Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4351) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Háhá első arany megvan :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4352) oriic válasza Csokishurka (#4351) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eskü sokkal jobban néz ki a GOLD skin ebben a játékban, mint az összes korábbi részben.

Live-Die-Respawn

(#4353) Maxxy10 válasza Csokishurka (#4351) üzenetére


Maxxy10
addikt

Mi kell a goldhoz?

(#4354) D4v3 válasza petymeg (#4350) üzenetére


D4v3
őstag

Először a win tűzfalon engedélyezném, hátha elég az is, de amúgy ezeket kell kinyitni [link]

(#4356) Segal válasza Maxxy10 (#4353) üzenetére


Segal
veterán

Az összes skint fel kell szabadítani az adott fegyvernél akkor gold. De van feljebb is ;]
Adott kategóriába is össze lehet szedni az összeset, meg az összes fegyverre az összes skint. Tutira meg fogja csinálni azt is valaki elvetemült :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4357) b. válasza Segal (#4356) üzenetére


b.
félisten

az összes COD ban mecsináltam :D
BO 4 ben ez volt a Dark Matter camo

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4358) BandiHUN válasza Segal (#4356) üzenetére


BandiHUN
veterán

Snipertől rettegek...nem fekszik egyszerűen.BO4-ben is az hiányzott csak,a többit kimaxoltam.Mondjuk majd jönnek itt is biztos a vehető skinek,majd inkább veszek valami frankót.MP5-ből már csak a 800 kill vagy mennyi kell asszem,az lesz az első goldom.Jó cucc.Bár most AK fan lettem :DDD Nehogy nerfeljék azt is mint az M4-et.Bár igazából a játék maga a lényeg,meg a kill+objektíva.Ha mellé még valami gyűlik is,az nem gond :D Meghát még csak 2 hete nyúzom,mit akarnék mindent...ígyis túlvagyok már 200 meccsen.De jó tolni,azért lehet változatosan.Csak azt bánom,hogy az operátorokhoz single meg coop kell,és nekem az nem akarós eddig.A 25 kivégzős OP-hoz már csak 2 kell :D Egyébként sajna igaz,hogy a vékonyabb,ruhátlanabb OP nehezebb célpont,valóban kisebb a hitbox.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4359) Segal válasza BandiHUN (#4358) üzenetére


Segal
veterán

Nekem már megvan Kreuger :DDD
Az M4 goldhoz is elég közel kerültem de az még nincs :(

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4360) spanglee001


spanglee001
addikt

akiknek 100%on pörög a proci próbálják ki az unpark cpu nevű progit, lehet beképzelem vagy javítottak valamit de 70-90 közt ment procim utána :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4361) oriic válasza bulikavagyok (#4355) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gulag érdekes lesz, főleg azoknak akik halál esetén egyből nyomnak a kilépésre, közben meg van esélyük arra, hogy visszatérjenek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#4362) soo277 válasza oriic (#4361) üzenetére


soo277
őstag

Jó, de ha tudod ,hogy ha nyersz mehetsz vissza,jó ötlet majd kiderül :C

BT: wersoo#21211

(#4363) redingitell válasza oriic (#4361) üzenetére


redingitell
senior tag

Érdekesnek tűnik, biztosan lenne tábora...

(#4364) Kelecar válasza Csokishurka (#4351) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nekem is. Coptam is vele kicsit :DDD

(#4365) Szeszkazán válasza BandiHUN (#4358) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Valami borzalom ami itt van , ha sniperről van szó. Én az összes codban csipáztam.
Itt kb lehetetlen, ha ki akarsz nézni sokkal előbb észre vesznek mert kint van a könyököd, szóval nehéz peakelni. ADS time borzalmas , szénné kell butítatni a snipert hogy gyors legyen.
Még ezekkel együtt tudok énli, a fő probléma a screen shake.
Jön a repülő , remeg a célkereszt, valahol közelbe robban gránát remeg a célkereszt, ellőnek a közeledbe kicsit remeg az egész kép , valami parádé , az aim puchal nincs gondom az minden játékba van, de ez ha fingik valaki már a közeledbe a célkereszt máris epilepsziás rohamban szenved. Borzalmas.
Akkor jönnek az okoskodók , óó hát erős mert egy lövés az ember, AHhhaa, mert a soti fél pályáról nem one shotol , meg az AK nem 2 golyó az ember, tegnap láttam sniper AK-t , valami 4X volt rajta és túrt vele mindenkit , tehát egy AK jobb snipert mint a sniper fegyverek így összességében.

