ilyen, megszoksz vagy megszöksz :-) más játékban is van, hogy fogyatékos csapattársakat kapsz.

az tuti hogy az akna, C4, stb nagyobb teret ad a kempelésnek más játékhoz képest, de engem amúgy ahogy telik az idő egyre kevésbé zavar, egyre jobban kiszúrom meg megvan mikor hova nézzek kb.

ragklaatPS

(#5359) Xaels


Xaels
félisten

Call Of Duty: Modern Warfare (2019) | Multiplayer Montage saját videóm amit PS4-en vágtam, nem profi munka és nem hosszú de van benne több pálya, játékmód és fegyver is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5360) Dave567 válasza KaitouP (#5355) üzenetére


Dave567
addikt

Köszönjük, hogy elb@szták.... :W :W

(#5361) lowzor válasza Dave567 (#5360) üzenetére


lowzor
veterán

Van a menüben a lista alatt amúgy még bőven hely, mi a francért nem lehetett bent hagyni a Crash 24/7-et is? :F
Én itt már nem keresek logikát...

(#5362) Segal válasza lowzor (#5361) üzenetére


Segal
veterán

Én speciel örülök hogy visszakerült shoot house mert sokkal közelebb áll hozzám a közlekedek a pályán stílus de azt mondjuk én sem értem hogy ennek ellenére miért kellett kivenni a crash 24/7-et :F
Jó nekem nagyon nem jött be de attól még sok másik játékosnak örömet okozhatott és tényleg kényelmesen elfért volna.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5363) lowzor válasza Segal (#5362) üzenetére


lowzor
veterán

Így kényelmesebb volt a fejlesztőknek.

(#5364) KaitouP válasza lowzor (#5361) üzenetére


KaitouP
veterán

Egyszer az a baj hogy van 24/7 Crash, minek, mert mindenki campel. Kivették, az a baj, hogy nincs. Excuse me, what the fuck? :U

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5365) KaitouP válasza Dave567 (#5360) üzenetére


KaitouP
veterán

Mit is?

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5366) lowzor válasza KaitouP (#5364) üzenetére


lowzor
veterán

Szimplán az baj, hogy kivették ahelyett, hogy mellérakták volna a Shoot House 24/7-et, és úgy mindenki ki lenne szolgálva. :U
Reméltem, hogy legalább a következő új map-ig megmarad ez az opció és élvezhetem a Crash-t legalább 1-2 hétig.
Most várhatok, hogy a 622-edik Azhir Cave után talán beadja valamikor.

(#5367) venom8888


venom8888
őstag

Hogy lehet Tiert lepni, csak olni kell ?

(#5368) WaterWave válasza Xaels (#5359) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem rossz :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5369) RazoR válasza Xaels (#5359) üzenetére


RazoR
veterán

Király!
El nem tudom képzelni, hogy hogyan tudtok így mozogni kontrollerrel.... :U :D

(#5370) tévelygő


tévelygő
aktív tag

Sziasztok!
Már rég kiderült,hogy különböző játékmódoknak más-más maprotációjuk van. Van erről valami info, leírás,hogy jelenleg ez hogy alakul?

Sony RX 10

(#5371) Xaels válasza RazoR (#5369) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi. Gyakorlás kérdése bár én az 1-es KD-mmel nem is mozgok még annyira jól.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5372) Laby válasza lowzor (#5366) üzenetére


Laby
senior tag

Szerintem csak arról van szó, hogy nem akarnak minden pályának 24/7 verziót, mindig maximum 1 ilyen lehetőség van. WW2-ben is mindig csak 1 pályára szólt ez.
Az viszont meglepő, hogy Crash csak ilyen kicsi ideig volt, de gondolom ennek az az oka hogy kevesen játszottak rajta. Nekem a Crash egy tök átlagos CoD4 map volt akkoriban is, és nem vagyok oda most sem érte. Sőt, konkrétan ha választhattam volna a CoD4 pályák közül, akkor Crash a lista végén kullogna.
Ha most rotációba beadja, akkor örülök mert jó élmény azért játszani rajta, de 24/7-nek erős.
Ezt gondolom túl sokan gondolták még így, és inkább Shoot House lett visszarakva helyette.

Arra viszont nagy lóvét mernék tenni, hogy amikor jön a Shipment, akkor az a Crash-nél sokkal tovább lesz 24/7 map (sajnos). Sőt, talán még a Shoot House-nál is tovább.
Shipment 24/7-el az a baj, hogy vannak emberek akik csak azon játszanak, és onnantól semmi hozzáadott értéke nincs a K/D és a SPM statisztikáknak a játékosoknál. Akik csak azon a pályán játszanak azoknak sokkal-sokkal egyszerűbb kicsinosítani ezeket a statisztikákat.

