Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24901) csibe1 válasza Trebron09 (#24890) üzenetére


csibe1
addikt

Alex Zedra, jó válogatást. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24902) Tsebacsi válasza Doki16 (#24900) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:K Ezt akkor most se sikerült megugraniuk? :D
Kerestem valami új tartalmat a játékban (warzone) de semmi, max az új/régi armored játékmód. Kicsit azért csalódott vagyok. Cserébe meglett végre a 100-as BP, és az FFAR-nek is találtam egy meta konfigot :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24903) Trebron09 válasza csibe1 (#24901) üzenetére


Trebron09
őstag

Tudom ki adja a karaktert, a többit is, azért raktam be hogy milyen érdekes hogy egy ekkora cégnél és pénz mennyiségnél ez -sem- számít..

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#24904) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Azt is patchelhetnék hogy ha CW-s operátorra játszok akkor kidob DEV ERROR - al a meccsekből.. :O
Lassan 2 hónapja kint a season és kb telibe van sz*rva millió hiba. :(((

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#24905) Zin


Zin
senior tag

PC-n melyik map stb-t inditsam el ahol le lőnek ne tegyen börtönbe?Hanem par masodperc utan tudjam folytatni ugyan azt ahol voltam mint a régebbi COD-okban?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#24906) SipiBcs válasza Zin (#24905) üzenetére


SipiBcs
őstag

A multiplayer-t. Ahol te játszol az a Warzone.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#24907) Xaels válasza Zin (#24905) üzenetére


Xaels
félisten

Warzone-ban Plunder-ezzél, ott saját fegyverrel esel le és nincs Gulag vagy a Resurgence ilyen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24908) KaitouP


KaitouP
veterán

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24909) csibe1 válasza ridiculous (#24904) üzenetére


csibe1
addikt

Ne aggódj, lesz még csomó másik; meg ami eddig jó volt azt is elcseszik. :DDD
Megjött ez a "jóó kis frissítés", ki is fagytam, és a szerver kidobott. Eddig ez nem jött elő egyszer sem.
Szóval dolgoznak a népek, csak tudnám minek. :C :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24911) Xaels


Xaels
félisten

[link] azért na...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24912) s.bala31


s.bala31
őstag

Sziasztok. DEV ERROR 6034 hibakóddal nem indul a játék. Volt már valakinek hasonló?

(#24913) N_A_S


N_A_S
veterán

Evvel mi tévő legyek: :F
Semelyik régión sem csatlakozik

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/phnas

(#24914) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Sziasztok! Megcsináltuk a Firebrand easter egg, beírtuk a festmények alapján a számokat, elmentünk a reptéri metróhoz, majd tovább a titkos szobába, viszont a fegyvert nem tudjuk felvenni, mert vagy nincs ott, vagy egy az oszlop felé fordított szöges asztallal van elzárva. Mit rontunk el?

Megyen!

(#24915) Viiktor1989


Viiktor1989
tag

Sziasztok. Nem tudjátok mitől lett ilyen homályos a játék? [kép] Messziore homályos,valamit elcseszhettem. Pár napja kidobált a játék,így letöröltem a modern warfare mappát a document and settingsből,így már nem dobál ki,viszont azóta van ez. És sajnos játék ujrainstallálás után sem lett jobb a helyzet(és a mappa sem jelent meg újra)

(#24916) hcol7 válasza Viiktor1989 (#24915) üzenetére


hcol7
senior tag

nezd meg h nem vette e vissza a render resolutiont pl.

(#24917) venom8888


venom8888
őstag

.

[ Szerkesztve ]

(#24918) Acheron válasza Dave567 (#24764) üzenetére


Acheron
őstag

Eddig - tegnap kivették. Törne le a kezük :((( :(
Tennének vissza minden elérhető feature -t és hagynák békén a részt, ha már ilyen szépen magára hagyták, és a csapból is csak az új rész folyik. Minek ez a bohóckodás a csereberével? Én, mint felhasználó, aki nem kis pénzt fizettem az alapjátékért és a mikrotranzakciókban megszerezhető feature -ökért, szeretném magam eldönteni, hogy milyen pályákon és játékmódokon akarok játszani ahelyett, hogy valami nímand suttyó ezt találomra kapcsolgatja a háttérben... Nagyon rossz az irány.

(#24919) Viiktor1989 válasza hcol7 (#24916) üzenetére


Viiktor1989
tag

A kép jó lett,de sajnos az optionsban mindent újra be kell állítanom,grafika,audio,billentyűzet,nem ment el semmit...erre tudtok valami segítséget?
Tehát a dokumentumokban lévő játék mappát szeretném visszahívni,mert annak a hiánya miatt nem ment el semmit.

