Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) Dave567 válasza BandiHUN (#4397) üzenetére


Dave567
addikt

Így is kemény ellenfelek vannak, sajnálom is, hogy nem egyszintűekkel dobál össze, ez azért így durva.


Én nagyon jól tudom, hogy ebben is meg az összes CODban is, nem éri meg csapat alapú mecset játszani, ezért nem is szívatom vele magam.

(#4404) petymeg válasza petymeg (#4398) üzenetére


petymeg
addikt

Egyébként így állítottam be, mi lehet a gond?

A tűzfalnál is betettem kivételek közé a COD-ot meg ezek a portok is be lettek állítva kimenő és bejövő szabálynál.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#4405) semetka válasza Csokishurka (#4351) üzenetére


semetka
őstag

Nekem meg az M4 lett arany. MP5 faszán néz ki.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#4407) Gigi01 válasza gyuribácsi88 (#4400) üzenetére


Gigi01
őstag

Köszi!,egyelőre nem veszem meg,nálam hang alap,hogy jó legyen.Sose voltam kódos,mindig csábítottak,mint most is,Marad BF.

(#4409) Dave567 válasza Gigi01 (#4407) üzenetére


Dave567
addikt

Azért minden szarságot se kell elhinni, neki nem tetszik PONT..
Fülesen a hang, kibebasz.tt jó...

(#4411) #91166208


#91166208
törölt tag

Vegyék már ki a játékból az airstrike t. Minek az bele? Csak idegosszeroppanast okoz. Be spawnol pont alá. Headqarters rairanyitjak az enemik, dominationbe zsinórban 4 vtoljet jött. Élvezhetetlen a játék így. Miért nem csinálnak egy olyan játékot amibe semmi segítség nincs?!?!?!!?!?Csak a Kill. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

(#4412) lowzor válasza #91166208 (#4411) üzenetére


lowzor
veterán

Cold Blooded perk...
Nem lát vele a VTOL.

(#4413) Gigi01 válasza Dave567 (#4409) üzenetére


Gigi01
őstag

Multi csak fülessel,azzal jó?

(#4414) bulikavagyok válasza lowzor (#4412) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azzal csak egy baj van: egy csoportban van a E.O.D.-val.

Gigi01: Fejessel nem rossz. A lépéshang irányát nem lehet mindenhol pontosan belőni (néhol sajnos egyáltalán nem), de ezt leszámítva nagyjából rendben van.

[ Szerkesztve ]

(#4415) Tom456 válasza petymeg (#4404) üzenetére


Tom456
tag

A megadott Ip cím a pcd címe? :) ha igen akkor az statikus vagy dinamikus Ip? Mert ha dinamikus lehet az a gond. (Csak egy tipp)

Xbox Live / PS Network: GT0Mi95

(#4416) Dave567 válasza Gigi01 (#4413) üzenetére


Dave567
addikt

Én azzal nyomtam, és remek hangja van.
Ha balról jönnek akkor a bal fülemre szól, a jobbról akkor meg a jobbon.
Hallgatózni kell azért rendesen.


Mondjuk szoknom kell a játékot rendesen, nekem túl gyors ez a menet még.
A fegyverek sebzése se az igazi, pl a pumpálós shoti is lehetne erősebb, nem csak az a kétlövetű szar.

(#4417) shotika válasza gyuribácsi88 (#4400) üzenetére


shotika
őstag

Engem a hangoknál csak az idegesít, hogy amikor lelőnek, bevág vmi pár mp-es "death sound-ot" (nem tudok rá jobbat most), és mindig megijedek. Szerintem öregszem.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#4418) oriic válasza #91166208 (#4411) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mert az nem COD lenne.

Live-Die-Respawn

(#4419) mcwolf79 válasza #91166208 (#4411) üzenetére


mcwolf79
veterán

BO4 megvolt? Na ahhoz képest ez Istenkirály. Ott én azért nem multiztam, mert èlhetetlen volt a folyamatosan fent lebegő scorestreak-ek miatt. Rühelltem mint a xart. Itt azért lényegesen jobb a helyzet.

