Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) Rinkasime válasza Pro!Petya (#25100) üzenetére


Rinkasime
tag

Nat type Open? moderate public? Én upc-s vagyok és ezelőtt 1 hete 3 napig nem volt jó a kábeles net,de a wifi se volt valami bajnok. Elvileg “javítottak meg fejlesztettek” valamit,azóta baba :) cat 8-as kábelt használok 33-as pingen szokott keresni meccset,ha nem talál akkor 49-en beadja.. ingame meg 39-43 a pingem hát azért jobb mint az 54-58 ami hetekkel ezelőtt volt. Amúgy reggelente nekem csak arab meg valami indiai lobbykat dobál 84es pingen :D este vaj simán mennek az európai szerók és a packet loss is eltűnt egy jó ideje

[ Szerkesztve ]

(#25102) Pro!Petya válasza Rinkasime (#25101) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Persze , Open nat.
Packet loss egy db sincs nálam se , de olyat szaggatok a burst miatt mintha 200 vagy efelleti pingem lenne. Éjfél után már újra frankó, de baßßameg hogy nem akkor játszhatok mikor kedvem hanem mikor ez a fosch engedi....
(németo/vodafone)

Még ehhez a hibához írják hogy lehet cpu limit is ,de azt meg kötvehiszem hogy 1440p full High-on az 5800X 4,7GHz-en kevés lenne :DDD
próbáltam már mindent , fps cap-et is 120/144/165/200-ra de semmi.....
ugyanúgy van packet burst. :(((

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#25103) konci79 válasza Rinkasime (#25101) üzenetére


konci79
őstag

Az mit jelent, ha a NAT moderate? Nekem azt írja. Latency meg 50-70 körül van, nem igazán ideális.

(#25104) csƵ válasza konci79 (#25103) üzenetére


csƵ
őstag

Nekem is ugyanez van. Open lenne az ideális, tegnap iszonyat sok volt a pingem, esélytelen így játszani.

(#25105) Dave567 válasza csƵ (#25104) üzenetére


Dave567
addikt

Már lett beszélve róla, az ég világon semmit nem befolyásol, hogy open vagy Moderate, két szolgáltatónál vagyok, mindig ugyan az a hiba.
Próbáltak beetetni hogy jobb lesz, meg az a hiba, de ez kamu..
Videót is tudok készíteni róla, a packet burst jelen van mindig, legalább is nálam....

(#25106) shotika válasza Dave567 (#25105) üzenetére


shotika
őstag

Szerintem se kéne befolyásolnia semmit. Az ilyen nagy címeknek, mint a Call of Duty, - senki ne vegye magára - hülyebiztosnak kell lenniük. A legáltalánosabb beállításokkal működniük kell.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#25107) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Ping még elfogadható , de ez a packet burst konkrétan xétbaßßa a játékot nálam.
Előre hátra dobál.
Játszhatatlan ez a hulladék game pedig minden szinten körbe van nyalva a picsája, már bocsánat de így van.
Viszont skinek szerencsére naponta jönnek, nem hogy ezt rakás szemetet raknák rendbe
:W :W :W :W

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#25108) Bedepi válasza Zin (#25053) üzenetére


Bedepi
tag

Mehetni mehet többel, csak értelme nincsen semmi. A 60hz es monitoron, hiába csinálsz 90 fpst élvezni nem fogod az előnyét, mert a monitorod attól 60hz-es marad. Annyit érsz el vele, hogy feleslegesen gyilkolod a kártyádat, a semmiért. Meg majd akadni fog, meg törni a kép, és egyebek. :)

[ Szerkesztve ]

(#25109) Pro!Petya válasza Dave567 (#25105) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Látom nálad is van packet burst, akkor kb semmit nem lehet vele kezdeni mi?
Gondoltam ma adok neki egy reinstall-t már csak ezt az egyet nem próbáltam de ha annyit ér mint sznak a pofon akkor nem szenvedek vele tovább

