Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) JSaN válasza spanglee001 (#4949) üzenetére


JSaN
addikt

Hat öö azt folyamatossan hasznalom es nyomatom ugy a killeket, de nem adja. EBR-14 marksman puskaval tolom megjelenes ota, es csak az kene fullos skinhez, de akkor megnezem mit rontottam el.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4952) ralfee106 válasza Qtya72 (#4950) üzenetére


ralfee106
tag

Hát ha pl dominationben egy rpg vel belősz pontra amit 4 en foglalnak akkor egy lövedékkel is lehet...

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4953) Qtya72 válasza ralfee106 (#4952) üzenetére


Qtya72
aktív tag

Köszi a tippet.

(#4954) ralfee106 válasza Qtya72 (#4953) üzenetére


ralfee106
tag

Nincs mit, kívánom hogy a kemperek között találj olyan pontot amin egyszerre 4-en vannak :)

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4955) Acheron válasza BandiHUN (#4927) üzenetére


Acheron
őstag

Érti, aki akarja :K Ezeken a pályákon, akinek van kis sütnivalója, nem rohan ész nélkül, hogy valamelyik ablakban ücsörgő nyugdíjas szépen leszedje. És tény, ha épp átrohantál az új fedezékbe, ha onnan lősz ki valakit, az azt hiszi, egész nap ott ültél, és őt vártad. Néha én is megkapom a kemper címkét, pedig én aztán bejárom a pályát egy meccs alatt (meg - meg állva) Meg is látszik a statomon (értsd, többnyire többször halok, mint ölök :D )
(#4944) LorenzoHUN: Nekem a HBAR változat jött be a korábbi játékokból, jelenleg hiányzik az erő, de még így, SMG -ként is igen jól használható :K

(#4956) ralfee106 válasza Acheron (#4955) üzenetére


ralfee106
tag

Én inkább rusholok úgy sokkal izgibb, pörgősebb, k/d vel foglalkozzanak a noobok, kikapcsolódni szeretek nem százalékokra meg arányokra rejszolni :DD

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4957) Segal


Segal
veterán

Megvan a negyedik gold skin is :DDD ;) :K :C :Y

Az eddig megszerzett 3 :))

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4958) Morbias3 válasza dombi81 (#4934) üzenetére


Morbias3
friss újonc

Köszi megoldódott :)

(#4959) piero86


piero86
aktív tag

Piero86#2546 - Battle ID
Keresünk pár játékost a csapatba. Egyenlőre ketten vagyunk. :D
TS használat a feltétel, melynek címét adom.
Kulturált emberek jelölését várom, de nem versenyszerű játékra. Csak simán játszani csapatban.

(#4960) BandiHUN válasza Segal (#4957) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem arany RPG lenne,ha lenne elég földi killstreak meg equipment...de szintben végigértem,meg a Strelával is.MP7 még alig gurult el pár kör alatt 19-ig.Én inkább most szintet tolok mindenbe,amibe érdemes,hogy feloldódjanak a kiegek+a skinekre a lehetőségek,aztán majd rámegyek,a crouch kill,a fejes és a hipfire telik magától úgyis. ;] Könnyebbek a feladatok,mint a BO4-ben.Még RPG-vel se olyan nagy dolog,ott majd a Hardened perkkel ölés kell még.Abban jó lenne elsőnek lenni a golddal itt :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4961) Segal válasza BandiHUN (#4960) üzenetére


Segal
veterán

Már én is többel végigértem ami még nem lett "goldosítva". Az AK-ra annyira nem is vágytam megmondom őszintén mert az M4 nekem tökéletes volt csak pont a dupla xp végett gondoltam vágjunk bele. Ha jól emlékszem ötös szintről indultam most a dupla alatt és ennél most tudatosan már a fejlődés alatt csináltam a feladatokat így a végére csak kb 10 kör ment a "kukába" hogy a fegyver már nem fejlődött, hanem csak a skineket kellett feloldani :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4962) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A szezon kezdetével mi marad meg az eddig megszerzett dolgokból illetve mekkora szintről kell majd kezdenem?

