Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) jozefgucci1 válasza dombi81 (#3746) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az a dúrva , hogy ezt az évtized cod-a dumát sokan besz@ptuk ,pedig azért én vártam egy hetet ,de még így sem tökéletes a játék .Jah és igen ez a 4 map van csak egy adott játékban az siralmas.Az , hogy a feladatot kevesen csinálják az egy dolog már a Cod2-ben is ez ment és a sokat szidott BF széria csapatjátékosabb mint ez .Nekem még mindig úgy tűnik mintha béta lenne a játék ,persze az hogy csillámf@szláma színeket és szivárványt is be tudok állítani az sokat dob itt is .Ez nem is ér többet kilenc ezer forintnál :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3752) #91166208 válasza v!ct0y (#3747) üzenetére


#91166208
törölt tag

Ugyan ez van erre is. Fejbe lovod és fut tovább. Én most a mount skinnel szenvedek. Szeretnem az arany szint az m4 hez. Lassan kész vagyok. De hatalmas szívás.

[ Szerkesztve ]

(#3753) wwenigma válasza jozefgucci1 (#3751) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ezert volt jo amikor kijottek a tört dedikalt szerverek MW2ben, a sajatomon raktam be modot hogy ha bekempeltél akkor elindult egy visszaszamlalo 20 masodperc mulva majd rekt. :D Remelem ennek is meglesz a halozati kodja...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3754) venom8888


venom8888
őstag

Mikortol élnek az uj mapok

(#3755) ralfee106


ralfee106
tag

Sziasztok megvettem én is, arra teljesen jó hogy kicsit kikapcsolódjak, egynek jó lesz várom a köv részt, addig meg marad ez :D

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#3756) Hopkins95 válasza wwenigma (#3753) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, Cod 2-őben is ilyen volt régen rengeteg szerveren, hogy pl. 20 másodperc után felrobbantál. Sőt, a konzol még ki is írta közben a neved a chatbe és utána odarakta, hogy "Csicska vagyok, kempelek" :D

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3757) #91166208


#91166208
törölt tag

Én egy valamit hiányolok. Hadd én válasszam ki melyik pályán akarok játszani. Ne csak azt lehessen beallitani milyen módban.

(#3758) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ez hihetetlen rohan felém a csávó de már lőőőő.
Shoot house is fú dejó map lett. Csak 83 irányba lehet menni a kezdőről...

(#3759) #91166208 válasza v!ct0y (#3758) üzenetére


#91166208
törölt tag

Én még az új pályával se találkoztam. Melyik módba lehet vele találkozni?

(#3760) v!ct0y válasza #91166208 (#3759) üzenetére


v!ct0y
veterán

Shoot House 24/7 van külön ilyen mód.

(#3761) regener válasza #91166208 (#3759) üzenetére


regener
veterán

Én HC-n jártam most ott, első alkalom, Deagle egész jó rajta :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3762) shotika válasza Black Dragon (#3745) üzenetére


shotika
őstag

Szerintem hagyjunk időt nekik a foltozgatásokra. Egyik cod se volt hibamentes megjelenéskor. Egy ilyen jellegű multiplayer játéknál egy rakás dolog csak laborkörülmények között működik, amint kikerül a világba, természetes, hogy utána finoman kell hangolni. Ez mindig is így volt és mindig is így lesz. A spawnrendszer hibáit pl a BO4-ben az első pár hétben ugyanígy felfedezték és a megfelelő kombókkal gyakorlatilag az első perc alatt el lehetett dönteni egy Domination mecset. De említhetném az MW2 gránátvetőjét is, amivel meg az ellenfél kezdőpontját lehetett szitává lőni, ha megfelelő irányba raktad a célkeresztet, de saját példa, hogy CoD4-ben egy s&d meccsen egy tötyögő csapat ellen, pár mp-el a kezdés után egyetlen gránáttal a komplett 6fős csapatot megöltem.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3763) Acheron