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#25110) huby80 válasza Pro!Petya (#25109) üzenetére


huby80
senior tag

Sajnos én is ezzel szenvedek pár honapja pedig elötte vaj sima volt :W emlékeim szerint a CW megjelenése ota lett ilyen

(#25111) Pro!Petya válasza huby80 (#25110) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ugyanez!!! :K sacc/kb december óta jött elő, addig minden pöpec volt.
Eleinte azt hittem a szolgáltatóm mert az sem 100-as mostanában de hogy az összes más multiba nincs problémám csak ezzel így gondoltam már bekérdezem itt is.
Komolyan COD 4 óta mélyrepülés ...
tud még hova süllyedni egy AAA-s cím :C

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#25112) Acheron válasza DrTechnoid (#21433) üzenetére


Acheron
őstag

Nos, némi gondtalan lövöldözés után csak nem hagyott nyugodni, csak rászántam magam, és betettem a Launchereket állandó viseletnek. Igazad volt, idő kellett mindnek, de csak meglett. Utoljára maradt az RPG, és tegnap este végre egy Personal radar heli leszedése után bevillant a Gold - Platina és a Damascus plakett. Huhh. Nem gondoltam, hogy meglesz valaha, de csak sikerült. Azt mondjuk a példám is jól mutatja, hogy a Damascus -hoz nem feltétlenül skill, inkább türelem és kitartás kell :B :DDD . De ezt még meg kellett csinálni, addig nem tudtam volna nyugodtan átmenni az új részre. A skin -t mondjuk nem fogom használni (nem tetszik, villogni meg minek), de azért így fejben jó a tudat, hogy csak megvan.
Azért van még kihívás, a kedvenc Fr5.56 (aka FAMAS) összes feladatát fel kell oldani, mielőtt átmegyek az új részre (ha átmegyek). Most épp 25 pointblank headshot a kívánalom, nos, ez egy távoli pontlövésre hangolt, ráadásul burst -os fegyóval igazi kihívás (kvázi "kivégzési" távolságra kell kerülni az ellenhez, és onnan leadni a fejest). Talán a Shipment - ShootHouse pályákon lesz rá esély, ha gyors, futkosós hangolást kap, hasonlóan a kések és pajzs aranyozásához.

(#25113) Rinkasime válasza Dave567 (#25105) üzenetére


Rinkasime
tag

Szerintem márpedig fontos,hogy Open vagy Moderate. Csak azért is írom mert ismerősi körben akinek moderate volt,annak “generál” a játék egy random elérési pontot ami lehet távoli vagy éppen közeli is. Amikor nekem moderaten volt akkor magas pingem volt,vagy laggoltam,packet lossjaim voltak,játszhatatlan volt a játék,openen ezek nem fordúlnak elő hála nekem és most már a társaimnak se,szóval valamit mégis csak befolyásol... :/

(#25114) lowzor válasza Pro!Petya (#25109) üzenetére


lowzor
veterán

A Blizzard szerverek szarok, hiába csinálsz bármit.

(#25115) SRC


SRC
junior tag

Bocs a kezdő kérdésekért, de az mi amikor valakinek piros a pajzsa? Végiglövöm, akkor kék lesz, azt is végiglövöm és utána kezd fogyni csak az élete? Ez mi?
Nézem a videókat, hogy folyamatos sorozatból fél tárból ölnek meg messziről embereket AK-val, ennyit számít az FPS? Én extra tárral 60 golyót lövök bele valakibe közelről és van, hogy kb. csak 40 golyó után esik el és van hogy 60 után még töltenem kell az extra tárat is, hogy meghaljon, mert még mindig felkelthető. Röhej.

Rajtam sokszor fullon, 3 betét meg még a testpáncél is és jön a csávó, nézem az ismétlést lábra, derékra lőtt fél sorozattal messziről megöl.

Itt mindenki csal ebben a Warzone-ban vagy ennyire kevés a 8GB-os 580?
Van valahol valami stat, hogy milyen VGA-val Warzone-oznak? Komolyan érdekel.

