Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24251) BMS válasza Tsebacsi (#24248) üzenetére


BMS
őstag

És szoktak amúgy cserélődni a limitált cuccok vagy ha lejár az idő akkor marad a plunder meg a br?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#24252) Tomko78 válasza craftsman01 (#24250) üzenetére


Tomko78
őstag

De van mert eddig nem zavarta ha a Tessellation all volt , most meg ha be van kapcsolva anomáliákat okoz 😁 de megvagyok Tessellation nélkül is ;] de majd jön rá update ;)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#24253) KaitouP válasza xprsgd (#24245) üzenetére


KaitouP
veterán

Na azért egy ARMA-val összemérve ez azért nem lenne igaz, maradjunk annyiban, hogy tartalmaz 20% realizmust az átlagos 10% helyett... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24254) csabamigo válasza BMS (#24251) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Most egy pár napig ki tudod próbálni ingyen az új codot a Cold Wart..

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#24255) BMS válasza csabamigo (#24254) üzenetére


BMS
őstag

Remélem még egy pár napig ki lehet ingyen próbálni mert kedden jön meg elvileg a 3060ti-om :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#24256) csabamigo válasza BMS (#24255) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Elvileg 24ig
És most még ákciós is...

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#24257) Laraxior válasza csabamigo (#24256) üzenetére


Laraxior
titán

Bugos vacak, nem ér ennyit (se) :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#24258) Dave567 válasza BMS (#24255) üzenetére


Dave567
addikt

Először próbáld ki, de én várnék egy leárazást...

(#24259) BMS válasza csabamigo (#24256) üzenetére


BMS
őstag

akkor jó :) :K

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#24260) BMS válasza Dave567 (#24258) üzenetére


BMS
őstag

Elvileg most le van árazva de igen,előtte kipróbálom.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#24261) csabamigo válasza Laraxior (#24257) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Meglehet...
Már írtam hogy most énis kipróbálom és ha nem akad,meg dob ki a menűbe(xbox) akkor kellemes csalódás
Bár lehet, hogy most a trialosoknak kedvez a játék, hogy megvegyék.. :)

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#24262) Dave567 válasza BMS (#24260) üzenetére


Dave567
addikt

Mw-re értettem, a másikat lesz@rom... :DDD

(#24263) BMS válasza Dave567 (#24262) üzenetére


BMS
őstag

Jaa okés :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#24264) csibe1 válasza BMS (#24247) üzenetére


csibe1
addikt

A Warzone legalábbis eddig a Battle Royale és a Plunder volt alapból, meg mellé valami.
A Warzone ingyenes mindenkinek, de itt azért nehezebb fegyvert fejleszteni, mint a multiplayerben (amikor megveszed a játékot pl. MW2019)
Aztán bedobták mellé néha Rumble, Kingslayer, Zombie módot, változó időnként.
(Remélem lesz még ilyen éjszakai mód!!!)
Amúgy Plunderben is mehetsz egyedül ha letiltod a társakat (Dont fill).

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24265) csibe1 válasza csabamigo (#24261) üzenetére


csibe1
addikt

"Bár lehet, hogy most a trialosoknak kedvez a játék, hogy megvegyék.."

Nem mondasz hülyeséget, anno ezt a BF4-nél is eljátszották, hogy a béta jobb volt, mint a kiadott játék... :DDD ;] :O

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24266) BMS válasza csibe1 (#24264) üzenetére


BMS
őstag

Szerintem MW2019 vagy Cold War lesz belőle.
Kedden már itt lesz a cucc(ha az mpl nem gyökérkedik),aztán megveszem valamelyiket.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#24267) lowzor válasza csibe1 (#24265) üzenetére


lowzor
veterán

Én letöltöttem a CW trialt, hátha a vak tyúk is talált szemet, de nem talált, mert ugyanolyan vacak, mint a beta volt. Még a hangokat sem voltak képesek kijavítani.