[ Szerkesztve ]

(#24920) ЯΞD válasza Viiktor1989 (#24919) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Pedig cloud-ból vissza tölt minden beállítást. CW-ben ezt az optionsban ki/be lehet kapcsolni. mw-ben nincs ilyen kapcsoló de attól még minden mentésre kerül. De Én többször töröltem már a modern warfare mappát a dokumentumokból mikor anomáliák vannak. Eddig mindig vissza hozta az utolsó beállítást mikor indítom és szinkronizál. Egy betűt nem kellett még újra beállítanom.
Legutóbb január közepén raktam újra a win-t és első indításnál hangos zene meg intró. Majd pár másodperc múlva zene off és mire lement az intró már minden beállításom visszajött.

[ Szerkesztve ]

(#24921) Viiktor1989 válasza ЯΞD (#24920) üzenetére


Viiktor1989
tag

Esetleg nem tudnád feltölteni vagy valaki más a document and settingsből a komplett Call of duty Modern Warfare mappát valahová? Szerintem csak pár mega lenne. Még a fegyver módosításokat sem menti el a játék...

(#24922) Bobcat35


Bobcat35
csendes tag

Hali!

Rendszer újratelepítésénél C: meghajtón minden elveszik, itt vannak a programok is, de D:-re vannak telepítve a játékok. Mit csináljak hogy eddigi rangom, mentésem megmaradjon?

(#24923) Tomassy00 válasza Bobcat35 (#24922) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Semmi sem fog elveszni. :)) Kivéve ha mégis ;]

(#24924) Bobcat35 válasza Tomassy00 (#24923) üzenetére


Bobcat35
csendes tag

Battle.net mappából mit kell lementi?
Nem szeretném hogy elvesszen minden...

(#24925) csuzda válasza Bobcat35 (#24924) üzenetére


csuzda
aktív tag

Másfél hónapja tettem újra a gépet és akkor én nem mentettem le semmit se. Viszont nem emlékszem, hogy állítottam-e valamit újratelepítés után, de szerintem nem.

(#24926) Roland861010 válasza Bobcat35 (#24924) üzenetére


Roland861010
addikt

Ezt komolyan meg kérdezted egy online játéknál?
Ez olyan mint ha WoWoznal és ha újra telepíted a géped az összes karakter oda lenne .... :W

(#24927) csibe1 válasza Roland861010 (#24926) üzenetére


csibe1
addikt

Miért is probléma, hogy megkérdezte? :U
Ő legalább kérdez, nem utólag sír, mert nem kérdezett.
Te talán úgy estél ki anyukádból, hogy ezzel tisztába voltál? :F :Y :W

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24928) Roland861010 válasza csibe1 (#24927) üzenetére


Roland861010
addikt

Mire kellő idős lettem hogy gép elé üljek játszani igen.

(#24930) Viiktor1989 válasza Viiktor1989 (#24921) üzenetére


Viiktor1989
tag

Közben rájöttem. A Controlled Access Folder-t kellett off-ra állítani a windowsban,így visszajött a mappa :)

(#24931) ImpersonatoR

Sziasztok

Arra van mar valami megoldás, hogy ne rakja Fullscreen Borderless -ra Fullscreen -rol + a felbontást Render Resolution -t 100 rol 50 -re mondjuk minden 4ik indításkor. :F

Rohadt zavaró.

Controlled folder Access ki van kapcsolva windows alatt.

[ Szerkesztve ]

(#24932) odipapa


odipapa
senior tag

Sziasztok!
BR solos-ban nincsen helikopter?

(#24933) Acheron válasza ImpersonatoR (#24931) üzenetére


Acheron
őstag

Nincs sajnos, de mivel kedveljük a játékot, elnézzük ezt neki. Kezdetektől (2019) nem tudják (akarják) megoldani.
Nem is tudom, létezik -e más játék, ahol a user specifikus beállítások rendszeresen elmásznak? :F

(#24934) sith7


sith7
nagyúr

Az mitől lehet, hogy nem számolja az xp -t ?

3 TDM - et mentem, jelenleg ASVAL lvl 3 , 317/500 xp - n állt a meccsek előtt, és után is :F
Tegnap is ezt csinálta, és ma is ...

(#24935) Hzoltan969 válasza ImpersonatoR (#24931) üzenetére


Hzoltan969
tag

Van, igen: mielőtt betölt a játék, ne kattints máshova és ne alt+TAB-olj. Ha indítás során végig fókuszban marad, akkor nem vált át (nálam legalábbis).

(#24936) Tomassy00 válasza Hzoltan969 (#24935) üzenetére


Tomassy00
senior tag

Nálam is. :K

(#24937) jr1994 válasza ImpersonatoR (#24931) üzenetére


jr1994
addikt

Hali,

Nálam ezt azóta csinálja, hogy rákötöttem a 4k tévét az 1080p-s monitor mellett a gépemre. Néha random borderless-ként indul a játék, de megszoktam.