(#25116) craftsman01 válasza Acheron (#25112) üzenetére


craftsman01
senior tag

Lehet nálam nem stimmel valami fejben :F ,de én csak szimplán játszani szoktam. :)

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#25117) Laraxior


Laraxior
titán

Mit kell engedélyezni, hogy az Afterburner-féle monitorozás megjelenjen? Feltettem az új drivert az új VGA miatt, azóta eltűnt a sarokból.. :(((

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#25118) KaitouP válasza Laraxior (#25117) üzenetére


KaitouP
veterán

Application detection level high-on van?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25119) szobipeti199 válasza szobipeti199 (#25075) üzenetére


szobipeti199
tag

Erre valaki?

(#25120) Acheron válasza craftsman01 (#25116) üzenetére


Acheron
őstag

Háát, az élettel is így vannak sokan, csak élik, ahogy jön. Vannak akik pedig célokat tűznek ki maguk elé, és megpróbálják elérni :D

(#25121) Laby válasza SRC (#25115) üzenetére


Laby
senior tag

Igen, itt mindenki csal.
Nemrég jöttem rá, hogy két kiadása van a Warzone-nak, sajnos Te azon pechesek közé tartozol, mint a barátom akiknek a bugos verzió jutott. Sajnos Nektek sokszor előfordul, hogy hamarabb lősz, csak fejbe lövöd 82 golyóval és az ellenfél megfordul kettőt a bokád mellé lő és meghalsz. 1 méterre előtte robban, mégsem tudod stunolni, de 3 falon keresztül 2,5 km-ről Téged tud az ellenfél...hihetetlen. Rengeteg ilyen bugotok van, és Ő próbált már mindent de sajnos nincs rá megoldás. :(

(#25122) craftsman01 válasza Acheron (#25120) üzenetére


craftsman01
senior tag

Azért egy nyamvadt játék és az élet között párhuzamot vonni :F .

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#25123) ates2 válasza Laby (#25121) üzenetére


ates2
senior tag

"sokszor előfordul, hogy hamarabb lősz, csak fejbe lövöd 82 golyóval és az ellenfél megfordul kettőt a bokád mellé lő és meghalsz"

Á gecc ne is mond,sokszor látok ilyen killcamba,hogy már 3másodperce lövöm aztán ő öl meg engem :D :W pl GW alatt...

(#25124) nyul105 válasza craftsman01 (#25122) üzenetére


nyul105
senior tag

Azért a játék és az elmeállapot között párhuzamot vonni :F .
Egyébként meg miért ne lehetne példát hozni bárhonnan? Miért ne lehetne célokat kitűzni egy játékban? Egy szóval se említette, hogy a játékbeli cél egy szinten lenne életcéllal...

[ Szerkesztve ]

(#25125) nutella1 válasza nyul105 (#25124) üzenetére


nutella1
őstag

Van akinek az, és az a legszánalmasabb :DDD

https://erdélyízei.com

(#25126) Acheron válasza craftsman01 (#25122) üzenetére


Acheron
őstag

Az emberek jó része mikro- és makro környezetében is hasonlóan működik (aka "Kutyából nem lesz szalonna") :)
A játék nem mellesleg tele van célokkal (napi, heti kihívások, fegyver skinek, kiegészítők, operátorok, stb), a fejlesztők sokat dolgoztak azon, hogy ez így legyen, mert tudják, hogy ki ezt, ki azt találja majd vonzónak benne. Van, aki pedig csak játszani akar, mit sem foglalkozva ezekkel. Ezzel sincs baj, én pl teljesen el tudom fogadni, hogy Te ezt keresed és találod meg a játékban (és még csak fejben jelen lévő problémákra sem gyanakszom eközben :N) Ettől én még jól érzem magam a kis plusz céljaimmal :D .
Egyébiránt ez valóban csak egy játék, így már eddig is sok szót pazaroltunk rá, ha nem gond, részemről elengedtem ezt a szálat. Peace.

(#25127) pehaa


pehaa
tag

Márc. 11?