(#24268) csibe1 válasza lowzor (#24267) üzenetére


csibe1
addikt

Amióta megjött az upppdate azóta nálam is vacakok a hangok.
Nyugodtan visszamehetnek az anyukájukba, mert ezt egy másik frissítésnél is eljátszották.
Nem nyúltam semmihez, és változott a hangerő meg tiszta visszhangos lett minden.
A bőr hűlne rá az ilyen tehetségtelen suttyókra, a kiadójukkal együtt.
A beszedett pénzt nem csak zsebre kéne vágni hanem valamit adni is kellene érte, például megtartani az előző beállításokat meg hasonlók.
Egyre trógerebb banda az összes kiadó.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24269) lowzor válasza csibe1 (#24268) üzenetére


lowzor
veterán

Én nem a hangok hangminőségére gondolok, hanem kb az összes hang ugyanolyan nevetséges, mint a bétában volt, erre nem vették a fáradságot, hogy ezt legalább normálisra megcsinálják a végleges verzióba (de ez még a legkisebb gond a játékkal).
Pénz ide vagy oda, nekem nem lett volna pofám kiadni ezt a játékot a helyükben.

(#24270) csibe1 válasza lowzor (#24269) üzenetére


csibe1
addikt

Én a Warzone hangjára gondoltam.
A Cold War nem is érdekelt, néztem pár videót, és nem jött be a grafika. Kicsit a csillámpónis akármik jutottak róla eszembe.
Régebben buktak meg már jutubos mókusok, hogy a frissen kijött szutykot sztárolták jó pénzért, mert azt már milyen jó. Aztán közbe nem is.

"Pénz ide vagy oda, nekem nem lett volna pofám kiadni ezt a játékot a helyükben."
Látod nekik van; ugyanolyan vastag a pofájukon, meg a részvényesekén a bőr, mint az almás meg sok egyéb csapatnál.
Minden évben még több, meg mééég annnál isss töööb lóóóóvéééééééééé.
Aztán amikor kipukkad a lufi akkor meg a csodálkozás van.
A minőség már jó ideje nem lényeg.
Vegyél újat, minél előbb. Ha lehetne autóból is minden évben vetetnének az emberekkel másikat.
Mindig csak a rohanás, a mennyiségre mennek, nem a minőségre.
A filmeknél is egyre kevesebb az új ötlet, ugyanez van a játékoknál is, sajnos.
Az ötlettelenséget meg a csillivilli agyoneffektezett grafikával meg egyéb baromságokkal akarják pótolni a normális, tartalmas történet helyett.
Egyre szánalmasabb az egész, és akkor még mellé panaszkodnak is mindenhol, mert most éppen a PC; aztán ez, aztán az a konzol meg egyéb van oda, mert rosszak az eladások; utána meg megy a bűnbak keresés.
Nyaljon sót a játékipar, de jó mélyen.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24271) Acheron válasza BMS (#24266) üzenetére


