Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) soo277 válasza KaitouP (#3891) üzenetére


soo277
őstag

Miért kell bántani szegény sotikat :DDD

BT: wersoo#21211

(#3902) Kelecar válasza BandiHUN (#3899) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Nem muszáj állnia, csak mögötte kell lenned. Csináltam párat futás közben is :DDD

#3900 BigStraw: Nem, mind1 mi van nálad, csak hosszan nyomd a melee-t.

[ Szerkesztve ]

(#3903) oriic válasza Kelecar (#3902) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nem muszáj állnia, csak mögötte kell lenned."

Viszont fekve nem adja be, legalábbis még sose sikerült nekem.

Live-Die-Respawn

(#3904) KaitouP


KaitouP
veterán

Részletek itt!

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3905) SH4D0W2011 válasza KaitouP (#3904) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Remélem lesz valaki, aki itteni idő szerint este is fog streamelni. :D

Egyébként a mobil app-ot is érdemes használni, én ma kaptam heti rewardként fél óra dupla XP-t fegyverre.

(#3906) Rison77 válasza KaitouP (#3904) üzenetére


Rison77
senior tag

Nálam már az előző se akart működni sehogy sem.. azért a blogos leírásért meg jár a fejsimogatás az írónak. Írja, hogy relinkelni kell meg etc, és ott a hivatkozás, címben valami cod profile reauth oldalt ír, ha megnyitom pedig behozza a blog oldalt , még úgy se működik, hogy kimásolom a hivatkozást, mert elkezdi betölteni és átirányít a blogra :D

(#3907) Xaels válasza KaitouP (#3904) üzenetére


Xaels
félisten

1 óra alatt összeszedem játékkal azt az XP-t mint amit nyerek a fél óra duplával... egyébként sem értem mi ez a nagy 2XP mánia mindenhol, aztán meg megy a nyőgés, hogy "nincs mit csinálni".

Inkább a challengeken dolgozzanak, mert alig van jutalom ami miatt egyáltalán foglalkozni akarnék a hülye feladataikkal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3908) KaitouP válasza Xaels (#3907) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem kötelező csinálni, van, akinek jól jön, mert nem tud egész nap ott ülni a gép előtt, vagy örül, hogy hétvégén tud egy keveset játszani - a streamet meg csak bedobja a háttérbe, miközben egyéb fontos feladatait, vagy a munkáját látja el. :)

Aki napi szinten 3-4 órát tud játszani, annak valóban nem lesz ez segítség. Viszont aki eleve követi ezeket a streamereket, annak nem jön rosszul az ajánlat.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3909) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Srácok a játékban a hangkommunikációs hibára van valakinek ötlete ? Be van állítva minden , engedélyeztem is és a windowsban letiltottam minden mást csak a mikrofon és a füles maradt . Mégsem hallok senkit és ők sem engem ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3910) Kelecar válasza oriic (#3903) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Pedig mennie kéne úgy is. Külön animáció van fekvő ellenfélnél.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3911) Winzsolt


Winzsolt
aktív tag

Sziasztok!
PC-n szinte minden indításnál ezt eljátsza. Ez ellen van valami tipp? Illetve a menü nagyon akadozik(a jatek nem)

[ Szerkesztve ]

(#3912) oriic válasza Kelecar (#3910) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na ez furcsa.

Live-Die-Respawn

(#3913) #91166208


#91166208
törölt tag

Üdv. Mp7 vagy pp19? Szerintetek melyik a jobb? M4 és Mp5 kimaxolva. Kilot meguntam. Kell valami másik amit tudok húzni. Köszi.

