Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) Segal válasza oriic (#3400) üzenetére


Segal
veterán

Én még csak a fegyverek alatti csúszkékból próbálok rájönni mivel is jobb egyik fejlesztés a másiknál. Nincs valami oldal ami rendesen kivesézi "mi merre miért hogy" a fegyverre rakható kiegészítőknél? Vagy ezt ki kell tapasztalni?

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3402) KaitouP válasza Segal (#3401) üzenetére


KaitouP
veterán

A játék egyértelműen leír mindent, ebben egy külsős leírás sem segít jobban (maximum ha nem tudsz angolul, és összeszedjük magyarul). Írja minden egyes kiegészítőnél, hogy az micsoda, és hogy milyen pozitív illetve negatív hatásokkal jár a használata.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3403) Csokishurka válasza Segal (#3397) üzenetére


Csokishurka
őstag

Mindenkinek az jön be nyugi, de az még a kisebb baj. Mindenre jó az fegyó. Close, mid, long range. Hip fire, ADS recoil zero, ADS time tök mindegy mit raksz rá úgyis gyors. Egyszóval mindenre jó. De ha ügyesebb vagy akkor ez sem olyan nagy probléma.
Ettől nagyobb vicc már csak a 725-ös soti, ami sniperként is tökéletesen funkcionál. Had ne mondjam mit csinálnék azokkal akik az a szart használják utána még a meccs végén “gg”-znek. Nem tudsz ellen mit csinálni. De tegnap este láttam pár trollkodós videót riot shieldel. Szerintem nekilátok begyakarolni, aztán ha sok lesz a féreg akkor átváltunk.
Nem érdemes mindig a legfrisebbet felrakni. De hasonlóak a tulajdonságok mint a BUGP-ben. Csak itt jobban számít az ADS time. Odenre feltoltam minden range növelő és recoil csökkentő cuccot, de olyan hosszú volt már az ADS hogy mire vállhoz emeltem a fegyót már lelőttek. Hát ezt majd neked kell kitapasztalni milyen a játékstílusod.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3404) Csokishurka válasza KaitouP (#3402) üzenetére


Csokishurka
őstag

Jah és igen ezzel sem árt tisztában lenni,:
Ez alapján kb csak az RC-ra rédemes gyúrni. AR-ek esetében.

Aiming Stability – Célzáskor a fegyver kilengése
Recoil Stabiliy – Milyen gyorsan áll vissza középre a célkereszt lövés után
Recoil Control – A szokásos kisebb visszarugás

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3405) KaitouP válasza Csokishurka (#3404) üzenetére


KaitouP
veterán

Persze, bár ezek fps-es / Call of Duty-s alapfogalmak, nagyon régóta már. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3406) Csokishurka válasza KaitouP (#3405) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én csak az RC-vel voltam tisztában. Most próbálok minden fegyónál arany középutat találni hogy ADS is jó legyen meg a recoil, mondjuk AK-nál szükséges, Odennél jóformán csak ADS-re megyek.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3407) WaterWave


WaterWave
veterán

Az MP5 nagyon adja.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3408) weri válasza Csokishurka (#3395) üzenetére


weri
senior tag

Az M4 sztem meg talan kicsit op is, de M13 utana mar jobb.

A 725 meg igen, az egy unbalance fos. Annak a deagle fele lassu fire rate-et meg reload-ot adnek minimum + legyen fele akkora szorasa, igy nem lesz olyan konnyu hitelni vele.

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#3409) Wans válasza weri (#3408) üzenetére


Wans
aktív tag

Nekem az M13 nem jött be. Én azzal inkább csak halok. Viszont az AK az már jobban bejött, az Oden meg egyenes állat fegyver lett, bár az M4A1 az talán még mindig jobb bármelyiknél az Assaultak közül. A Scar lett még egy nagy csalódás, az irtó gagyi lett sztem.

