Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) Segal válasza Bennyboy (#3949) üzenetére


Segal
veterán

Nézd meg az én képemet is. Látsz rajta élő vagy halott csapattársat? Sajna nem :(
Mindenki tdm-ként játszik vagy épp bujkál valami mögött kemperkedve vagy épp valami légi járművet irányítva. Sajna ahogy nőnek a játékosok szintjei egyre több a helikopter meg repülő.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3952) bulikavagyok válasza Bennyboy (#3949) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ne is mondd! Az Airstrike-októl néha én is kikészülök. Pont tegnap történt, h felettem szállt egy vadászrepülő ami leszedett, majd visszakerültem ugyanúgy alá, ráadásul a térkép egy olyan sarkába, ahol esélyem sem volt elbújni előle (St. Petersburg). Ezt háromszor egymás után. Legalább lehetne egy olyan opció itt is mint a BF-ben, h halál után ne kellejen azonnal spawnolni ha nem akarok. Ráadásul HC-ban killcam sincs, így simán bedob egy vadászgép alá négyszer is. Nagyon bosszantó.

(#3953) boogie84 válasza shotika (#3947) üzenetére


boogie84
veterán

Ugyan ez nálam is. Várhatjuk a következő pacsit. Hátha az jól sikerül... :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3954) shotika válasza boogie84 (#3953) üzenetére


shotika
őstag

Legalább megnyugtat, hogy nem csak nálam.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3955) v!ct0y


v!ct0y
veterán

minder retkes ablakba egy retkes noob sniper szar....

(#3956) k-adi válasza Maxxy10 (#3935) üzenetére


k-adi
nagyúr

már előző codokban is mindenki TDM-ezett... még BO3-ban is pedig az se mai game :U

(#3957) Harambee válasza shotika (#3947) üzenetére


Harambee
tag

Töröld le a geforce experiencet, nálam az oldotta meg :R

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#3958) Harambee válasza v!ct0y (#3955) üzenetére


Harambee
tag

Ez azé' van mert nem velem játszol :DDD

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#3959) shotika válasza Harambee (#3957) üzenetére


shotika
őstag

Azt biztos hogy nem, más játéknál használom. Viszont érdekes, hogy ha a Particle Lighting low-on van, kifagy a játék, ha átrakom normalra, működik.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#3960) #91166208


#91166208
törölt tag

Nagyon sürgősen kellene valamit kezdeni a vissza spawnolassal. Berak az enemi közé vagy az airstrike kellős közepébe. Vicc :W :W :W

(#3961) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Csak úgy érdekességképp megjegyezném, a Twitch ma délután 49 darab fél órás 2XP tokent dobott nekem, szóval ha még van aktív streamer, érdemes lehet elindítani a háttérben. (Mondjuk nem tudom, mitől függ, ki mennyit kap, egy barátomnak "csak" 5 jutott.)

[ Szerkesztve ]

(#3962) Con Troll válasza SH4D0W2011 (#3961) üzenetére


Con Troll
senior tag

Nekem 8-nál állt meg. Most csinálok egy új twitch fiókot, meg linkelem a callofduty accountomhoz, hátha csöpög még pár :DDD

(#3963) SH4D0W2011 válasza Con Troll (#3962) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Tactics. :D

(#3964) boogie84 válasza Harambee (#3957) üzenetére


boogie84
veterán

Én már mindent is próbáltam. Ugyan úgy kilép. Lehet tudni h a következő patch mikor jön? :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3965) KaitouP válasza boogie84 (#3964) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem. Jön, ha elkészültek vele, de napra pontosan nem fognak mondani dátumot előre.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3966) Laby válasza SH4D0W2011 (#3961) üzenetére


Laby
senior tag

Az igen, állat. :DDD
Én is néztem jó pár órát egy stream-et (mármint ment a háttérben), de semmit sem kaptam érte. A leírás alapján bal alul kellett volna feljönni valami ablaknak amit jóvá kell hagyni, de semmi nem jött fel és nem is kaptam semmit sem.

(#3967) stuka20 válasza SH4D0W2011 (#3961) üzenetére


stuka20
aktív tag

Az igen, én meg azt hittem, hogy mindenkinek csak 1 jár és kinyomtam :C

(#3968) SH4D0W2011 válasza Laby (#3966) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Na ezt nem tudom, én semmi ilyet nem csináltam. Munkahelyen voltam, nyitottam egy böngészőablakot, aztán csak le volt téve a tálcára amíg dolgoztam, meg néha ránéztem, hogy megy-e még.