(#5373) KaitouP válasza lowzor (#5366) üzenetére


KaitouP
veterán

Itt folyamatos igényfelmérés megy. A fejlesztők látnak mindent, avagy azt is, hogy egyes játékmódokra mennyi ember jut. Állandó jelleggel működtetni 600 féle játékmódot már csak azért se lenne értelme, mert 600 felé tizedeli a játékosokat, állandóan csak a népszerűbb módokra lenne elég ember, valamint a változatosságnak is betesz. Ezért megy rotációban valamennyi speciális játékmód.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5374) pulffy válasza KaitouP (#5373) üzenetére


pulffy
őstag

Azt lehet tudni hogy mekkora a játekésbázis?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5375) KaitouP válasza pulffy (#5374) üzenetére


KaitouP
veterán

Real time játékos adatot nem igazán tudsz lekérni sehonnan, a leaderboard-on bejegyzett játékosszámból tudsz következtetni: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5376) lowzor válasza Laby (#5372) üzenetére


lowzor
veterán

Sajnos az ilyen céltalan, darálós map-ekkel sosem versenyezhettek népszerűségben az értelmesebbek, mint a pl a Crash. Igen, valószínűleg ez lesz a helyzet a Shipment-el. Én a legrosszabb map-nek tartottam a COD 4-ben, kerültem is, ahogy csak tudtam. Az lesz igazán a shotisok paradicsoma.

(#5377) regener


regener
veterán

Ground War móddal kezdhetnének valamit, mert gondol egyet és a fél szerver pingje 150 lesz 50 alattiról, ekkor még mikrolaggol is és kinyírja az élményt, már ha épp nem fagy ki a szerver. A CUAV-ra jött patch pedig jó, mert kereshettem én az égen ha sehol sem volt. Amit még nem értek hogy ha a Karsk C pontja felett van a CUAV akkor az a két bázison miért hat még, ha nincs is akkora hatótávja?

(#5378) dombi81


dombi81
senior tag

Nem kellene egyáltalán 24/7 map. Inkább adná be értelmesen, viszonylag egymás után azokat. Ám ha hosszútávon marad ez a mostani, elcsépelt pálya"rotáció", egész biztosan én is célba veszek egy gyorsabb, pörgősebb 24/7 térképet. Ez 100%. Főleg, hogy alig van időm játszani, legalább akkor had élvezzem.

(#5379) Kanczy válasza Dave567 (#5348) üzenetére


Kanczy
veterán

Én ugyan nem fogok megrohadni, vígan fogok játszani Shoothouse-on :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5380) lowzor válasza dombi81 (#5378) üzenetére


lowzor
veterán

Ez úgy van kitalálva szerintem, hogy a matchmaking rendszer alapján dönt, hogy hova fogsz kerülni (a skilledet, a pingedet és még több dolgot figyelembe véve). Ha harmadszorra is a Piccadilly az éppen kezdődő legideálisabb, ahova kerülhetsz, akkor azon fogsz játszani és kész.
Ezen csak a dedikált szerverek segítenének.

[ Szerkesztve ]

(#5381) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Nerfeltek az rpgn?Nem adja úgy, mint eddig.
Kemper geciket támogatják? lol

[ Szerkesztve ]

(#5382) dombi81 válasza lowzor (#5380) üzenetére


dombi81
senior tag

Szerintem meg nem foglalkoznak inkább vele, belemagyarázás.

(#5383) raggg válasza lowzor (#5376) üzenetére


raggg
senior tag

Tegnap mentem végre pár kört a Crash-en, azért sokkal jobb dizájn mint az új pályák nagyobb része (pl. Azhir Cave, Piccadilly), főleg DOM-on. Van egy flowja és átgondolt. Azt mondjuk régen sem szerettem, hogy a toronyba fel lehet mászni, de ez már így maradt :)

szerk
Azt én sem bánom, hogy visszakerült a Shoothouse, mert a fegyver challenge-ket sokkal könnyebb ott megcsinálni. De amúgy simán rakhatták volna rotációban a crash-sel, gondolom lesz olyan 24/7 playlist is, ahol 3-4 pályát rotálnak. Én mondjuk nem panaszkodom, mindenkinek nem tudnak a kedvére tenni...

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#5384) lowzor válasza raggg (#5383) üzenetére


lowzor
veterán

Az biztos, hogy sokkal jobban átgondolt. Mérföldekkel jobb K/D-m volt végig a Crash-en, mint az összes gyári pályán, azokon valamiért sokszor csak esek-kelek. Crash-en a killstreak-eket is csak úgy ontottam, pl a 3 nap alatt legalább 20 VTOL összejött rajta, a többi mapen jó, ha szökőévente 1x összejön. Az eddigi legjobb HQ-kat a játékban is azon toltam.

[ Szerkesztve ]

(#5385) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Szevasztok!

Odaát a Dice-nál elgurult a gyógyszer és átment az egész vizipisztolyozásba .... és hogy a többit meg se említsem. :(((
Remélem itt legalább a Core gameplay dolgokat nem patchenként változtatják! :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#5386) lowzor válasza Pro!Petya (#5385) üzenetére


lowzor
veterán

Én már a BF4 után elengedtem a BF sorozatot, vicc amit csináltak belőle.

(#5387) Nagy.Úr válasza Pro!Petya (#5385) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Én is olvastam valami új TTK-t módosító patchről, de meguntam a játékot egy ideje és nem néztem rá azóta. Ennyire elcseszte a játékmenetet?
A Coddal most én is elvagyok egyébként, habár már közel sincs hozzá annyi türelmem mint tizenéves koromban. :D Objektív típusú módok szerintem elég szórakozást tudnak nyújtani.