(#3914) KaitouP válasza #91166208 (#3913) üzenetére


KaitouP
veterán

Inkább MP7.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3915) Xaels válasza #91166208 (#3913) üzenetére


Xaels
félisten

MP7 gyorsabb, pontosabb. PP19-hez meg van 84 skulós tár.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3916) Xaels válasza KaitouP (#3908) üzenetére


Xaels
félisten

Én sem tudok ott ülni napi több órát. Ma sem játszottam. 103-as szintű vagyok és nem top játékos, leginkább SD meg CA megy nálam. Semmi késztetésem nincs, hogy nyomjam a szintezést, a lényeges dolgok nagy része hamar meg van, a fegyverekre is 2-3 kör alatt meg vannak a fontosabb dolgok.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3917) regener


regener
veterán

Most találkoztam valami isteni reflexes faszival, Ebbster névre hallgatott.
Arany AK, lvl 146 és gyorsabb reflexei vannak mint shroudnak... MINDIG úgy ugrott ki minden sarkon hogy pont valakire rátart, tök jó..

S még mindig televan a DOM is shotgunnal szaladgáló TDM-et játszó idiótákkal...

[ Szerkesztve ]

(#3918) venom8888 válasza regener (#3917) üzenetére


venom8888
őstag

A shotgun nerf uton van,ugy ertem a kovetkezo:)

(#3919) Xaels válasza regener (#3917) üzenetére


Xaels
félisten

Hardpointra rá se nézz. Az olyan mintha egyeseknek agyaggalamb lövészet lenne. 1,5-2 perceket lehúztam a zónában, de a másik oldalon tuti az elsőnek volt max 20mp a számláján 30-40 killel...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3920) #91166208 válasza venom8888 (#3918) üzenetére


#91166208
törölt tag

Hát én belefutottam egy olyan partiba ahol az enemi csak shotgunal volt az új pályán. TDM meccs volt. Én a kicsi Mp5 el hát feküdtem mint a bolhás kutya megint. KB 10 méterről úgy leszedett a gyerek mint állat. 75-20 ra ki is kaptunk. Hát srácok Mp7 és a pp19 nekem nem jönnek be sorry. Mp5, m4, kilo.maradok ezeknél. Köszi a tippet azért. A játék marha jó.

(#3921) BandiHUN válasza #91166208 (#3920) üzenetére


BandiHUN
veterán

Próbáld ki a HC-t,ott nem shotiznak ;) Hanem minden más,egy köpőcső is elvisz a map túlvégéről.Cserébe tényleg bármit lehet húzni,ha megtanulsz mozogni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3922) #91166208 válasza BandiHUN (#3921) üzenetére


#91166208
törölt tag

Hát most egy délután alatt felhuztam Mp5 öt fullosra. Úgy döntöttem kilot is kihuzom de azt már csak holnap vagyis ma :R köszi a tippet.

(#3923) BandiHUN válasza #91166208 (#3922) üzenetére


BandiHUN
veterán

A mounted kill az micsoda?Feküdni kell az MP5-tel?Minden más pörög ezerrel/megvan,de olyan killem még egy sincs.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3924) regener válasza Xaels (#3919) üzenetére


regener
veterán

Nem is merek :D

(#3923) LorenzoHUN
Amikor alapból az egér 4-es gombjával támaszkodsz/kihajolsz egy dobozon/szélén/falon bárhol.

(#3925) #91166208 válasza regener (#3924) üzenetére


#91166208
törölt tag

Így van. Falnak neki támaszkodva bujsz ki és úgy lovod le. M4 nel 100 vagy 110 et kellett így. A legnehezebb ott az ujratoltes utáni kill volt. Egy délutánom rament mire meglett az arany m4. De másnál nem fogom megcsinálni ezt az tuti.

