Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) Segal válasza Kvg (#4594) üzenetére


Segal
veterán

Tegnap kipróbáltam randomokkal, úgy értékelhetetlen. Aztán magyarokkal is megpróbáltuk. Sajna elvéreztünk a végére és már éjjel volt, de úgy látok rá esélyt csak nehéz.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4602) Dave567 válasza Xaels (#4599) üzenetére


Dave567
addikt

Igen, ez igaz, de nekem ez az egész keresőrendszer nem fekszik.
Viszont sokkal jobban ment a játék azzal a kettővel, Mw2-ben a 10 Nuke már meg van, 1400 órában.
Ebben most lett meg 7óra után az első AC130as.
MW3-ba 500óra után kb 4 db AC130.
Is itt jöttem rá, hogy a 2 alapító sajnos elment, a játék meg a süllyesztőbe....

Ezzel nem azt mondom nem jó ez a rész, de marhára nem kimagasló, MW3-nál jobb lett, de az 1/2-nélkül biztos nem.

(#4603) soo277 válasza Csokishurka (#4591) üzenetére


soo277
őstag

Nekem az M13 jobban adja így stokosan mint az M4 ;) ,de komolyan

BT: wersoo#21211

(#4604) Maxxy10 válasza oriic (#4592) üzenetére


Maxxy10
addikt

Ezer köszönet :R :R

(#4605) Xaels válasza Dave567 (#4602) üzenetére


Xaels
félisten

És ez hol releváns, hogy az egyik játékban 1400 óra alatt volt 10 Nuke-od a másikban meg 7 alatt egy AC130? Az MW2 óta nem ugyanaz a technológiai háttér, jó lenne ha beizzíthatnám itthonról én is a dedikált szervert és nem kéne 400ms-os latency-vel játszani és szerencsejátékot űzni abból, hogy a lagkomp f*szának melyik végére kerülök. De akkoriban nem volt SBMM sem, így a kihívás is egy idő után a 0 felé konvergált. TDM-en rendszeresen belőttük a 70/10 körüli arányokat pubon. A nemzetközi porond meg teljesen más volt. 3v3 - 5v5 SD német szerveren de már akkor sem volt 100% a kapcsolat és sok függött a másik csapat székhelyétől is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4606) raggg válasza Segal (#4601) üzenetére


raggg
senior tag

Én addig nem játszom vele, amíg nem csinálnak vele valamit, mert a fun factor kb. 0, akkor inkább nem lesz meg az a 4-5 operátor.. :)

ragklaatPS

(#4607) Segal válasza raggg (#4606) üzenetére


Segal
veterán

Én meg pont az ellenkezője vagyok ennek. Imádom a kihívásokat :D
Multiba megvan a lvl155 és már van 3 gold skinem is így most kicsit alább hagyott a lelkesedés mert minek fejlesztgessek egy újabb fegyvert ha úgysem az lesz a favorit, a kedvencek meg teljesen készen vannak.
Belenéztem a single részbe is de nem voltam tőle elájulva és persze valószínűleg kijátszom majd de nagy kihívás nincs benne.
Ebbe a coop részben viszont látom a kihívást még ha meg is kell érte szenvedni :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4608) Dave567 válasza Xaels (#4605) üzenetére


Dave567
addikt

Jobban ment az ölés, könnyebb volt összeszedni a killt.
Nem kb 50ms szokott lenni, de általában mindenkinek akörül

(#4609) lowzor válasza Dave567 (#4608) üzenetére


lowzor
veterán

Az MW2-be az volt jobb, hogy állandóra be lehetett rakni a stopping powert, azzal nagyjából már normális volt a sebzés softcore-ban.