Acheron
őstag

A te döntésed, próbáld ki mindkettőt, ha van rá módod.
A magam részéről megvettem a CW -t is még elővételben (muszáj, gyűjtöm a sorozat minden elemét), ráadásul valamilyen indíttatásból a drágább verziót, de...
A Single player -t kitoltam, szerintem elég jól sikerült, bár véleményem szerint a BO 1 és 2 -vel nem összemérhető (Az MW más történet, ahhoz nem akarom hasonlítani, de ott pl az új (MW2019 singleplayer) sztori mondhatni felnőtt a régebbiekhez). A multit kipróbáltam a CW -ban, egyelőre csak a core módot, nos, az teljesen hidegen hagyott, úgyhogy azóta hozzá sem szagoltam, maradtam az MW2019 -nél. De mivel a Core mód itt is élhetetlen számomra, ezért csak HC -t játszok, egész biztos, hogy adok még esélyt a CW HC -nek, hogy meggyőzzön. Csak előbb még kimaxolok pár dolgot az MW -ben :)
Azzal legyél tisztában, hogy az MW2019 tavalyi játék, így az erőforrásokat, frissítéseket 90 - 95 % -ban a CW fogja kapni (jövő év végéig). Kicsit magára hagyottnak tűnik a játék, pl a legjobb pályák csak szerencsével érhetők el, és újdonságokra is csak korlátozottan lehet számítani, de talán még nem engedik el teljesen - mégiscsak ő indította el az új érát.
Az mondjuk zokon esett, hogy a Battle.net -en már csak a WZ címszó alatt lehet megtalálni - én nem a WZ -t vettem meg (pont nem érdekel egy percig sem a Battle Royal unalom), hanem az MW2019 -et, és nem kis pluszt öltem a skinekbe, egyebekbe. Ehhez képest pofátlanság, ahogy szorítanának át az új játékba - jobbra kellett volna csinálni, akkor mennék magamtól is.
#24270csibe1:
Az, hogy évente tolják az újabb pénzkaszát, még valahol elfogadható, it is the business.
Azzal sem lenne baj, hogy néha bejön egy - egy gyengébb rész (és ez most a CW esetén abszolút védhető, ahhoz képest, hogy a srácoknak egy évvel kevesebb idejük volt legyártani a terméket, nem is lett olyan rossz, mint ahogy néhányan beállítanák)
De hogy a kiadó a legerőszakosabb módon, az elődjáték leépítésével próbálja az új és "jobb" felé tolni a játékosbázist, az kissé visszás, nekem pl gyomorforgató. Most először fordult elő velem a sorozat megjelenése óta, hogy elgondolkodtam, akarom -e egy ilyen csapattól megvenni a következő részt (ha MW lesz, akkor sajnos biztosan, mert az kell... :-( )
#24273BMS: Próbáld ki mindkettőt, ha van rá módod. Utána dönts, a fentiek figyelembevételével. (én könnyen tolom (mondhatni kibicnek könnyű), megvan mindkettő, bár most még maradtam az MW2019 mellett, mert nekem jobban bejön, de bármikor átnyergelhetek a CW -re)

[ Szerkesztve ]

(#24272) lowzor válasza csibe1 (#24270) üzenetére


lowzor
veterán

Azért néha vannak minőségi dolgok, mint pl a 2019-es MW.
Ha nem azután adtak volna ki egy ilyen CW szintű cuccot, akkor leszarnám az egészet.
Bíztam benne, hogy meg tudom majd dícsérni a véglegest a bétához képest, de nem csináltak vele semmit.
Én a csillámpónisságot sem látom bele, mert kinézetre is rossz, bónuszként meg még rosszabbul is fut, mint az MW.

(#24273) BMS válasza Acheron (#24271) üzenetére


BMS
őstag

Akkor nekem szerintem a CW lesz a befutó.
Most a leárazással úgy-ahogy elfogadható árban is van.Csak tartson ki keddig :D

Tipikus Activision/Blizzard dolog. :(

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#24274) Acheron válasza lowzor (#24272) üzenetére


Acheron
őstag

Ezért ütjük mi még tovább az MW 2019 -et :D

(#24275) csibe1 válasza lowzor (#24272) üzenetére


csibe1
addikt

Ha egy évvel később jön az CW,nem építik le az MW-t vagy inkább nem lesz közös Warzone akkor még nem is akkora gond.
Most meg összevissza villog a weapons fül, de semmi új cucc nincs.
Szakadjon meg a marha aki ezt nem tudta normálisan megcsinálni. :(((

"Én a csillámpónisságot sem látom bele, mert kinézetre is rossz, bónuszként meg még rosszabbul is fut, mint az MW."
Ezt nem pont a CW-re értettem, ez már régi szokás, kb. a Serous Sam 2 óta divat, hogy adunk a csillivillinek ha új ötlet nincs. Nem a hangulat a lényeg, hanem a villogás, meg a kismillió effekt.
A sok új játékosnak meg olyan mindegy.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24276) Linem válasza Acheron (#24274) üzenetére