Acheron
őstag

Nahh, 12GB frissítés elkezdett csorogni.
Megvárom, míg a család elcsendesedik (még vagy két óra) azután csapatás hajnalig. Fárasztó egy hobbi... :D
Kíváncsi vagyok, a gyakorlatban hogyan jelentkeznek a fegyver módosítások. Itt is szívesen használom az FR 5.56 (aka FAMAS) AR -t, de valahogy nagyon gyengének találtam - sajnálattal olvasom, hogy tovább gyengítettek rajta :( Fogalmam sincs, mi lesz a befutó fegyó, szégyenszemre ki kellett próbálnom az LMG -ket, pedig nem vagyok híve - eddig egész jól adták a killeket.
Meglátjuk, a módosítás után milyenek lesznek az erőviszonyok.
Nekem eddig nagyon bejön a játék, és bár nagyon más, mint a nagy kedvenc MW2, de azért a párhuzam is sok. Egyelőre élvezem a mókát, nincs camp (részemről :D ), futok, megállok, vadászok (levadásznak :DDD ), szóval élvezkedés van, a K/D arány is majd 1 (tudom, ez nem nagy dolog - proéknál), pedig erre aztán végképp nem figyeltem eddig. A gunfight még mindig nagy kedvenc, még ha el is pics@znak néha alaposan :DDD
(#3752) kidboy_46: Dettó. Közelről remek az M4A1, de távolra már sokkal jobbak is vannak, van, hogy fél tár belemegy az ellenbe (hit hang szerint), majd elszalad, rosszabb esetben visszalő (és két hitből leszed... :( )

[ Szerkesztve ]

(#3764) jegenye77


jegenye77
addikt

Nekem is végre sikerült pár kört mennem. :K
Elég sokat kell még vele játszani mire az ember kiismeri a pályákat.
Az biztos, hogy nagyon sok hely van ahova be lehet húzódni és várni az ellenfelet.
Régebbi cod ok valahogy egyszerűbbnek tűntek.
De azért kisebb pályán elég pörgős volt párszor.
Jó lesz ez csak még szokni kell. :D

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#3765) gyuribácsi88 válasza shotika (#3762) üzenetére

Igen, csak az az érdekes hogy pl mw, mw2, mw3, waw, de még a ghost is (nagyjából) olyan volt hogy egyszerűen nem tudtuk lerakni a játékot, hajnal 2-3 ig játszottunk és utána úgy mentünk dolgozni mint a zombik, de annyira élvezetes volt a játék hogy mindig az volt hogy na csak még 1 kört (HC-SD), ennél meg már a béta alatt azt éreztem hogy ó de unalmas már az 5. kör után, de ahogy látom sok helyen, sok ős codos van így vele, már persze azok, akik nem elvakultak és nem csak ez az 1 játék létezik számukra a világon.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3766) dombi81 válasza gyuribácsi88 (#3765) üzenetére


dombi81
senior tag

Fentebb említett címeket valóban alig lehetett letenni, min.2 évig játszódtam mindegyikkel, a többi rész nem húzta sokáig. De azért én még bizakodom. Hátha majd az új mapok.

(#3767) Acheron


Acheron
őstag

A Realism mód visszatérése várható még vajon? Nekem tetszett, sajnálom, hogy kikerült a kínálatból.

(#3768) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Van egy női karakter Coalition oldalon... Neki szerintem kisebb a hitboxa mint a többinek..

[ Szerkesztve ]