(#25128) SRC válasza Laby (#25121) üzenetére


SRC
junior tag

Azóta rájöttem, hogy latency. Ha rögtön az ernyős ugrás közben nem hal meg akibe engedem bele a fél tárat már lépek is ki.
Amikor meghal bent maradok és azokban a runokban 2 embert meg tudok ölni egy tárral. A sávszél jó ezen a gigabites digin, de sajnos sokszor betesz nagyon messze lévő emberek közé. Nekem recseg, utána nézem vissza és neki meg semmi. Mintha vaktölténnyel lőném.
Csak sajnos rengeteg az aim-os is, főleg az ilyen dupla kispityuval rohangáló gyökerek szoktak olyat, hogy alig látszom neki és harmadtárral leszed full életről folyamatos sorozattal. Igen, pehhrsze.

És így meg már, hogy egyszer a latency miatt kell kilépnem aztám meg a csíter miatt... hát jobb lenne inkább valami meghívós tracker rendszer, mint a torrentnél, hogy lenne benne prioritás és a tagokkal tenne össze inkább, nem idegenekkel. Engem nem zavrna, ha félidőben lépnék be az elsőbe, inkább, mint ez a "gyakorlás" az elején, amit eleve törölnék. Mondjuk ha rajzam múlna, akkor csak HC.

(#25129) Dave567 válasza Pro!Petya (#25109) üzenetére


Dave567
addikt

Nincs rá megoldás, ez van akinél van és van akinél nincsen, amióta kijött a játék azóta nálam jelen van, általában mindig, de volt úgy hogy végig nyomtam úgy is, hogy nem volt, két netem van.
Szóval ez nálam ilyen marad, szolgáltatóval is beszéltem erről, és semmi.
De mint láthatod, mindenkinek más a jelensége, és ez az Sbmm miatt van, az kever be a játékba, semmi köze ahhoz milyen jó vagy......
Vannak bakik rendesen, néha a killjeimet nem számolja, de ezt írtam már, látom csapódni a lövedéket és meghaltam, de ezeket már leírtam régebben, és még a többi.

Pc ilyen, és ilyen marad, nem véletlen, hogy a gyengébbek kedvéért van ez az egész.......

[ Szerkesztve ]

(#25130) Dave567 válasza Rinkasime (#25113) üzenetére


Dave567
addikt

Nekem ilyen sose volt, 60-70 ms pingem szokott lenni, de ez most is van, hogy open a rendszer. :R :R
Mindenkinek más a játék, és nem véletlenül..... :K

[ Szerkesztve ]

(#25131) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Szerintem el van baszva az egész matchmaking. Én sem értem, hogy miért ilyen 80ms-es az átlag pingem általában. Battlefield-ben mindig ilyen 30-40 volt a jellemző Német szerverekkel, gondolom itt elrak valami mucsaröcsögei szerverre. Másik, hogy állandóan telerakja a játékot ilyen 400/600-as #nolife emberekkel, akiknél nyilván semmi esélye egy napi pár órát játszó embernek. Az lenne a jó, ha az azonos szintűeket rakná össze és mindjárt nagyobb lenne a sikerélmény.

Megyen!

(#25132) csƵ válasza CptAdamica (#25131) üzenetére


csƵ
őstag

Az biztos, hogy még egyszer nem veszek meg olyan játékot, amelyikben ezek fennálló problémák.

(#25133) Pro!Petya válasza Dave567 (#25129) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Jegeltem is már a játékot mert csak felbaßtam rajta az agyam. Minden más multiban ~20 közeli a pingem ebben a romhalmazban meg a legjobb esetben is a duplája :DDD
20-ból egyszer ha berak 40 alatti pinges szeróra. Legtöbbször 60-80-asra dob csak be úgy hogy 6 mód van HC -n állítva. Csak nézegetem ahogy 24-ről indul a szerver keresés és csak szépen megyeget felfele az anyjába.
Ez még hagyján mert ettől még játszható is lenne, de ez a packet burst valami iszonyat idegesítő .... számomra elérte a játszhatatlan kategóriát!
jah ezt úgy hogy decemberig nem volt vele ilyen szintű problémám..., legalábbis gamebreaker probléma nem volt vele.

