Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) sanya53 válasza dombi81 (#4124) üzenetére


sanya53
aktív tag

Idáin nekem sem volt sok problémám vele, de ez a patch most be tett neki.
Gépem: ASUS PRIME X570-P, SAPPHIRE Radeon RX Vega 64 8G, RYZEN 7 3700X, EVGA 850W GQ 210-GQ-0850-V2, G.Skill Flare X F4-3200C14D-16GFX 3200C14 / 8.8ns 2x8GB, Logitech G910 , Logitech G903, 2xSamsung 970 EVO Plus 500GB, WIN10

(#4152) Kelecar válasza Segal (#4108) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Az csak clan tag. Azt írsz be oda amit akarsz, semmi komolyabb klánrendszer nincs benne.

(#4153) Csavez™ válasza venom8888 (#4144) üzenetére


Csavez™
veterán

Ott valami más gond lesz, nézd meg az nv panelban a kép beállítások mire van állítva.

(#4154) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Aki COD bu*i az jövőre vegyen konzolt. Tavaly ugyanez volt a BO4-nèl is , akkor is el lettem hajtva melegebb èghajlatra. Sajna ez van. Egér és billentyűzet már támogatott, szóval ez nem kifogás. Nem lehet az RTX-re recskázni ,nincs 120 fps, de legalább működik.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4155) KaitouP válasza mcwolf79 (#4154) üzenetére


KaitouP
veterán

Évek óta szajkózom én is, hogy aki normálisan akár játszani a játékkal, vegyen konzolt, ma már a PC-s vezérlés sem probléma, valóban.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4156) venom8888 válasza sanya53 (#4151) üzenetére


venom8888
őstag

Neked is kurva jo geped van,ott mi a baj?

(#4157) sanya53 válasza venom8888 (#4156) üzenetére


sanya53
aktív tag

Tegnap háromszor totális fagyás fél óra alatt. Az utolsó kilépésnél kék halál volt. Nem gondolnám, hogy gyenge a gépem, de minden lehetséges.
A kép is homályos, úgyhogy messzire nem nagyon látok, nagy figyelmet igényel így a játék, ha nem omlik össze 10 percenként. A frissítés előtt semmi gáz nem volt néha lefagyott 5 mp-re aztán ment tovább, de most totál bezár a játék.

(#4158) jegenye77 válasza KaitouP (#4155) üzenetére


jegenye77
addikt

+1 nagyon nem akartam konzolon játszani de így, hogy megy az egér + bill semmi probléma vele.
Olvasva itt a sok problémát ami pc n van már egyáltalán nem bánom a váltást.
És nem utolsó sorban gyakorlatilag egy jobb vga árából kompletten ezt raktam össze ( asztallal, monitorral együtt ) :

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4159) KaitouP


KaitouP
veterán

Az 5 legjobb MP7 loadout: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4160) Segal válasza jegenye77 (#4158) üzenetére


Segal
veterán

Mar csak a 60+ fps hianyozna nekem veszettul :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4161) BandiHUN válasza jegenye77 (#4158) üzenetére


BandiHUN
veterán

PC-n is kell oka legyen,hogy szívnak vele...én emiatt a gém miatt vettem egy I5 3570K félgépet 16 giga rammal(38K) ,kellett már az s775 lecserélése...1050 TI van mellette,és közepesnél jobb beállításokkal csak játszom,70-80 fps van,és semmit nem tapasztaltam abból,amiket írnak,még Wint se telepítettem újra,csak bedobtam az új belet,semmi tunning,és minden szép,jó. ;] Nem értem a küszködőket...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4162) KaitouP válasza Segal (#4160) üzenetére


KaitouP
veterán

Megvan, PS4 Pro-n mindenhol, a base gép egy kicsit esik néha alá GW módban.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4163) ralfee106


ralfee106
tag

Aki szeret domizni felvehet ha akar: battlenet: HUNPetya#21561

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4164) Wans válasza KaitouP (#4162) üzenetére


Wans
aktív tag

lehet. én viszont hülyét kapnék, ha egy call of dutyt nekem 60fps-el kellene játszanom. anno a régi gépemen a bf3-nál 60-70fps-t tudott produkálni. hát azzal sem játszottam sokat, mert hányingerem volt tőle. 100hz-n CRT monitoron 90 fps-el játszottam az mw2-t stabilan, ami akkor iszonyat jó volt, de ma már, az is kevés lenne, amikor van egy 180hz-es monitorom (bár ehhez a játékhoz csak 144hz-en használom most már én is 144es fps lock-al). szóval, ha most váltanék consolra, az nekem csak visszalépés lenne. ha tudná hozni ugyanazt a szintet, mint a pc ugyanezen az áron, akkor azt mondanám én is area váltanék, de teljesítményben még mindig sokkal hátrébb vannak. Ahogyan LorenzoHUN kolléga leírta, nálam sem jelentkeznek azok a hibák, amiket itt soka leírnak. Egyedül a BattleNET az ami még egy kicsit gyerekcipőben jár, de azt is fejlesztik majd.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#4165) jegenye77 válasza Segal (#4160) üzenetére


jegenye77
addikt

Ezt elhiszem és igaz is.
Az is lehet, hogy csak én vagyok már túl öreg és türelmetlen a pc vel való szórakozáshoz :)
Bár, ahogy írták nem mindenkinél jelentkeznek ezek a problémák.
Nem is játszom már annyit mint korábban. Napi vagy két naponta egy - másfél óra game megy. Ezt viszont úgy szeretném, hogy leülök a gép elé és 2 perc múlva játszok is és nem lép ki, nem akad meg, nem kell frissíteni semmit ;)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4166) Kanczy


