Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nekem egyedül akkor akad a multi amikor spawnolok. Ez általános bug?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4502) Dave567 válasza regener (#4500) üzenetére


Dave567
addikt

Ja bocs, tényleg, de most csak simán fekete képernyő van, utána meg Online Service.
Mindegy jó lesz ez.


Azt nem tudjátok, ha jön a Season, akkor minden törlődik??
Illetve kötelező lesz?

(#4503) redingitell válasza Bennyboy (#4501) üzenetére


redingitell
senior tag

Néha nekem is, de nem mindig, Ma pl egyszer sem akadt be

(#4504) urbi73


urbi73
senior tag

Jövőhónapban tervezem a játék megvételét ,de addigra már mindenki pro játékos lesz .Gondolom kezdő szinten nem lesz sok sikerélményem......

-

(#4505) Mr X válasza urbi73 (#4504) üzenetére


Mr X
veterán

Cod2 óta nem multiztam, az elsö pár napban rettenet béna voltam, aztán elkezdtem javulni. Most is béna vagyok, de nem 1-2 véletlen killem van cssk. Ne aggódj, hamar belejössz. :)

(#4506) RazoR


RazoR
veterán

Váltottam IPv6-ról 4-re és a NAT openről moderate lett, portot kéne nyitnom, jól gondolom?

(#4507) Segal válasza urbi73 (#4504) üzenetére


Segal
veterán

Eleinte biztos nem mert mumden ellened fog szolni de kis kitartassal folyamatosan lehet fejlodni es ahogy elkezded kiismerni a palyakat plusz a fegyvereid is fejlodnek ugy egyre jobb lesz a jatek. Plusz tobb segedletet is szemelyre tudsz szabni ami megint csak segiteni fog de eleinte ezek sem elerhetoek.
Tehat ido kell hozza de ha belejossz akkor szerintem tetszeni fog :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4508) dombi81


dombi81
senior tag

Azt lehet tudni, hogy DOM. játékmódban miért mindig ugyanarról a térfélről indulunk? Eddig úgy volt, ha egy csapat elérte a 100 pontot, térfelet váltott. Jó volt, hasznos, hiszen egy adott pálya kialakítását illetően előnyben vagy épp hátrányban lehetett az ellenkező fél. Mindenesetre eltérő körülmények között. Most ez megszűnt. Kempelni kempelek derekasan, ahogy a játék résztvevőinek 90%-ka. De még mindig azt mondom, kellene vagy 5 új pálya, hozzá a térfél választás, anélkül unalomba fullad.

(#4509) nyinya válasza dombi81 (#4508) üzenetére


nyinya
tag

Kemperek voltak, vannak és lesznek, sajnos. Ezen talán a legjobban a dedikált szerverek tudnának segíteni, de arról nagy a csönd még mindig, hiába volt beharangozva augusztusban... Amúgy egyet értek, szükség lenne új pályákra is, méghozzá hamarosan.

Öreg gamer

(#4510) dombi81 válasza nyinya (#4509) üzenetére


dombi81
senior tag

Voltak, vannak, csaknem 20 éve gamelek, de a pályák jellegéből fakadóan még nekik is kedveznek. Én is elkempelgetek, összejön bőven a pozitív stat. Nem erről van szó. Még nem is unnám a játékot, ha egymás után ötször nem ugyanoda tenne vissza. A spawnolás pedig maga a katasztrófa.

[ Szerkesztve ]

(#4511) nyinya válasza dombi81 (#4510) üzenetére


nyinya
tag

Igen, elég jól védhető pozíciók vannak, ami szerintem arra lett kitalálva, hogy a pontokat védjék. Nem pedig arra hogy ha HQ vagy Hardpoint van akkor fel pályánál levadásszanak. Hidd el sokan vagyunk így. A spawnon jó lenne változtatni mert tegnap kb 3x az ellenség szájába éledtem...

Öreg gamer

(#4512) Kanczy válasza dombi81 (#4510) üzenetére


Kanczy
veterán

Ma volt az eddigi legjobb spawnom, Shoot House-on betett 4 enemy közé :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4513) regener válasza Kanczy (#4512) üzenetére


regener
veterán

Nem sírtak chaten mikor lelőtted mind? :DD

(#4514) dombi81 válasza Kanczy (#4512) üzenetére


dombi81
senior tag

Shoot House HC, 24/7 jó volna, bizony.