A következő COD nálam akkor lessz csak telepítve ha lessz benne működő anticheat, sbmm nélkül , és ehhez olyan szerverpark hogy vajsimán fusson.., legalább mint 15 éve a COD2 .
Nem gondoltam volna hogy visszasírom a régi időket de ha ilyen az új irány akkor abból nem kérek. Meg van az a generáció aki erre vevő.... szval éhen halni nem fognak így sem :((( Sajnos.
Számomra felfoghatatlan hogy egy multi game ilyen szinten le legyen sz@rva , de mellette meg az arcomba nyomják a végtelen mennyiségű szaros skint ahogy belépek. Csak villog a store mintha emberélet függne tőle .... Hányinger.
Mintha másról nem is szólna a játék (khmm bevételek..)
A játékosok zöme is szarik a játékmódókra csak a skineket gyűjtögeti. Azok is mehetnének nyugodtan az anyjukba, egy külön módra/szerverre hogy ne kúrják el legalább azok játékat akik játszani mennek fel.
Nekem is megvannak az ilyen olyan skinek de úgy hogy én azt Produktív játékkal értem el ami a csapatot szolgálta nem pedig bohockodással. Biztosan tudjátok miről beszélek.
Nagyon elkurvult ez a mai fps lövölde....
Külön vicc az az alias sbmm hogy X kör után Ha belegebedek sem nyerhetek mert folyamatos player rolling van vagy olyan harmatosak társak hogy botok is jobbak lennének náluk. Vagy csak egyszerűen az ellenfél olyan magas színtű hogy az egész saját csapatom nem éri el annak az egynek a szintjét de sokszor még a felét sem.

#25131CptAdamica
+1
#25132csƵ
+1
:K

bocs ha valakinek belegázoltam a lelki világába hogy sértegetni merem a szent játékát , csak hát ezek a száraz tények és kikívánkozott! :DDD

(én lennék a legboldogabb ha minden probléma mentes lenne , de hát nem így van.
Lehet vennem kéne skint, akkor megjavulna :C :C :C )

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#25134) hcol7 válasza Pro!Petya (#25133) üzenetére


hcol7
senior tag

ez van, roviden ilyen idoket elunk, ahol facebookon/instagramon "felnott" funcionalis analfabetak jelentik a vasarloerot. nekik a let helyett a latszat a fontos, illetve a kizarolagos.
es ez csak rosszabb lesz, ahogy telik az ido.

(#25135) SRC válasza Pro!Petya (#25133) üzenetére


SRC
junior tag

picit foglalkoztam vele, a VGA-hoz van valahogy köze. Állítsd be a referencia órajelet a GPU-ra és a VRAM-ra is, tehát ha gyárilag OC a kártyád akkor lassítsd le és attól lesz jobb. Röhej, de beválik, esetleg csökkentheted a VRAM használatot a játék konfigjában, de amíg az órajelek nincsenek a kártya típusa szerinti alapon addig nincs értelme. A brandelt kártyák OC-ját ki kell nyomni, hiába stabil a VGA minden másban.

egyébként szerintem a CP-s embereknek kellek csak céltáblának, azért van ingyen. Egy Warzone run alatt van 10-12 killem ha addig lépegetek ki-be amíg jó nem lesz. Szóval nem kavarok sok vizet, viszont csak kétszer háromszor halok meg és ez az arány a gond. Elrontom a vásárlók sikerélményét és utána berak kvázi vaktölténnyel a következőbe csak én meg már levágom és kilépek :DDD semmi értelme bosszantanom magam.