Kanczy
veterán

Most csinálom az attachment nélküli + guggolós M4 skint, és 3 meccs alatt -50-be mentem... bele fogok dögleni :C

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4167) Segal válasza Kanczy (#4166) üzenetére


Segal
veterán

Az acsi nelkuli szerintem.nem nehez. A gugolos (plusz a tavoli) meg nincs kesz de ezek megoldhatok.
Nekem a kitamasztos lesz amibe ki fog.hullani a hajam... :((

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4168) regener válasza Segal (#4167) üzenetére


regener
veterán

A Shield Turretes is jó.
Fejed ellövik, lábad szintúgy, cserébe alig sebez :D

[ Szerkesztve ]

(#4169) oriic válasza regener (#4168) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sarokban boven jo az. :D Csak keves pontot kapsz killre :DDD

Live-Die-Respawn

(#4170) Kanczy válasza Segal (#4167) üzenetére


Kanczy
veterán

Na meg is vannak, már csak a long shot, és a mounted kell... szóval ismerős :o

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4171) Acheron


Acheron
őstag

Tegnap az új Geforce driver telepítése után egyszer nekem is lefagyott. Ami változott a meghajtó kívül, hogy a sima Home Theater helyett a Dynamic Home Theaterre kapcsoltam. Visszaáltam a Home Theaterre inkább. Fogalmam sincs volt -e közé hozzá, utána ugyanúgy nem volt fagyás, mint ahogy eddig sem volt egyszer sem.

(#4172) spanglee001


spanglee001
addikt

melyik fegyver a számít dmr-nek?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4173) KaitouP válasza spanglee001 (#4172) üzenetére


KaitouP
veterán

Marksman rifles kategória.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4174) Kanczy


Kanczy
veterán

Ti hol csinálnátok a mounted és/vagy long shot "küldetéseket" M4-gyel?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4175) KaitouP válasza Kanczy (#4174) üzenetére


KaitouP
veterán

20v20 játékmódokban a legesélyesebb.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4176) dombi81


dombi81
senior tag

Ebben a játékban egy kellemetlen dolgot tapasztalok, az pedig a spawn system. Gyalázatos, hogy ezt még miért nem javították eddig.?

(#4177) Segal válasza Kanczy (#4174) üzenetére


Segal
veterán

A longok a buszos és a villamosos pályán nagyon jól csinálhatóak. Tehát az egyik villamos végétől a másik villamos végéig lősz. A buszosnál meg beállsz a buszok közé és onnan kapkodok az enemyt.
A mountos az passz azzal én is szívok. Sajna annyira nem vonz az arany skin hogy ezzel sz*pjak. Most inkább a kivégzésekre mentem rá mert van egy ilyen feladat is meg ugye az a b*szo operátor is így szabadítható fel.
Jelentem meglett :))

Viszont egy kérdés. Amelyik operátort nem valami darabszámhoz közik hanem azok a western meg eater stb. operátorok hogy szabadíthatóak fel? Mit kell csinálni?

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4178) tévelygő


tévelygő
aktív tag

Sziasztok!
Újabb megoldást találtam az akut játékból kilépésre.
Amennyiben valaki kompromisszumképes és játszani szeretne annak nyújt lehetőséget. Nálam működik egyenlőre,de mind tudjuk ez akár ideiglenes is lehet.
Lényeg az lenne,hogy az beállításokban az FPS értékét bekorlátozzuk. Unlimite-ről próbaképp 60 FPS-re állítottam így mint látható a processzorhasználat 100%-ról 93 %-ra csökkent még HIGH resolution értéknél is. ha a resolution értékét Normálra állítom akkor akár 70%-ra is csökkenhet a processzor felhasználás. Lehet ezekkel az értékekkel játszani kiindulásnak elég.

CPU: Intel(R) Core(TM) i5-2500 CPU @ 3.30GHz

Sony RX 10

(#4179) Dave567 válasza dombi81 (#4132) üzenetére


Dave567
addikt

Sajnos elég lassan, erre kellene inkább rá állni, nem a többi szarságra


(#4135)shotika Esetleg régebbi NV driver visszarakása? Azokkal is szokott gond lenne.

(#4180) soo277 válasza Segal (#4177) üzenetére


soo277
őstag

Ezért az operátorért mit kell csinálni?