(#3926) Segal válasza #91166208 (#3920) üzenetére


Segal
veterán

Nyugi nem vagy egyedül. Ma minden fejlesztés elérhetővé vált az M4-re így gondoltam megnézem az Mp7-et ha már így dicsérték. Akkor vettemn észre hogy még nem elérhető így az Mp5-öt próbáltam. Az nagyon bejött és ugye ha az jó akkor a 7 már csak a nagyobb számok miatt is :B csak jobb lehet...
Így elmentem M91-el halált osztani hogy meglegyen az 500 kill és meglegyen Raines operátor. Meg is lett és az Mp7 is elérhetővé vált. Az első benyomás nem tetszett de gondoltam majd ha kicsit fejlesztem, de nem :( Már most érzem hogy nem leszünk haverok.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3927) #91166208 válasza Segal (#3926) üzenetére


#91166208
törölt tag

Elvileg m13 jobb mint m4, hát szerintem nem. Nekem meg az se jön be. De én felfogni nem tudom hogy valaki sniperrel rohangál ilyen kis pályán mint az ujon és zoomol és úgy lő.arany sniper azt hittem rosszul látok.siman 50-60kill csinált /parti. Mp5 imádtam a divisionbe is és itt is imádom. Valaki megtudja nekem mondani hogy van valami Nuke beirt valami kódot a srác YouTube on láttam és felrobbant a pálya vagy mi a franc. Azt hogy lehet elérni és mit kell csinálni?

(#3928) Kvg válasza Segal (#3926) üzenetére


Kvg
senior tag

Valóságban. Az Mp5 jobb fegyver a valóságban is. Nêzz róla videókat tube on!
Nem kell minden hájpnak bedőlni!

(#3929) Segal válasza Kvg (#3928) üzenetére


Segal
veterán

Nem ismertem megmondom oszintem. Csak tippeltem.
Ma mas fegyvereket kezdek fejleszteni de meg nem tudom mit :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3930) sanya53


sanya53
aktív tag

Hogy tudok DOM vagy TDM módban játszani?
A módok neve után vannak a piros pöttyök azokat ki kell venni?

(#3931) RazoR válasza sanya53 (#3930) üzenetére


RazoR
veterán

Azoknak csak a kívánt játékmódnál kell bejelölve lennie.

(#3932) sanya53 válasza RazoR (#3931) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nálam az összes be van jelölve.
Akkor kiszedem a jelöléseket.
Köszönöm a választ.
Délután próba.

(#3933) Laby válasza ProEvoFan (#3893) üzenetére


Laby
senior tag

Azért ezt túlzásnak érzem. Én személy szerint nem használok shotgun-t, de ugyan úgy része a játéknak, mint az smg, a sniper, lmg...stb. Megvannak a hátrányai, és ezért kevesen is használják. Ez persze a 725-re nem igaz. Az nagyon túlzás, és esélyed sincs ellene. Pont ezért lesz nerf, a többi shotgun-t nem gondolnám hogy bántani kéne. Minden lövöldözős játék része.

(#3934) Laby válasza KaitouP (#3904) üzenetére


Laby
senior tag

Ha elindítom a háttérben úgy is menni fog?
Vagy folyamatosan nézni kéne, és amikor megjelenik bal alul a nyugtázó akkor egyből rá kellene nyomnom?

(#3935) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Miért hiszik, hogy a dom az TDM? :W :W

(#3936) mcwolf79 válasza Maxxy10 (#3935) üzenetére


mcwolf79
veterán

Minden játèkmódra a többség azt hiszi, hogy TDM. Bukik a csapat ,de a végén recskázhatnak a szép K/D-ra.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3937) KaitouP válasza Laby (#3934) üzenetére


KaitouP
veterán

Szerintem megnyitod, hang ki, tálcára letesz, és mennie kéne.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3938) RazoR válasza Maxxy10 (#3935) üzenetére


RazoR
veterán

Csinálom a mission-öket és emiatt Dom-oztam párat és tényleg vicc, hogy mi megy ott! 12-13 foglalásom volt rendszeresen, az utánam következőnek meg 4... :U

(#3939) Hublot válasza RazoR (#3938) üzenetére


Hublot
senior tag

Én visszatérek ha lesz br. A sok kempingezőből elegem lett.

