Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) semetka válasza soo277 (#6346) üzenetére


semetka
őstag

Gusztustalan lag. Amióta kijött a legújabb patch azóta még jobban érzem. Háttal áll nekem, beleküldök egy tárat megfordul és megöl. Ilyen a világon nincs. Összes coddal játszottam, nem vagyok pro de azért kevés rossz menetem volt. Ebben meg ha van is jó utánna 10 szar követ. Köze van hozzá ennek a hulladék matchmakingnek ez 100%. Elismerem hogy jó a hitbox mert eddig a legjobb, de akkor is nagy kamuk vannak. Lehetetlen hogy mindig 0-24ben játszó prokkal játszok.

szerk: Ennyiszer hátba sose lőttek még mint ebben.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#6352) soo277 válasza semetka (#6351) üzenetére


soo277
őstag

Nekem mióta megvan ilyen köröm még nem volt,nem tagadom béna vagyok,ezért dicskedtem egy kicsit :B :B :B

BT: wersoo#21211

(#6353) boogie84 válasza semetka (#6351) üzenetére


boogie84
veterán

Az h hátbalőnek sztem a nagyszerű spawn rendszernek köszönhető.
Hogy nem halnak meg akikre rálősz, na az érdekes, mert ezt már én is észrevettem. Ha ez valóban a patch óta van, akkor nyilván más is észlelte és javítani fognak rajta.
Nem írnám le a játékot pár meccs alapján, sőt. Utóbbi idők legjobbja! :K

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6354) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Mi lehet még amit meg kéne tenni a Port Open állapotához? Pár hónapja kinyitottam minden portot ezen leírás szerint , és akkor open is lett. Viszont most eltelt pár hét mióta megint elindítottam, erre most megint moderate. A routerben a portok ugyan úgy nyitva vannak mint ahogy akkor megcsináltam, most csekkoltam le. Valamit a szolgáltató keverhetett be vajon?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#6355) KaitouP


KaitouP
veterán

Shoot House & Shipment only playlist jöhet: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6356) Segal válasza KaitouP (#6355) üzenetére


Segal
veterán

Az lenne a menyország :DDD A 2 legjobb pálya :))
Bár vacant-ot is kezdem megtanulni és pl a hq baromi jó rajta de azért shoot house mégis jobb pálya :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6357) stuka20 válasza DrTechnoid (#6354) üzenetére


stuka20
aktív tag

Én semmit sem állítottam és egyszer openen van egyszer meg moderate-en. Mindkettővel ugyan úgy jó (volt) nekem.

Shipment arra jó, hogy hamar meglehet rajta csinálni a hipfire camo küldit meg a hasonlóakat. De nem campeléssel, nem egy helyben állással hátba lőni azokat, akik lespawnolnak eléd, hogy a fenébe jön össze a chopper meg a többi...? Nekem az uav alig jön össze vagy a cluster.
Meg az is egy szemét dolog, amikor próbálod felvenni a saját care package-edet, de nem tudod, mert az enemy lövi..Eddig azt hittem, hogy ez csak fordítva igaz.

Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

(#6358) RazoR válasza DrTechnoid (#6354) üzenetére


RazoR
veterán

Nem cseréltél véletlenül azóta alaplapot?

(#6359) BandiHUN válasza stuka20 (#6357) üzenetére


BandiHUN
veterán

Kis trükk Shipmentre,ládafelvételhez:ahova gázgránátot dobsz,vagy thermitet,nem fog belespawnolni az ellen,így tudod korlátozni,hogy valamelyik irányból nyugalmad legyen,remek hely a C pont,ott van fedezék,a targoncához dobsz valamit,balra a konténer átjáróba is,és lesz időd felvenni.Egyébként lehet komolyabbat is elérni,nekem sikerült wheelson és VTOL eddig,ládából kaptam nyuggernautot és white phosphorus-t,amik ütősebbek.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6360) newmoonlight válasza Segal (#6356) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Helyesbítés: a Shoot House az egyetlen jó pálya. :K

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#6361) Nagy.Úr


Nagy.Úr
tag

Nekem újabban az a nagy problémám, hogy egyszerűen nem látom az ellenfelet, pedig a látásommal nincs semmi gond, ezért aztán indokolatlanul sokszor lőnek le úgy hogy azt se látom honnan lő az illető. Mondjuk az is érdekes hogy az ellenfél iron sight-al ADS-elve is meglát, kilő a map másik feléről. De biztos csak én vagyok a balfsz. :U

(#6362) JSaN válasza BandiHUN (#6359) üzenetére


JSaN
addikt

En mar annak is orulok ha bejutok shipmentre, ugy kb 20-1 szer adja be vacant helyett.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#6363) Tomko78 válasza Nagy.Úr (#6361) üzenetére


