Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) Boti80 válasza lacy86 (#25850) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

Ez jól jött nekem is , köszi :)

(#25852) vendingo válasza lacy86 (#25850) üzenetére


vendingo
veterán

Az mp7 volt a legjobb amit tojásból lehetett menteni. Akár instant használható, de kell rajta még csiszolni.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25853) WaterWave válasza odipapa (#25849) üzenetére


WaterWave
veterán

Ha a kék ládára gondolsz akkor az régóta van.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#25854) GAbre


GAbre
veterán

Ha jól látom már nincs több tojás?

Avatar

(#25855) vendingo válasza GAbre (#25854) üzenetére


vendingo
veterán

Vége a húsvétnak.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25856) lacy86 válasza vendingo (#25852) üzenetére


lacy86
addikt

Nekem most a Mac10 a favorit Warzone-ban.
Bar CW HC multi most nagyon beszippantott ( tetszik a diamond es arra “gyurok” 🤪 )

(#25857) vendingo válasza lacy86 (#25856) üzenetére


vendingo
veterán

Mac10, ffar nagyon jó. Cw hc-ba lc10 és milano is nagyon aprít.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25858) Dollface


Dollface
tag

Sziasztok! Ma elindítva a játékot ( Xbox Series X) ez az üzenet fogadott....valami újabb single player DLC-t kér, holott az eddigi összes Data Pack meg Compatibility Pack installálva vagyon...egy hete még simán elindult a kampány, játszottam vele...a menüből elérhető Store persze "Is Currently Unavaliable" ...

Mit tehetek? :(

(#25859) csƵ


csƵ
őstag

Ilyen is rég volt.

(#25860) csibe1 válasza csƵ (#25859) üzenetére


csibe1
addikt

Csak nehogy azt mond, hogy a kontrollerre váltás miatt. ;] :P :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25861) pulffy


pulffy
őstag

Meglett a 100. Warzone win :B

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#25862) csibe1 válasza pulffy (#25861) üzenetére


csibe1
addikt

Gratula! :C

Mennyi meccsből ha nem titok? :)

A 101-iknél kapsz egy kiskutyát is? :D

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25863) pulffy válasza csibe1 (#25862) üzenetére


pulffy
őstag

1996-nál járok, közben becsúszott még egy :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#25864) csibe1 válasza pulffy (#25863) üzenetére


csibe1
addikt

Jól bírod :) :R
Meg lehet nézni valahol a meccsek számát?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25865) pulffy válasza csibe1 (#25864) üzenetére


pulffy
őstag

Barracks-nál van olyan hogy Records

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#25866) csibe1 válasza pulffy (#25865) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi! :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25867) pamdavid91


pamdavid91
újonc

Sziasztok
Találkozott már valaki olyannal, hogy indítás után egyszerűen kilép a játék? Semmi hibaüzenet. Csak szimplán kilép. Hol a főmenüben, hol 5 perc játék után. Következő indításnál annyit dob fel, hogy Safe modban indíthatom, de így is kidob.

Gépem :
MSI Gtx 1070 8gb
i-5 7600
Asus h270 Pro alaplap
16 gb ram
A játék HDD-re van telepítve, Win 10-et használok.

Tapasztalat, megoldás a témával kapcsolatban?
Köszi

(#25868) piero86


piero86
aktív tag

Amint észrevettem mostanában megint nagyon elszaporodtak a csalók multiban.
Nagyon keményen adja elő jópár egyén. Majdnem minden meccsen van egy ügyeletes szuperhős. Valahol több is. Az előbb szerintem csak "véletlenül" az 1-es a 7-es és a 4-es szintű játékos volt a legnagyobb ász.

[ Szerkesztve ]

(#25869) piero86 válasza piero86 (#25868) üzenetére


piero86
aktív tag

Már nem tudtam szerkeszteni. Épp most egy "ügyeletes" 2 percel a meccs kezdete után már 41 killnél járt. Most ez normális dolog? Hát komolyan mondom az agyamat eldobom mostanában mi van.

