Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) jegenye77


jegenye77
addikt

Ps4 en milyen beállítással lehet a gond vagy mi okozhatja azt, hogy nagyon késik nálam a játék.
Többször előfordul, hogy én úgy látom, hogy én lövök először de közben már meg is haltam.
Visszajátszásban meg az van, hogy az ellenfél még először mellém is lőtt majd sikerült eltalálnia és én utána kezdem csak el lőni.
Ez nem kis késés!
Nagyon bosszantó, hogy 90% ban így megy.
Lehet ezzel valamit kezdeni?
Hol lehet a hiba?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4702) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

COD Appot hasznalja valaki? Squadbol valahogy ki lehet lepni? Heti ranglistan az inaktiv tagok miatt mindig lecauazunk dobogorol, jo lenne atmenni masikba az ajandek calling cardok miatt.

Igy csak 15 perces XP jon.

Live-Die-Respawn

(#4703) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Találtatok már Cheatert? Átkozott uav (minidrón) miatt nem könnyű megállapítani, hogy wh-e vagy sem. De szerintem tegnap találtam egy 36:4-es wh mestert. Házban voltam végig, úgyhogy nem láthatott a minidrón...

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#4704) raggg válasza jegenye77 (#4701) üzenetére


raggg
senior tag

A netkód "hibája". Ha wifin játszol, akkor azzal jelentősen növeled a lenti esélyét.

Egyébként az "egylövetű" cuccoknál nekem is rendszeresen elmaradnak a hitmarkerek. (.50 GS pl.)

ragklaatPS

(#4705) jegenye77 válasza raggg (#4704) üzenetére


jegenye77
addikt

Wifin.
Sajnos nem is nagyon tudom kábellel csatlakoztatni :(((

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#4706) KaitouP válasza oriic (#4702) üzenetére


KaitouP
veterán

Nekem el se indul az app a legutóbbi frissítés óta, illetve elindulni elindult, csak éppen olyan, mintha nem lenne net, nem kéri le az adatokat, a felület sem jön be pár ikont, és a szürkés hátteret leszámítva. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4707) regener válasza oriic (#4702) üzenetére


regener
veterán

Én beléptem, kaptam is heti dupla XP tokent, de azóta akármikor be akarok lépni előbb egy adatürítés kell, különben csak tölt a végtelenségig.

(#4708) Szeszkazán válasza Csokishurka (#4700) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

CoD 4 ProMod , sírok mindjárt , de jó is lenne itt is , régi szép idők :D

(#4709) KaitouP válasza oriic (#4702) üzenetére


KaitouP
veterán

Fogaskerékre nyomj. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4710) Corpuscle válasza oriic (#4702) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ops fül - squad - fogaskerék - leave squad.

(#4711) Corpuscle válasza jegenye77 (#4705) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nem biztos, hogy megoldás lenne. Kábelen csatlakozok, sokszor mégis ugyanezt érzem.

[ Szerkesztve ]

(#4712) oriic válasza KaitouP (#4709) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az jo mert itt nalam csak report squad van. :DD

Amugy bugos a cucc nagyon. Mindig kell logout es login h mukodjon rendesen. (Ugy ahogy...)

Live-Die-Respawn

(#4713) Corpuscle válasza oriic (#4712) üzenetére


Corpuscle
őstag

Akkor report nekik! :D Ja, akkor magadnak is megy. :DDD

(#4714) oriic válasza Corpuscle (#4713) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kozben jo lett.
At is leptem elso csapatba. Kar h a heten TDM-et kell tolni vakulasig. :D

Live-Die-Respawn

(#4715) raggg válasza Corpuscle (#4711) üzenetére


raggg
senior tag

Énis wifin játszom egyébként, de azért van is packet loss. Én csak kikapcsolódni játszom 1-2 órát, ha leülök, szóval engem annyira nem zavar, ha emiatt alacsonyabb a KD-m... de kábelen azért nyilván stabilabb a kapcsolat.

ragklaatPS

(#4716) Zoltn


Zoltn
senior tag

Csak a kemping! :D

"Music is your only friend. Until the end!"

(#4717) SH4D0W2011 válasza oriic (#4712) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Egy darabig nálam is bugolt, szintén kellett minden indításnál a ki-be jelentkezés. Aztán a PS fiók helyett az Activision fiókkal léptem be (kényelmesebb is, nem kell megvárni az sms-t a kétlépcsős azonosítás miatt), azóta nem produkált hibát.

Amúgy Petyának már felvetettem, de végül nem beszéltük tovább, szóval ilyen igényfelmérés szintjén megkérdezem: lenne igény egy prohardveres squad-ra? Nyilván ha kevés a jelentkező, akkor felesleges, mert úgysem leszünk a ranglistán sehol.