(#4610) soo277 válasza Segal (#4607) üzenetére


soo277
őstag

Pedig nagyon fasza a single része,merem azt mondani eddigi legjobb cod single(szerintem)

BT: wersoo#21211

(#4611) Kanczy válasza soo277 (#4610) üzenetére


Kanczy
veterán

+1, tényleg nagyon jól sikerült a kampány, én is ajánlom bárkinek és mindenkinek.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4612) wwenigma válasza Xaels (#4605) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ne haragudj de MW2 a dedikalt szerverekkel még élvezhető volt, normalisabban volt az egesz megoldva...

NUKE-ról meg csak ennyit, altalaban duplákat csináltam és hagytam addig amig plantoltak és ugy nezett ki hogy nyer az ellenfél csapat. :D
https://www.youtube.com/watch?v=1MwSe1hG1Kk
https://www.youtube.com/watch?v=k-thL9H42gY

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#4613) Xaels válasza wwenigma (#4612) üzenetére


Xaels
félisten

Kicsit nézz utána, hivatalosan nem voltak megjelenéskor, sőt utána még hónapokig semmilyen formában sem voltak dedikált szerverek MW2-höz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4614) soo277 válasza Xaels (#4613) üzenetére


soo277
őstag

Csak virágbolti verzióba voltak szerverek

BT: wersoo#21211

(#4615) lowzor válasza Xaels (#4613) üzenetére


lowzor
veterán

Az MW2 számomra csak a dedikált szerveres klienssel volt játszható, úgy 1000 órát beletettem kb. Eredeti formájában egy kalap szar volt.

(#4616) dombi81 válasza lowzor (#4615) üzenetére


dombi81
senior tag

Azért ez így kicsit erős. Két kezét összetenné érte bárki, hogy inkább ne Black Ops-okkal etessék helyette a népet. Előbb maga a játék legyen rendben, aztán jöhet a server választás, ami nem mellesleg, talán soha többé nem lesz.

(#4617) Xaels válasza lowzor (#4615) üzenetére


Xaels
félisten

Tudom, de én akkor már leléceltem és mentem mást játszani. WW2-ig vissza sem tértem, de oda is már csak konzolon lazulni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4618) SECTORnooB


SECTORnooB
addikt

Sziasztok jön BR mód?

(#4619) Segal válasza SECTORnooB (#4618) üzenetére


Segal
veterán

pletykálják de hivatalosan nincs megerősítve.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#4620) boogie84 válasza lowzor (#4615) üzenetére


boogie84
veterán

Nagggyon jó játék volt, még szerverek nélkül is! Hatalmas játékok voltak. Emlékszem kelt fel a nap reggel mi meg mentünk aludni. :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4621) SECTORnooB válasza Segal (#4619) üzenetére


SECTORnooB
addikt

Kövezzetek meg,de hiba lenne kihagyni.
Méltó utód lett és nagyon egybe van a játék, már csak egy BR mód hiányzik belőle :D

(#4622) dombi81


dombi81
senior tag

Rájöttem, a nőknek egy eszméletlen irigylésre méltó képességük, hogy leszervezzenek számodra egy olyan programot, amelyhez semmi kedved nincsen. Kiderült, egy olyan szülinapra vagyok hivatalos, ahol nem is ismerem a célszemélyt. Ezért holnapra, "bosszúból" lefixálok egy olyan mozit, amelyben nem is töltenek csak lőnek. Végre leülök a gép elé, nagy felszusszanás, és beúszik ez a felettébb jelentékeny információ.. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4623) venom8888


venom8888
őstag

Azt hogy kell csinalni, hogy oljek mikozben maszok?

(#4624) Hikvision


Hikvision
senior tag

Aki kitalálta, hogy minden laza 2x gigás update után újra rakja mindig a shadereket is, az elmehetne a jó pics*ba...

20 éve a PH-n.

(#4625) boogie84 válasza venom8888 (#4623) üzenetére


boogie84
veterán

Szerintem csak pisztollyal lehetséges.