(#25136) Pro!Petya válasza SRC (#25135) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Majd ránézek akkor Default vga-val vagy még jobban annál is jobban visszaveszem...
(Már így is UV -val használom , de akkor legyen :D )
Ez ha ne adj isten működik, akkor is milyen már? Majd 10 game van fent, aztán profilozgassak csak emiatt..
Na mindegy holnap , azaz ma ránézek ;)

Amúgy hallod, írni akartam hogy 100% hogy van benne valami prio a CP-s emberek meg azok között akik csak megvették aztán egy petákot nem költenek rá. :K
Asszony is mondta h hagyjam a francba mert csak akkor vagyok idegbe mikor ezzel "játszom". Csak hát nem érti hogy nem az kúr fel hogy a játékkal játszom, hanem hogy maga a játék nem engedi hogy játszak vele.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#25137) venom8888


venom8888
őstag

Inditom a Warzone-t, belemegyek a fegyvereimbe, es kidob windowsba, bezarja magat,semmi hiba uzenet. Ez mi a fasz?
4x egymas utan, utana mar nem probalkoztam.

[ Szerkesztve ]

(#25138) csibe1 válasza venom8888 (#25137) üzenetére


csibe1
addikt

Úgy gondolták, hogy igazából te nem is akartál játszani ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25139) venom8888 válasza csibe1 (#25138) üzenetére


venom8888
őstag

Ők csak ne gondolkodjanak helyettem.

(#25140) csƵ válasza Pro!Petya (#25133) üzenetére


csƵ
őstag

Tényleg rohadtul gáz, hogy 15 éve 15-20-as pinggel játszottunk CoD1-CoD2-t. Ehhez is vagyok szokva. Mikor megvettem anno a Razer DeatAdder egeremet, nem hittem a szememnek, hogy azonnal betalált a lövedék, amint kattintok. Itt meg kb. tök olyan, mint amikor anno poénból 300ms pinges szerókra csatlakoztunk.
Én az alacsony pinghez vagyok szokva, egy ilyen jellegű játéknál pedig minden egyes ms számít.
Komolyan, még skint is vennék, ha nem lenne ilyen probléma.
Még az sem zavar, hogy végtelen szintű játékosokkal dobál össze, míg én 23-as vagyok (kimaradt pár hónap).
Azt meg nem is értem, hogy azóta minden szarral teledobálták a játékot, mindenhol villog a zöld pötty, eltüntetni se tudom.

(#25141) shifty! válasza csƵ (#25140) üzenetére


shifty!
senior tag

Én simán elindítanék egy petíciót Twitch közösségben hogy térjen vissza mindenki CoD2/4-re, hatalmas móka volt :D
Amilyen sok helyen elérhető már gigabites hálózat, lassan bárki tudnak otthonról servert hostolni, bérelni se kell :DD

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#25142) csibe1 válasza venom8888 (#25139) üzenetére


csibe1
addikt

Szintén zenész; de le se vagyunk füttyentve.
Ez van, nem tudunk vele nagyon mit tenni; sajnos.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25143) venom8888 válasza csibe1 (#25142) üzenetére


venom8888
őstag

E$n ujra inditottam a gepet,es most jo jelenleg.

(#25144) csibe1 válasza csƵ (#25140) üzenetére


csibe1
addikt

A 15-20-as pinghez azért már akkor is kábelnet vagy mi kellett CoD2-ben (8Mbit).
Az ADSL-el nekem 48-as pingem volt, azzal is lehetett normálisan játszani.
Aztán jött a BF3, lett 20-30-as net, ott is elvoltam.
Akkor már elcseszték a dolgot, mert lelőttek fedezék mögött stb., nem az volt, mint a Cod2-4-nél; amikor még normális szerverek voltak.
Ez a játékosok szintje szerint összerakás meg egy vicc.
Lehet 5-ös szintű a csávó, de ha olyan tapasztalata, érzéke van a játékhoz (azt már ne is vegyük figyelembe, hogy netán milyen csítje - ez már a CoD2 idejében is volt); simán ledarál aztán jónapot. Mindez megfejelve a semmittelen szerverekkel (tróger programozókkal, kiadókkal), hát nem igazán kell csodálkozni, hogy olyan a játék amilyen.