(#4718) oriic válasza SH4D0W2011 (#4717) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugy erdemes lenne ha a tagok azert aktivak is, hogy legyen azert reward a hetvegen. :D

Szerk:
Koszi tippet, Activision fiokkal belepve egybol jo. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4719) SH4D0W2011 válasza oriic (#4718) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Persze, azért az is kell, hogy játsszunk is, nem elég, ha csak sokan vagyunk. :D
Ha lenne pár érdeklődő, akkor szívesen megcsinálom, igazából már nevet is találtam ki, mikor felvetődött bennem a gondolat. :B

(#4720) oriic válasza SH4D0W2011 (#4719) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Corpus, En, Petya, te. Ez alapbol 4 ember, a tobbiekrol nem tudom toljak e napi szinten. :DD

De amugy felolem ok, viszont a sracok neveben nem beszelhetek, varjuk meg mit mondanak. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4721) KaitouP válasza oriic (#4720) üzenetére


KaitouP
veterán

Azóta se játszottunk, sose vagy fent mikor én is... :DDD

Én benne vagyok! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4722) Corpuscle válasza oriic (#4720) üzenetére


Corpuscle
őstag

Felőlem mehet a móka. :)

(#4723) oriic válasza KaitouP (#4721) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dikk en csatlakoztam volna tobbszor is csak ki van kapcsolva nalad crossplay. ;]

Live-Die-Respawn

(#4724) raggg


raggg
senior tag

Mikrofonnal ritkán tudok játszani (hétvégén leginkább), de vegyetek fel engem is nyugodtan. Aláírásban a ps azonosítóm.

ragklaatPS

(#4725) Segal válasza Hublot (#4697) üzenetére


Segal
veterán

Majdnem 1400 oram van pubg-ban. Tudom.nagyon jol hogy mukodik a br. Pont azert kempel mert nincs meg a tuti kombo mert azert veszelyes helyen kellett volna kezdeni, inkabb bevarja valamelyik nagymenot es fekve vagy bokorbol stb lelovi hogy elvehesse a lootot tole... :((

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4726) shotika válasza Laby (#4689) üzenetére


shotika
őstag

Egyetértek, múltkor én is írtam, hogy semmivel se másabb ilyen tekintetben mint az előző részek. Csalók is, ha vannak, én még egyel se találkoztam (ami nem zárja ki, hogy nincsenek), de az biztos, hogy a sok évvel ezelőtti állapotokhoz képest üdítő a tudat, hogy nyugodtan le tudok ülni játszani anélkül, hogy valami fizetett progis csíra végigfejesezze a meccset. Annak idején már megjelenés napján tele voltak a szerók velük.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#4727) dombi81


dombi81
senior tag

Az imént magyar honfitársakkal voltam egy lobbyban, dom-ban, hülére kempelték az agyukat. Na ezt nevezem én nem játéknak. Pontot persze nem foglaltak, azt minek? Csak a kemp. A meccset elvesztették, ahogy a stat-ot is. Még campelni sem tudnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4728) boogie84 válasza Eugene Roe (#4703) üzenetére


boogie84
veterán

A drón akkor sem tud spotolni ha van perked ellene. Cold-Blooded & Ghost. Ezzel a kettővel csak a Herrier fog észrevenni. De hogy az méé azt nem értem...

Extrém magas K/D-t egy sima Herrier lehívásával tud produkálni az ember. Mert annyira ballf..ok az emberek h ész nélkül mennek...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4729) Eugene Roe válasza boogie84 (#4728) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Az a baj, hogy killcamben tetőn keresztül követett engem, majd falon keresztül egy csapattársat, és nem, nem hallott meg :P várom már a cold blooded ghostot, régen is az volt a kedvencem :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#4730) lowzor válasza boogie84 (#4728) üzenetére


lowzor
veterán

A Harrier pont nem vesz észre Cold Blooded-el, mint ahogy egyik AI targeting system sem.

(#4731) boogie84 válasza lowzor (#4730) üzenetére


boogie84
veterán

Vagy csak az után ha már kilőttem rá egy rakétát?

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4732) pulffy válasza oriic (#4720) üzenetére


pulffy
őstag

Mondjuk én nem értem hogy ez hogy működik..., de most olvasva beléptem és volt ott 2x 30min xpboost

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#4733) lowzor válasza boogie84 (#4731) üzenetére


lowzor
veterán

Úgy sehogy nem kéne látnia.
Azt előfordulhat, hogy úgy lelő véletlenül, ha van melletted valaki, akinek nincs Cold Blooded-ja.

(#4734) Maxxy10


Maxxy10
addikt

"Execute 10 Finishing moves" ezt hol/hogy a legegyszerűbb megcsinálni?

(#4735) oriic válasza pulffy (#4732) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előző két heti reward az elvileg.

Live-Die-Respawn

(#4736) Segal válasza boogie84 (#4728) üzenetére


Segal
veterán

Ma roppant szemet videot lattam. A dronra dobott az ember claymore-t es ugy kuldte az enemy fele :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4737) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Annyira jó hogy ez játék egyre rosszabb és rosszabb.
Most már hiába csinálok shader reinstalt 2 perc után kidob..

