Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25351) WaterWave válasza DrTechnoid (#25342) üzenetére


WaterWave
veterán

Értem, de ezért felesleges volt megcsinálni az egész állomásrendszert és a koncepciót.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#25352) csƵ


csƵ
őstag

Tegnap mi volt...
Lövöm Grauval, 3x talál is, erre kispisztollyal Kimbo perkkel csípőből egy tárral hármunkat lelő.

(#25353) CptAdamica válasza csƵ (#25352) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mostanában nekem is megint látványos, hogy mikor tesz szopóágra a játék és mikor nem. Múltkor a stadion melletti városnál lőttem a piros tetőről a kék tetős épületen egy gyereket. Számoltam, csak 4x törtem le a páncélját, mindig egy rahedli golyót kapott, egyedül volt, gondolom a seggébe is páncélt rakott. Vagy kar98-al 50 méterről fejére célzok, erre törik a páncélja. Máskor meg elég ráfinganom valakire és meghal, gondolom akkor ő van szopóágon.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#25354) Szellem. válasza CptAdamica (#25353) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezzel nem csak Te vagy így. Ez az SBMM egy vicc. Tegnap olyan volt az esti 3 órás játékunk, mintha P4-el, meg egy szál bambmusznáddal csapkodnánk az ellent. Semmi hatása volt. Alig ment a lövés. Máskor meg orrba-szájba elsők vagyunk folyamatosan.

(#25355) csƵ válasza Szellem. (#25354) üzenetére


csƵ
őstag

Nekem rendszeresen előfordul ennél a játéknál, hogy hamar hagyom abba a tüzelést. Eddig egyik COD-ban sem volt ilyen. De itt már-már ösztönből/rutinból úgy gondolom, hogy ennyi elég volt, belehalt. Erre nem. Elengedem a gombot, mikor rajta a célkereszt és persze én halok meg emiatt.

(#25356) CptAdamica válasza Szellem. (#25354) üzenetére


CptAdamica
veterán

Egy barátunknak van 1 feletti k/d-ja és azért már rögtön "diamond" rangú meccsekre dobál be amikor quads-ban nyomjuk: [link] Lehet látni, hogy mikor megy, amikor kisebb rangú meccsekre rak be, de például amikor ilyenekre: [link] a players fül alatt csak kb 100 játékosnak jobb a k/d-je. Nevetséges az egész rendszer.

Megyen!

(#25357) csƵ válasza CptAdamica (#25356) üzenetére


csƵ
őstag

Most engem is olyanokkal rak össze, hogy mindegyiknek az ellenfél csapatból 2-3x K/D nálunk meg mindnekinek kétszer annyi D.

(#25358) pulffy


pulffy
őstag

Játszik valaki itt claw fogással kontrolleren?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#25359) csibe1 válasza pulffy (#25358) üzenetére


csibe1
addikt

Az nem csak egéren van? :D
Milyen a claw fogás kontrolleren?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25360) pulffy válasza csibe1 (#25359) üzenetére


pulffy
őstag

Hát most keress rá jutyubon :P :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#25361) KaitouP válasza pulffy (#25360) üzenetére


KaitouP
veterán

Én a tenyeres talpast javaslom.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25362) pulffy válasza KaitouP (#25361) üzenetére


pulffy
őstag

Na az meg milyen? :D

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#25363) KaitouP válasza pulffy (#25362) üzenetére


KaitouP
veterán

Imagine:

:DDD ;]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25364) pulffy válasza KaitouP (#25363) üzenetére


pulffy
őstag

:P :Y :C

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#25365) csibe1 válasza pulffy (#25360) üzenetére


csibe1
addikt

Khagyom, köszi :P :D
FPS-t csak billentyűzet+egér kombóval
A többiek szívjanak nyugodtan ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25366) jozefgucci1 válasza CptAdamica (#25356) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ma este két ilyen brigádba futottunk bele :W WH+Aim ment ezerrel .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25367) CptAdamica válasza jozefgucci1 (#25366) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szánalmas az összes csíter faszkalap...