[ Szerkesztve ]

(#4366) Csokishurka válasza oriic (#4352) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen pedig nekem minden lowon van de így is bitang jól néz ki.

Maxxy
Minden skint fel kell oldanod. Én amivel sokat szívtam az a mounted kill.
Most az Odent húzom, ott sem kéne már sok minden de a kill after reload nehézkes vele.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4367) Csokishurka válasza Kelecar (#4364) üzenetére


Csokishurka
őstag

Gz :-) Mrek közül még csak a ebr 14 et próbálgattam de nem jött át annyira :(
Pedig bo4 ben szerettem a pötyögtetőseket. A fn fal jó lenne de béna vagyok vele de még lehet adok neki esélyt.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4368) mcwolf79 válasza Szeszkazán (#4365) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én nem bánom hogy ilyen nagy az ADS. Legalább nincs az, hogy félig emeli fel, és már az aim assist nyomja is rám a fejest, mint az előző COD-okban.

Csokishurka:
Eleinte én sem szerettem (ebr-14), de ha rak fel rá az ember pár kiegészítőt , akkor már egész kezelhető és használható.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4369) Hikvision


Hikvision
senior tag

Quick Play TDM20-ban másnál is 3-4 pálya ismétlődik? Itt miért nincs az, hogy csatlakozok egy szerverhez, és map végén nem újhoz csatlakozik, hanem ugyan azokkal az emberekkel pörgeti tovább a pályákat? Vagy ha van ilyen akkor én miért nem találom? ;]

20 éve a PH-n.

(#4370) Segal


Segal
veterán

ha már a gold a téma ma én is megszereztem az elsőt.

Sajna az összes AR-ért szerezhető skin nem tetszik, az összes fegyverért szerezhető meg nem az én szintem :B :N

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4371) sanya53 válasza Szeszkazán (#4365) üzenetére


sanya53
aktív tag

Hát őszinte leszek, én nagyon örülök ennek utálom a csipásokat.
Ha nem volnának az volna az igazi nagy jóság.
Mindenki életét csak megkeserítik. Van elég kemper így is.

[ Szerkesztve ]

(#4372) lowzor


lowzor
veterán

Itt egy jó kis játékbeli teljesítménymérés különböző VGA-kal a Techpowerup-tól: [link]
Ez a játék szereti nagyon a VRAM-ot, az biztos...

(#4373) Hikvision válasza lowzor (#4372) üzenetére


Hikvision
senior tag

Nem azt írták, hogy betölti amennyi van, aztán vagy kell vagy nem?

20 éve a PH-n.

(#4374) Laby válasza Szeszkazán (#4365) üzenetére


Laby
senior tag

Pont emiatt jó. :) Végre nem arról szól sniper-rel menni, hogy mindenki quick scope auto találat ölés, és megmozdulni sincs esélyed ellene. Na attól a hideg rázott a korábbi cod-ba, hogy mindenki így nyomta.

A másik ami rettenetesen zavart, amikor elkezdek lőni egy sniper-t gépfegyverrel, de a célkeresztje mozdulatlan marad miközben kapja a találatokat és simán célozva lelő.

Örülök, hogy sok mindentől beremeg a távcső, habár ez nem egy szimulátor, de ebből a szempontból örülök annak hogy reálisabb lett.

Nehezebb sniper-rel menni, de számomra újra élvezetes játszani vele, nem úgy mint a korábbi kiadásokban.

(#4375) lowzor válasza Hikvision (#4373) üzenetére


lowzor
veterán

Igen, pont ezt csinálja.

(#4376) soo277 válasza sanya53 (#4371) üzenetére


soo277
őstag

Hát inkább csippás kemperek 100x, mint Lmg s ar es sátrasok,nekem attól van hányingerem :O

[ Szerkesztve ]

BT: wersoo#21211

(#4377) raggg


raggg
senior tag

A specops missziókat megcsináltátok már? A hideg kiráz, ha rágondolok, de az operátorokat azért szívesen begyűjteném ...

ragklaatPS

(#4378) spanglee001 válasza raggg (#4377) üzenetére


spanglee001
addikt

igen megcsináltuk mindet, volt szívás de van egyszerű taktika is. valaki meghal az elején és valami magaslati/távoli pontra esik és meghúzza magát így örök spawn pontként működik :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4379) lowzor válasza lowzor (#4372) üzenetére


lowzor
veterán

Úgy tűnik amúgy, hogy az NV már leszarja támogatásilag a Pascalt.
A Turing összehasonlíthatatlanul jobban szerepel a játékban.
Meg az 570 4G is megelőzi az 1060 6G-t.