(#4963) oriic válasza ProEvoFan (#4962) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minden megmarad, csak visszalépsz 55-ös Enlisted szintre. Az Officer rankokból ismét kapsz 100-at, vagyis szezon végéig ismét 155-ös szintre tudsz fejlődni. Utóbbival újabb extrákat tudsz kapni. (Skinek, fegyver variánsok, logók, calling cardok stb.)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4964) Csokishurka válasza Segal (#4957) üzenetére


Csokishurka
őstag

Szép gartula :D Nekem az mp7hez nem kell mar sok (szokásos mounted killek) meg az r9 is nemsokára arany lesz. Utána jön a kar98 :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4965) ProEvoFan válasza oriic (#4963) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi.Akkor érdemes most a dupla xp hétvégén felhúzni pár fegyvert.

(#4966) oriic válasza ProEvoFan (#4965) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont ezt csinalom en is epp. Azokkal jatszom amikkel alapbol nem sokat megyek, de amugy nem rosszak. FAL van mkst epp teriteken meg PP19.

Live-Die-Respawn

(#4967) ProEvoFan válasza oriic (#4966) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kipróbáltam az AUGot.Ez tényleg jó. :K

(#4968) Segal


Segal
veterán

Megvan az ötödik is :DDD :))

Ezt már csak saját felelősségre csináljátok... Szemét dolgokat kell teljesíteni. Bár lehet csak én nem szeretem a snipereket. Ettől függetlenül azért kell belőle egy gold :K
Az eddig megszerzett 4 :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4969) Csokishurka válasza Segal (#4968) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nagyon belehuztál 🤣 Van valami jó tippek a mounted killekre? Esetleg jó pálya ahol könnyű felhúzni ? :R

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4970) oriic válasza Csokishurka (#4969) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem nehezek azok szerintem, max kempelni érdemes hozzájuk. (Esetleg HC-be menni és úgy csinálni, de az eléggé KD gyilkos szerintem. :D )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4971) Kanczy válasza Csokishurka (#4969) üzenetére


Kanczy
veterán

Nekem Shoot House-on elég gyorsan jöttek. Beszaladsz középre, vagy az office-ba, és meg vagy 6-8 meccs alatt.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4972) BandiHUN válasza Csokishurka (#4969) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na,az nekem is jól jönne :D Bár mondjuk a Cave mapon a B körül sokfelé van derékig érő fedezék,C-nél is homokzsákos,A-nál is,tipp egynek,bár nem tudom,állva is lehet-e letámasztani.Nekem működni se akar,mert az egeremen az a gomb foglalt,nagyon meg nem mélyedtem bele a dologba.Meg végülis a dupla XP se ilyesmire pazarlós,mivel ezt killre számolja úgyis,inkább szintezgetem a fegyókat most.Lőttem is jó kis 10:25-öket :DDD De legalább megvan a sok attack/defend.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4973) oriic válasza ProEvoFan (#4967) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó bizony. ÉN most Famas-ra vagyok rácuppanva, ahhoz képest hogy burst-ös, beteg dolgokat lehet összehozni vele.

Live-Die-Respawn

(#4974) JSaN


JSaN
addikt

No nekem is meg lett az elso gold puska, EBR-14.

Ezzel kezdtem 1 honappal ezelott, es csak most lett meg, nehez a sok automata fegyverres ellen. kozelharcaban szinte en huzom a rovidebbet. Szopatom magam vele, de elvezem mikor adja. M4, MP5, MP7 azok olyan unalmasnak tunnek.
En csak DOM20-on megyek egy honapja, kicsit begolyozok attol a 3 maptol. Neha ground war, mivel marksman riflek-al csak ott lehet boldogulni, a kis kontener mapokon esely sincs.

