Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) boogie84 válasza KaitouP (#3697) üzenetére


boogie84
veterán

Nálam most frissült 1.06-ra :DDD

(#3688) oriic
uavokat én is toltam ki azonnal ahogy hívták őket.

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3702) oriic válasza regener (#3699) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg igen de furcsa ez

Live-Die-Respawn

(#3703) ralfee106 válasza regener (#3699) üzenetére


ralfee106
tag

nincs hatással a recoilra

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#3704) BandiHUN válasza boogie84 (#3701) üzenetére


BandiHUN
veterán

Jó dolog végre a pont,én is írtam korábban,hogy vadászok,és nem ír pontot,míg pl.ha én hívok be,akkor írkálja az assist pontokat is.Végre lenne értelme rakétavetőzni.Sajna földön nincs sok minden lőnivaló vele mondjuk...Amilyen hasznos volt a BO4-ben,itt jellegtelen,főleg egy M4-FMJ kombóra.Harrier is lent van 3 tárból,heli is.Még MP5-tel is jó az FMJ,UAV,Personal ellen.

Recoil-póz nem is gond,hogy kivették,apróbetűsen írta is a gém,hogy vigyázni,nem minden fegyónak tesz jót :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3705) simonl


simonl
tag

Srácok, hol a viharba lehet megvenni ezt a játékot PC -re ha nincs RTX kártyád??
Mindenhol konzolra lehet kapni és ez az RTX es mókolás van.
Felejtsem el?

A nők félelmetesek. Semmit nem mondasz, mégis mindent értenek. Ők mindent elmondanak, mégse értesz semmit sem.

(#3706) juve600 válasza simonl (#3705) üzenetére


juve600
nagyúr

battlenet

(#3707) DEGO


DEGO
újonc

Akkor kp-val nem lehet,ha jól sejtem?Vagy paysafecard-al.

[ Szerkesztve ]

(#3708) venom8888 válasza simonl (#3705) üzenetére


venom8888
őstag

[link] Itt tudod megvenni

(#3709) venom8888


venom8888
őstag

Ne mar, a cpu prioritast meg mindig nem javitootak, allandoan allitani kell

(#3710) bulikavagyok válasza KaitouP (#3696) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hmm, ez érdekes. Köszi!

(#3711) raggg válasza bulikavagyok (#3691) üzenetére


raggg
senior tag

Nem a letöltés lassú PS4-en, hanem az utána "copying"-nak nevezett rész, amiről csak legendák szólnak, hogy pontosan mi lehet, mert 1 gb másolása utoljára 92-ben volt 1,5 óra.

ragklaatPS

(#3712) KaitouP válasza raggg (#3711) üzenetére


KaitouP
veterán

Ezt magyaráztam, és a folyamat lefolyását is leírtam nagy vonalakban.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3713) BandiHUN válasza venom8888 (#3708) üzenetére


BandiHUN
veterán

Vagy kis okosság,hogy a linkben átírod login után US-re az EU-t,és akkor dollár :DDD Én semmit nem vettem a mi kis uniónkban,ami Blizzardos...
[link]

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3714) boogie84 válasza venom8888 (#3709) üzenetére


boogie84
veterán

Nalam akkor nem fut jol a jatek. Nem is ertem mi lehet... (2500K :B )
Discord viszont mar nem fut el a magas prioritasu cod mellett. :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#3715) WaterWave


WaterWave
veterán

ps4-re én is most töltöm le az új 1.07-es patch-t kiváncsi leszek a claymore-ra:D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3716) venom8888 válasza boogie84 (#3714) üzenetére


venom8888
őstag

Pedig nagyon alacsony a gepigenye a jateknak.

(#3717) #91166208 válasza raggg (#3711) üzenetére


#91166208
törölt tag

Reméljük ps5 már nem lesz ilyen lassú.