Tomko78
őstag

Ezt én is észre vettem , hogy ezeket a perkeket használom és mégis a pálya másik végéről észre vesz és lelő , holott 27" 1080p tolom tehát nem aprócskák az emberek , de kill campban is nem látom magam akkor ő meg hogy lát , lehet 55" 1024x768 tolja ;] vagy nem tudom mit használ hogy így észre vesz

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6364) Nagy.Úr válasza Tomko78 (#6363) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Először a FOV-ra gondoltam, de 90-es értékkel nem hiszem, hogy túl sok lenne. Én is ugyanakkora képernyőn játszom egyébként, kisebb mapokon nincs ilyen gondom, de most pl vacanton sok hosszú rész van ahol egyszerűen nem látom az ellenfelet. Brightness sincs alacsony értéken, direkt feljebb húztam most, de ugyanaz a helyzet.

(#6365) DrTechnoid válasza stuka20 (#6357) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Lehet akkor nem is számít , de ha egyszer megcsinálja az emberfia ezt a sok retkes beállítgatást , akkor valósuljon meg a hatása, nemde ? :D

RazoR : Egy cserém volt mindösszesen , a régi GPU helyett egy 2070 került bele.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#6366) WaterWave válasza KaitouP (#6355) üzenetére


WaterWave
veterán

én Hentes pályának hívom:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#6367) Tomix24 válasza newmoonlight (#6360) üzenetére


Tomix24
addikt

Így igaz. Engen teljesen fel**úrt hogy kivették 0/24 ből...

(#6368) BandiHUN válasza Tomko78 (#6363) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én 32 colon tolom,és hidd el,rá lehet húzni A-ról a raktárban hátul kempelő csóka fejére reddottal is :D Mondjuk filmic MSAA-t vagy mit használok,semmi rece high textúra,100% 1920x1080 pre-render,igen szép a gém,és 60 körül egy mezei 1050TI-vel.Árnyékok is felcsavarva,szidnak is,pedig simán látni az árnyékból,hogy valaki jön :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6369) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Na ismét Open lett a NAT, mégpedig úgy hogy a kinyitni kívánt portokhoz tartozó belső IP-t a 192.168.1.100 helyett a routerben a játékban megadott ( OPTIONS - ACCOUNT fül ) , képen látható 192.168.1.104-re módosítottam mindegyik esetben.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#6370) boogie84 válasza DrTechnoid (#6369) üzenetére


boogie84
veterán

És ettől szebb lesz vagy jobb lesz a játék? Vagy hamarabb talál játszópajtásokat?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6371) DrTechnoid válasza boogie84 (#6370) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Az Activision ide vágó cikkelye szerint ez biztosítja a legtökéletesebb kapcsolat minőséget. Hogy ez a gyakorlatban mit jelent, azt nem tudom, nekem moderate állatpotban se kell várni szinte semennyit a kezdéshez, kidobálni meg nagyon-nagyon ritkán szokott a meccsekről.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#6372) Tomko78 válasza BandiHUN (#6368) üzenetére


Tomko78
őstag

London pályán messziről észre vett , énnekem az első textúra normálon többi mind maxon van mégse látom jobban az ellent főleg olyan messziről közelről persze árnyékból észre venni , de sötét volt + jó messze is voltam , kill camban semmit sem láttam magamból , azért gondoltam anno van valami perk rá hogy észre vesz , de akkor minek a cold + ghost perk

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6373) stuka20 válasza JSaN (#6362) üzenetére


stuka20
aktív tag

Én azt tapasztalom, hogy ha csak hardpoint módot választok, akkor sokkal gyakrabban dob vacantra és shipmentre.

(#6374) BandiHUN válasza Tomko78 (#6372) üzenetére


BandiHUN
veterán

Már kicsit több fura van,aki így tolja,szerencsére aimbot még nem játszik...ritka a vitatható eset.Egyébként van valami High target perk,amit még bár nem próbáltam,de mutatja elvileg a lövöldöző ellenfeleket valahogy vagy ilyesmi,plusz van olyan fegyverkieg,amivel meg lehet jeleníteni az emberek nevét messziről,és akkor FMJ-vel könnyen leszedhet jórészt takarásban is.Plusz azt hiszem,talán a felfedő gránátnak is mindegy,van-e ghost+cold blooded,annó csak kipróbáltam,de behozta az ellenfeleket a pont körül falon át szépen.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6375) Tomko78 válasza BandiHUN (#6374) üzenetére