(#5388) Pro!Petya válasza Nagy.Úr (#5387) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Áhh dehogy! :DDD
[linkhttps://www.reddit.com/r/BattlefieldV/top/?t=week]

Cod2 warozások, óta nem játszottam ezzel a szériával szval kíváncsi vagyok! :B

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#5389) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Bocsi a noob kérdésért, de jól látom, hogy nem lehet vissza beállítani a Crash-t vagy Vacant pályákat moshpitre? Most ugye a shoothouse van, azt is szeretem, de legszívesebben 2-3 pályát nyomnék moshpitbe rotában. Ezt nem lehet megoldani valahogy?

Még egy kérdés: Nem igazán értem ezt a battle pass fdolgot... mennek szépen a tierek, fejlődök de a reward lockolva van. Úgy van, mint PUBG-ben, hogy csak pár állomáson van ingyenesen megszerezhető cucc és a többit csak akkor kapom meg ha veszek BattlePasst?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#5390) csabamigo válasza Dyingsoul (#5389) üzenetére


csabamigo
aktív tag

"Még egy kérdés:"
:K

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#5391) soo277 válasza Dyingsoul (#5389) üzenetére


soo277
őstag

Én úgy tudom,hogy Vacant még nincs is

BT: wersoo#21211

(#5392) Segal válasza Dyingsoul (#5389) üzenetére


Segal
veterán

Szevasz Dying :D
Te is tolod? :DDD Az ocsedet mar lattam de te eddig szepen rejtegetted :))
Igen 1000 cod pontert megveheted a pass-t ha kellenek a cuccok.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#5394) pulffy


pulffy
őstag

A tier szinteknek xp kell, vagy game time?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#5395) dombi81


dombi81
senior tag

Azhir Cave 842-edszer, na megyek Tekkenezni, absolutelly boring :DDD

(#5397) Dyingsoul válasza Segal (#5392) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Jaja bénázgatok benne én is. Próbáltunk ma operation-t csinálni ketten coopban de kevesek vagyunk rá, randomokkal eléggé lehetetlennek tűnik a vége, pedig többet is próbáltunk.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#5398) weri válasza Nagy.Úr (#5387) üzenetére


weri
senior tag

De még mindig jobb mint itt hogy smg sokszor pontosabb mint az AR és így rombolja a játékot. A 6v6-ot meg elhagyhatnák már szerintem TDM, DOM, KC modokban igazán. Olyan empty server hangulat van így....
Ráadásul ezért van többnyire kemp is mert sok player fél kimenni "keresgélni" az enemy-t, mert az van sokszor tényleg hogy a nagyobb pályákon nem találunk senkit.
Biztos sokan jártatok már úgy hogy 6v6-os meccsen az idő járt le nem pedig a pont lett meg.

- Jó lenne még mindig ha választható pályás lobby lenne.
- Lehetne igazán egy KS és Perk nélküli mod, kompetitiv S&D-al spékelve (6v6/5v5/4v4/3v3).
- SMG-et oda nerfelni ahova valók, közel harcra...
- Sniper ne 1 hiteljen lábra meg kézre is....
- Visibility-n sokat kell javítani mert szörnyű még mindig szerintem....
Vagy legalább ezek a balance-ok kompetitiv modokra legyenek optimalizálva még az is jobb lenne, és az arcade modok meg legyenek olyanok amilyenek...
Szerintem nem vagyok egyedül akiken ezek hiányoznak.

/off
Látom értelmét hogy miért módosították a fegyvereket de ezen még fognak változtatni az 100. Mert pl. most már 3 helyett 4 hitesek a playerek pl Ghrewer 43-al. Ahol egyértelműen érezni lehet ezt a TTK változtatást az a range. Szerintem ennek az volt az oka hogy arra kényszerítség a playereket hogy mozogjanak, mert most így számomra élvezhetőbb lett a játék hogy nem kempelnek a supportok. Csak a hátránya is meg van. Nagyon nagy előnyre kapott így a Sniper mert azok a fegyverek nem lettek változtatva. Bár nem biztos hogy ez hátrány.
Ezen kívül szerintem sokkal jobb a játék mechanikája a BF-nek mint a codnak. Biztos hogy itt is csúszik a hit reg, de ennek ellenére mindig meg kapom az adott cuffanást amit kapok valakitől, ellenben COD-ba csak annyit észlelünk sokszor hogy 1 hit és dead.
A másik, nagyobbnak érződik cod-ban a pálya a kis player szám miatt mint a BF5-be. Pedig eddig mindig az utóbbi volt ebben az élen....

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#5399) dombi81 válasza weri (#5398) üzenetére


dombi81
senior tag

Szerintem ők maguk sem tudják valójában mit is akartak volna csinálni. Az itt a legnagyobb probléma. Spoiler.

(#5400) pulffy


pulffy
őstag

Skacok van ez az Operation quest Mara, második lépésénél ölj 3at halál nélkül 3x. Nálatok az nem bugos, mert nem szamolja.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.