Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4901) lowzor válasza dombi81 (#4900) üzenetére


lowzor
veterán

Grazna-ra engem valamiért ritkán rak.
Most a Gun Runner a sláger, ma 86-odszorra rakott már rá kb.

(#4902) .LnB válasza lowzor (#4901) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok. PS4-en tényleg a 78 gigás alap mellé le akar majd tölteni egy 45gb-os patchet is? Digitálisan vettem. Nincs benne a patch? Csak azért kérdem, mert ha tényleg 130+ lesz a vége akkor nem is várom hogy ma kipróbálhatom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4903) dombi81 válasza .LnB (#4902) üzenetére


dombi81
senior tag

Pedig sajna várhatod.
Grazna Raid nyolcadszor, na ennyi volt mára

[ Szerkesztve ]

(#4904) oriic válasza .LnB (#4902) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tessék jobb netet köttettni. ;]

Live-Die-Respawn

(#4905) .LnB válasza oriic (#4904) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs rá pénzem, elköltöttem codra. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4906) ralfee106 válasza dombi81 (#4900) üzenetére


ralfee106
tag

én kb a pályák 2/3-át még nem is láttam, szal már inkább csak shoot house-ozok bízva abban hogy később majd a maprotációt jobban megoldják.... az euphrates bridge-et pl még nem is láttam....

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4907) dombi81 válasza ralfee106 (#4906) üzenetére


dombi81
senior tag

Értelek, de ez így normális? Nem is értem ezt. Minden tökéletes ebben a játékban, kivéve a random ugyanazon pályabedobálást, vagy a pálya legutolsó zugába való bespawnolást. Ezek szerintem olyan kis dolgok volnának. Jó lesz, ha jön ez a dlc, talán valami változik. Vagy mégsem.

(#4908) Tomko78


Tomko78
őstag

Hát gyerekek ezt se gondoltam , de mw a kill confirmed a tuti mod 100 x jobb mint a tdm , jó pörgős kevés kemper :)

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#4909) stuka20


stuka20
aktív tag

Bedobott egy aktív meccsbe...

(#4910) Gigi01 válasza stuka20 (#4909) üzenetére


Gigi01
őstag

Mi itt a baj?Balansz meg van azért? :DDD

(#4911) Corpuscle válasza stuka20 (#4909) üzenetére


Corpuscle
őstag

Mi tegnap HQ-t kezdtünk 6v1. Két percig bírta szegény, majd kilépett. Mindig jó érzés győzelemmel zárni a napot. :D

(#4912) stuka20 válasza Gigi01 (#4910) üzenetére


stuka20
aktív tag

Legalább most először engem is 2 enemy háta mögé rakott le a rendszer :D

(#4913) pulffy


pulffy
őstag

Skacok! A season kezdetekor a fegyverek és a lvl nullázódni fog?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#4914) SH4D0W2011 válasza pulffy (#4913) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

A fegyverek szintje nem, csak az officer rank, szóval visszakerülsz 55 vagy 56-ra, a feloldott dolgok megmaradnak.

(#4915) ralfee106 válasza dombi81 (#4907) üzenetére


ralfee106
tag

Egyáltalán nem normális sztem, nem is értem hogy miért van így, mintha le lenne tiltva 2-3 mapon kívül minden más...

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4916) stuka20 válasza ralfee106 (#4915) üzenetére


stuka20
aktív tag

Engem meg 80%-ban Azhir Cave-re dob. Rühellem.

(#4917) ProEvoFan válasza KaitouP (#4888) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igaza is van. :K

(#4918) boogie84 válasza dombi81 (#4898) üzenetére


boogie84
veterán

Nemsoka jon az eddigi leghatalmasabb ingyenes dlc. 😉

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4919) Segal


Segal
veterán

Valaki kicsit dühös :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4920) BandiHUN válasza Segal (#4919) üzenetére