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#3410) weri válasza Wans (#3409) üzenetére


weri
senior tag

Eloszor nekem is ez volt a velemenyem az M13-rol aztan megtalaltam a megfelelo kombinaciot. (.300 Mag)

[ Szerkesztve ]

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#3411) regener


regener
veterán

Another supposed fix was made to prevent players who get kills in APCs in Ground War from earning game-ending nukes. Once again, players quickly realised that they can still do this.

Sad :D

(#3412) Csokishurka válasza weri (#3410) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen, azt hallottam hogy ahogy az a tár megvan, talán már jobb is mint a M4, emiatt lehet felhúzom.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3413) KRoy19 válasza Csokishurka (#3403) üzenetére


KRoy19
őstag

Nem igazán értem miért kell féregnek nevezni azokat, akik egy a játékban található fegyvert használnak (nem csalásról beszélünk) ami szerinted op.
Szerintem például az m4 is op, mert az is kb. jó minden távolságra szinte 0 recoillal akkor te is féreg lennél mert azt használod?

[ Szerkesztve ]

(#3414) Laby válasza KRoy19 (#3413) üzenetére


Laby
senior tag

M4 ellen tudsz mit csinálni, 725 ellen semmit.

(Persze ettől nem féreg senki, és nem is a játékosok hibája ez, más kérdés hogy fingom sincs mit lehet élvezni ezen. Inkább a játék készítőinek kéne már észre venniük ezt és javítani.)

[ Szerkesztve ]

(#3415) lowzor


lowzor
veterán

Kezd kicsit COD2 feelingje lenni, hogy mindenki shotival megy, meg a pálya másik feléről leszednek vele. Nagyon idegesítő.
Viszont abban legalább egy valamire való szerverről ki lehetett dobni őket.

(#3416) KRoy19 válasza Laby (#3414) üzenetére


KRoy19
őstag

Tényleg? Én is használtam párszor a 725-öt és nem lettem tőle elpusztíthatatlan. Nem keztdtem el miatta sorra nyerni a meccseket, szóval nem igazán értem miről beszélnek itt sokan. Ez is csak egy fegyver aminek megvannak az előnyei és a hátrányai. Próbáljátok ki ti is hiszti helyett és rá fogtok jönni, hogy nem jó minden távolságra.

(#3417) novakalex válasza KRoy19 (#3416) üzenetére


novakalex
aktív tag

(#3418) Csokishurka válasza KRoy19 (#3413) üzenetére


Csokishurka
őstag

Azért nevezem annak mert azok. Kicsit radikálisan látom a dolgokat, ilyen vagyok.
Észre veszem bőven egy normális shotis rangen kívül, elkezdem darálni majd ő rám fordul és lelő azzal a takonnyal. Totál szétcseszik a játékélményt. Annyiban igazad van, hogy nem az ő hibájuk ha kihasználják a játék adta lehetőségeket, hanem a játéktervezők akik nem látták hogy ekkora OP fegyvert csináltak. Én is beteszteltem, de gyorsan dobtam is el. Fair play híve vagyok.
M4 mint írtam OP, de még nem is annyira vészes, egy gyenge player kezében az is gyenge.
De az a shoti, ha leültetném a tacskómat a gép elé aki csak max néha megnyalnál a lövés gombot még ő is tudna vele fragelni.

Persze hogy nem jó minden távolságra azért csak nem sniper, mondjuk láttam már egy gyereket hogy 3,25x scopeot rakott rá.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3419) lowzor válasza novakalex (#3417) üzenetére


lowzor
veterán

Beszarok, távcsövet is lehet rakni rá? :D

(#3420) Csokishurka válasza novakalex (#3417) üzenetére


Csokishurka
őstag

Tévedtem, akkor jó minden távolságra. :C

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3421) weri válasza KRoy19 (#3416) üzenetére


weri
senior tag

[link]

Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

(#3422) KRoy19 válasza novakalex (#3417) üzenetére


KRoy19
őstag

Ez kicsit valóban nevetséges, de ez meg inkább a slug rounds kiegészítő miatt az, nem kifejezetten a fegyver miatt.