(#3718) BandiHUN válasza WaterWave (#3715) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én tegnap is futottam többe is HC-n,és mindet sikerült kilőni,igaz használom a robbanás elleni perket is ;] Mondjuk a HC óvatosabb eleve.A korábban emlegetett helyen levő claymore-t is sikerült 2x sérülés nélkül kiiktatni.Shoti nerf nem tudom,HC-ben mennyire fog számítani,szerintem semennyire.
A spawnon kéne javítani,tegnap is volt rape körünk TDM-ben,ahol a spawn mellett 20 méterre ketten is kempeltek egy házban,és a játék nem vette figyelembe,volt is Harrier,heli,kistank minden.Még jó,hogy sentry-jük nem volt... :W
A BO4 pont azért pörög jól,mert a játék oda tesz,ahol nem néznek az emberre/van közel ellen.Itt rendszeres a kettőt lépek és csattan a golyó,HC-n pl.M4-gyel elég a 2 golyó messziről is.Plusz DOM-ban bentmarad a delikvens az A vagy C mögött,és kész a multikill.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3719) WaterWave


WaterWave
veterán

aki ps4-en tolja az nyugodtan felvehet.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3720) spanglee001 válasza venom8888 (#3709) üzenetére


spanglee001
addikt

mit kell állítani help :F 100on megy a procim, és gyengébb gépeken meg nincs hiba :O igaz csak a menübe és az első másodpercekben akad, de akkor is idegesít, hogy 100on megy :W

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3721) venom8888


venom8888
őstag

A weapon fulecsken az a zold pont,meddig fog ott lenni, az ido vegezteig?

(#3722) BandiHUN válasza boogie84 (#3714) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem a 8G ramod a kevés.Nekem 3570K van alapon,elméletileg az 2500K refresh,és simán megy a böngi a háttérben,se menüakadás,se alt-tab gond,semmi.Egyébként 8 giga mellett már a BO4-hez is kellett Empty Standby list... [link] Ezt csak elindítod,semmit nem kell állítani
Ez azt csinálja,hogy kiszedi a memóból a készenlétben tartott adatokat,és nem is engedi visszamenni,de azt is segíti,amikor valakinek 2-3-4 kör után akadozik a játék.Nekem nagyon bevált.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3723) BandiHUN válasza venom8888 (#3721) üzenetére


BandiHUN
veterán

Amíg van valami meg nem nézett új feloldásod.Lehet valami eldugottabb fegyó mégeldugottabb kiegje új.
Egyébként min tolod,hogy neked ennyi gond van?

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3724) venom8888 válasza BandiHUN (#3723) üzenetére


venom8888
őstag

PC :D

(#3725) jozefgucci1 válasza simonl (#3705) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Én tuti nem a Bneten venném hanem itt , mert majdnem fél áron van Plati.market Ez így még elfogadható ár a játékért.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#3726) novakalex


novakalex
aktív tag

egy kérdés, ebbe az új codba a plantolásnak és a defusenak nincs hangja? vagy csak kb fél mérettől hallani?
régi promod játékos vagyok, ott azért lehetett hallani távolról is.

(#3727) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3728) lowzor


lowzor
veterán

Végre át tudtam tenni a textúrát high-ra anélkül, hogy dev errorozna.
Ez egy jó update volt. :K

(#3729) bulikavagyok válasza KaitouP (#3727) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

:F Ezek szerint mégsem 6v6-os map lesz!?

[ Szerkesztve ]

(#3730) WaterWave


WaterWave
veterán

Update óta multizni nem tudok, mert quick gamenél vagy ground warnál csak "waiting. loading level" megy.
Nálam a hiba?

Most nagy nehezen...elindult

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3731) yozsee11 válasza KaitouP (#3727) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Custom matchben már elérhető

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#3732) KaitouP válasza bulikavagyok (#3729) üzenetére


KaitouP
veterán

De, miért ne lenne? Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed, és Headquarters módban elérhető.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3733) bulikavagyok válasza KaitouP (#3732) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Kicsinek tűnik - így első ránézésre. :B Valószínűleg csalóka a kép. Vagy bennem van a hiba, mert ritkán látok így térképet.

[ Szerkesztve ]

(#3734) WaterWave


WaterWave
veterán

ground war multiban csak loadingol... azzal nem tudom mi van.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3735) KaitouP válasza bulikavagyok (#3733) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez egy kellemes, 6v6 -ra való map méret. (Ellenben pl. a Piccadilly-vel). A két spawn hely ugyebár egyértelmű, ahogy az is, hogy ez egy 3 lane map dizájn. Nagyon hasonlít az eredeti MW Killhouse pályájához, jó lesz ez. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3736) #91166208


#91166208
törölt tag

M4a1 van egy olyan skin rész, hogy Ujr töltés utan kell ölni. Hány masodperc telhet el max?

(#3737) GAbre


GAbre
veterán

Annyira imádom a codok update-je után játékban lévő külön update-t,amihez persze újra kell indítani...

