Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) Hublot válasza Acheron (#3292) üzenetére


Hublot
senior tag

Lehet, hogy CronusMAX script volt az okosság.

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#3302) Dave567 válasza oriic (#3244) üzenetére


Dave567
addikt

Mw2-ben a dual glock18 volt a menő, itt meg a shoti, kell valami fegyó amivel gyökér tud lenni az ember.

(#3303) mcwolf79 válasza Dave567 (#3302) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ja tényleg, még jó hogy itt nincs akimbo mód.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#3304) Dave567 válasza mcwolf79 (#3303) üzenetére


Dave567
addikt

Egyik fegyvernél sincs akimbo?

(#3305) sz.atesz89 válasza Dave567 (#3304) üzenetére


sz.atesz89
tag

Dave567:
Remélem nem is lesz akimbo.

Másik idegesítő dolog, hogy egy háborúban hülye gyerek futkározik késsel és azzal öli az ellenfelet, mikor 20-an lőnek rá. Nagy hülyeség a COD-okban már jó ideje.
Amin még lehetne változtatni, egy olyan opció lehetne ha bekapcsolod, mindenkinek az alap fegyverét, alap karaktert(színekre gondolok, rózsaszín fegyver, lila katona stb...) látod gondolok itt főleg, hogy b*zi gyerek ha rózsaszín fegyverrel akar rohangálni akkor, megtehesse de én ne lássam. Hányinger kerülget mikor meglátok egy Kar98-as rózsaszín festéssel. :W Nagyon ront azon az érzésen hogy egy háborús környezetben játszom. A másik meg a pályák amik voltak korábban is, gördeszka pálya, játszótér, minek?????? Remélem itt ilyenek nem lesznek.

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#3306) Highground válasza Dave567 (#3302) üzenetére


Highground
aktív tag

Akimbo P90 vagy 1887... az volt még a menő. :DDD Ott is azt hiszem a 1887 qrva op volt, aztán nerfelték ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#3307) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Valakinek nincs olyan prolémája hogy eldobja beállításokat?
Beállítom és kövi inditásnál már nincs meg.
Se sensi, se grafikai beállítás, semmi, mindent a egy régi konfighoz dob vissza. :O

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3308) Segal


Segal
veterán

Meglett végre a játék.
Szokni kell de tetszik. Igaz még olyan könnyen dőlök mint a rohadt nád de ez csak gyakorlás kérdése :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3309) oriic válasza ProEvoFan (#3300) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Konzoloskent aim assist off alapbol. Utalom, amikor celoznek valakire aztan mellette elfut valaki mas es athuzza ra a jatek a celkeresztet.

Crossplay nekem bejon, imadom amikor a PC-sek irjak a chatbe h csalo vagyok neha. ;]

(Mindezt 1.06-os KD-val :DDD)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3310) Maxxy10


Maxxy10
őstag

Mi a maximum fegyver szint?

(#3311) b. válasza oriic (#3309) üzenetére


b.
félisten

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3312) boogie84 válasza Highground (#3306) üzenetére


boogie84
veterán

Viszont az MW2 igen is baromi jó játék volt!!! Hajnalodott mikor a fénykorban abbahagytuk a darálást. Brutál jó élmény volt!

(#3299) tévelygő
nálam tegnap egy kilépés sem volt. :N Sztem változtathatsz jobb ra, v balra a csúszkákon. Nincs köze hozzá.

Szakmai:
kezd kicsit felmenni a pumpa, hogy annyira direkt a játék, hogy még reagálni sincs időm az ellenfélre. Valszeg ő előbb lát mint én őt. Kezd idegesíteni. Már kikapcsoltam a cross play-t. Hátha amiatt van. Kipróbálom a csak PC-sek elleni játékot. Hátha...
Nagyon élményromboló ha ez hiba. De lehet h öregszem és Vér Istvánék már gyorsabbak. :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3313) Csavez™ válasza sz.atesz89 (#3305) üzenetére


Csavez™
veterán

Én itt késessel még nem találkoztam.
Pont az olyan b.zigyerekeknek csinálták, hogy ők is megvegyék! :)

(#3314) SH4D0W2011 válasza boogie84 (#3312) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én konzolon játszom crossplay nélkül, de ugyanúgy megvan ez az érzésem.

(#3315) mettek válasza boogie84 (#3312) üzenetére


mettek
addikt

Ne aggódj én is ezt érzem. 1440p-ben 144hz-es monitoron 140 fps-sel semmi esélyem sokszor. Néha a topban vagyok de legtöbbször ledarálnak. Gunfightban is imádom amikor kidugom a fejem és bekapok 3 golyót a marokfegyverből a pálya masik végéből..én ellövök rgy tárat es semmi.