(#4515) Wans


Wans
aktív tag

Én is elértem a 155-ös szintet ezzel a stattal:

Nekem eddig nagyon tetszik a játék, rég volt már olyan Cod, ami ennyire lekötött. Van egy kisebb társaság is már, akikkel össze szoktunk ülni nyomni, igaz mi most az [sd-re] kaptunk rá nagyon. Ráadásul a crossplay is óriási dolog, mivel így tudok az egyik legjobb haverommal is játszani. :)

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#4516) Kanczy válasza regener (#4513) üzenetére


Kanczy
veterán

Kettőt tényleg lelőttem, aztán felrobbant a proximity mine :O

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4517) ralfee106


ralfee106
tag

az mi már hogy (asszem) 38-39 -es szinten vagyok és ma találkoztam hardpointon egy olyan pályával amit még sose láttam? Bétában benne volt ez a pálya, de játékban még egyszer sem dobta fel se hardpointban se domiban (ezt a kettőt játszom leginkább)

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4518) Xaels válasza ralfee106 (#4517) üzenetére


Xaels
félisten

Időnként kevergetik a playlistet és beraknak másik pályákat vagy épp kivesznek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4519) raggg


raggg
senior tag

No, tegnap megjöttek a lépéshangok, valszeg süket voltam tegnapelőtt (mondjuk zenéltem hétvégén). Fülesben a boost high jött be a legjobban, most megint érezhetően "jó" hangosak a footstepek.

Amúgy meglett a Kilo arany, az a durva, hogy nekem nem tetszik ez az arany skin. :D Most váltottam AK-ra, egyelőre nekem szokatlanul sok a recoil, de jól húz. Meg valami officer challenge miatt p90-ezek (75 smg headshot).

Ashton Williams, a Treyarch comm. managere belengette az új updatet egyébként:
"Finalizing notes for “the big update” you all keep asking about. Notes are a little over two pages long. Lots of good stuff in here."
[link]

ragklaatPS

(#4520) Acheron


Acheron
őstag

Tegnap találkoztam az első sebezhetetlennel, ketten lőttük közvetlen közelről egy csapattárssal, a fickó pedig még ahhoz sem vette a fáradtságot, hogy visszalőjjön, csak illegette magát. Gondolom kiélvezte a szitut :W
Nem tudom, mi lett utána, azzal a lendülettel kiléptem a játszmából. Utólag gondolkodtam, hogy fel kellett volna venni és jelenteni, remélem másnak több esze volt.

(#4521) minimumgame válasza Acheron (#4520) üzenetére


minimumgame
tag

Utólag is fel lehet venni valamilyen módon ?

(#4522) Acheron válasza minimumgame (#4521) üzenetére


Acheron
őstag

Utólag bajos lenne realtime játék esetén.
Csak kilépés után jutott eszembe, hogy megtehettem volna - remélem, volt olyan, aki meg is tette.

(#4523) stuka20


stuka20
aktív tag

Eléggé vértizzasztó küldik vannak... pöppet felidegesít néha :D

(#4524) Segal válasza stuka20 (#4523) üzenetére


Segal
veterán

A tobbseguk egyaltalan nem bonyolult de mar talaltam par olyat aminel.automatikusan valtottam mert tudtam hogy nekem arra eselyem sincs. Most kb a fele.van meg.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4525) stuka20 válasza Segal (#4524) üzenetére


stuka20
aktív tag

Jó mondjuk ezek a 30 killesek nem annyira vészesek, mert lassacskán összejönnek, de pl. a 10 kivégzés, amit ugye háturól E betűvel kell, na nekem azt sosem adja be. Többször mögéjük mentem, hosszan E-t nyomtam, de csak megütötte és csókolom.

(#4526) redingitell


redingitell
senior tag

Itt mit használjak? Nagyon nem vágom

Using shrapnel

(#4527) oriic válasza stuka20 (#4525) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt mondjuk megadja arra is, ha lövést adsz valakire és utána simán megütöd. Vagy ez is bug volt, mert nekem adta. :DDD

redingitell:

Akna, claymore.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4528) Segal válasza stuka20 (#4525) üzenetére


Segal
veterán

Abbol 25ot csinalj mert annyi kell az operatorhoz. Lehet kifogni afk-kat, meg sok a kemper ha elsore siman is olted a masodik talalkozaskor a korben mar tudhatod hogy nyugodtan olheted kivegzessel is.
Esetleg ground war modban menj valami piszok magas haz tetejere tutira lesz fent egyhelyben allo kemper. Csak egy kis ido kell hozza.
Nekem volt vagy 5-6 amikor mar felig megoltem es akkor az egyik csapattarsa engem olt meg es akkor nem adja meg. Na az a duhito.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4529) raggg válasza Acheron (#4522) üzenetére


raggg
senior tag

PS4-en nem bajos, rögzíti az elmúlt 15 percet. De gondolom akkor PC-n játszol. :-) Szerencsére a crossplay-jel a PS4-esek is megkaphatták a cheatereket! :D

ragklaatPS

(#4530) redingitell válasza oriic (#4527) üzenetére


redingitell
senior tag

Köszi!
Az eldobós taposót próbáltam azt nem számolta... :W ..
Hogy dögölne meg a számlálója... :D

(#4531) b. válasza oriic (#4527) üzenetére


b.
félisten

nekem is adta arra PC-n . valójában egy kivégzést csináltam a többi csak úgy jött. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4532) RazoR válasza Acheron (#4522) üzenetére


RazoR
veterán

Geforce Experience-t használom erre, be tudod állítani, hogy hány percet vegyen fel visszamenőleg a beállított billentyűkombináció lenyomása után.