(#3769) shotika válasza gyuribácsi88 (#3765) üzenetére


shotika
őstag

Nekem is megvolt ez a korszakom, de ezek a játékok sok évvel ezelőtt voltak. Akkoriban engem is jobban lekötött a CoD, hogy egyre jobb legyek - aztán jött egy pont, amikor valami elveszett. Azóta már én se vagyok annyira aktív, meg hát kevesebb is a szabadidőm, mint huszonévesen, és hát az se segített, hogy évenként tolták az új címeket, szépen lassan széttörve a játékosbázist. Ha lecsupaszítjátok az új rész pár újdonságát, megismeritek a mapokat, a fegyokat, akkor az egész játékmenet még mindig pontosan ugyanaz, mint sok éve, csak az a varázs, ami engem is odakötött a képernyőhöz, már nincs meg.
De amúgy komolyan, még a panaszok nagy része is ugyanaz, mint minden eddigi évben :D Én még azt se mondanám, hogy az új rész a kempereknek kedvez - ez is minden évben előjön. Aki jó játékos, az megtanulja ezt a rendszert is, akkor is megtanultuk, most is meg tudjuk. Csak akarni kell és élvezni. Szerintem mindenkinek kell egy kis idő míg beleszokik ebbe a részbe, csak türelmesnek kell lenni - pár hete jött ki csak a játék.

[ Szerkesztve ]

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3770) Kvg válasza shotika (#3769) üzenetére


Kvg
senior tag

Én új vagyok a COD bán, de ezt a durva kemelést nem fogom elfogadni soha.
A nagy bázis foglalós pálya undorító, ellenben az összes kicsi ( három bázisos map) nagyon jó. A közelharc dominál.

[ Szerkesztve ]

(#3771) boogie84 válasza BandiHUN (#3722) üzenetére


boogie84
veterán

Jajj, már többen írták h az. 16 van csak nincs frissítve az adatlapom. :B

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3772) KaitouP válasza Black Dragon (#3745) üzenetére


KaitouP
veterán

"Sok helyen vegyes érzelmeket olvasni, mégis a legtöbb helyen az évtized codjának meg hasonlóknak tartják ezt a játékot."

A számok egyértelműen beszélnek. Rengeteg pénzt kaszált már a nyitó hétvégén, és hol vannak még a karácsonyi időszak alatt vásárolt példányok.
De ha eltekintünk a számoktól, és csak azt nézem hogy az elmúlt 10 évben milyen részek jelentek meg, igen, az idei év Call of Duty játéka az egyik legjobb rész, ha nem a legjobb. Az idei az első olyan rész végre, ahol tényleg szemmel látható változások vannak, és nem olyan blődségek, mint az intelligens hal, és egyéb jónak hangzó, de jelentéktelen "újitások".

"Nos, véleményem szerint a fejlesztők kifogytak az amúgy is kevés ötletükből és csináltak egy BF alternatívát, ami se nem BF, se nem cod."

A Ground War módot nem figyelembe véve, ami valóban kissé erőltetett lett, és érezni benne a "BF faktort" - és ami amúgy egy mellékmód, a fókusz meg mindig a klasszikus multiplayeren van", ez egy ízig-vérig Call of Duty, újragondolt, minden szempontból jobban felépített stílusban. Igen, ez nem az a Call of Duty amiben mehet a "360 no scope" meg az agyatlan futkározás és ugrabugra - itt végre tettünk egy lépést vagy kettőt, és kicsit jobban megfelel a koncepció a valós hadviselésnek, ami mindenképpen előny. Ja, hogy újra meg kell tanulni játszani, mert realisztikusabb a fegyverek visszarúgása, vagy mert a karakter nem sprintel végig 60 mérföldet, miközben 3 métert ugrik a levegőbe, és dob egy tripla szaltót? Meglehet, és az is, hogy annak is megvolt a maga szépsége. Ellenben ment a rinya orrba szájba, hogy évről évre ctrl + c / ctrl + v minőséget kapunk, tessék, most nem. Most még ez nem jó. Vicces a community azon része, akiknek soha semmi sem jó.

"Végülis sok más baj nincs vele, csupán az, hogy ez semmilyen lett, illetve pontosan az olyan játékosok fellegvára lett, akik élnek halnak a campelésért, eddig nem tudták kamatoztatni a tehetségüket de végre eljött a pillanat, itt hirtelen prok lettek."

Tévedésben vagyunk itt. Egyrészt a camper nagy részben sokkal veszélytelenebb állatfaj, mint az, aki tudatosan, tervezett mozog a pályán, figyelve minden sarkot, épületet, bokrot. Egyszerű az ellenszer ellene. Másrészt, a valóságban sem rohangál a katona fel és alá, ez a Call of Duty meg az eddigi realisztikusabb, és itt párhuzamot lehet vonni. Egyszerűen a játék felépítése olyan, hogy az eddig megszokottá vált "run n gun" stílusnak itt sokkal több negatív hozadéka van, mint pozitív.

"Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy akiknek ezek a mapok az agyából kipattantak beleszarnék a szájába, mert ezt ők sem gondolhatták komolyan."

Ehhez a kijelentéshez csak gratulálni tudok. Egyébiránt, a map dizájnnal semmi gond nincs, itt is az ismétlődik meg, hogy új, nem a megszokott, a rinyálók meg lusták újratanulni játszani, és szembesültek azzal, hogy mégsem olyan pro játékosok, ha új terepre kerülnek.
A map dizájnt érintve maximum a spawn rendszerre lehet fújni, igen, az IW - s srácok egyelőre meg nem igazán szokták meg, hogy ha már elhagytuk a 3 lane map tervezést, akkor a spawn is ennek megfelelő legyen. Sebaj, már jelezték, hogy a következő frissítésben pont ezen csiszolnak majd.

"(a team balance is, de azt már megszoktam a korábbi codokból, hogy szimplán szar)"

A team balance egy kényes téma, mert szimplán SPM pontszámmal besorolni a csapatokat közel pontos, de nem elég pontos. Igen, alakulnak ki helyzetek, amikor anomáliák lépnek fel, de egy shootert mondj, ahol nem. Ez még mindig az egyik legkorrektebb rendszer, amit valaha láttam, személy szerint még ha hibát észlelek, és szimplán esélytelen a helyzete a csapatoknak, akkor vagy kihozom a maximumot a helyzetből, vagy a legroszabb esetben kilépek.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3773) GAbre


GAbre
veterán

Ez mindenkinek ott van,csak nem elérhető? xrk m4
Vagy nekem is,és az istennek se tudom,hogy tudom aktiválni?
Mondjuk 1ik blueprintel se tudok mit kezdeni :)

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#3774) KaitouP válasza #91166208 (#3757) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, az csodálatos volna. Ja nem. Faszán megosztaná a játékosbázist, és állandóan csak a fan favorite pályákra lenne játékos.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3775) SH4D0W2011 válasza GAbre (#3773) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ne az armory-ban, hanem a loadout szerkesztésénél keresd. :) Az M4A1 mellett lesz egy nyíl, arra kell rámenni.

(#3776) Hopkins95 válasza Kvg (#3770) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ez nem volt ám mindig így, ebben az új Codban lett igazán kifizetődő „taktika” a kempelés. :K Régen - ahogy wwenigma is említette - privát szervereken keményen büntettek érte.

(#3757) kidboy_46 Teljesen megértelek. :K Alap funkciónak kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#3777) KaitouP válasza GAbre (#3773) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha digitális előrendelő vagy, igen. Loadout szerkesztésnél kell kiválasztanod az M4A1-et, majd jobbra navigálni rajta, és ott lesz ez a variáns.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3778) GAbre válasza KaitouP (#3777) üzenetére


GAbre
veterán

"Rtx-es vagyok" gondoltam,hátha annak vette megjelenés előtt lett meg :)
De nem találom sehol loadautban csak mp7 lesz majd elérhető.
Köszi.
Sejtettem,csak,mint írtam,nem tudom,hogy ott kéne lennie(mindenkinek),vagy azért van ott ,mert megvan.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#3779) KaitouP válasza gyuribácsi88 (#3765) üzenetére


KaitouP
veterán

Ős CoD-os vagyok, 12 éve játszom folyamatosan a szériával, részenként pár ezer órám benne van mindegyikben, az utóbbi 1-2 évben csökkent csak ez, mert már más a prioritás. Felé időben PC-n, utóbbi időben konzolon. Mégsem unom a játékot. Nézd, ez egy új Call of Duty, ezúttal tényleg új. Más multiplayer, más felépítés, más játékstílus felé billenve. Ez valakinek tetszhet, valakinek nem, de a játék ettől függetlenül az egyik legjobb rész lett.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3780) KaitouP válasza GAbre (#3778) üzenetére