(#3423) KRoy19 válasza Csokishurka (#3418) üzenetére


KRoy19
őstag

Nem tudom én jelenleg 3 fegyverrel nyomulok leginkább, a 725-ös shutgunnal, az m4-el és az m91-es lmg-vel.
Nem mondom magam egy kifejezetten jó játékosnak, de kb mindíg benne vagyok az első 3-ban ( free for all nagyrészt)
Nem vettem észre, hogy a shutgun használatával jelentősen javult volna a teljesítményem, ezért nem értem ezt a nagy ellenszenvet a 725 iránt.

[ Szerkesztve ]

(#3424) Csokishurka válasza KRoy19 (#3423) üzenetére


Csokishurka
őstag

Ha nem írod az utolsót szerintem kitaláltam volna hogy lmg az :D
De érted azzal legalább lassan mozogsz, van valami handicapje.
Nem sértésnek de te nem érzed mert nem vagy egy pro játékos (én sem vagyok) de gondolj be ha egy tényleg ügyes jatékos használja, nem tudsz vele mit csinálni.
Gyerek múltkor 31/6-ban zárta TDM-en, mert nem is volt béna meg azt a retket használta.

Hozzáteszem ellenem is volt olyan hogy pont tölöttem, rámjött, mind a két lövést misselte, majd utána kinyírtam, ilyennek tök mindegy mivel van.

Kíváncsi vagyok nerf utána mennyien tolják majd vele, már ha kap nerfet.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3425) Laby válasza KRoy19 (#3423) üzenetére


Laby
senior tag

Ha minimálisan is értelmesen helyezkedik vele az ember (azaz nem mész totál nyílt terepre, amiből amúgy is kevés van a játékban), akkor onnantól verhetetlen. Miután meglátom az ember kezében, 0,1 mp-vel később már halott vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#3426) KRoy19 válasza Csokishurka (#3424) üzenetére


KRoy19
őstag

Dehogynem lehet vele mit csinálni, ha nálad is shotgun van, akkor egyenlőek az esélyek.
Én úgy szoktam, hogy elkezdem a meccset m4-el, vagy lmg-vel és ha azt tapasztalom, hogy shotgunosok ellen vagyok, akkor én is átváltok arra.
Vagy esetleg van nálam shoti is meg lmg/m4 is.
Én nem úgy élem ezt meg, hogy ezzel elrontják a játékomat.

[ Szerkesztve ]

(#3427) Csokishurka


Csokishurka
őstag

[link] :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3428) Csokishurka válasza KRoy19 (#3426) üzenetére


Csokishurka
őstag

De egyik soti se one-hitel sniper rangeről könyörgöm.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3429) Xaels válasza KRoy19 (#3426) üzenetére


Xaels
félisten

És az miért jó, hogy van 30 féle fegyver a játékban és rákényszerülsz arra amivel nem szeretnél játszani? csak azért mert nincs meg az egyensúly. A Scar pl. erős de lassú, nagyon rángat és kicsi a tárja, a 725.-ben bár csak 2 lőszer van, de elég gyorsan kiereszti és baromi nagy területen beadja, nem kell vele célozni ami sok idő pl. és baromi gyorsan be is tárazza. Az LMG-vel legalább lassabban mozogsz és idő mire betáraz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3430) KRoy19 válasza Csokishurka (#3428) üzenetére


KRoy19
őstag

Mint írtam feljebb azt a slug rounds kiegészítő teszi lehetővé ami valóban nevetséges.

(#3431) ProEvoFan válasza Csokishurka (#3427) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:))

(#3432) venom8888


venom8888
őstag

a G-sninc megjelenitot ha beallitjatok hogy mutassa a sarokban, mutatja nektek? Mert nekem nem.

(#3433) KRoy19 válasza Csokishurka (#3427) üzenetére


KRoy19
őstag

(#3434) NViktor


NViktor
csendes újonc

Üdv! Nekem az lenne a problémám h a Geforce Experience nem látja a játékot, hiába adom meg neki az elérési útvonalat. Az se segit. Esetleg van vkinek ötlete megoldásra?