BandiHUN
veterán

:C
Jó,mondjuk van benne valami...de én pl.szeretem a kihívásokat,és sokkal jobban begyere ez,mint régen a cod4 idejében a csőmapok,ahol max gránátozni lehetett a szomszédos "csőbe",spawnra,vagy tűzharc szemtől szembe.dinamikus kempet játszok,meg-megállok a kulcshelyeken 1-1 potya frag reményében,de megyek is tovább.A rakétáim meg szeretettel várják,hogy kilőjék őket :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4921) dombi81 válasza BandiHUN (#4920) üzenetére


dombi81
senior tag

A dinamikus kemp az milyen? Betojok a röhögéstől: "dinamikus" :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4922) darkarthur


darkarthur
senior tag

Nem tudom másnál jó e, en napok óta szívok. Csak keresi a match-et de van hogy 10-15 perc és csak konzolosokkal dob össze. :(
HC-t szeretnék játszani, azonban már simában is ezt csinálja.
Valami ötlet?

Samsung S23 Ultra 5G

(#4923) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

PS4. Még a multit nem próbáltam, de a crossplayt kikapcsoltam. Viszont mivel natívan támogatja az egér+bill-t, így is összefuthatok akkor majd nem kontrolleresekkel ugye?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4924) oriic válasza .LnB (#4923) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen.

Live-Die-Respawn

(#4925) dombi81 válasza darkarthur (#4922) üzenetére


dombi81
senior tag

Nálam épp fordítva, szinte alig van konzolos, szerintem játékmód függő, de pl. HC DOM-ban elenyésző a konzolosok száma (legtöbbször szinte egy ember sincs). Csak azt játszom. A csatlakozással viszont nincs probléma (Telekom).

[ Szerkesztve ]

(#4926) darkarthur válasza dombi81 (#4925) üzenetére


darkarthur
senior tag

Nekem is Telekomos a netem, eddig nem is volt gond. Most pár napja viszont nagyon durva igazság szerint nem is tudok játszani. Crossplayt most kikapcsoltam, így várok már 20 perce, de semmi. :O :O

Samsung S23 Ultra 5G

(#4927) BandiHUN válasza dombi81 (#4921) üzenetére


BandiHUN
veterán

Benne a lényeg :DDD Mozogsz,de nem mész tovább mindenáron pl.pontra,hanem kicsi várásokkal,ami pár mp csak.Vagyis akit így kilősz,annak szemében kemper g..i vagy,de a játék szempontjából mozogz,mert mész pl.pontra,nem rontasz be a közepére,mert lehet egy kemper le is durrant rögtön,de így ha szerencsés vagy,lelövöd fedezékből,és úgy mész be a pontra,amit így el is tudsz vinni.Nincs annyi killem,mint a rusholóknak,de foglalás-védés van rendesen.Még nem lövöm röptében a galambot elég jól,60as pinggel a 23-as némettel meg nem is jó összelőni,főlegha 1 lövés-kill rifléje van,nálam meg kettes SMG,általában csak lesebzésig jutnék szemtől szembe...de hát most SMG húzás van,a riflék már köszönik,jól vannak,kihasználom a dupla XP-t.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4928) BandiHUN válasza dombi81 (#4925) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem ad elég jól konzolosokat ott,klánokat is...
Mondjuk lehet időfüggő,én este 10 után játszom általában.Nomeg akkor lesz sok PC-s,ha épp jól megy pár kör.Konzolból csak a bevisítós-zenebejátszós fütyiket nem szeretem,de sokszor vannak jó teamek,akik infóznak is,hangulatilag a vegyes lobbit kedvelem.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4929) dombi81 válasza darkarthur (#4926) üzenetére


dombi81
senior tag

Hívd fel őket, lehet a térségedben van valami problematika.
#4928: És a stat milyen Segnior, minde okos játék mellett? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4930) darkarthur válasza dombi81 (#4929) üzenetére


darkarthur
senior tag

NAT type-ot sikerült átlőnöm Open-re ez most talán segített valamit, de még mindig nem tökéletes.