Tomko78
őstag

Én nem wh gondoltam , hanem inkább valami perkre , attól jobban idegesít hogy van egy jó lobby erre kör végén átdob egy olyanba hogy esek kellek , és nem arra gondolok hogy jobb játékosok ellen megyek , hanem hogy volt 2 -3 ellennek is 10-20 pingje volt nekem meg 70 , ledaráltak elég rendesen , mert oké van rengeteg sokkal jobb játékos tőlem , de ha ez az állandó lobby váltás ne lenne , tényleg szavam nem lenne a játékra

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#6376) Nagy.Úr válasza BandiHUN (#6374) üzenetére


Nagy.Úr
tag

Amire te gondolsz az a Recon Perk fegyverre, és az FMJ-vel van egy listán, hacsak nincs valami ilyen optika ami szintén tudja, bár kétlem. Nem hiszem amúgy, hogy az ilyen játékosok többsége ezeket mind használná, amikor van ezer + 1 jobb amit rátehet a fegyverre. Nem tudtam még én se rájönni az okára ennek, lehet millió meg egy lehetőség, pl szemüveges, és jobban lát, szebb képet ad a monitorja, tévéje, vagy csak szimplán ADS-elve közlekedik, rengeteg ilyen killcamot is láttam már.

(#6377) BandiHUN válasza Tomko78 (#6375) üzenetére


BandiHUN
veterán

Sajnos ilyen,a németek,lengyelek,hollandok,franciák rajta ülnek a szeróikon...énnekem is gáz,mert 60 alatt nincs pingem sose,vidéki kisvárosban lakom,ez van,mégha stabil is a net mindenre,és csomagvesztés sincs,de Pest ott indul,hogy 17-20 ping,és még onnan ki tudja,milyen úton megy a kapcsolat.Egyébként a lentebbi módszerek adnak előnyt,de elég jó a Tracker perk is,ami mutatja a lábnyomokat,még nem használtam,de uccsó' killcamokban láttam párszor,elég hosszú a távja+ideje(nem tudom,hogy áll a ghost+cold blooded kombóhoz),sőt azt is mutatja,hogy már lelőtték az illetőt,aki a nyomhoz tartozik,és felesleges utána indulni.
A lobbyváltásnak meg 2 rossz hozadéka van,az első,hogy ahogy tolsz 1-2 jobb kört,szépen bepakol erősek közé,a másik,hogy amikor belejössz és feltolod a skilled a végére,az megmarad másnapra,amikor lerogynál pl.fáradtan,és nyitsz 2-3 szopós körrel.Plusz hogy átlagon akar tartani a játék,lényegében 1-es K/D és winrate a célja.Nagyon ritkán kerül be pl.friss hús,de szerencsére überpró is ritkábban van.Tegnap pl.volt egy magyar klánnal jó szoros meccsünk,és 3 körön keresztül őket kaptam ellenfélnek,mindig kiegyenlített volt a küzdelem.De inkább jellemzőbb a tök más csapat sajnos.Meg a kilépkedések,amit nem tölt utána,volt köröm,amit rögtön az első B-s összelövés után 3-anfolytattunk csak DOM-ban,és végig nem adott senkit mellénk,persze odaát egy 5 fős premade.Nem is foglaltunk inkább,csipegettük az ellent, "hagytuk,hogy megtörténjen"... :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6378) BandiHUN válasza Nagy.Úr (#6376) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nagyon helyzetfüggő tud lenni,nekem is beesik az is random,hogy 1 fejet látok villanni,ráhúzok és tunkolom,erre bead 2-3 killt is FMJ-vel,pedig nem láttam több embert,mert akkor mondjuk küldtem volna egy RPG-t.Én pl.ADS-elek a legtöbbször,a pingem és a HC miatt a run&gun ritkán jön be,nem tudok elsőre lőni,így nem is erőltetem.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6379) Dave567 válasza DrTechnoid (#6371) üzenetére


Dave567
addikt

És Te hiszel egy Pénzéhes, hazug bandának még??? El mondom neked ,semmit nem javított..

(#6380) stuka20 válasza BandiHUN (#6378) üzenetére


stuka20
aktív tag

Én nagyvárosban élek, digi nettel és még sincs 55 alatt a pingem :D Haverom faluban, neki meg 44-es volt legutóbbi meccsben, mondom az igen.. Én a digin ülök csak, sajna a cod szerverein nem.
A tippet meg köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#6381) Dave567 válasza BandiHUN (#6377) üzenetére


Dave567
addikt

Bf 3-ban csak német szeró volt, hogy lehet, hogy ott meg a maximum 35ms volt a legnagyobb, Legalább is nekem??