Mai utolsó kör: [link] átlag KD 1.39, diamond 1, első player 7.71-es KD, top 1%. A kis 0.78-as KD-mmal biztos top 1%-ba vagyok való... :D

Aztán itt van ez is: [link]
"Az SBMMWarzone szerint (ez egy Warzone-meccseket értékelő oldal) ezen az összecsapáson a játékosok gyilkosság/halál arányának átlaga 0.78 volt (miközben Aydan csapatának 5,29), amivel ezt egy Brozne I nehézségű meccsnek értékelte."

0.78-as átlag KD-s emberekhez teszi be őket faszom prókat, Bronze 1. szint, amit még életemben nem láttam, hogy beadott volna nekem...

Megyen!

(#25368) oriic válasza pulffy (#25358) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én egy ideig próbáltam, de nem állt rá a kezem sehogy sem. Mondjuk amígy FPS-eknél van Bumper Jumper beállítás, addig számomra ez nem is nagy gond.

Live-Die-Respawn

(#25369) Sipasanyi válasza jozefgucci1 (#25366) üzenetére


Sipasanyi
tag

Nem kell meglepődni ismét játékban van ez a szemét EO banda, pedig már harmadszor lőtte ki őket az űrbe az Activision

LUXURY IS A CHOICE

(#25370) BerserkGuts válasza Sipasanyi (#25369) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:DDD ilyet nem szabad linkelni nehogy valaki megtalálja ;]

Amúgy meg minél bénábban játszol annál kevesebb csalóval rak össze a játék én nagyon kevéssel találkozom sokkal jobb így játszani mint amikor ráfeszülsz a kd-re.
Volt sokkal jobb kd-m de akkor állandóan ilyeneket kaptam.

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#25371) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

[link] :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#25372) vendingo


vendingo
veterán

Üdv
Nem tudom mennyire engedi a topic szabályzat, de warzone BR játékostársakat keresnék. Már unom, hogy gyökerekkel pakol össze, gondolom nem kell részletezni. Nem követik a jelöléseket, elkezdenek solozni, önzőzni, na meg bénák.
Én se vagyok top player, 1 hónapja nyomom a warzone-t, eddig cold war-t nyomattam. Xboxon vagyok, mikrofonom jelenleg nincs, mert tönkrement, de így is szépen boldogulok a jelölések alapján (talán már ebben a hónapban lesz új headset). Cod név: Mr Csicska, xbox: Mr Csicska4706
Köszi, ha felvesztek, inviteltek.
Elég random szoktam online lenni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25373) default. válasza Sipasanyi (#25369) üzenetére


default.
őstag

Azta, na ilyet még nem láttam. Elgondolkoztam, hogy ezek mennyire nullák lehetnek erkölcsileg.. tényleg, semmi értéket nem állít elő, csak belerombol valamibe, azért dolgozik, stb.. csesszék meg magukat, nem tudnák a tudásukat valami értelmes, építő dologra áldozni? Na mindegy...érdekes egy világ ez..
UI: nekem mostanában a Tarkov tetszett meg nagyon...érdekes game, de mondjuk nem biztos, hogy bejön a cod-osoknak.. : )

[ Szerkesztve ]