KaitouP
veterán

Az ebben a formában nem digitális előrendelés, ennek fényében az XRK variáns sincs meg neked.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3781) boogie84


boogie84
veterán

Olyan jót játszottam a héten míg nem jött a frissítés. Most megint kilép a játék hibajelzés nélkül. :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3782) venom8888


venom8888
őstag

Nagyon le nerfeltek az m4 et, kell bele 1 tar az embere :)

[ Szerkesztve ]

(#3783) Maxxy10 válasza KaitouP (#3777) üzenetére


Maxxy10
addikt

Én nem rendeltem elő, day1 vettem digital standard verziót. És mégis elérhető, plusz van 1100 cod pointom is.

(#3784) boogie84


boogie84
veterán

Fatal errort sem láttam eddig: DEV ERROR 6178
Random kilép.
Hogy lehet pecsteleníteni a játékot? :B

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3785) zola09 válasza boogie84 (#3784) üzenetére


zola09
aktív tag

Nekem eddig tökéletesen ment a játék, de a patch óta engem is kiléptet ugyan ezzel a hibával. Ha találsz rá módot szólj :D

(#3786) boogie84 válasza zola09 (#3785) üzenetére


boogie84
veterán

Hogy Fordot idézzem eszem f...om megáll. :D
Milyen módot találjak? Ők cseszték el. Utóbbi napokban f..án futott! :U

(#3751) jozefgucci1
persze az hogy csillámf@szláma színeket és szivárványt is be tudok állítani az sokat dob itt is

Ez kell a mai gyerekeknek akik nem tudják eldönteni a nemüket. :U

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3787) boogie84


boogie84
veterán

Krvára nem hiágyzott az új kemper pálya. Na meg el is b..ák a játékot. :W

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3788) KaitouP válasza Maxxy10 (#3783) üzenetére


KaitouP
veterán

Lehetséges hogy a day 1 vásárlás esetén még belefért ez a kis előrendelői ajándék.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3789) Segal válasza Maxxy10 (#3783) üzenetére


Segal
veterán

+1
Én sem rendeltem elő de egyszer csak elérhetővé vált. Ha ez segít akkor a képeket visszanézve a topo skineknél még nem volt meg, a tiger skineknél viszont már igen. Sajna azt már nem tudom visszanézni ezek hol aktiválódnak de ami biztos hogy a tigernél már biztosan nyitva kell lennie a lehetőségnek. :K
Persze lehet előtte is elérhető volt csak láma módon nem vettem észre :B

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3790) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hali!

Van itt bárki, aki PS4-en billentyűzet, egér párossal játszik?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#3791) pulffy válasza KaitouP (#3788) üzenetére


pulffy
őstag

Én meg rá egy hetire vettem (digitalissan) és megvan. :)

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#3792) RaZroX


RaZroX
addikt

Arról hol találok infót, hogy az adott update-ben miben változott a fegyverek "specifikációja" ?

This is the way

(#3793) bulikavagyok válasza Acheron (#3767) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Örülnék neki, mert amíg elérhető volt én szinte kizárólag azzal játszottam. A HC TDM sem rossz, csak hiányzik belőle a killcam.

Más: Tegnap nyomtam pár HC TDM-et és HC KC-t a Shoot House-on. Annyira nem fekszik az én óvatosabb, taktikázósabb stílusomnak, szval akik nem így játszanak, szerintem szeretni fogják! :)

[ Szerkesztve ]

(#3794) Segal válasza bulikavagyok (#3793) üzenetére


Segal
veterán

TDM-ben hogy lehet taktikusan, óvatosan játszani? Bekempelsz és várod az arra elfutókat? :P Nekem valahogy a Cyber Attack jött eddig be legjobban mert ott tényleg kell némi taktika de TDM-ben ha rohangálok azonnal leszed mindig egy kemper ha meg bekempelem magam valahova akkor meg unalmas.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3795) bulikavagyok válasza Segal (#3794) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Dehogy kempelek, utálom a lúzer kempereket. Már hogy ne lehetne TDM-et taktikusan játszani!? :B Legtöbbször területet védek, az adott térkép 1/3-án - felén játszom 1-3 percig, utána tovább állok. Soha nem állok egy helyben 2-3 másodpercnél tovább. Ritkán futok, akkor is csak rövid távon, és leginkább csapattárs felé, vagy olyan irányba ahol nem lephet meg senki. A sarkokat általában lassan közelítem meg és fülelek közben. Korábban már beszéltünk itt erről, ez igen távol áll a kempeléstől.