Na mindegy, lehet tényleg mi vagyunk bénák.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3316) boogie84 válasza mettek (#3315) üzenetére


boogie84
veterán

1080p, minimum graf h több fps legyen (na meg a kenyérpirító sem acélos) 120 körüli fps-sel megy azért a játék, de ezek h épp csak észreveszem még az egér gombját sincs időm megnyomni. :U

(#3314) SH4D0W2011
akk tökmindegy h cross play v sem. Ezt amúgy hogy hongoldták a készítők h a konreolleres mókus úgy fog lőni mint a pc mókus? Vagy van annyi segítsége h felvegye a versenyt? Azért azon meglepődnék, ha boxos ember vinné a pálmát segítség nélkül...

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3317) KaitouP válasza Maxxy10 (#3310) üzenetére


KaitouP
veterán

Fegyverkategórián múlik, de a legtöbb esetében 70.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3318) SH4D0W2011 válasza boogie84 (#3316) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az én véleményem az, bárki bármit mond, hogy a konzolos valamennyire mindig hátrányban lesz egy PC-ssel szemben. Ott jobb lehet a hardver, magasabb fps-sel futhat a játék, nagyobb látószögben, plusz ott az egér, ami sokkal precízebb célzást tesz lehetővé. Én elhiszem oriic-nak, hogy neki jobban megy aim assit nélkül, én csak kipróbáltam régebben WWII-ben, hogy kikapcsoltam, és érezhetően rosszabban játszottam, szerintem a játékosok nagy részének kell ez a segítség. De amúgy az aim assist-ról is sok a tévképzet a fejekben, ami még mindig nem egyenlő az aimbottal (multiban legalábbis). De erről meg GhostPetya linkelt egy nagyon jó videót.

(#3319) Csavez™


Csavez™
veterán

Én azt veszem észre, hogy legtöbb ember k/d hajhász, hogy jól nézzen ki a plecsnije és ezzel elb.ssza más játékát, persze hogy ha kinézel fekszel, mert ott áll a hülegyerek és csak azt nézi, szarik rá hogy ez nem az a játékmód!

(#3320) b. válasza KaitouP (#3317) üzenetére


b.
félisten

nekem eddig 57 nél megállt az LMG és az egyik SMG. most nem tudom a nevüket az első a listában amit megkaptunk. ezt a kettőt maxoltam ki eddig.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3321) oriic válasza SH4D0W2011 (#3318) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"De amúgy az aim assist-ról is sok a tévképzet a fejekben, ami még mindig nem egyenlő az aimbottal (multiban legalábbis). De erről meg GhostPetya linkelt egy nagyon jó videót."

Igen, ez a legnagyobb gond, hogy sok PC-s (Tisztelet a kivételnek természetesen :R ) azt a tévképzetet képzeli maga elé, hogy az aim assist=aimbot, holott nagyon nem.

Live-Die-Respawn

(#3322) Dave567 válasza sz.atesz89 (#3305) üzenetére


Dave567
addikt

Igen, de ez nem a játék hibája, hanem a hülye gyereké...

Engem is idegesítenek a festések néha, de igen, ez kell pistikének....
Mint ahogy kisírták, hogy legyen benne Térkép, úgy ezt is.

(#3306) Highground: 1887-et szerettem nagyon, lehetett vele osztani amíg volt a tárban :D :D

Még mindig Durva ám az Mw2-bben. :C

(#3323) tévelygő válasza boogie84 (#3312) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Próbáltam, :DDD még mindig kidob ha high-ra állítom a részletességet.
Az MW2-höz nemrég vettem meg a kiegészítő pályákat, az új cod megjelenéséig azon játszottam.

[ Szerkesztve ]

Sony RX 10

(#3324) regener válasza oriic (#3296) üzenetére


regener
veterán

Tegnap még ment, most nekemis kikapcsol mindent hiába aktiválom...

(#3325) lowzor válasza tévelygő (#3323) üzenetére


lowzor
veterán

Jelenleg 6-8 giga VRAM kell, hogy azt high-ra tudd állítani.

[ Szerkesztve ]

(#3326) Dave567 válasza tévelygő (#3323) üzenetére


Dave567
addikt

Azon még játszanak??? Mármint a DLC-vel, az MW2-őt azt tudom.

(#3327) wwenigma válasza lowzor (#3325) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

4,2G-t hasznal mindent fullra allitva szerinte.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3328) regener válasza regener (#3324) üzenetére


regener
veterán

Plusz új dolog hogy nem tudom felvenni a saját csomagom amit lehívtam, más viszont feltudja.
Nincs use gomb hiába futok oda többször vagy bármi.

(#3329) lowzor válasza wwenigma (#3327) üzenetére


lowzor
veterán

De mindenhol azt látom, hogy a 4 gigás kártyákon csonttá fagy, amint high-ra teszik a textúrát. 6-8 gigásokon meg hibátlanul megy. Talán ez valami bug, amit remélhetőleg javítani fognak.

(#3330) Xaels válasza regener (#3328) üzenetére


Xaels
félisten

Tegnap SpecOps-ban bugoltam úgy, hogy nem tudtam lőni semmivel vagy eldobni a nálam lévő cuccokat. Ott rohangáltam a tussal csapkodva az ellenséget.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3331) RazoR


RazoR
veterán

Nem mennek a szerverek, vagy csak nálam van valami gond?