Valamit lehet mar tudni hogy mennyibe kerul a season berlet?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4975) BandiHUN válasza oriic (#4973) üzenetére


BandiHUN
veterán

A burst a BO4-ben is jól bevált,sőt a 4-5ös burst főleg :DDD Sok potyakill összejön vele,amikor berontok,látok egy ellent,lelövöm ugye,de egy nem látott további embert is elvisz a burst maradéka.Mondjuk HC-n ez hátrány is,mert irtó könnyű teamkillt csinálni vele egyúttal.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4976) Segal válasza Csokishurka (#4969) üzenetére


Segal
veterán

Én direkt azórt húztam bele azokba amikkel jól álltam vagy szimpatikus fegyverek voltak mert shoot house-on szerintem "baromi egyszerű" megcsinálni és erősen tartok tőle hogy ha jön az új pálya akkor az lesz 24/7 ez meg megy a "közösbe"
Ott a 2 oldalt a fal és felállsz a kezdőoldaladra és tuti valaki feláll a másik oldalon is aztán jöhet a "vadnyugati pisztolypárbaj"
Semmi mást ne csinálj csak tedd a fegyveredre a létező legnagyob scope-ot ami elérhető és sajna kempelni kell hozzá :(
Ha lelőnek mássz vissza és kempelj :((
Szóval mióta dupla van felhúztam az ak-t és végül "goldoltam" is, a snipert azért csináltam meg mert mondom ha kiveszik ezt a lehetőséget akkor tutira el nem szórakozok vele másik pályán, most meg az aug-ot húzom de ott nincs tervben jelenleg az arany. Sajna smg fegyverekkel szívás a long shot feladat. Meg nekem a guggolós is az. Én haladni szeretek nem guggolni vagy feküdni. A sniperrel guggolva ölj igazi rémálom volt...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4977) ProEvoFan válasza JSaN (#4974) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Más játékokból kiindulva én 10 euróra számítok.

(#4966)oriic
AUGra milyen "alkatrészeket" használsz?
Többiek?

(#4978) Xaels válasza ProEvoFan (#4977) üzenetére


Xaels
félisten

Nato tár alap. FMJ perk, és van az a válltámasz ami az ADS sebességét növeli. Ezeken túl egy reflex optika (itt nem megy 3x-es scope nálam). Alapvetően igyekszem megtartani a sebességét, hosszú távon Assault Rifle-kkel nem veszi fel a versenyt még hosszú csővel sem ezért próbálom a közel és középtávon megtartani az előnyét azokkal szemben.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4979) pulffy válasza ProEvoFan (#4977) üzenetére


pulffy
őstag

Nem ingyenes lesz?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#4980) ProEvoFan válasza pulffy (#4979) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

De.Viszont meg is lehet majd venni.Olyan lesz, mint a Fortnite.Megszerezheted játékkal vagy megveheted.
Ha tévednék, majd a szakik kijavítanak :) :R

[ Szerkesztve ]

(#4981) oriic válasza Xaels (#4978) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Én mondjuk nem használok optikát. Plusz a drum tár jó lehet, csak lelassít, így végül elvetettem a használatát. Nato tar viszont tényleg alap.

(#4974) JSaN

Nincs szezon bérlet, minden igyen jön. A Battle Pass-nak lesz fizetős része (Ahonnan csak skineket meg fegyver variánsokat, órákat stb.) lehet kiszedni. Ez elvileg 1000-1500 COD pontba kerül majd, de hivatalos ára még nincs.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4982) Segal válasza pulffy (#4979) üzenetére


Segal
veterán

Maga a dlc ingyenes lesz tehát az új pályákat, játékmódokat stb ingyen kapod és lesznek ingyenes skinek, emblémák stb is de utóbbiakból lesznek olyanok is amiket csak megvétel után szerezhetsz meg.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4983) JSaN


