Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) Dave567 válasza CptAdamica (#25796) üzenetére


Dave567
addikt

Semmi köze hozzá, hogy ingyenes vagy sem....
Még az elején lett kitárgyalva, segítik a gyengébb játékosokat, egy kis turbóval.
Ha szoktad figyelni a chatet, szokták írogatni a BOT-ot, persze amikor ultra jó játékos vagy, ez ugyan úgy fordítva is igaz.
2 méterről nem tud lelőni, úgy hogy 20 db golyót ki lőtt rád, MP HC játékmodról beszélünk Hardcore!!! Persze ez neked sírva röhögős!! :DD
De ott van a csávóka beugrik 60m-ről, én fedezékbe állok, és egy lövés halál KP-ból.
A Spawn az ugyan ez, lelövöd, már be rakja mögéd, és le is lőtt..
A latency meg ugrál mindenkinek, nekem is fel szokott menni 30-ról 300-ra vagy többre, de az enemynek is. :))


Vannak dolgok amiket nem ért az ember, na de ez van...

(#25802) Spagyi1982 válasza jegenye77 (#25755) üzenetére


Spagyi1982
újonc

Szia!
Sikerult valami megoldast talalni a problemadra?Nekem is ez a hibam,nem tudok vele mit kezdeni!
Koszonom

(#25803) Lifer092 válasza Acheron (#25799) üzenetére


Lifer092
senior tag

A CW konkrétan katasztrófa. A MW sem piskóta, de a leghulladékabb, büntetőbb SBMM rendszer az előbbiben van. 2 jobb kör után olyan meccsekbe rak be, hogy már a matchmake közben lelőnek, előkerülnek a sotis' micimackók, a dropshot bélák, a szögre pontosan tudja hol vagy játékosok, a minden körülmények között fejenlövők stb. Ja az ultimate recoil kompenzáló emberekről nem is beszélve, mp5-el holoval 200 méterre lézerként lő stb.

Nem is sorolom tovább, nem ez a topikja, csak érdekesség. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25804) Szellem. válasza Lifer092 (#25803) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezt abszolút ,meg tudom erősíteni! Ezért nem vettem meg. Az MW még jobb, de ott is tud olyan meccsbe rakni, ahol egy helyben halsz folyamatosan.
De ez van. Ettől még szeretem az MW-t nagyon. :R

(#25805) BITBOYS válasza Lifer092 (#25803) üzenetére


BITBOYS
addikt

WZ-ban próbáltam az mp5-öt (CW), de számomra használhatatlan valamiért..
Pontatlan, gyenge.. érdekes ezeket olvasni, hogy 200m-re lézer, meg meta.. csak nem tudom milyen összeállításban.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#25806) geckowize válasza BITBOYS (#25805) üzenetére


geckowize
őstag

Én a lootshare.io-n szoktam nézni, mi a most played egy-egy fegyverből.

Bár kicsit sokáig tartott nekik a BOCW fegyverek integrációja, emiatt ezeknél lehet, hogy még túl korai lenne irányadóként tekinteni a most played configot.

(#25807) GAbre


GAbre
veterán

Necessary Bulwarks Spec Ops Mission
Erre van valakinek 5lete?
Elég zavaró,hogy classic spec küldetést csak random dob.Így elég nehéz volt pont olyan csapatba kerülni amin specifikusan tudom csinálni az adott küldiket.
Gondoltam kérek 1 kis helpet,van-e valami könnyebb módja?
Rakétás killstrike meg csak Grounded mission végén van csak?
(netes videókkal ne jöjjön nekem,az aki nem csinálta köszönöm)

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#25808) nyul105


nyul105
senior tag

Hali,

Tudtok esetleg egy listát az easter egg megszerezhető blueprintekből? Húsvéti egghunt miatt, hogy ami hiányzik, azt megszerezzem.

(#25809) BITBOYS válasza geckowize (#25806) üzenetére


BITBOYS
addikt

Köszi, igazából már számtalan setupot kipróbáltam, de egyik sem győzött meg. A WZ-os mp5 sokkal jobban teljesített nálam, azt szerettem is használni.
Mindenesetre köszönöm a linket.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#25810) Bohus84 válasza nyul105 (#25808) üzenetére


Bohus84
tag

Te vagy a nyul, neked kell tudni hova rejtetted :) Bocsi csak ránéztem pont a nevedre :)
Amúgy ez engem is érdekelne

(#25811) csibe1 válasza Bohus84 (#25810) üzenetére


csibe1
addikt

Guggli a barátod: easter egg blueprint warzone

[link]

[link]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25812) nyul105 válasza csibe1 (#25811) üzenetére


nyul105
senior tag

Akkor most egy listát is idecopyzol? A kérdés ez volt.