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#3940) sanya53 válasza Hublot (#3939) üzenetére


sanya53
aktív tag

Megértelek. Ezt a részén már én is nagyon rühellem. Tegnap már gondolkoztam én is ezen, megyek vissza én is BL3-ra.
Most vettem meg a játékot, de már tele vagyok a kemperekkel.

(#3941) RazoR válasza Hublot (#3939) üzenetére


RazoR
veterán

Ja elég idegesítőek tudnak lenni, de én még elvagyok vele.

(#3942) raggg válasza Hublot (#3939) üzenetére


raggg
senior tag

A bo4-ben a br volt a legnagyobb kemping fesztivál.

Egyébként a legutóbbi patch óta nekem sokkal jobban bejön a játék. Előtte is elpötyögtem vele, de most kifejezetten élvezem az új pályát. Plusz mentem pár gunfight kört és marhára tetszett az is. Most már úgy érzem van egy kis esélyem azok ellen, akik csak egy sarkot tartanak le, de azért még sajnos mindig előfordul, hogy érzésem szerint nekem kellene nyernem a tűzpárbajt, de végül én halok meg. Nem tudom, hogy ez a matchmaking hibája-e egyébként, mert konzolon nem tudom hol láthatom a latency-t.

ragklaatPS

(#3943) Xaels válasza raggg (#3942) üzenetére


Xaels
félisten

Menet közben Options gombot nyomsz, a menüben Option és ott az Account fülön írja a Latency-t meg a Packet Loss-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3944) Hublot válasza raggg (#3942) üzenetére


Hublot
senior tag

Én nem ezt tapasztaltam. :N

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#3945) raggg válasza Hublot (#3944) üzenetére


raggg
senior tag

Xaels: köszi!

EasyAC: annyiból igaz, hogy mivel csökken a pálya mérete folyamatosan, ezért nem kempelhetsz fixen egy ponton, de egyébként asylumnál van középen (már nem emlékszem a nevére) ugyanúgy ezer spot volt, ahonnan kempelhettek vagy Paladinnal elvittek egy lövésre az egyik hegyoldalról.

Korábban felmerült, hogy DOM-ban, meg objective alapú pályákon is TDM-et játszanak az emberek. Szerintem hiba volt megint killstreakeket csinálni, ha a scorestreak lenne az alap, lehet többen nyomnák az objective-t. Csak egy tipp persze..., mindenesetre szerintem sokkal rosszabb a helyzet, mint BO4-ben volt például ilyen szempontból. Olyan 20 órám van max. egyébként, szóval azért kicsi a mintám... De Shoothouse-n pl. a középső zászlóra alig hajlandóak bejönni páran.

ragklaatPS

(#3946) ЯΞD válasza Hublot (#3939) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Én már egy hete eljutottam erre a pontra... Azóta a battlenet-et se indítottam el. :P

(#3947) shotika


shotika
őstag

Az 1.06-os update óta reggel először próbáltam játszani, de megint azt csinálja, hogy elindul a meccs, és 2 perc múlva levág az asztalra...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3948) Segal


Segal
veterán

Amikor a saját hulláid mellett véded a pontot :DDD
Felbecsülhetetlen látvány :C

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3949) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Más nem érzi, h nem működik az a perk ami a légitámadástól védene? Nem tudom fejből a nevét de hiába van berakva akkor is lebombáznak vagy szétdarál a repülő. Jó lenne egy olyan mód ahol nincsenek ilyen idegesítő dolgok. A foszforbombázásról nem is beszélve.
Tegnap toltam egy kicsit a szinglit is és tényleg baszó lett. Nagyon jó a hangulata.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#3950) Xaels válasza Bennyboy (#3949) üzenetére


Xaels
félisten

A sebzéstől tudtommal egyik perk sem véd. A sima bombázás az random, a VTOL meg Heli elől elrejt perk, hogy nem lesz rajtad célkereszt de sebződni ott is sebződsz ha oda lő.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.