(#25374) Acheron válasza default. (#25373) üzenetére


Acheron
őstag

Ne őket bántsd, ezek ügyes programozó gyerekek, akik meg tudják csinálni, mert meg lehet csinálni. Arra is rájöttek, hogy van egy nagyon széles, valóban erkölcsi nulla réteg, aki ezért pénzt is hajlandó áldozni - rés a piacon. Business, raw business. Az más kérdés, hogy a másik oldalon miért nem állítanak hadrendbe hasonlóan ügyes programozó gyerekeket, akik ezeket a hackeket secperc alatt detektálnák és vágnák ki a játékból a használóját örökre úgy, hogy nyekkenjen. Jah, az pénzbe van, csökken a profit, no way... :((( A normális játékosbázis pedig szívja a fogát, és jó esetben együtt él a patkányokkal, rossz esetben lép más játékra (remélve, de csak remélve, hogy ott más a helyzet)
Egyébként olvasva friss posztokat, ambivalens érzéseim vannak. A WZ -ban biztosan halálra szívat mindenkit ez a gyökér SBMM (hála az égnek ott nincs érdekeltségem) - de a multis tapasztalatok alapján ehhez nagyon kell, hogy mostanában ott (mármint a WZ -ban) mozog a sok fent említett kontrollálatlan cheater ügyesfiú / lány. Érzésem szerint az MW2019 multiban, ahogy legutóbb is írtam, meglehetősen erejét vesztette az SBMM, most, hogy a cheater társadalom egy jelentős része az új rész vérét szívja (bár itt is maradt pár szánalmas arc), már legjobb akarása mellett sem tud akkora, vagy annyi ideig tartó "szakadékokat" kiépíteni, hogy nagyon zavaró legyen. OK, ha van egy nap, amit az ember lehoz 50 - 60 + KD -val, akkor utána biztos, hogy van pár meccs, ahol a semmiből is lelőnek, vagy ha visszajönnek a népszerű Shoothouse, Shipment pályák, akkor ugranak a cheaterek is, de nagy átlagban már nem tudja negatív irányba befolyásolni a játékot, szépen, stabilan mászik felfele a stat. Amennyire most én látom, az SBMM nevű förmedvény ott tudja igazán megkeseríteni a játékos bázis életét, ahol csaló "ügyeslány / fiú is sok van (amellett, hogy önmagában az SBMM is képes durván beleszólni a játékba). Erre kellene rámásznia a kiadónak - rögtön kiegyensúlyozottabbak lennének az erőviszonyok.

(#25375) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Érdekesség: előző körben 1. csóka 5.29-es KD-vel az utolsó 20-ból 3 diamond meccset nyomott, én 0.78-as KD-vel 20-ból 10-et. Egyre jobban biztos vagyok benne, hogy ez a játék paytowin.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#25376) csƵ


csƵ
őstag

2 napja folyamatosan csak szopok. Lassan ott tartok, hogy overkill perkkel mindkét AR tárát bele kell nyomni az ellenfélbe. És még így is van olyan, hogy listavezető vagyok, milyen lehet akkor a többieknek? Azt vettem észre, hogy elég sokan ki is lépegetnek meccs közben a csapatból. Volt olyan, hogy 10v10-ből 2-en maradtunk a végére.
Teljesen érthetetlen a játék, mindezek mellett van olyan is, hogy vakító gránáttól megszédülve fejest adok az ablakból kinézőre.
Ez így teljesen szerencsejáték az egész...

(#25377) Liem válasza BerserkGuts (#25370) üzenetére


Liem
kezdő

Hát igy ez sem igaz én nem hajtok kill-re de ma például 3 egymást követő solo meccsen cheater löt fejbe a pálya másik feléről úgy hogy ebböl kétszer ugyan az a gyökér volt. Mind a kétszer 30 körüli kill-el. Kérdem én hol a híres sbmm rendszere nyomorult activision-nak?

(#25378) BerserkGuts válasza Liem (#25377) üzenetére


BerserkGuts
őstag

jó szarul működik nem tudom miért de pl: lehet nincs elég játékos azon a szinten így berak oda olyat is tölteléknek akit nem kéne

"Utóbbiak közé tartozik az a csapat, amelyiknek egy meccsben sikerült 162 gyilkossággal zárni.
Az Aydan Conrad vezette különítmény őrületes rekordjához kellett az is, hogy egy viszonylag gyenge lobbyban farmolják az ellenfeleket. Az alacsony skillel rendelkező bronzosok likvidálása nem volt túlságosan nehéz feladat, ennek köszönhetően sikerült megdönteni az eddigi squad kill csúcsot. Aydanék megpróbálkoztak azzal, hogy az utolsó ellenséges katonát életben hagyták, hátha az feléleszti a csapattársakat, ami további killekhez vezethet. Az enemy ebbe nem egyezett bele, ezért 162 kiiktatással kellett beérniük a rekorddöntőknek."

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#25379) CptAdamica


CptAdamica
veterán

180 damage nem elég egy játékosra teljesen az elején, úgy, hogy rögtön mellé esek. A játék új magasságokba szárnyal.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#25380) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Mikorra várható az új map? Mára van belőve, de semmi idáig,simán benn vagyok Solo Br-ben

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#25381) geckowize válasza DrTechnoid (#25380) üzenetére


geckowize
őstag

Én is azt gondoltam, hogy tegnap, vagy max ma lesz valami az 1 éves évforduló alkalmából, főleg azért is, mert lejárt ugye az outbreak event számlálója, de úgy látszik tréarc/ramen szoftver szarik rá...