Samsung S23 Ultra 5G

(#4931) Xaels


Xaels
félisten

Ma úgy érzem megtaláltam a lelki békém a játékban. Ablakkemper? Pajzsos meg shotis gyökér? No problém, az RPG mindenre ad megoldást. Amúgy az AUG a 30-as Nato tárral bitangul adja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4932) soo277 válasza Xaels (#4931) üzenetére


soo277
őstag

Nem tudom mit élveznek benne?!?!HQ van gyerek pálya másik felén kempel,lelövöm(kb 4x ugyanott)azt én vagyok a csaló :O :O :O

BT: wersoo#21211

(#4933) Morbias3


Morbias3
friss újonc

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám, hogy új win 10 et raktam fel és azóta random egyből kidob a játék asztalra. Vagy exe működése leállt, vagy még annyit sem.. Előtte 1 hónapig játszottam vele és nem csinálta ezt. Jó hang elment pár másodpercre 1x 2x kidobottt de heti 1x max. Most már töltés, vagy játék elején játék közben bármikor kidob. Legújabb vga driver van fent. Ha esetleg valaki tudna ebben segíteni azt előre is megköszönném.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#4934) dombi81 válasza Morbias3 (#4933) üzenetére


dombi81
senior tag

Várd meg és/vagy tedd fel a Win10 frissítéseit. Nem a játékkal van a probléma.

(#4935) spanglee001


spanglee001
addikt

az hogy lehet hogy a voice chat nem hallatszik a fülesen, de a hangszórón meg szól :DDD pedig alapértelmezett a headset :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4936) oriic válasza Xaels (#4931) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Főleg a 100-as tárral. :D Most maxoltam ki ezt, állat nagyon. :C

Live-Die-Respawn

(#4937) stuka20


stuka20
aktív tag

Már nem emlékszem ki mondta, hogy neki feltölti játékosokkal, de nekem ez már a második eset.
A meccs kezdetekor még maxon voltunk, eltelt kb. 5 perc és lám: Igazán adhatna valami bónuszt ilyenkor... :))

(#4938) darkarthur


darkarthur
senior tag

Nekem továbbra is az a bajom, nem talál játékot és 99%-ban konzolosokkal rak össze nagyon sok idő után. Egy barátommal szoktuk partyban nyomni, de most vele sem enged össze állni, ez a hibaüzenet jön fel:

Samsung S23 Ultra 5G

(#4939) ralfee106 válasza darkarthur (#4938) üzenetére


ralfee106
tag

Router reset vótmá?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4940) spanglee001


spanglee001
addikt

valaki a 2 új spec opsra jönne mostanság esetleg?

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4941) darkarthur válasza ralfee106 (#4939) üzenetére


darkarthur
senior tag

Persze, azzal kezdtem!

Samsung S23 Ultra 5G

(#4942) ralfee106 válasza darkarthur (#4941) üzenetére


ralfee106
tag

Lehet ennél a játéknál egy szervert pingelni?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4943) huby80


huby80
senior tag

srácok nincs valahol leakciozva a game fekete péntek alkalmából? :)

(#4944) BandiHUN válasza Xaels (#4931) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az AUG nekem is azzal lett kedvenc,ki is maxoltam már szintben a dupla alatt,jó fegyver!Most azt a körtáras húdenemugrikbe mit tolom,az erősen gyengusz alapon,kellett vagy 25 szint,hogy az optikán kívül(az elsője pont a kedvencem)legyen erősítő kieg.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4945) stuka20


stuka20
aktív tag

Persze. hogy, akkor nincs bekapcsolva a mission, amikor egymás után 3 embert végzek ki. :O
(#4943) huby80 battleneten 50 euró.

(#4946) Qtya72


Qtya72
aktív tag

Sziasztok!
1 quad feeds (4 uninterrupted kills in the kill feed)
Ez mit jelent, mit kell csinálni?

(#4947) ralfee106 válasza Qtya72 (#4946) üzenetére


ralfee106
tag

4 et kell leszedned megszakitas nelkul.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4948) JSaN válasza ralfee106 (#4947) üzenetére


JSaN
addikt

En is kerdeznek, van olyan skinneknel egyik hogy: Get kills vhile monunted.
Ertem mit mond de gyakorlatban meg sem. Mit kell itt csinalni?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4949) spanglee001 válasza JSaN (#4948) üzenetére


spanglee001
addikt

5ös egérgomb vagy micsoda mikor fedezékben letámasztja a fegyót

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4950) Qtya72 válasza ralfee106 (#4947) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Mármint folyamatos tüzeléssel? Akkor nagy tárkapacitás előny.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.