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4738) stuka20 válasza Maxxy10 (#4734) üzenetére


stuka20
aktív tag

Én realistic módban tervezem ghost + shield kombóval. Azért shield, mert jó párszor védett már meg, amikor épp a hátamon volt.

Amúgy bírom, amikor mindenki a csipásokat camperezi le folyton. Őszintén mit csináljon, fusson neki az enemynek szemből, mint én amikor 4x scope-pal 30 kill missionöztem? :D
Én nem szidok senkit, úgy fogom fel, hogy biztos küldiznek. Shotival én is campeltem néha, mert még hátba sem tudtam lelőni őket. :D

A fenti dolgot én is támogatom. Bár nem napi szinten vagyok fent, mert sajna közeli haveroknak nincs meg a játék, így mással toljuk. (esténként vagyok én)

(#4739) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Úgy látom olyan öten-hatan lennénk már a squadra, nem sok, de ha menetközben csatlakoznak majd páran, akkor jó lesz az szerintem. Még nem hoztam létre, közben arra is rájöttem, hogy a név amit kitaláltam - Phantom Squad - egyébként valami hackercsapat neve, így nem biztos, hogy akkora jó ötlet. :DDD Csak olyan jól hangzott, meg benne van a ph. :D A hétre már szerintem maradjunk a jelenlegiben, hogy ne egyből egy nap hátránnyal induljunk, aztán hétfő reggel megcsinálom. Egyébként mindenkinél van olyan biztosan, hogy nem tud minden nap lenni, nálam is a heti 4 munkanap kiesik, olyankor nem játszom, persze legyünk aktívak, de ebből nem hiszem, hogy problémát csinálnánk.

A blueprintekkel kapcsolatban meg tévedtem, mert bár az előnézeténél csak az alap fegyvert mutatja, a tegnap feloldott X16-os kinézete már más. :)

(#4740) Laby válasza SH4D0W2011 (#4739) üzenetére


Laby
senior tag

Hogy működik ez az app? Meg a squad-ok? Ott is kapsz küldetéseket amiért a játékban kapod az 2xp-t?
Vagy ott valami tournament van ha jól emlékszek, és csak a legjobban végző squad-ok kapnak? Ha igen, akkor ott nyilván nem ilyen hobby játékosok fognak nyerni.

(#4741) boogie84 válasza lowzor (#4733) üzenetére


boogie84
veterán

Mondjuk sok láma van aki csak nézi a Harriert, de lőni inkább mégsem lövi. :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4742) venom8888 válasza SH4D0W2011 (#4739) üzenetére


venom8888
őstag

Van discord szerver, tele emberekkel magyarok,miert nem csatlakozol oda?

(#4743) Segal válasza venom8888 (#4742) üzenetére


Segal
veterán

Én legutóbb coop-hoz kerestem ott embert. Egyetlen válasz sem jött...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4744) lowzor


lowzor
veterán

Mikor a sajátomat hívom be, akkor ne is lőjék... :D

(#4745) dombi81


dombi81
senior tag

Pedig van cheater gyerekek, itt délelőtt 64:4-et lőtt egy majdnem tehetséges ember. Akárhogy nem akarjátok, van csaló. 2001 óta játszom ezt a gémet, tudom miről beszélek.

(#4746) boogie84 válasza dombi81 (#4745) üzenetére


boogie84
veterán

Ezt tuti nem játszod 2001 óta! :D

Elképzelhető h van, de nagyon ritka!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4747) dombi81 válasza boogie84 (#4746) üzenetére


dombi81
senior tag

Nem pont ezt.
Ritka, de van! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4748) lowzor


lowzor
veterán

Mekkora lenne, ha a Crash-t beletennék, és lenne egy Crash 24/7 menüpont.
Egész nap azon tolnám.

(#4749) dombi81 válasza lowzor (#4748) üzenetére


dombi81
senior tag

Ugyanez, poénnak jó lenne, bár minél több régi pálya érkezne.

(#4750) SH4D0W2011 válasza Laby (#4740) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, vannak heti feladatok, most pl. a nyert TDM meccseket számolja. Első három csapat kap rewardot, fél óra dupla XP + calling card, aztán fél óra dupla XP, illetve negyed óra dupla XP. Két-három hete a nyert DOM meccseket számolta, akkor elsők voltunk a squaddal, szóval ha van elég aktív résztvevő, akkor közel sem esélytelen. De van ettől független weekly reward is, szintén dupla XP token és calling card volt eddig, így a squadozástól függetlenül is érdemes lehet használni az appot.

(#4742) venom8888 Nem keresek játszópajtikat, ez a squad nem arról szól. Egyébként is konzolos vagyok, nem használok Discordot.

+ Ha minden igaz, megérkezett a játékba a Gunfight Tournament tesztfázisa. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.