Tegnap kiraktak egy blog postot, a végén kicsit utalgatnak arra, hogy itt a vége verdansknak, de nem tudom mire értik: a már "lejárt lemez" becsapódott hajóra és a rajta lévő zombikra, vagy végre lesz valami merész húzás, mint amit a nemhivatalos de megbízható leaker ModernWarzone twitter header photo-ja sugall :Y

UPDATE:
Úgy néz ki április 22-éig kell várni...

[ Szerkesztve ]

(#25382) csibe1 válasza geckowize (#25381) üzenetére


csibe1
addikt

Jól néz ki, de nem az új mapért kellene ugrálni :U :W
Meg nem is itt :(

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25383) geckowize válasza csibe1 (#25382) üzenetére


geckowize
őstag

Engem kifejezetten lelombozott, hogy az utoljara linkelt cikkben azt allitjak, hogy BOCW firebase mapok is lehetnek az uj map reszei... ha teljesen kiveszik verdanskot es kizarolag ilyen tulszaturalt, jatszoteri maszoka szinu, mesebeli mapokbol allo verpistikemezo map lesz helyette akkor gondolom ez meg fog erzodni a playerbase csokkenesen is... (remelem, aztan ha nem jon a profit sem, akkor csak eszbekapnak)

Naivan egyebkent azt is vartam, hogy gta onlinehoz hasonloan havasra valtozott volna verdansk mar season 1 kezdetevel, december kozepen, idoszeruen.
Szerintem az is megdobta volna az elmenyt, ahogy a halloween eventnel is megdobta az ejszakai setting az egeszet... Arulhattak volna "havasi" operator skineket meg blueprinteket es max 1 default free havas temabol nem tul kilogo operator skint is hogy a free2play playerek ne sirjanak. Valoszinuleg ilyen sosem lesz.

Most igy visszatekintve sajnalom, hogy a halloween event ota csak lejtmenet az egesz cod okoszisztema, mw-t nyugdijaztak, bocw enyhen szolva megoszto, aztan wz-bol meg kiirtjak nem csak az mw-s fegyvereket a bocw-s fegyverek agyonbuffolasaval, hanem meg az mw-s hangulatu verdansk map helyett is kapunk majd egy mesebeli texturas firebase "best of" osszeallitast... :(((

(#25384) gjung44 válasza CptAdamica (#25379) üzenetére


gjung44
tag

180 demage akkor elég ha 1 armor van csak betöltve neki. 2 armorral 200 élete van 3 armorral 250

[ Szerkesztve ]

(#25385) hcol7 válasza geckowize (#25383) üzenetére


hcol7
senior tag

nagyonszep kep a jatszoteri maszoka szinu (strandkorlatkek pl) felfestes, orias +1 : )

(#25386) BerserkGuts válasza geckowize (#25383) üzenetére


BerserkGuts
őstag


qvaszarul néz ki, fosnájt ovisokat is ide akarják csábítani

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#25387) Glaz-dozfhut válasza BerserkGuts (#25386) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Ami a játék egyik vonzereje volt, azt most leépítik. Ami a kinézetet illeti. Majd 1-2 év múlva újra lesz mit eladni, ha elérik az eredeti színvonalat, mint újítás. Nem'tom milyen néven.

- Glaz-doz-fhut -

(#25388) CptAdamica válasza gjung44 (#25384) üzenetére


CptAdamica
veterán

Áhhá! Köszi, azt hittem 200 hp a max. Viszont ezt a konzolos aim assist dolgot csak én érzem kicsit unfair dolognak? A konzolosok sírtak a csíterek miatt, aztán mindig úgy tapad a seggemre a célkereszt, mintha nem lenne holnap...

Megyen!