(#3969) Segal válasza SH4D0W2011 (#3968) üzenetére


Segal
veterán

Amugy ezek az XP tokenek meg amugy pl.a napiert kaphato XP-k mire jok?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3970) redingitell válasza boogie84 (#3964) üzenetére


redingitell
senior tag

Egyre jobban azt gondolom, hogy nálad hardver gond lesz.......

(#3971) oriic válasza SH4D0W2011 (#3961) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Állat. :D Nekem adott 3-at összesen, meg egy animált emblémát és ennyi. :D

Live-Die-Respawn

(#3972) v!ct0y válasza Harambee (#3958) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát add meg a neved azt toljuk :)

(#3973) SH4D0W2011 válasza Segal (#3969) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Hát, XP-t adnak. :D Ha a napi feladatokat megcsinálod, azt a mennyiséget megkapod a kör végén amiben teljesítetted, a tokenek meg aktiválhatóak, azok a kapott XP mennyiségét duplázzák meg, amíg aktívak. Egyébként a kampány teljesítéséért is járnak ilyenek.

(#3974) KaitouP


KaitouP
veterán

Megelőlegezett patch notes: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3975) Segal válasza SH4D0W2011 (#3973) üzenetére


Segal
veterán

Az oké de arra gondoltam hogy esetleg skineket lehet belőle venni valahol vagy valami ilyesmi, mert időnként rohangál olyan operátor a játékban (pl Grinch azzan az álcával a fején) amit én sehol sem találok hiába van meg az operátor.
Azt hittem valahol van ilyesmi.
Konkrétan erre gondolok. Akkor az ilyesmi hol beszerezhető?
Illetve vannak olyan operátorok ahol nem x számú dolgot kell valamiből teljesíteni hanem egy konkrét feladatot ír ki (azok a verdanks témakörök western, eastern, downtown)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3976) KaitouP válasza Segal (#3975) üzenetére


KaitouP
veterán

Lehet az opeator ruházatát is változtatni amikor az operator választó képernyőn vagy (PS4 - el háromszög lenyomásával), ott nézted már hogy elérhető-e ez az álca?

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3977) SH4D0W2011 válasza Segal (#3975) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Három operátor skin az Operator és Operator Enhanced Edition kiadásban volt, ez a Grinch az egyik, van egy Mountain Dew promós, illetve jár egy a Making Call of Duty Modern Warfare könyvhöz is. Több szerintem egyelőre nincs, arról meg még nem láttam pontos infót, hogy a jövőben hogyan lehet ilyeneket szerezni, de szerintem a season-ökkel fognak még érkezni.

[ Szerkesztve ]

(#3978) bulikavagyok válasza oriic (#3971) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én este 9-től 8 tokent gyűjtöttem, viszont nem kaptam meg az animált emblémát. Ezzel a pár tokennel remélem gyorsan összejön az 50-es szint. :)

GhostPetya és SH4D0W2011: Köszi a tippet! :R

(#3979) raggg válasza KaitouP (#3974) üzenetére


raggg
senior tag

Az M4-be tényleg kellett még egyet rúgni? :) Csak kérdezem, én megjelenés óta Kiloval tolom, lassan megvan az arany

ragklaatPS

(#3980) Segal válasza SH4D0W2011 (#3977) üzenetére


Segal
veterán

Koszi akkor nem.keresem :R

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3981) KaitouP válasza raggg (#3979) üzenetére


KaitouP
veterán

Eeeeggen, úgy látszik, még tovább nerfelik. Az okát ezúttal én sem igazán értem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3982) mcwolf79 válasza raggg (#3979) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát ja, mindig lesz egy favorit fegyó, majd addig nerfelik az összeset, mìg ilyenekkel fogunk harcolni:

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3983) Segal válasza raggg (#3979) üzenetére


Segal
veterán

Nekem mar mindegy lvl71-re van fejlesztve :DDD
Amugy viccet felreteve esku nem erzem a jelenlegi nerfet. :N

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3984) #91166208


#91166208
törölt tag

Ps re kinn van a cod Mw 1.08 frissítés.