Én a DS-t se bánom, hogy ideiglenesen használható. Legalább nincs itt a sok köcsög kèses szakácsjelölt ninja, akik csak arra várnak , hogy hátba szùrjanak.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4420) petymeg válasza Tom456 (#4415) üzenetére


petymeg
addikt

Egyébként mondasz valamit... a Statikus IP cím kiosztásnál megadom azt az IP-t hátha. Majd ha hazaértem este megpróbálom.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#4421) #91166208 válasza mcwolf79 (#4419) üzenetére


#91166208
törölt tag

Ismerős. BO4 csak néha unalom üzőnek használtam csak arra pont elég volt. Múltkor belefutottam egy ninja körbe. 4 enemi rohangált késsel és csak campeltek. :W

(#4422) Segal válasza #91166208 (#4421) üzenetére


Segal
veterán

Tegnap futottam bele ebbe a videóba. Rendesen megalázza a srác a kempereket :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4423) RazoR válasza Segal (#4422) üzenetére


RazoR
veterán

Hát ez nagyon jó!!! :C

(#4424) raggg válasza shotika (#4417) üzenetére


raggg
senior tag

:) Ugyanez. Igazából nekem még mindig a régi CS (1.x, majd source) az etalon hangok terén: letisztult, tényleg csak lépészajok és a fegyverek hangja hallatszik, a fegyverek jól elkülöníthetőek és mindent jókor jó helyen hallasz. Nekem nagyon bejön az új COD sound design-ja, de már megszoktam, hogy nem rendesen hallok dolgokat ... sőt, igazából, semmit nem hallok ki rendesen. A fegyvereket sem tudom megkülönböztetni, a streakek rohadt hangosak, a lépések hangerejének a koncepcióját már a bo-ban se értettem. De ez van. Én amúgy sokszor már egyébként is csak a TV hangszóróját hallgatom, mert egyre jobban félek már a halláskárosodástól is, annyira hangos lett ez a játék (is).

Más: aki a Battle Royalt várja, az mire számít? Most nyomom azt a challenge-t, hogy foglaljak 15 zászlót ground warban, és tegnap az elmebaj kerülgetett, úgy, hogy egyébként a multival egészen elvagyok. Egyszerűen képtelenség egyik házból a másikba átsprintelni, mert minden ablakban lóg egy sniper (rosszabb esetben nem sniper, így még a villanást se látod), az erdőben 10 méterenként fekszik valaki. 1-2 hitet tudok rájuk adni Kiloval, aztán 1 hittel elvisznek. Aztán szépen megvárom a dead silencet, körbemegyek, kiírtom őket és akkor 2 percig nyugi van. Elmebaj. Karst Riveren meg amikor beérsz az épületekbe, annyira sötét van, hogy az egyébként is nehezen kivehető ellenfeleket esélytelen látnod. Persze, értem én, hogy szuper realisztikus, de eleve nagyon nagy előnyben vannak a benn ülők, így még aztán esélyem sincs ellenük. Mostanában rászoktam, hogy preshootolok befelé és úgy veszem észre, hogy ez működik... A sima multi nekem bejön, mióta kijött a shoothouse kb. csak azt nyomom. Jó hát lehet mondani, hogy énis begyepesedett run & gun player vagyok, de hát na. Nekem ez így jó. Ja és a fülest sem kell felvennem. :D

ragklaatPS

(#4425) Csokishurka válasza semetka (#4405) üzenetére


Csokishurka
őstag

Gratu hozzá!

Egy kis érdekesség, lebontva melyik attachment mennyit vesz el vagy ad hozzá az ADShez.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4426) Segal válasza raggg (#4424) üzenetére


Segal
veterán

Attól én is elmebajt kapok. Nekem most lenne egy 30-as ilyen foglalós feladat de hát csinálja az akinek 2 anyukája van :DDD
Majd ha már nagyon nem tudok semmit sem csinálni max akkor.

Cs-ben hallani a csirkéket is :P

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4427) mcwolf79 válasza Segal (#4426) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem tudom mi bajotok van a zászló foglalással? Nekem 3-4 meccs alatt összejött minden megerőltetès nélkül.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4428) Segal válasza mcwolf79 (#4427) üzenetére


Segal
veterán

Nekem semmi :N
Piszok egyszerű a megoldás a "problémámra". Nem játszom azt a módot. Attól még persze had legyen a játékban és szerezzen örömöt másnak de én agyf*szt kapok attól hogy szaladok át 2 pont között és visszanézve a halálomat majdnem minden esetben tetőről vagy valami mögül kempelve szed ki valami pattanásos tizenéves... :(((

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4429) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kis kesessel megvan level 155. Kivancsi vagyok mikor indul a szezon es a Battle Pass.

Live-Die-Respawn

(#4430) mcwolf79 válasza Segal (#4428) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én általában mentem a squad-társakra, mikor támadták a zászlót, és akkor megvolt a foglalás.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4431) Kanczy válasza oriic (#4429) üzenetére


Kanczy
veterán

Mennyi játékidőd van a dologban?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4432) oriic válasza Kanczy (#4431) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A multiban 100 oram van, kampany 10 ora volt

Live-Die-Respawn

(#4433) Kanczy válasza oriic (#4432) üzenetére


Kanczy
veterán

Akkor még van időm odaérni ;]

Van rajtam kívül bárki más, aki a megjelenése óta csak és kizárólag Shoot House-on tolja?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4434) Grenczii válasza Kanczy (#4433) üzenetére


Grenczii
tag

Jelen :D Csak a Shoot House fegyver fejlesztés szint lépés hamar megy nagy a pörgés.