(#25813) Bohus84 válasza csibe1 (#25811) üzenetére


Bohus84
tag

Ezeket láttam, vágom, csak az érdekelne, milyen blueprintek?
Mert egy órát rohangáltam már plunderben és egyet sem találtam, kérdés, hogy megérie keresni őket.

(#25814) GAbre válasza Bohus84 (#25813) üzenetére


GAbre
veterán

Én találtam tegnap 3 ilyen blueprint kimentést.
2őt ráadásul 1 helyen.(kempelte magasról a gyerek,mert folyamat odajött a helikopter).
Sajnos a 3.at nem tudtam kimenteni.
Bár nekem se esett 1 ilyen blueprint mission,mikor lootoltam.
Pedig általában sqavanger-t nyomok.

#25807 GAbre
Erre akkor senkinek semmi?

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#25815) csibe1 válasza Bohus84 (#25813) üzenetére


csibe1
addikt

#25813 Bohus84 és #25814 GAbre

Az egyik videón a gátnál volt valahol a csávó, ott találta meg a húsvéti kosarat.
Akkor ez szerintem hasonló, mint a Halloween-es buli volt, hogy tök random adja be néha?
Mostanában már csak a plundert tolom, nincs kedvem a gáz elől is futni. :DDD

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25816) WaterWave válasza jegenye77 (#25783) üzenetére


WaterWave
veterán

Erre lesz valami megoldás? Mert ahogy látom platform független, nem tudom mivel függ össze, de ps5, ps4, ps4 slim és pro gépeket is érint a folytonos 27 gigás letöltés minden indításnál.
De nem nagyon iparkodnak a javítással már 3 napja rossz

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#25817) jegenye77 válasza WaterWave (#25816) üzenetére


jegenye77
addikt

Gondolom csak lesz valami :U
Ha a játékot bezárom és ki se kapcsolom a gépet csak újra indítom a COD ot már akkor is másolja :W

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#25818) WaterWave válasza jegenye77 (#25817) üzenetére


WaterWave
veterán

Megvan a megoldás:

Ha letöltöd a 27 gigát, akkor nyomj egy R3-at játékválasztásnál a bővítményeknél szedd le a Campaign 1 és Campaign 2 őt ezek mérete 1-1mb.
Utána zárd be a játékot és indítsd ujra a ps-t.

Ezek után nem szedi le újra

Playstation5 ön tesztelve működik.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#25819) jegenye77 válasza WaterWave (#25818) üzenetére


jegenye77
addikt

Köszönöm! Majd kipróbálom.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#25820) geckowize válasza Bohus84 (#25810) üzenetére


geckowize
őstag

Ezen jót röhögtem :DDD

(#25821) CandyDealer válasza WaterWave (#25818) üzenetére


CandyDealer
újonc

Részben megoldotta a problémát, mert így csak az 1 mb-ot másolja indítás előtt. Köszi a tippet!! :)
PS4 pro

(#25822) nyul105 válasza csibe1 (#25815) üzenetére


nyul105
senior tag

Ne plunderben próbáld, hanem sima BR. Minden 2. házban ott a kosár (nem szó szerint).
Kihoztam az enigmát, ami a stadion easter eggnél volt, a többi szerintem már megvan mind nekem.

Mindenesetre a listát azóta sem mutattad, úgyhogy a "google a barátod" beszólásod félrement. :N

[ Szerkesztve ]

(#25823) csibe1 válasza nyul105 (#25822) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi :)

Nem is ígértem listát, nem is beszólás akart lenni; akit érdekel rá tud keresni aztán kibogarássza magának a találatok közül ha annyira érdekli. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25824) vendingo válasza nyul105 (#25822) üzenetére


vendingo
veterán

Trainstationon 2-4 darab szokott lenni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25825) nyul105 válasza csibe1 (#25823) üzenetére


nyul105
senior tag

Bocs, írásban annak tűnt, akkor sry :R
Tudom, én 10 perc googlezás után feladtam, gondoltam hátha valaki pikkpakk bevág ide egy listát.
Mindenesetre az feltűnt, hogy pár blueprintet sűrűbben ad (mud grauber, karbonite, fluid dynamics, bay of pigs), az enigma pedig 20ból 1x jött be. Ezeken kívül van a firebrand, ami félig meddig ritkább. Red roomot nem is láttam.

Több van?