"Azt meg nem is értem, hogy azóta minden szarral teledobálták a játékot, mindenhol villog a zöld pötty, eltüntetni se tudom."

Jah, az egy külön élmény. Valamikor azért villogott, mert a storéban volt egy új cucc amit amúgy sem vettem volna meg. :O
Utána megint villog, nézem a store részt semmi. Kiderült, hogy egy új cucc, de a pisztolyoknál vagy hol; de én dupla fegyverrel mentem (az volt a loadoutba mindenhol) azért nem láttam. :F
Hurrá, nagyon szuper! :DD
Aztán nem is foglalkoztam egy idő után ilyenekkel, mert nem volt humorom mindig végignézni az összes vackot.
Valamikor majd ránézek a BF3-ra (nagyon jó hangulata volt a hitregtől eltekintve, csomó jármű) meg a CoD2-4-re, UT2004-re hátha játszanak még velük.
Azokkal még anno nem voltak ilyen marhaságok, hogy játékossorsolás meg hasonlók.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25145) csibe1 válasza venom8888 (#25143) üzenetére


csibe1
addikt

Akkor okés. :)
Néha segít az újraindítás; de annyi gond van a mostani játékokkal, hogy nem mindig jut az ember eszébe.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25146) csƵ válasza csibe1 (#25144) üzenetére


csƵ
őstag

1Mbites nettel voltak ilyen pingjeim...
Most pedig 1000Mbites szerződésem van és moderate a NAT type. Elég szégyen.

[ Szerkesztve ]

(#25147) SRC válasza Pro!Petya (#25136) üzenetére


SRC
junior tag

Nekem 1340 a referencia órajel és 1366 a gyári default, nyilván még alapfeszen is tudja ezt a gyári OC-t, az egésznek semmi köze a VGA hardverhez, ez valami szoftveres taknyolás miatt lesz, tökmindegy mennyi feszt adok, vagy hogy hány fokos a VGA. 1340-el, azaz kevesebb FPS-el sokkal jobb lett.
A zászló viszont jó ötlet volt, mert sokan használják. Innen tudom, hogy tegnap olyan csapatba tett, hogy 2 magyar 2 török. Az első percben 3x haltam meg, léptem is ki. Szerintem a csapattagok távolságán is múlik, szóval erősen korlátos, hogy mire mész a saját géped hangolásával. Az teljesen biztos, hogy ekkorákat nem változik a többiekhez képesti ügyességem és amikor full életről egy pillanat alatt halok meg, mintha fejbelőttek volna visszanézve comblövéstől az mindig valami agyoncsicsázott ember, akinek még a lőszere is színes... Másik runban, amikor zsinórban szedek le 3-4 embert van hogy olyan találatot kapok, amitől többnyire azonnal meghalok, de abban a run-ban csak kétharmad pajzs. Hirtelen profin nyomom és a reflexem mindig pont jó lesz, máskor meg belefejelek a sorozatba igaz? :DDD Magyarázza mindenki, de kilóg a lóláb. Ha tökéletes lövésed van sniperrel és nem is recseg lépj ki, azt a kört kár végigszenvedni. Nem azért van mert nem eleget célzol fölé. Senki ne mondja nekem, hogy elfelejtek lőni egyik körről a másikra.

(#25148) csibe1 válasza csƵ (#25146) üzenetére


csibe1
addikt

A nagy sávszélhez képest elég csufondárosak az értékek.
Kíváncsi lennék, hogy valójában mi okozza ezeket a jelenségeket.
Elméletileg minden okés, de sajna a gyakorlat nem mindig stimmel.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25149) nanorambo


nanorambo
őstag

Arról van valami infó, hogy az MW operátoraival mi lesz a warzoneban ha jön az új cod? Kikerülnek/bennmaradnak?

(#25150) SRC


SRC
junior tag

ma editálom a cfg fájlt, hát a maghasználat át van írva kettőre :W :W :W
csodálkozom, hogy szar
hat magos procim van áruljátok már el mi írta át kettőre és mikor? van ilyen cheat? vagy ki szórakozik ezzel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.