(#3985) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Hogy működik ez a dupla xp-s dolog? Azzal a twitch accal kell cod-os streamet nézni amivel közös az email cím?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#3986) oriic válasza bulikavagyok (#3978) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jo hat ezzel a 3 tokennel valszeg meglesz a Level 155, szoval inkabb befogom. :D

Live-Die-Respawn

(#3987) juve600 válasza mcwolf79 (#3982) üzenetére


juve600
nagyúr

:DD :DD :DD

(#3988) RazoR válasza Bennyboy (#3985) üzenetére


RazoR
veterán

Már sehogy, ez CSAK tegnap volt, 11.11-én!

(#3989) regener


regener
veterán

Milyen hülyeség már hogy a menüben és töltés közben is fogy a dupla XP ideje :DDD

Persze én csak egyet kaptam tegnap.

(#3990) ZeN973


ZeN973
tag

Sziasztok!
Találkoztatok olyan problémával hogy a játék közben (multiplayer) kidobál 3-5 percenként?
Esetleg router probléma lehet?
Illetve milyen fülest ajánlanátok hozzá? Érdemez 7.1 es hozzá?
Köszi a segítséget előre is! :R :R :R :R

Üdv. Zen973

"to punish and enslave"

(#3991) Corpuscle válasza KaitouP (#3974) üzenetére


Corpuscle
őstag

A kiválasztott mission önként deaktiválódását, a helyes fegyverszint, valamint a cammo feloldásához szükséges kill jelzését is javíthatnák. A vicc az, hogy eddig nekem ezzel semmi gondom nem volt, a pénteki patch hozadéka.

(#3989) regener: BO4-ben csak a tiszta játékidő számított.

(#3992) regener válasza Corpuscle (#3991) üzenetére


regener
veterán

Szép, fejlődünk visszafelé is :D
Meg hogy összevissza váltogatja az aktív missziót, egyszer öljek késsel, máskor triple kill harmadjára pedig megint más aktív..

(#3993) Corpuscle válasza regener (#3992) üzenetére


Corpuscle
őstag

BO4-ben szerettem a különböző challengeket, de itt sokra rá sem vesz a lélek. 35 pistoly kill, majd újabb 35 optikával, X kill shield turret, stb. A BO4-es rendszer szimpatikusabb volt. Volt egy rakás "kihívás" ami mindig aktív volt. Itt csinálsz valami "szépet", de hopp! éppen más volt beállítva (ha ki nem szedte a játék időközben), ezért nem ér semmit. Az officer rank challenge-i ugye így működnek, minden aktív (amit feloldottál). Elfogadtam, ilyen. Korábbi részben tudatosan pörgettem ki ezeket, itt lehet hanyagolom.

[ Szerkesztve ]

(#3994) bulikavagyok válasza oriic (#3986) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azt hogy? :Y Ha jól látom emellett megy Nálad a DS is, plusz elvileg dolgozol is néha... :D Aludni szoktál azért? ;]
Én egyébként nem értem, h miért ennyire lassú a fejlődésem?! Pedig eskü sokat játszom magamhoz képest! Ezzel a résszel már most többet mint az előző kettővel összesen. :B

[ Szerkesztve ]

(#3995) oriic válasza bulikavagyok (#3994) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

4,5-5 ora alvas van hetkoznap. Hetvegen 7 max.

Es mellette meg Destiny 2, filmek,a
sorozatok, animek. :D Bepotolom mindazt ami a rossz hazassagom ideje alatt elveszett. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3996) Corpuscle válasza bulikavagyok (#3994) üzenetére


Corpuscle
őstag

Könnyű dolga van, én vagyok a csali. Leszednek, utána már csak ki kell takarítania a pontot. ;]

(#3997) oriic válasza Corpuscle (#3996) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ugyanmar. :DD Neha halok azert en is. :P

Live-Die-Respawn

(#3998) venom8888


venom8888
őstag

MI ez a 7Gb update megint?

(#3999) bulikavagyok válasza oriic (#3995) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az nagyon kevés, szerintem változtass ezen! :R
Nekem délután pótolnom kell, ha nem alszok 8 órát éjjel. Ellenkező esetben előfordulhat, h nyűgös leszek. ;] De igazából pont idén nyáron jöttem rá, h 9 óra alvás az ideális nekem. Ennyi alvás után egész nap fitt maradok. Gondolom hallottál már róla, h az alváshiánynak nagyon magas az egészségügyi kockázata (is). Olvass utána egy kicsit, pls! Ne tedd tönkre Magadat! :R

Corpuscle: :D

[ Szerkesztve ]

(#4000) RazoR válasza venom8888 (#3998) üzenetére


RazoR
veterán

1.08

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.