[ Szerkesztve ]

(#25826) Dave567 válasza nyul105 (#25825) üzenetére


Dave567
addikt

Bocs, nem neked akart menni!!! :R


FmJ miért nem viszi át az egymás mögött álló embert?
Mikor össze esik, mindig a mögötte lévő lő le...... (Shipment)

[ Szerkesztve ]

(#25827) csibe1 válasza nyul105 (#25825) üzenetére


csibe1
addikt

Semmi gond :)

A Fluid Dynamics-ot azt kipróbálnám, ha lesz hozzá humorom megkergetem párszor hátha meglesz. :D

Köszönöm a tippet vendingo-nak, a Trainstationon meglett a kosár. :) :R
Elindultam a contractért, épp sikerült felvennem mielőtt kinyírtak :D
Meglett a Firebrand :)

Twitteren tettek ki képet az easter egg cuccokról, de nem valami jó minőség: [link]

Itt egy lista képek nélkül: [link]

A lista:
- Bay of Pigs
- Enigma
- Firebrand
- Fluid Dynamics
- Karbonite
- Mud Drauber
- Red Roo

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25828) GAbre


GAbre
veterán

Ez aztán a csodás update coop-hoz.
Egyesével válasszam ki,ha killstrike-ot veszek.
Mert miért is ne legyen bonyolultabb.
Az eddigi 1xűséggel mi a franc bajuk volt? :W
De csak random lehet a kb 6 küldetés közül menni.
Abból 1en van 1x lehetőség,hogy összesen 10x csináljam meg a kihívást. :W
Ha külön csinálok private match-et persze akkor nem számolja...Ezzel nem kell foglalkozni,de a killstrike shoppongba bele kellett nyúlni...
Arról nem beszélve,hogy megint elkezdte az utolsó update óta,hogy akadoznak pályák,meg nem lehet látni néha semmit a köcsög raytracing hiba miatt.
Köszi activision. :C

Avatar

(#25829) jegenye77 válasza WaterWave (#25818) üzenetére


jegenye77
addikt

Müxik :K
Köszönöm :R

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#25830) vendingo válasza csibe1 (#25827) üzenetére


vendingo
veterán

Drauber nagyon jó. Mp7 frankó cuccokkal, legend besorolás.
Dynamics meg kar98 egész jó cuccok vannak azon is. Rare.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25831) nanorambo


nanorambo
őstag

Helló!
PS4-en mennyire aktív még a játék? A cold war nem bejövős, a következő cod meg második vh-s lesz, visszatérnék MW multiplayerhez, most le is van árazva ps storeban, de ha kihalt, akkor inkább hagyom.

[ Szerkesztve ]

(#25832) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Mi ez a fuss az óvóhelyre aztán rakéták repkednek event :F

parknál a bunkerban találtam valami panelt amin van bomba aktiválás na de hogyan kéne meg mi értelme :DDD csak látvány dizájn idáig

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#25833) KaitouP válasza nanorambo (#25831) üzenetére


KaitouP
veterán

Megy még bőven. Konzolon az életciklusa egy-egy (pláne népszerűbb) résznek hosszabb 1-2 évnél azért. Persze leginkább a népszerűbb játékmódok a játszottak.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25834) pehaa válasza BerserkGuts (#25832) üzenetére


pehaa
tag

TV Station-nél ha megölted az összes zombit, kapsz egy kártyát (kulcsot) a közelben lévő "zombis" ládához. Az dob többek között egy protokoll kártyát és azzal tudod aktiválni a megfelelő helyen a bombázást (pl. a két emlékmű aljában, vagy a parknál lévő bunkerben stb.).

(#25835) BerserkGuts válasza pehaa (#25834) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:DDD köszi

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#25836) Rinkasime válasza pehaa (#25834) üzenetére


Rinkasime
tag

Mi kipróbáltuk de én nem sok értelmét látom ennek a bombázásnak,senkit nem öltünk meg és mise haltunk bele :F

(#25837) csibe1 válasza Rinkasime (#25836) üzenetére


csibe1
addikt

Jah, érdekes a dolog. .)
Először néztem, hogy mi a nyavalya, látom rakéta; fedezék vagy valami, aztán semmi. :D
Pedig azért egy jó kis kazettás bombázást összehozhattak volna ;] :DDD

#25830 vendingo
Köszi! :)
Ha összejön okés, ha meg nem akkor összerakom, mint az Elektrát :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25838) GAbre


GAbre
veterán

Van valami ahol lehet nézni mi van az easter eggekkel?
Mert felszedtem az 1iket kimentettem,de nincs armoryba,se loadoutba. :W

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#25839) Boti80 válasza Rinkasime (#25836) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

Nekem se jön be :)

