Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3292) Acheron válasza ffodi (#3289) üzenetére


Acheron
őstag

Hmm, nos, nem szeretnék egyik fél mellett sem pálcát törni, de tegnap volt egy nagyon fura killcam -om: elsőre fel sem tűnt, azt gondoltam, a "mester" kiszedett a szemben lévő erkélyről. De a cillcam -en azt láttam, hogy a mi erkélyünkön hárman voltunk (én csak egy társat vettem észre ingame), a szemben lévő igenügyes ellen pedig egy (azaz egy) M4A1 sorozattal (értsd, egy gombnyomás, míg a tár ki nem fogy) mindhármunkat kiszedett, a célkereszt pedig mindig pontosan a következő áldozat (az egyik én voltam :D ) hitboxára ugrott). Ez azért fura volt, akár aimbot is lehetet volna, de az talán nem pont így működik, amennyire az MW2 killcamokból emlékszem (engem aprítottak így (is) elég gyakran). A konzolos aim assist -et nem ismerem (bár a gondolat nem szimpatikus, nekem nem segít semmi...), nem tudom, milyen, nem játszom kontrollerrel, bár van itthon DSPro elfekvőben a TV -hez. Lehet le kellene tiltanom a crossplay -t és csak PC -sekkel játszani? :F
(#3271) Lifer092 Meglehet, ahogy írták, a hangrendszereddel van gond. Fülesen nagyon jól hallani, mikor merről jön az ellen, gunfight -ben jóformán erre építkezem, nagyon működik :K
(#3293) Cshavez: Ok, OK, értem én, hogy ez jó egy gyereknek, mert sikerélményt ad, de amikor face to face ügyességről van szó, akkor engem pl zavar, ha a másiknak van némi automata, gépi, 0,000x másodperces segítsége, ami ellen mondjuk esélyem sincs :F :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.