(#3332) SQX_Barto válasza RazoR (#3331) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En most jatszottam, semmi gond nem volt.

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#3333) L_ajos válasza weri (#3137) üzenetére


L_ajos
őstag

Nekem azt írja "szigorú" . Na azt hogy állítom át? :DD

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#3334) Highground


Highground
aktív tag

Egyenlőre lekopogom, de az én ezer éves (4-5) FX konfigomon semmi probléma. Nincs crash, nincs grafikai probléma, nincs fps drop. Sőt! 1440p-ben játszom 50-60 fps megvan. És rajtam láthatóan, érezhetően segített a NAT type open-re állítása. Szinte alig van olyan halálom, hogy igazságtalannak érezném. A camperekről már nem tudok ilyen véleményt mondani :D Bár az sem vészes, talán egy picivel több van mint régen, de valószínűleg többen is játszunk mint anno MW2-3-ban.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#3335) KaitouP válasza b. (#3320) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen, van egy két típus, amelyiknek alacsonyabban van a szintje, főleg a shotgunok esetében, de van egy-két más típus is, nyilván függően az elérhető kiegészítőitől.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3336) Segal válasza RazoR (#3331) üzenetére


Segal
veterán

Most nálam is megakadt az egyik meccs :(

Xaels: A másik hiba az volt hogy egyszer nem mozgott az egerem. Mármint fegyvert tudtam váltani meg lőni de nézelődni nem. Szerencsére hamar kinyírtak és utána minden jó volt. :)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#3337) Xaels válasza Segal (#3336) üzenetére


Xaels
félisten

Én PS4-en játszom. Este még az egyik multis meccsen konkrétan mindenkire egy fekete dobozt rakott a játék amíg meg nem haltunk

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3338) tévelygő válasza Dave567 (#3326) üzenetére


tévelygő
aktív tag

Meglepő de pont a DLC-s pályákon játszanak . Én is alap játékkal próbálkoztam újra néhány hónapja és meglepődve tapasztaltam,hogy egyre több dlc pályát dob be ami nekem nem volt meg. Megvettem mind a kettő DLC-t és egész idáig kitartottam vele.

Sony RX 10

(#3339) Dave567 válasza tévelygő (#3338) üzenetére


Dave567
addikt

Fura, régebben alig voltak rajta. :R

(#3340) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Néha akad bug,bár elenyésző,de bosszantó.Nekem most pl.nem számolja a daily 25 resupply adását a csapatnak,miközben játékban kiírja,hogy használják,és kapom a pontokat.Egyébként eléggé elcseszett a láda,tök kicsi,és alig észrevenni,hamár support,lehetne ordító jelzés,hogy koma cucc van!Lényegében csak főbb útvonal közepére téve veszik észre.Ellenfélébe meg még sose botlottam...
Egyébként vicces ez a NAT.Mindent kinyitottam,mindent megpróbáltam,újraindítgatások,maradt moderate.Erre aztán tegnap délben elugrottam a barinőmhöz szülinapozni,némi "headshot",mert máshogy is pirosbetűs ünnep,erre hazamegyek este,benyomom a gépet,és Open. :DDD Lehet megvan a megoldás,szóljatok az asszonynak,szívós hangszer idő van! ;] ;] ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3341) pontyos


pontyos
senior tag

Srácok a Field pf view 60 és 120 között állítható, melyik a jó beállítás , nekem a 80 jön be 16:9 monitoron. Felette olyan mintha torzítana :F

(#3342) BandiHUN válasza pontyos (#3341) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én is 80,ott HC-n pont látni rendesen.Egyébként torzít,persze,hisz igazából a szemed látószöge lenne a természetes,viszont aki nem hány be,az juthat előnyhöz,nagyobbon többet látsz be,de kisebb,kisebben mintha lencsén át néznél,de "csőlátás".

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3343) venom8888


venom8888
őstag

Mi az a ganat szeru, eldobom es pattog a foldon, kattog.

(#3344) Xaels válasza venom8888 (#3343) üzenetére


Xaels
félisten

Az kamu lövéseket generál amik megjelennek a minimapon is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3345) venom8888 válasza Xaels (#3344) üzenetére


venom8888
őstag

Koszi :)

(#3346) nova001 válasza pontyos (#3341) üzenetére


nova001
senior tag

nekem 93.
nem talált valaki egy jó beállítást amit érdemes kiprobálni. Nem látom az embereket amugy annyire egybe folyik a dolog.... :W

(#3347) Csavez™


Csavez™
veterán

Valaki leírná hogyan kell a nat type -ot "moderate"-ről "open"ra állítani?
Elkezdtem a routerban babrálni és "strict" lett a vége! :W
T-home Huawei HG8245H
Előre is köszönöm

(#3348) Csavez™ válasza Csavez™ (#3347) üzenetére


Csavez™
veterán

Sikerült ! :C

(#3349) Hublot


Hublot
senior tag

:DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#3350) Csokishurka válasza Segal (#3308) üzenetére


Csokishurka
őstag

PUBG pihetnetve? :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.