(#25840) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Szoasztok. Kb 2-3 órája szenvedek, olvasgatok... Feladom. Ps4-re leszedtem a warzonet, plus nincs. Elvileg belèptem egy böngèszöböp s neteorkbe ès csináltam activision bekelentkezèst aminek sz email címe is megerősítve. Elvileg kapcsolódik is, mert össz visz annyit ír,hogy szètkapcsolás opcio.... "Unlink" . Nem tudom mit tegyek, higy ne annyit írjon a játèk,hogy offline... Ès lakat a multiplayeren. Vslski help :) :W

Szerk: most nèzem, hogy mèg mindig letölt további 85gb-ot. :Y remèpem utána menni fog.

[ Szerkesztve ]

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#25841) csibe1 válasza GAbre (#25838) üzenetére


csibe1
addikt

A Bay of Pigs-el nekem is ezt csinálta, nem látom a marksman fegyvereknél.
Előfordult, hogy kinyitom a kosarat, és nincs tojás vagy a farakásba, dobozba tette.

Amúgy csak egyesével lehet gyűjteni, ha kinyitsz másik kosarat, és felveszed a tojást akkor az utoljára felvett az aktuális, az előző eltűnik.

A Halloween-es event sokkal jobb volt, ott pontosan láttad mi hiányzik még a cuccok közül.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25842) GAbre válasza csibe1 (#25841) üzenetére


GAbre
veterán

De nem vettem fel másikat,ezt hullánál találtam kimentés mellett,és kimentettem.
Most meg lehívtam helikoptert,felvettem 1 másik hullától,erre újra hívott helikoptert,miközben ott volt,és hiába nyomogattam a berakást,nem csinált semmit.Végigment a kör.
Rohadt idegesítő,ez,hogy minek vehetsz fel többet,lenne ott 1 hosszan nyomom,hogy cserélem vagy vmi.
Meg ilyen bugos fos,kimented de nem kapod meg,meg ki se tudod menteni.... :W

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#25843) csibe1 válasza GAbre (#25842) üzenetére


csibe1
addikt

Elsőre nekem is vacakolt, most felszedtem megint, és fent egy tetőn sikerült is, egyből kiírta, hogy megvan a cucc.

Hiába van már ott helikopter, mindenkinek külön hív valamiért.
Közben meg figyelgess, mert simán kiszednek; majd mindig van valaki a közelben.
Nekem ami nem sikerült a stadionban volt; csodálkoztam is, hogy bent senkivel nem találkoztam. Máskor meg 3-4-en is vannak. Ki kell fogni.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25844) GAbre válasza csibe1 (#25843) üzenetére


GAbre
veterán

Igen,az a másik idegesítő,ha felszedem a tojást,általában legtöbbször kiszednek szinte rögtön.
Ha nem akkor,akkor helikopternél 3ból 1x.
És ha sikerül,akkor meg ez van.
A több játékost meg hagyjuk...
Felszedik ők is a tojásaikat,nem jönnek kimenteni.
Aztán 4 ember ellen védekezz helinél....

Avatar

(#25845) gjung44 válasza GAbre (#25844) üzenetére


gjung44
tag

könnyen meg lehet csinálni ha messze a kezdö körön kivül landolsz és akkor kezded el csinálni amikor már a segggedben van a gáz. pont csak annyi idöt adsz hogy le tudd hivni a helit, megcsinálod, autoba pattansz aztán go. nekem eddig mindig bejött, nem valoszinü hogy vissza fognak fordulni a heli miatt ha messze vagytok a körtöl és már nyakatokon a gáz. csak jol kell idöziteni

(#25846) csibe1 válasza gjung44 (#25845) üzenetére


csibe1
addikt

Az sem árt ha talász előtte kosarat :DDD
Az utóbbi 5-6 körbe egyet se találtam.
Mindegy, azért pár darab meglett:
- Bay of Pigs
- Firebrand
- Karbonite

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25847) vendingo válasza csibe1 (#25846) üzenetére


vendingo
veterán

Kimenekítési pontokat érdemes bekempelni, ott lehet lopni az ellenféltől. Én ha láttam helit, akkor sprinteltem, hogy killel szerezzek tojást.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25848) nincsnév007


nincsnév007
őstag

azt valahol meglehet nézni hogy rebirthen hány órát játszottam? mert a tracker ilyenkor nem számolja

(#25849) odipapa


odipapa
senior tag

Mit lehet tudni ezekről a helikopteres csomag lógatásokról? Nem régóta van ugye?

(#25850) lacy86 válasza odipapa (#25849) üzenetére


lacy86
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.