BT: wersoo#21211

(#4181) Segal válasza soo277 (#4180) üzenetére


Segal
veterán

25 kivégzést
Közel menni az enemy-hez és hosszan nyomni az E-t. (és közben imádkozni hogy ne lőjjön le egy másik mert akkor nem adja meg :DDD )
Rá fog menni pár atombiztos killed ami alapesetben meglehetne de így vagy a kiszemelt vesz észre vagy egy másik :)

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4182) soo277 válasza Segal (#4181) üzenetére


soo277
őstag

na akkor hajrá :B coop ot is számolja?

BT: wersoo#21211

(#4183) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Aki Elite S2 kontit használ, feldobják milyen beállításokkal lett a legjobb? :R

(#4184) Mr X


Mr X
veterán

Hát én ehhez béna vagyok. Úgy szednek le folyton, hogy nem is látom, hol voltak, reagálni sincs időm.

(#4185) boogie84 válasza tévelygő (#4178) üzenetére


boogie84
veterán

Első pálya bárhogy, mármilyen formában lefut. Következő pályára akármilyen beállítással megyek akkor is kifob vagy fatal error.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4186) Kvg válasza venom8888 (#4149) üzenetére


Kvg
senior tag

Nálam jobban megy az update után 142fps ez alá nem nagyon megy fölé sem mert ezt adtam meg.
Akin ek full AMD gépe van És esetleg MSI lap érdemes a gyári MSI kombi drivert használni, mert best.;) Windows update után kötelező. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4187) Corpuscle válasza Maxxy10 (#4183) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ravaszok legrövidebb-, analóg karok legpuhább állásban (rövid karokkal, rajta egy keskeny magasító). Alul két kar (futás, melee). Xbox accessories-ban az analóg karok alapállásban. Ha aim assist-ot használsz a játékban, az “elcsalja” (target-nél belassítja a keresztet) a beállítást, úgy vettem észre.

(#4188) Segal válasza Mr X (#4184) üzenetére


Segal
veterán

Az eleje kicsit kemény mert a többieknek pályaismeretük is van meg sokkal jobban felszerelt fegyverekkel rohangálnak de ne add fel. Menj még pár kört és folyamatosan javulni fogsz tapasztalat terén is meg fegyver szinten is :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4189) Mr X válasza Segal (#4188) üzenetére


Mr X
veterán

Nem adom még fel, csak kicsit felbosszantottam magam. :)

(#4190) boogie84 válasza Mr X (#4189) üzenetére


boogie84
veterán

Elején én is így voltam. Picit türelmesebb légy, ne fuss azonnal ki fedezék mögül. Nálam bejött.
Na meg mostanság kilép a játék uh emiatt sem b...om fel magam. :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4191) Segal válasza Mr X (#4189) üzenetére


Segal
veterán

Az első pár körben és is többet feküdtem mint amennyi sikerélmény volt de kitartás. Ne feltétlen rohangálj hanem taktikusan közlekedj :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4192) Corpuscle válasza Maxxy10 (#4183) üzenetére


Corpuscle
őstag

Accessories-ban, a jobb karra a “delayed” jó lehet, ha finomabb mozdulatokat szeretnél azonos karmozdítás esetén. Kb. ennyi.

(#4193) sanya53 válasza tévelygő (#4178) üzenetére


sanya53
aktív tag

Ez nekem most nagyon hasznos infó volt, köszönöm szépen. :C
170-ről 90 FPS-re raktam és a karim 85 fokról 59-re ment le játék közben.
Szerintem ez igazán jó. Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#4194) venom8888 válasza Kvg (#4186) üzenetére


venom8888
őstag

Most hogy ujra telepitettem,igy van kb 100-120 fps. Ha ultra minden akkor 70. :(

(#4195) RazoR


RazoR
veterán

Ez a TDM egy rossz vicc, az egész csapat kempel, várják az ablakokban vagy a sarkokban a potyafraget, vagy a másik verzió, hogy befordulok egy sarkon és 3-an jönnek velem szembe. :W

(#4196) Corpuscle válasza RazoR (#4195) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én rég kivettem a listából, esetleg az acsi miatt visszakapcsolom. A többi játékmód egész játszható.

(#4197) #91166208 válasza RazoR (#4195) üzenetére


#91166208
törölt tag

Ugyan ez van nálam is és ki is kapcsoltam inkább. Tudom merész amit most írok. De olyan jó lenne egy olyan cod amibe nincs airstrike és jó helyre spawnol. Csak a kill számítson és semmi más.. Nincs semmi plusz segítség. Annyira bosszanto hogy a spawn berak airstrike alá vagy berak 4 enemi közé. A kempelesre meg be hoznám a büntetést.

(#4198) Kanczy válasza RazoR (#4195) üzenetére


Kanczy
veterán

Én eddig összesen kb. 2 órát TDM-eztem, mert kb. 4x annyian kempelnek benne, mint bárhol máshol... játszhatatlan.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4199) k-adi válasza Kanczy (#4198) üzenetére


k-adi
nagyúr

Akármilyen módban vagy, mindegyik TDM :D

(#4200) pulffy válasza k-adi (#4199) üzenetére


pulffy
őstag

:DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.