(#25389) KaitouP válasza BerserkGuts (#25386) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez még a BO1 volt 2010-ben.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25390) Hzoltan969 válasza geckowize (#25383) üzenetére


Hzoltan969
tag

Ez csak a te véleményed, de mivel nem fognak téged megkérdezni a készítők, ezért kár is ezen felhúzni magad.
Én speciel nem bánom, mert nekem jobban tetszik grafikailag a BOCW és jobban is fut, én örülnék, ha a MW-t már hátrahagynánk és törölhetném az SSD-ről. :)

[ Szerkesztve ]

(#25391) jozefgucci1 válasza Hzoltan969 (#25390) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Még szerencse , hogy a tied is csak egy a sok közül és a fórumokat olvasva te vagy kisebbségben a véleményeddel . :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25392) huby80 válasza jozefgucci1 (#25391) üzenetére


huby80
senior tag

+1 :D

(#25393) geckowize válasza Hzoltan969 (#25390) üzenetére


geckowize
őstag

Nyilván nem kell velem egyetérteni, mindenkinek megvan a joga, hogy megvédje a saját véleményét. :)

Érdekes, amit a grafikáról írsz, mert én saját tapasztalatból is és sok más fórumozó (pl reddit) véleménye alapján úgy vettem észre, hogy grafikailag gyengébb (megnéztem ultra texture-ökkel és max model qualityvel is) és mindemellett nem lehet úgy beállítani, mint wz/mw-t hogy szép is legyen és jól is fusson, tehát pl ha a 60-75 FPS környékét célzom meg, akkor a wz szebb és jobban is megy, mint a bocw.

(#25394) Hzoltan969 válasza jozefgucci1 (#25391) üzenetére


Hzoltan969
tag

Nem is akartam arra utalni, hogy az én véleményem mérvadó, csak jeleztem, hogy nem feltétlenül rühelli mindenki a CW-t.

(#25395) Hzoltan969 válasza geckowize (#25393) üzenetére


Hzoltan969
tag

Nekem pont a színek és a változatosság miatt vonzóbb, és 4K-ban, max grafikán szerintem kifejezetten szép is.
Lehet persze, hogy techikailag nem tud annyit, mint az MW, de ott számomra sok apróság rontja az összképet, ráadásul az én szememben az operátorok MW-s verziói valamiért rendre bénábbak, mint a CW-s megfelelőik.

Ez persze egy casual álláspont, mert tudom, hogy aki ezeket a multi játékokat komolyan tolja, annak ezek pont lényegtelen szempontok...

(#25396) BerserkGuts válasza Hzoltan969 (#25395) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Rajzos müanyag xxar ;] . Annyira kamu élettelen gagyi
Persze értem 4k-ban neked minden szep de 1080p-n
Mondjuk én felskáláztam 1350p-re mert 1080p mar elégé homályos

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#25397) BerserkGuts válasza huby80 (#25392) üzenetére


BerserkGuts
őstag

+1 ;]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#25398) csibe1 válasza geckowize (#25383) üzenetére


csibe1
addikt

"Naivan egyebkent azt is vartam, hogy gta onlinehoz hasonloan havasra valtozott volna verdansk mar season 1 kezdetevel, december kozepen, idoszeruen."

Anno a CoD4 multiban is volt havas pálya a Crash, ha jól emlékszem. :)
Az éjszakai halloween-es időszakot nagyon bírtam, az bejött. :K
Az a baj, hogy kevesen vagyunk, és rossz helyen írjuk le a panaszainkat.
Meg amúgy se tudni mi után mennek a cégnél.

Nekem nem jött be a Cold War grafikája, nagyon semmittelen szerintem.
Láttam róla pár videót, elég is volt belőle.

#25391 jozefgucci
+1

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25399) geckowize válasza csibe1 (#25398) üzenetére


geckowize
őstag

Anno a CoD4 multiban is volt havas pálya a Crash, ha jól emlékszem
Jaja, Winter Crash, emiatt remenykedtem abban is, hogy a lesz legalabb egy Winter Shipment, esetleg meg egy Winter Shoot House is, de utolag ez is eleg naiv gondolat volt, mivel nyilvan az utolso season (6) / halloween event utan mar 0 eroforras ment MW-re, amit az Actision szempontjabol meg tudok erteni, hiszen akkor mar a BOCW hype-ot kellett 200%-ra csavarniuk...

(#25400) Land


Land
veterán

Tud valamelyikőtök bunny hopolni? Tudna ebben segíyteni priviben?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.