Linem
senior tag

Itt a környezetemben mindenki maradt egyelőre az MW-nél, mint ahogy én is, de gondolom nem csak ti és mi vagyunk ezzel így, hanem nagyon sokan. Talán ezért is történik ez az erőszakos átirányítás a CW akció felé.
Az egy dolog, hogy a CW-t sokan előrendelték és megvették, de ez nem jelenti azt, hogy mindenki átment, és már azzal játszanak. Nagy csalódás volt ez sok embernek, és valahogy a stream-elésben sem futott annyira be, a magyar csatornáknál meg pláne.
Valahogy nekem a meccskeresésnél az MW folyamatosan azonnal talál meccset, a CW-nél azért jóval több ideig várok, amíg meccset talál. Ez azt is jelentheti, hogy ott kevesebben játszanak a TDM módban? Lehet...

Szóval Ghostpetya #24231 hsz-ben a felvetésére, hogy miért nem engedik el a régi játékot, és miért nem koncentrálnak inkább az újra. hát... szerintem pont ezekért, amiket írtam. Hiába jelent meg és vették meg, továbbra is a Warzone-MW páros a népszerűbb. Félnek ők is attól, hogy nagy bukás lenne, ha most elengednék, mert még mindig több pénzt lehet kisajtolni így is, mint az újból, amit feltételezhetően jóval kevesebben használnak.

(#24277) ricogsm válasza csabamigo (#24256) üzenetére


ricogsm
őstag

Pontosan hol? :)

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#24278) lowzor válasza csibe1 (#24275) üzenetére


lowzor
veterán

Szerintem pár hónapon belül több játékos lesz az MW-ben, mint a CW-ben, ha csak nem építik addigra teljesen le az MW-t.
Shoot the Ship-et is valószínűleg azért nem kapunk, mert játékosokat szívna el a CW-ből.

(#24279) hcol7 válasza lowzor (#24278) üzenetére


hcol7
senior tag

orjas +1

(#24280) nutella1 válasza lowzor (#24278) üzenetére


nutella1
őstag

Az teljesen kizárt, hogy több játékos lenne egy hónap múlva, vagy akár később MW-ben mint CW-on. Én is reménykednék benne, de nem úgy lesz. Abszolút logikátlan döntés lenne, az MW támogatása. Ezt már végig kell vinniük így, ahogy van, optimalizációval. Ez az egyetlen megoldás, és ezt ők is tudják.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#24281) hcol7 válasza nutella1 (#24280) üzenetére


hcol7
senior tag

ha nem sikerul nekik, kesobb ez meg visszarendezodhet az eroltetes ellenere is az mw javara sztem

(#24282) lowzor válasza nutella1 (#24280) üzenetére


lowzor
veterán

Támogatás nélkül is nagy játékosbázis fog visszamenni az MW-re szerintem, mert kategóriákkal jobb játék. A CW-t nagyon hamar meg lehet unni, pár száz óránál valószínűleg annak sincs több benne, akinek tetszik valamennyire.
Mi amúgy a támogatás? Pár felesleges kacat feloldhatósága BP-ben?

[ Szerkesztve ]

(#24283) nutella1 válasza lowzor (#24282) üzenetére


nutella1
őstag

Kizárt. Látsz itt egyetlen konzolost vergődni, hogy nem fut rendesen? Arra optimalizálták. A PC másodlagos platform. Az a játék nem a gtx 1660, 1080-at használó pc-s gamereknek készült, az már nem piac. Ha nincs keret, nem játszol pc-n. A pár felesleges kacat pedig ugyanúgy igaz az MW-re, mint a CW-re, haszontalan itt is-ott is, nem az a lényeg. Nem fut rendesen régebbi vga-kal. Ezzel nem tudsz mást tenni, vagy beruházol, vagy elfogadod. Nincs mást tenni, fogadd el.