A kedvenc grafikai bugom, hogy miközben használom a heartbeat szenzort, eltűnik a karakterem feje. Én ugye nem látom, de csapattársaim szoktak derülni ezen :))

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#24938) Doki16


Doki16
addikt

Lehet utólag reportolni az embereket. Hiába nyomtam rá nem jött be az ablak. Tegnap volt egy meccs amiben az egész csapat láthatatlan volt. Annyira idegesítő az ilyen. Simán nyertünk volna de a semmiből ledarált egy csávó négyünket.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#24939) szgabor12 válasza Doki16 (#24938) üzenetére


szgabor12
tag

Recent players alatt, ha megtalálod őket akkor elvileg tudod utólag is reportolni, de ha ez tegnap volt, és azóta volt is játszva még egy-két meccs, akkor szerintem kapufa.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#24940) Doki16 válasza szgabor12 (#24939) üzenetére


Doki16
addikt

Utolsó meccs volt. Kiléptünk mert ez betette a kaput. állandóan ez van mostanában, hogy hol honnan lőtt le. Tele van buggal az egész játék és nem javítják ki valamiért. Ez a láthatatlan bug is már tök régi

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#24941) venom8888


venom8888
őstag

Az uj szezonrol van valami ujdansag? Itt van a nyakunkon, jon akkor az uj MAP?

(#24942) pulffy válasza venom8888 (#24941) üzenetére


pulffy
őstag

Majd egy két nappal előtte :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#24943) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Játszik valaki SLI/CFX-szel itt?

Gondolkozom, hogy az adatlapomon lévő gépbe veszek még egy 1070-et (nem kizárólag játék miatt, hanem bánya is menne), és érdeklődnék, hogy mennyire használná ki a játék.

(#24944) Rinkasime válasza geckowize (#24943) üzenetére


Rinkasime
tag

1070-en mennyi fps-ed van? 1080pben gondolom highon vagy normalon jatszol..

(#24945) Rinkasime


Rinkasime
tag

Folyamatos a packet loss,a ping normál Fortnite elindul,a Cod Mw felejtős..

Megnéztem kíváncsiság kedvéért a speedtest.net-en,hogy hogyan teljesít az internet Le/Fel töltés. A Következő eredmények születtek: Letöltés: Ping: 8ms Letöltés: 499.54 Mbps Feltöltés: 0.16 Mbps Upc/Voda

(#24946) geckowize válasza Rinkasime (#24944) üzenetére


geckowize
őstag

Szia,

Közben utánanéztem, és eszerint a Warzone (/MW) semennyire nem támogatja az SLI-t...

Nem 1080p-ben nyomom, hanem 1440p-ben, és 75 Hz-es Freesync-es monitorral, emiatt lenne jó plusz FPS, mert már nincs nagyon mit levenni a grafikából úgy, hogy a Display Resolution 2560x1440 és a Render Resolution 100%-on van.

Már kérdeztem itt a topicban erről és beszéltem is párakkal, hogy próbáljam meg a Render Resolutiont levenni (90%-ra vagy akár 70%-ra), de mellé 1x-es AA-t ráadni, viszont nekem úgy nem jött be, sokkal csúnyább lett a kép és nem volt érezhető az FPS növekedés. A Display Resolutiont se fogom lejjebb venni, mert amint nem natív, mégborzasztóbb a kép, mintha Render-t vettem volna le.

Pár napja kijött a ~11 GB-os frissítés a WZ-hez és annak ellenére, hogy indításnál No-t nyomtam a felugró valami "Don't you really want to set your settings to default?" ablakra, mégis valamit elállított és visszaállítva a régieket (szerencsére voltak screenshotjaim róla) sem lett jobb a helyzet, úgyhogy kezdhetem elölről kitapasztalni a graphics settingset...

(#24947) csibe1 válasza Roland861010 (#24928) üzenetére


csibe1
addikt

Ajje, talán klónoztatni kellene téged pár millió példányban, hogy mindenki olyan tökéletes legyen, mint te? :P :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24948) senzaj


senzaj
senior tag

Sziasztok!

Valakinek nem jelentkezett az alábbi gond?
Tegnap este még gond nélkül Warzoneoztam, most meg volt egy windows frissítés és a Blizzardból semmi sem indul el. Megnyomom a Playt, aztán a Game runing után ismét csak a Play gombot látom. :((( :((( :W
Minden driver a legfrissebb és a scan and repair sem segített...

[ Szerkesztve ]

(#24949) Tsebacsi válasza senzaj (#24948) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem lehet, hogy a blizzard app chrashel be, esetleg azt rakd újra, hátha.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24950) Roland861010 válasza csibe1 (#24947) üzenetére


Roland861010
addikt

Lehet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.