Avatar

(#3738) regener válasza GAbre (#3737) üzenetére


regener
veterán

Meg az azutáni Shader optimalizációt :D

(#3739) Csavez™ válasza spanglee001 (#3720) üzenetére


Csavez™
veterán

Pihentetni kell! :)

(#3740) GAbre válasza regener (#3738) üzenetére


GAbre
veterán

Bocsánat.Shader "optimalizációk",mert 1 nem elég :) Minden módhoz külön kell :)

Avatar

(#3741) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Srácok, nálatok most megy a Ground war? :F Nálam az update óta a lobbiban várakozik... A Quick play az megy.

(#3742) v!ct0y válasza Shadowfax (#3741) üzenetére


v!ct0y
veterán

dehogy megy...Jó lett a patch az a lényeg

(#3743) Shadowfax válasza v!ct0y (#3742) üzenetére


Shadowfax
addikt

Őszintén szólva csalódás ez a játék eddig. Pedig nagy COD fan vagyok. :(

(#3744) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Nah 725 és M4 mekkora nerfet kapott?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#3745) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Hali!

Rég éreztem késztetést arra, hogy fórumozzak, de gondoltam leírom valahová bánatomat a játékkal kapcsolatban. Sok helyen vegyes érzelmeket olvasni, mégis a legtöbb helyen az évtized codjának meg hasonlóknak tartják ezt a játékot. Nos, véleményem szerint a fejlesztők kifogytak az amúgy is kevés ötletükből és csináltak egy BF alternatívát, ami se nem BF, se nem cod. Végülis sok más baj nincs vele, csupán az, hogy ez semmilyen lett, illetve pontosan az olyan játékosok fellegvára lett, akik élnek halnak a campelésért, eddig nem tudták kamatoztatni a tehetségüket de végre eljött a pillanat, itt hirtelen prok lettek.

Itt ragadnám meg az alkalmat, hogy akiknek ezek a mapok az agyából kipattantak beleszarnék a szájába, mert ezt ők sem gondolhatták komolyan. Ennyi szobadíszt az évtizedes cod pályafutásom alatt nem láttam, az pedig számomra csak tetézi a dolgot, hogy konkrétan annyi indokolatlan fejest kaptam és adtam a játék során, amennyit eddig az összes codban együttvéve. Értem én, hogy gunsmith, fossá moddolhatod a fegyveredet, húzd fel level 71-ig, rakj rá lógós szarokat, színezd is be, mert mé' ne, de ettől kellene jobban éreznem magamat? A spawn rendszer egy hulladék, a spawn camp és a spawn kill tökéletes kombinációját alkották meg, nem értem, hogy ők miért nem próbáltak ezzel a játékkal játszani is, mert szimplán undorító tud lenni (a team balance is, de azt már megszoktam a korábbi codokból, hogy szimplán szar).
A shotgunokról ne is beszéljünk, tisztára olyan érzésem van, mint mw2-ben az akimbo shotisoknál, azok sem érdemelték meg az életet.

De hogy valami jót is mondják a játékról, a sniperbe végre tényleg meghalnak (általában) az emberek, illetve a story mód tényleg fasza lett, a coopot még nem próbáltam ki.

Nyugodtan ássatok el a véleményemért, aki játékon belül szeretne elásni annak is megadom a lehetőséget, az Activision ID-m (PS4): RiDu#6571118

(#3746) dombi81 válasza Shadowfax (#3743) üzenetére


dombi81
senior tag

Nekem csak az nem tetszik, hogy ugyanazt a 4 pályát ismételgeti HC Dom-ban. Mást nem játszom. Az a Piccadilly pl. eléggé siralmas. Így hamar meg lehet majd unni. A spawn system szintén nevetséges. Az évtized COD-ja? Mi-hol? :)

[ Szerkesztve ]

(#3747) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Tele a tököm, hogy lövöm lövöm, rámnéz és halott vagyok..Ja és eltalálom.

[ Szerkesztve ]

(#3748) lowzor


lowzor
veterán

Az Shoot House már benne van? Most nyomtam vagy 2 órát, de egyszer sem rakott rá.

(#3749) RazoR


RazoR
veterán

Connecting percekig és semmi, jó lett a patch.... :U

(#3750) WaterWave válasza Shadowfax (#3741) üzenetére


WaterWave
veterán

Megy de sokat kell rá várni, sztem jön majd update mert így nem jó.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.