[ Szerkesztve ]

(#4435) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valakit erdekelne:

https://www.codstats.net

[link]

Live-Die-Respawn

(#4436) raggg válasza Kanczy (#4433) üzenetére


raggg
senior tag

Énis csak akkor lépek át máshova, ha valami olyan daily-t ad, tudom, hogy 3 lane map, meg láttuk már ezerszer, de nekem bejön. Még az office részen se idegesít, ha valaki oda kempel, mert van ellenszer és legalább látom őket. :D

Nekem amúgy átlag 1 zászlófoglalás jut egy ground war gamere. (Kezdésnél az első zászló). Karst Riveren a B-C pontok között lehet még szedni párat, a másik két mapot azt egyszerűen gyűlölöm, pedig a Farmon az első egy-két játék még bejött. Tegnap konkrétan C-n (Farm) benn kempelt 10 ember tőlünk, a szembe házban a másik oldalról 10-en, a többiek meg kinn az erdőben oldalt csipával.. Tudom tudom adapt meg be tactical meg minden. :D Nekem ez sajna nem való.

Kíváncsi vagyok hogyan fogják balanszolni, én még megnézném, milyen lenne kevesebb járművel (mondjuk ritkábban spawnolnának) és limitált csipával, ha ez egyáltalán megoldható.

ragklaatPS

(#4437) Kanczy válasza oriic (#4435) üzenetére


Kanczy
veterán

Nem gondoltam volna, hogy a Kilo megelőzi a szentháromság két tagját is :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4438) Mr X


Mr X
veterán

Szeretném magam felvetetni a játékoslistára.

// PH nick: Mr X // PC nick: MrX#7902066 //

Köszi

(#4439) raggg válasza Kanczy (#4437) üzenetére


raggg
senior tag

Csak magamból kiindulva, szerintem sok olyan bolond van mint én, aki sorban halad végig a fegyókon és unlockolja a cuccokat hozzá. :D

ragklaatPS

(#4440) lowzor válasza Kanczy (#4433) üzenetére


lowzor
veterán

Ha nem lenne tele 725-ös Pistikékkel, akkor még jobb map lenne.
Azok ellen kb esély sincs. Láttam olyat, hogy egy lövésre ölt meg 3 embert a gyerek a 725-tel, miután elvileg már nerf-ölve volt.

(#4441) KaitouP válasza Mr X (#4438) üzenetére


KaitouP
veterán

Intézem! :R (Köszi a formázást!)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4442) nagylaci6417 válasza Dave567 (#4416) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Elötte mit játszottál?csak azért kérdezem mert neked ez gyors.

(#4443) #91166208


#91166208
törölt tag

Ez a gyerek se semmi. [link]

(#4444) Kanczy válasza #91166208 (#4443) üzenetére


Kanczy
veterán

Ez valami kegyetlen durva. És ahogy a végén egy sarokban kuksoló kemper lövi le... :o

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4445) Laby válasza Gigi01 (#4407) üzenetére


Laby
senior tag

Nem szeretnék személyeskedni (nem Rád értem), de nem gondolnám hogy abból az egy véleményből kéne ezt leszűrnöd. :)

(#4446) Segal


Segal
veterán

Megvan a harmadik gold skin is :DD (eddig ezt volt a legsz*póbb megszerezni) Az első kettő (M4 és Mp7) már több embernek is megvan itt de ebből talán én vagyok az első :K (azért feltolom a másik kettőt is legyen szépen együtt :)) )



Lassan érik a lvl155 is :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4447) D4v3 válasza Kanczy (#4437) üzenetére


D4v3
őstag

Szerintem az overkill perk-et lehet nem veszi figyelembe és a soti ezért csak 4.

(#4448) Dave567 válasza nagylaci6417 (#4442) üzenetére


Dave567
addikt

Cod/ Battlefield 3, PUBG, Insurgency, most újra COD :R

[ Szerkesztve ]

(#4449) nagylaci6417 válasza Dave567 (#4448) üzenetére


nagylaci6417
aktív tag

Köszi.kicsit lassabbak.hamar hozzá lehet szokni.én bo4 játszottam.nekem meg lassú.

[ Szerkesztve ]

(#4450) oriic


oriic
HÁZIGAZDA
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.