(#4533) RazoR


RazoR
veterán

Annyira jó, hogy DOM-on is a TDM megy az ellenfélnél.....

(#4534) Mr X válasza RazoR (#4533) üzenetére


Mr X
veterán

Capture nálatok: 43 db
Capture náluk: 41 db

Defend nálatok: 24 db
Defend náluk: 19 db

Ahgy én látom, az ellenfél is foglalt és védett.

(#4535) RazoR válasza Mr X (#4534) üzenetére


RazoR
veterán

Ez igaz de nézd meg az ellenfélnél a második helyezettet.

39 kill

2 foglalás

Na ő TDM-ezett

(#4536) BandiHUN válasza Segal (#4528) üzenetére


BandiHUN
veterán

Arra is vigyázni kell,hogy ha épp gránátot,molotovot,aknát dob,akkor az leesik kivégzéskor,és ugrik a dolog.Érdemes a dead silence-t is használni,mert akkor nem csak csendes,hanem gyorsabb is lesz az ember,bekerülve és aktiválva utól lehet érni a kifutó ellenfeleket :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4537) Mr X válasza RazoR (#4535) üzenetére


Mr X
veterán

Rá lehet fogni, cserébe azért van 6 védése, tehát azért a zászlók mellett mozgott. Nem foglalt, de figyelt a megtartásra.

(#4538) Acheron válasza raggg (#4529) üzenetére


Acheron
őstag

Igen, PC. Még nem vettem rá magam konzolra - talán jövőre, ha kijön a PS5.
Ami a másik dolgot illeti, remélem nem. Jó dolog ez a crossplay rendszer, bővíti a játékosbázist, nagy kár lenne, ha a PC -s csalók miatt sérülne ez az együttműködés :(
(#4532) RazoR: Köszi a tippet, ezt kipróbálom. Van érezhető hatása az erőforrásokra, hogy megy a felvétel?

(#4539) RazoR válasza Acheron (#4538) üzenetére


RazoR
veterán

Én nem vettem észre semmit.

(#4540) Acheron válasza RazoR (#4539) üzenetére


Acheron
őstag

:R
Ma pihizést terveztem, de most már muszáj tolni pár kört, hogy kipróbáljam a felvétel módot... ;]

[ Szerkesztve ]

(#4541) Qtya72 válasza redingitell (#4530) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Emlékeim szerint számolja az RPG kill-t is, de lehet keverem. Meg talán a GL-t is, azt nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#4542) shotika válasza Qtya72 (#4541) üzenetére


shotika
őstag

Azt olvastam, hogy "emlékeim szerint számolja az RPG kill-t is, de lehet kiverem"

:D

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#4543) SH4D0W2011 válasza shotika (#4542) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

:DD

(#4544) Dave567


Dave567
addikt

Hogy tudták így elcseszni a sebzést basszus, marha idegesítő hogy megint tankolni kell az enemyt, én meg 3-át kapok és fekszem.

(#4545) Laby válasza Dave567 (#4544) üzenetére


Laby
senior tag

Szerintem úgy van megírva a játék, hogy mindenkire ugyan úgy hat minden ugyan olyan lövés. Nem gondolnám, hogy külön figyeltek arra, hogy Dave567-ba kevesebb keljen, viszont dupla annyit keljen lőnie csórinak... :D

Valószínűleg jobb helyre céloznak, vagy erősebb fegyverrel (vagy erősebb betárazott lőszerrel) lőnek Rád.

Nekem sok elcseszett játék után itt nagyon bejön a sebzés, pont ideális, nem kell bele abszolút sok, de nem is HC. Szerintem nagyon jól eltalálták.

(#4546) Xaels válasza Laby (#4545) üzenetére


Xaels
félisten

A válasz, a lagkompenzáció.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4547) raggg válasza Xaels (#4546) üzenetére


raggg
senior tag

Patch notes (angolul), nem másolom be az egészet, mert q*va hosszú:
https://www.reddit.com/r/modernwarfare/comments/dzy5uc/112219_patch_notes/

Ha minden igaz, 12 GB.

[ Szerkesztve ]

ragklaatPS

(#4548) Corpuscle válasza raggg (#4547) üzenetére


Corpuscle
őstag

This new patch update is version 1.09 and is 12.9GB update size on PS4, 15GB on Xbox One, and 20GB on PC.

(#4549) oriic válasza Corpuscle (#4548) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Este teszt h crashel e a gep partyban?:D

Live-Die-Respawn

(#4550) mg1992mg válasza raggg (#4547) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nálam PC-n 20 GB.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.