(#3435) mcwolf79 válasza KRoy19 (#3430) üzenetére


mcwolf79
veterán

De értsd már meg, hogy azzal van baj , hogy kb. Onnan 1 hit-elnek vele, ahonnan egy másik golyós fegyverből kell legalább 4-5 lövés. És nem, nem slug-gal, hanem alap sörèt lőszerrel. Ez itt a nagy baj, hogy tùltolták az effectìv lőtávolságát. A pumpás shoti miatt senki sem sír ha 3 méterről káoszt egy lövést és fekszel, mert olyan a shotik karakterisztikája. De hogy 20 mèterről is 1 lövés az nmy az elég gáz.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3436) KRoy19 válasza mcwolf79 (#3435) üzenetére


KRoy19
őstag

Megértem :) Megyek is és féregkedek kicsit. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3437) KaitouP


KaitouP
veterán

23 kiadatlan játékmódot is találtak a játék PC-s verziójának fájljai között: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3438) Csokishurka válasza KRoy19 (#3436) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hajrá, hajrá csak ügyesen. :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3439) KaitouP válasza KaitouP (#3437) üzenetére


KaitouP
veterán

Találtak rahedli kozmetikai cuccot is: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3440) oriic válasza KaitouP (#3439) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Calling Cardokat gondolom a challenge-kkel lehet megszerezni. A selfie-s gorillás pl a minap lett meg nekem a játékban.

szerk: Hja látom csomó benne van már most is a játékban.

Azt amúgy lehet tudni, hogy a mission challenge-eket milyen rendszerességgel frissítik?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3441) #91166208


#91166208
törölt tag

Sziasztok.szeretnek segítséget kérni. Vagyunk a csapatban 3 an. Adott egy ps, xbox és PC játékos. A ps en betudtam lépni a játék menüjében az Activision fiókba amit xbox on csináltam meg. A barát listában ott van az xbox és pc haverom is. Itt jön egy DE. Nem halljuk egymást chatbe. Miért? Gamechatbe igen de nagyon halkan. Hogyan lehet megoldani a parti chatet? Köszönöm.
Másik kérdésem : hogy tudom a pst instant állapotba rakni? Van e ilyen rajta?

[ Szerkesztve ]

(#3442) BigStraw


BigStraw
senior tag

Üdvözletem :)
Volt már hír róla vagy tudok valaki valamit arról, hogy prestigelni lehet majd, külön a fegyvereket is esetleg?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#3443) KaitouP válasza BigStraw (#3442) üzenetére


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3444) BigStraw válasza KaitouP (#3443) üzenetére


BigStraw
senior tag

:R Köszönöm.
Ez elég jó rendszernek tűnik nekem. Végre nem kell minden elejéről kezdeni, de ha akar az ember, akkor fejlődhet.

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#3445) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Van valami mód ami csak PS-en elérhető?

(#3446) Xaels válasza Maxxy10 (#3445) üzenetére


Xaels
félisten

A SpecOps Survivor módja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3447) KaitouP válasza Maxxy10 (#3445) üzenetére


KaitouP
veterán

A Survival almód a Spec Ops módban.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3448) Kanczy válasza Maxxy10 (#3445) üzenetére


Kanczy
veterán

Igen, a Spec Ops Survival módja.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3449) Wans válasza #91166208 (#3441) üzenetére


Wans
aktív tag

Szia! Nekem ez a video tudta megoldani ugyanezt a problémát:
[link]
Lényegében annyi, hogy a windows a játéknak a voice chatjet vmiért masik hang lejatszo eszkozre iranyitja. Nekem pl a monitornak hangszorojara akarta.. Azt letiltottam, azota hallom a jatek voice chatjet. (Persze azota kimuteoltam, meg k*rvara zavart egy ido utan. :DDD )

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#3450) venom8888


venom8888
őstag

Akinek van gtx kartyaja, es g-sync monitorja,kapcsolja mar be a gforce exoerience ban azt a funkciot ami mutatja egyik sarokban jatek kozbe a g sync logót. Mert nekem nem mukodik,vagyis nem mutatja. Lehet a jatek nem is kezeli.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.