(#6382) DrTechnoid válasza Dave567 (#6381) üzenetére


DrTechnoid
őstag

CSGO-ban mindig 4-5 a pingem, de max 8. Itt 30 alatt nem létezik.Ennek valami oka kell hogy legyen.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#6383) adakiller válasza BandiHUN (#6374) üzenetére


adakiller
senior tag

sajnos már rég van aimbot, wh, esp, radarhack stb ehhez is... csak itt kevésbé tűnik fel, egy pubg hez képest.

szervertémához annyi, hogy Diginek külföld irányába nem éppen kiváló a pingje. írom ezt digisként...

hazai dedikált szerverek kellenek, amik jelentősen redukálják ezeket a problémákat, de ezzel nagy újdonságot nem írtam. addig meg abból főzünk ami van :). Szerencsére azért így is kellemesre sikeredett ez a játék. Magam részéről dedikált szerver és/vagy pálya/mód választó.

(#6384) KaitouP


KaitouP
veterán

Megérkezett a mai frissítés is.

Továbbá:

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6385) Kvg válasza adakiller (#6383) üzenetére


Kvg
senior tag

Tarkov hibájából egy hónapja nem COD am, és nagyon is szembe tűnő lett a változás rossz irányba. Hidas map nagyon gáz lett. Viszlát!

(#6386) RazoR


RazoR
veterán

Ez a shipment nagyon beteg, de tetszik! :DDD

(#6387) pulffy válasza KaitouP (#6384) üzenetére


pulffy
őstag

Lehet frissíteni?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#6388) KaitouP válasza pulffy (#6387) üzenetére


KaitouP
veterán

Játékon belüli (game settings & playlist) update.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#6389) dombi81 válasza BandiHUN (#6377) üzenetére


dombi81
senior tag

55-60-as pingem van Pesten, belvárosban,Telekom, legjobb nettel. Gyakran olyan mintha ott se lennék a pályán, akkorák a késések. Egy az egyben, közeli szituációknál esélyem nincsen.

(#6390) RMZ250


RMZ250
senior tag

Longshot-ot hogy a legegyszerűbb megcsinálni? Egyszerűen nem adja :W

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#6391) Segal válasza RMZ250 (#6390) üzenetére


Segal
veterán

Shoot house pályán bemountolsz a pálya egyik végén a falhoz és lelövöd a másik végén ugyanezzel próbálkozó enemy-t.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6392) RMZ250 válasza Segal (#6391) üzenetére


RMZ250
senior tag

Na, akkor csinálom :DDD

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#6393) b.


b.
félisten

Boldog karácsonyt bajtársak :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6394) boogie84 válasza RazoR (#6386) üzenetére


boogie84
veterán

Látom rámentél a foglalásra.

Boldog karit mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6395) Dave567 válasza DrTechnoid (#6382) üzenetére


Dave567
addikt

Van Digim 1000/300 ezen megy most csak a gép.
Van Upc-m 250/25 amit várok, hogy lejárjon, ezen megy az otthon hálózat, NAS/Házi mozi, Kamerák
Mindkettőn ugyan azt produkálja... :R ;)

BOLDOG KARÁCSONYT BAJTÁRSAK!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#6396) BusinessGuy


BusinessGuy
senior tag

Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Adakiller: tech hibavolt a squad él, a heti feladat TDM meccseken fejeseket lőni, azt számolja (csak tdm csak fejesek). Adtam a statnak kicsit. :C

Aki jönne a Squadba van még hely, mobilra a Cod companiont kell leszedni és keressen rá az OJJEKTUM squadra. Csak ha lehet szóljatok hogy tudjuk ki ki mert random is dovlb be embereket.
Jelenleg a ranglétra élén vagyunk. ;]

[ Szerkesztve ]

(#6397) craftsman01


craftsman01
senior tag

Mi a tosz, belépek multi menübe és kifagy. :W Kampányhoz shaderezik megvárom míg befejezi hátha.

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6398) craftsman01


craftsman01
senior tag

Na a Jézuska nem akarja , hogy játszak vagy a menü vagy a betöltő képernyő fagy meg.Kezdem megbánni, hogy pénzt adtam ezért. :((

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#6399) dombi81 válasza craftsman01 (#6398) üzenetére


dombi81
senior tag

Nem is feltételezném, hogy ezzel a konfigurációval egyáltalán elindul a játék: i3 6100 rx470.Nem is szabadott volna megvenned. Felesleges idegeskedned ezen, inkább tej beiglivel :R

[ Szerkesztve ]

(#6400) craftsman01 válasza dombi81 (#6399) üzenetére


craftsman01
senior tag

Akkor a legnagyobb videomegosztón kamu videók vannak , hogy ezzel a proccal meg karival simán nyomják. Csak kérdezem nem kötekedek. Ezért mertem megvenni.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.