(#4380) steewcv65


steewcv65
őstag

Sziasztok!

Amikor rámegyek,hogy multiplayer és kiválaszthatnám a módot kilép a játék..Ez miért van?

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#4381) raggg válasza spanglee001 (#4378) üzenetére


raggg
senior tag

Azt hiszem, ezt a legutóbbi patch-csel kiszedték..

ragklaatPS

(#4382) steewcv65 válasza raggg (#4381) üzenetére


steewcv65
őstag

hát nálam még nem javult meg

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#4383) spanglee001 válasza raggg (#4381) üzenetére


spanglee001
addikt

akkor az borzasztó szívás lesz :DDD örülök, hogy én már letudtam ;]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#4384) Qtya72


Qtya72
aktív tag

Sziasztok!

Get 5 wins in any objektive mode. Ez mit akar pontosan, Legyek 5x a győztes csapatban, vagy legyek 5x első?
Ha az előbbi, akkor mi ebben a rekordokat döntögető nem tudom miben az objektive mód, mert dom, és hp győzelmet nem számolta.
Köszi.

(#4385) Con Troll válasza Qtya72 (#4384) üzenetére


Con Troll
senior tag

Bugos a challange.
Nem kell elsőnek lenned csapaton belül, a lényeg, hogy 5 győzelmet szerezz.
Van, akinek Search and Destroy és/vagy Cyber attack győzelmeket számolja a rendszer, van akinek ezeket sem.
Dom, hq, hp senkinek sem megy, pedig kéne, hogy számolja. Majd javítják, addig SnD és Cyber Attack módot érdemes megnézni, hogy nálad számolja-e.

[ Szerkesztve ]

(#4386) Mr X válasza steewcv65 (#4382) üzenetére


Mr X
veterán

Nem is neked válaszolt.

(#4387) Qtya72 válasza Con Troll (#4385) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Köszi!

(#4388) mcwolf79 válasza Qtya72 (#4384) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nálam csak a S&D és Cyber attack módokat számolta.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#4389) WaterWave válasza bulikavagyok (#4355) üzenetére


WaterWave
veterán

nah ez érdekes lesz :D főleg a disconnectek miatt

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#4390) Tomko78


Tomko78
őstag

na most sikerült elkapnom a 5 mp fagyást :U úgy látom mikor kifagy a memória használat 8 gb felugrik majd 16 gb-ra , vajon ez mitöl lehet + a vga is beesik :(((

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#4391) dombi81 válasza Tomko78 (#4390) üzenetére


dombi81
senior tag

Napközben, fentebb valaki csatolt egy linket a a játék alatti vram használatról. Ehhez hasonlót: [link]
Az, hogy épp akkor felugrik 16GB-ra, ki tudja(?), szerintem szimpla bug. Nálam nem lépked ki. De nem szeretném ha valaki hozzám vágná, mert neked ilyen meg olyan géped van. :R
A játékot sajnos így írták meg, elég rosszul. Azt valaki nekem is megmagyarázhatná, mi a túró indokolja az ekkora vram használatot?
Szerintem semmi, mert nincs benne semmi extra, kaptafa-egyszerű lövöldözős játék.
A kilépkedések nagy hányada emiatt van, tuti biztos.

#4392): anomália. Direkt így van megírva a játék.

[ Szerkesztve ]

(#4392) Tomko78 válasza dombi81 (#4391) üzenetére


Tomko78
őstag

de 4-5 kör körül jön ez elő addig semmi , és egyszer csak a sima memória használat hirtelen felugrik 8 gb-ól 16 gb-ra , és be is fagy a játék

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#4395) dombi81 válasza ralfee106 (#4394) üzenetére


dombi81
senior tag

Ilyenek a map-ok, nem lehet velük sajnos mit kezdeni. Majd jönnek újak, addig marad az alkalmazkodás. Néhányan már szóltunk, hogy jó néhány térkép abszolút nem passzol ennek a játéknak a gyökereihez. Szerintetek kit érdekelt? :DDD

(#4397) BandiHUN válasza Dave567 (#4396) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ne aggódj,majd dob feljebb meccsben,aztán pisloghatsz...nem random van,rangsorol.Nomeg nem is FFA az igazi,főleg ebben a kempelős játékban...Nyerj SD meccset! :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4398) petymeg


petymeg
addikt

Aki profi ebben a NAT dologban segítsen már lsz.

Végigcsináltam ezt, meg a tűzfalas hókuszpókuszt is, de továbbra is Moderate.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.