"..ha rohangálok azonnal leszed mindig egy kemper" - ne rohangálj!

[ Szerkesztve ]

(#3796) Laby


Laby
senior tag

Édes Istenem de rohadt unalmas hogy minden embernek mindenki kemper...Mégis mit vártok? Szerintetek az a normális játék, hogyha mindenki sprintel a pálya közepén fedezék nélkül, hogy ti lelőhessétek?
Azért vannak fedezékek, hogy használja az ember. Taktikusan mozogni, bevédeni egy-egy területet, csinálni az adott játékmód küldetését nem kempelés.
Ha hallod hogy jön egy ellenfél, akkor bevárod és lelövöd. Ha látod, hogy egy bizonyos területről érkezik az ellenfél nagy része, akkor ti elé ugrotok fedezék nélkül lekaszabolni mindenkit?
Pont ugyan úgy kempernek mondanak titeket is, ahogy ti is mindenkit kb. aki picit is gondolkodik játék közben és tudatosan helyezkedik.

Ami számomra kempelés, ha valaki beül a játék elején egy szobába és csak a szobába befutókat nézi és lelövi, semmi mást nem csinál. Ez idegesítő egyszer, idegesítő kétszer, de hogyha utána is tud érvényesülni, akkor az azt jelenti, hogy világi balek vagy hogy nem tudod kiszedni.

TDM-en, és KC-n kívül az összes módban van okod megállni egy területen és védekezni, ha épp úgy áll a játékmenet, de nektek nyilván ez is kempelés.

Azt elismerem, hogy marha idegesítő, hogy minek jönnek emberek TDM-en kívül bármi másik módba, ha semennyire sem csinálják a küldetéseket?! 2 méterre tőle van 3 KC dögcédula, de elfut mellőle, Domination-ban eszébe sem jutna zászló közelben lenni, S&D-ben lerakják a bombát és a pálya másik végén lövöldözik 1 percig, el sem megy a bomba felé. HQ-nak még a közelében sincs az ember, Hardpoint-ot lehoz 0:00 ponton töltött idővel...stb. Ez valóban marha idegesítő, de egyrészt nem a játékosok 90%-ra igaz ez, szóval ettől függetlenül lehet élvezetesen játszani tőlük, másrészt mondj már egy FPS játékot ahol public szerveren mindenki azt csinálja ami a küldetés?!
Lehetetlen ilyen játékot találni, ha nem két klán játszik egymás ellen zárt szerveren, akkor ne várd azt hogy a szerveren 100%-ban mindenki a küldetést csinálja, és nem TDM-zik.

Szóval szerintem egyáltalán nem kemper fesztivál a játék ahogy itt sokan mondják. Pont annyira az, mint bármely másik FPS játék.

(#3797) bulikavagyok válasza Laby (#3796) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

+1. Szépen összefoglaltad.

(#3798) Segal


Segal
veterán

Akkor az első összegzés is a frissítésről.
- új 6v6 pálya tetszik (a másikat így mai meló előtt nem volt időm még kipróbálni :( )
- eddig is M4-et használtam meg most is és nem érzem drámainak a nerf-et. Nekem így is megfelel
- tetszik hogy végre a skint is kimutatja előrelépésnél nem csak az eddigi dolgokat

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3799) Maxxy10 válasza RaZroX (#3792) üzenetére


Maxxy10
addikt

(#3800) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Szerintetek mennyire érezhető az m4 és a shoti nerf?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.