(#4622) dombi81
vótmá

(#4624) Saycz
úgy-úgy

Az lehetséges h valami az utolsó peccsel már megint visszatért h az enemy előbb lát meg engem mint én őt? Furi már megint a szitu. :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4626) Kanczy válasza Hikvision (#4624) üzenetére


Kanczy
veterán

Igen, k*rva jó a patch letöltés / telepítés után a menüben ácsorogni még 20 percet, hogy játszani tudjak. Ez az egész játék egy rohadt hosszú béta... vicc az egész.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4627) dombi81 válasza Kanczy (#4626) üzenetére


dombi81
senior tag

Nekem egyből ment, nem értem. :F

(#4628) Kanczy válasza dombi81 (#4627) üzenetére


Kanczy
veterán

Egyszer pár héttel ezelőtt próbáltam, és menni megy, csak sokkal többet akadozik. A szokásos három meccsenkénti 10-15 másodpercre lefagyós sztori mellett ilyenkor közben is be-beakad néha.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4629) dombi81 válasza Kanczy (#4628) üzenetére


dombi81
senior tag

Értelek, de ez nem a frissítés miatt van, itt minden ok. a patch letöltése után is.
Laptopon próbálkozol?

[ Szerkesztve ]

(#4630) szepsy


szepsy
senior tag

Nekem most rak fel egy 20Gb-os valamit :Y

(#4631) JSaN válasza venom8888 (#4623) üzenetére


JSaN
addikt

Amikor a letran vagy, siman nyomd meg a jobb eger gombot. Mint amikor a puskakkal celzol, ilyenkor elo veszi a pisztolyt es lohetsz. Secondary-ba rakott assault, soti, RPG nem mukodik, csak pisztoly.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4632) Csokishurka válasza Hikvision (#4624) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ó nekem minden játékindításnál újra kell rakni mert másképp pálya felénél kifagy.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4633) Kanczy


Kanczy
veterán

Valahogy így érzem magam a játékkal kapcsolatban.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#4634) venom8888 válasza JSaN (#4631) üzenetére


venom8888
őstag

koszke

(#4635) Acheron


Acheron
őstag

Egy korábbi beszélgetésre visszautalva: a napi feladatoknál, ha a másodlagos fegyverrel kell lehozni x killt, az overkill perk -el beállított másodlagos fegyverekkel szerzett killeket is számolja (ha azok valójában a perk nélkül csak elsődlegesek is lennének).

(#4636) lowzor válasza dombi81 (#4616) üzenetére


lowzor
veterán

Maga a játék első osztályú volt, csak az eredeti verziója bénán volt megcsinálva szerintem. Nem csoda, hogy csináltak hozzá egy dedikált szerveres klienst. Volt is benne egy 18 fős HC TDM szerverem, ami kb 24/7-ben fullon volt játékosokkal. Aki láma perket/fegyót használt, vagy nem tetszett a pofája, azt simán tudtam kickelni/bannolni, az volt az igazi élet. :D

(#4637) shotika válasza lowzor (#4636) üzenetére


shotika
őstag

MW2 origit a p2p rendszer ölte meg. Ráadásul a megjelenés idején még a "host migration" vagy milyen megoldás is dühító volt - amikor a host kilépett a játékból, leállt pár mp-re a játék, amíg új hostot keresett...
És mindezt egy reflexre, ritmusra, gyors taktikázásra kialakított játéknál...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#4638) BandiHUN válasza lowzor (#4636) üzenetére


BandiHUN
veterán

Na nekem pont ez nem tetszett a szerveresdiben.Hogy két admin headshot után repülés volt,meg farok szabályok.Most nem kell aggódni már,hogy valaki megszól,hogy mit használok...Mostanában RPG-t húzok például,és oda defend és attack kill is kell.Szerón ez lehetetlen volna normálisakkal.Nekem nem hiányoznak a régi dolgok egyáltalán.A régi cod4-esek meg főleg.Én most kezdem ezt az érát élvezni,az utóbbi 5 évet mondjuk.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4639) dombi81 válasza lowzor (#4636) üzenetére


dombi81
senior tag

Igen-igen. :) De ha valaki csak egész egyszerűen jól játszott, azt is ledobták a serverről. Válogatás nélkül. Ebben ez volt a legnagyobb probléma. :)