[ Szerkesztve ]

https://erdélyízei.com

(#24284) csabamigo válasza ricogsm (#24277) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Xboxra biztos és Pcre is de azt pontosan nem tudom hol, Csütörtökön még akciós volt de azt a kollegám nézte

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#24285) csabamigo válasza ricogsm (#24277) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Lejárt a szerk.
Na megkérdeztem:Battle. neten 33%(blizzard)

[ Szerkesztve ]

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#24286) venom8888


venom8888
őstag

Skacok, ez hogy mukodik? El ertem 55 szintet CW ban, es elkezdte elolrol szamolni, most 7 vagyok megint, ez mi a fasz?

(#24287) lowzor válasza nutella1 (#24283) üzenetére


lowzor
veterán

Mit számít, hogy hogy fut? Egy milliós PC-n vagy konzolon ugyanúgy szar játék marad, mert nem az határozza meg a minőségét. Nem is tudom, honnan jött le neked, hogy a futásával van a fő gondom, csak egy mondatban említettem meg, hogy a gyengébb grafikája ellenére rosszabbul fut, mint az MW, de ez az, ami a legkevésbé érdekel.

(#24288) nutella1 válasza lowzor (#24287) üzenetére


nutella1
őstag

Igen-igen. Hihető. Egyáltalán nem xar játék. És biztosan nem érdekel, hogy rosszabbul fut a játék. :DDD

https://erdélyízei.com

(#24289) venom8888


venom8888
őstag

Valami nagy tudos mondja mar meg nekem, miert kezdem ujra a szintet 55 utan? Most ujra kezdte. Ne mar, 2 napja tolom, el ertem 55 szintet a 0 rol,most meg elolrol kezdi.Mit csinaljak ?

(#24290) csibe1 válasza venom8888 (#24289) üzenetére


csibe1
addikt

Játszál tovább, duplaXP van, elég hamar tolja felfelé.
Három vagy négy meccs után már 12-es szinten vagyok.
Előtte meg voltam 125-ös, de nem igazán érdekel.
A cuccok megvannak amiket megszereztem.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24291) KaitouP válasza venom8888 (#24289) üzenetére


KaitouP
veterán

Gondolom Prestige-ltél.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24292) venom8888 válasza KaitouP (#24291) üzenetére


venom8888
őstag

Ezt nem ertem, ez micsoda, valami uj?

(#24293) ricogsm válasza csabamigo (#24285) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszi

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#24294) nanorambo


nanorambo
őstag

Nagyon azt rebesgetik, hogy lesz egy hetedk season a modern warfare-hoz, Soappal és 4 új pályával. Bár nem tudom hogy oldanák meg ezt.

(#24295) KaitouP válasza nanorambo (#24294) üzenetére


KaitouP
veterán

Soap-al mi?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24296) nanorambo válasza KaitouP (#24295) üzenetére


nanorambo
őstag

Ez micsoda? :D
Akkor sem használnám ezt a skint, ha az activision fizetne nekem.
Remélem nem ilyen lesz...

(#24297) tupacamaru válasza venom8888 (#24289) üzenetére


tupacamaru
veterán

Prestige-t léptél, csak azt nem tudom hogy a többit is automatikusan lépi, vagy meg lehet állni mint régen?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#24298) venom8888 válasza tupacamaru (#24297) üzenetére


venom8888
őstag

szamolja ujbol, enyit latok :) a 2 es ban vagyok

(#24299) tupacamaru válasza venom8888 (#24298) üzenetére


tupacamaru
veterán

Barrack-Progression menüben látod hogy mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#24300) venom8888 válasza tupacamaru (#24299) üzenetére


venom8888
őstag

Es azt mas jatekos honnan tudja hogy hanyas Prestige ben vagyok 7 es szintu pl?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.