JSaN
addikt

Ja igen keverem a DLC-t a battle pass-al.
DLC ingyen lesz, illetve a battle pas is ingyenes lesz alapban.
Olyasmi mint a fortnite vagy inkabb a PUBG. 2 sor feloldani valo lesz 100 szinten at, a free-ben csak minden 4-5ik szintnel lesz valami, addig a fizetosben minden szinten lesz valami cucc.
Korabban volt [linkelve] ez a leak tablazat, itt jol latni mi lesz ha ez lesz. Szerintem ha nem lesz tobb 10-15 euronal meg veszem, karacsonykor ugy is itthon leszek 3 hetet, annyi ido alatt meg en a csiga tempommal is kifarmolom talan.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4984) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gameplay from new Modern Warfare Ground War map Port revealed

ÚJ fegyver tetszik. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4985) oriic válasza oriic (#4984) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

3. videóban 0:41-nél mintha az új operatort lehetne látni meghalni.

szerk:

Yup, ő az.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4986) KaitouP


KaitouP
veterán

Crash map teaser: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4987) Csokishurka válasza Segal (#4976) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen ezt csináltam shoothouse 24/7 és meg is lett. Mar csak a goggolos van. Köszi a tanácsokat

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4988) mufflika


mufflika
tag

Sziasztok. Gyertek játszani bandába 6-8 an már vagyunk, jó kis mag. :DD

TS.: f1rft.dyndns.hu

:C

(#4989) venom8888


venom8888
őstag

igyekeztem :) 1 killem volt repulovel,az is a team mate :)

[ Szerkesztve ]

(#4990) KaitouP


KaitouP
veterán

1v1 illetve 3v3 almód jön a Gunfight játékmódhoz: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4991) Segal válasza Csokishurka (#4987) üzenetére


Segal
veterán

Én ma este hanyagoltam a goldos dolgokat a coop-ra feküdtünk rá :) Végre sikerült megcsinálni az operátor felszabadítósakat :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4992) Csokishurka válasza Segal (#4991) üzenetére


Csokishurka
őstag

Az az alsó nekem is kéne :D
Mp7-hez már csak pár longshot kell.
Kar98-át gyakorolnám de meg annyira nem megy quick scope...
Lehet hogy egy nap rá állok a custom matchekre veterán botokkal.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4993) Eugene Roe válasza BandiHUN (#4920) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Nekem a cső jobban tetszett, mindig mögém rakja az ellent...

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#4994) ЯΞD válasza Segal (#4991) üzenetére


ЯΞD
senior tag

A kampányt én is kihúztam de társak hiányában a coop-ot még nem is láttam.

(#4995) HRC95


HRC95
tag

Csak én vagyok béna vagy tényleg ekkora hiány van, hogy nem lehet megvenni a játékot pc re?
1-2 hirdetést találtam 20k környékén ilyen olyan key es oldalon. :F

MSI Z270 | i5 7600K | G.Skill Ripjaws 16GB | Rog Strix GTX 1080 TI

(#4996) boogie84 válasza HRC95 (#4995) üzenetére


boogie84
veterán

Battlenet + orosz kulcs is van.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4997) RazoR válasza HRC95 (#4995) üzenetére


RazoR
veterán

Ott az apró, hirdetnek pár kulcsot.

(#4998) redhunter válasza Segal (#4991) üzenetére


redhunter
senior tag

Én a mai nap próbáltam rá arra ami a 2. skint adja ,de azt gondoltam keményebb lesz.Vagy olyanokkal dobott össze akik már vágták a témát nagyon.Mert randomokkal meglett első kisérletre.Nem is értettem hogy ez hogy lehet.

PSN - RedFoxHun

(#4999) MILON12


MILON12
tag

Sziasztok most akarom
megvenni a jàtékot a kérdés pc re nincs lemezes formában ?

(#5000) boogie84 válasza MILON12 (#4999) üzenetére


boogie84
veterán

[link]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.