(#4640) lowzor válasza BandiHUN (#4638) üzenetére


lowzor
veterán

Igen, ezért is béreltem saját szervert, mert tudtam játszani, ezért sokszor kihajítottak más szerverekről, mert csalónak hittek. :K
Én csak akkor dobtam ki valakit, ha egyértelmű volt, hogy csalt. Aimbot-ot azonnal észrevenni, a WH gyanús tagokat meg követtem egy ideig spectator-ben.
Azokkal a szabályokkal jobb volt a játék. Iszonyat idegesítő volt, mikor mondjuk gl-el, last stand-el, vagy martyrdom-al öltek meg. Az RPG nekem annyira nem volt mumusom, de sok helyen tiltva volt az is.

[ Szerkesztve ]

(#4641) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nektek nem csinál olyat játék hogy beáll a kép ilyen 0,5 -1 másodpercre? Sajnos elég gyakran csinálja ilyen 10 másodpercenként a patch óta . Elég zavaró főleg ha szembejön valaki. Próbáltam repairt de nem változott semmi.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4642) tévelygő válasza Csokishurka (#4641) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Dehogynem,nálam is előfordul. Néha pont akkor amikor akcióban vagyok és lőni kellene.

Sony RX 10

(#4643) Csokishurka válasza tévelygő (#4642) üzenetére


Csokishurka
őstag

Akkor kicsit "megnyugodtam" hogy nem csak nálam van.

Egyébként most akciós az MW így akciósan is lehet upgradelni a magasabb verzióra az alapjátékot?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#4644) regener válasza Csokishurka (#4643) üzenetére


regener
veterán

Nekem azt írja a legdrágábbra, hogy nem veheted meg ha már megvetted az sima operátor kiadást, upgrade szerű gombot nem látok és persze a teljes (épp akciós) árat írja ígyis.

[ Szerkesztve ]

(#4645) boogie84 válasza Csokishurka (#4641) üzenetére


boogie84
veterán

Nálam is. Van 150FPS-em és megáll a kép. Utolsó patch óta van ilyen. Tudom, a gépem szar! ;)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4646) dombi81 válasza boogie84 (#4645) üzenetére


dombi81
senior tag

A géped nem "szar", a procid ezeréves. :R

Más: PC-re ezt az XRK Weapon pack-ot nem lehet külön megvásárolni?

(#4647) BandiHUN válasza boogie84 (#4645) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem még mindig semmi gond,még jobb is lett a gém,80-90 fps,high quality,pár cucc bekapcsolva,élsimítás,stb,és nekem is csak az "utód" 3570K-m van,ALAPON,és megy,mint az álom.Kapott egy dedikált 240-es SSD-t a gém,minden villámgyors is...Valami gebasz lehet a wineddel vagy ilyesmi.Vidkarim is csak 1050TI van,neked sokkal jobb...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4648) Tomko78 válasza boogie84 (#4645) üzenetére


Tomko78
őstag

Nekem ha highra teszem akkor kezd el meghülyülni a gép , mindegy hogy max beállítás mellet is van bőven fps , egyszer csak elkezdi zabálni a memóriát

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#4649) dombi81 válasza Tomko78 (#4648) üzenetére


dombi81
senior tag

Ugye ez csak vicc, hogy high-on (sem) tudsz játszani zökkenőmentesen egy RX 5700 XT-vel? Ennyire kevés volna a 8GB? Így belefut a limitbe, 1440p-n ennyit zabál? Milyen felbontáson játszol?

[ Szerkesztve ]

(#4650) WaterWave


WaterWave
veterán

ezért kell konzolt venni akkor nincs szharakodás

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.