(#25870) csibe1 válasza piero86 (#25868) üzenetére


csibe1
addikt

Az itteni szint nem jelent semmit; a játékosok nagy része jó eséllyel nem itt kezdte a multizást. :)
A "két perc múlva 41 killem van", és mellé még akár le se lehet lőni mókusok az már más kategória. :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25871) csƵ válasza csibe1 (#25860) üzenetére


csƵ
őstag

Az első atomot ért el és 5mp-ig volt a hardpoint-on.

(#25872) Acheron válasza piero86 (#25869) üzenetére


Acheron
őstag

Nem igazán normális, bár az SBMM produkál furcsa dolgokat.Számolj utána, mégha nem is kettő, hanem négy perccel később volt meg neki a 40 kill, az perceként 10, vagyis 6 másodpercenként 1 killt feltételez. Egy normál méretű pályán az estek túlnyomó részében az egész játék alatt nem találkozok 40 ellenféllel, még ha mérgezett egérként rohangálok is körbe - körbe, nem hogy mind meg is öljem...
Ellenben kis pályán megfelelő killstreak -ekkel (Shipment, Rust) tud fura dolgokat produkálni a fenti SBMM, nekem a minap volt egy 63 - 11 meccsem Rust -on - pedig nem vagyok egy pro játékos. Épp csak az SBMM nekem fújt, gyakorlatilag nem tudtam mellé lőni, az ellenfelek pedig nem tudtak eltalálni. Szinte már nekem volt kellemetlen, amikor másodszor hívtam le a chopper gunnert, mintha valami gyakorló pályán lettem volna. Ezért ennyire mocsok ez a rendszer - ha nyersz is ilyen arányban, akkor is tudod, hogy nem a te érdemed (kvázi a győzelem ízét veszik el) :(
Simán benne van, hogy a koma nem volt cheater, csak az SBMM osztotta a lapokat, és neki kellett nyerni (meglehet, előtte neki is volt tíz gyalázatos meccse zsinórban) - ilyenkor ő mindenkit eltalál (ha nem is oda céloz), te pedig akkor sem tudod eltrafálni, ha az orrod előtt respawnol (persze nem fog - te annál inkább az ő csöve előtt, mondjuk négyszer egymás után)
Mindezekkel együtt bőven vannak cheaterek, ha nem is naponta, de két - három naponta mindig akad "mindent is látó" kolléga, aki a falakon keresztül szórja az áldást olyan helyeken, ahol ez nagyon nem természetes (nem úgy, mint pl ShootHouse -on, ahol van pár deszkafal, amit találomra is érdemes lőni FMJ -vel, mert szinte mindig van mögötte valaki), vagy HC -n (!) három négy (!) hitmaker -el igazolt lövéssel sem tudod leszedni (de ő one-shot nulláz téged).
Összetett kérdéskör ez is - és sajnos nincs sok (kvázi semmi) rálátásunk a mögöttes történésekre. Addig pedig csak összeesküvés elmélet - és üres hőbörgés :B

[ Szerkesztve ]

(#25873) Acheron válasza Acheron (#25872) üzenetére


Acheron
őstag

Mit ad az ég: épp most az említett deszkafal megsorozásával lett enyém a Final Kill - most én vagyok a wallhacker... szép...

(#25874) N@idia


N@idia
őstag

Van itt olyan aki konzolról (PS4/Ps5) játszik ? Szivesen társulnék csapatokhoz :K
Psn ID: Lord_ReaPeR6S_

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#25875) Laraxior


Laraxior
titán

Ez mit akar jelenteni? :F
Valamelyik körben kidobta, valamelyikben nem.
a kép nem tudom miért fakó :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#25876) KaitouP válasza Laraxior (#25875) üzenetére


KaitouP
veterán

OFf-ba került a kép, de megnyitva teljesen okés. Csak olvasva követem az eseményeket, de asszem most valami 60~% feletti a zombik jelenléte. Közel az a nuke.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25877) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Plunderen a vonatozás és a superstore mögötti szállodák kempelése lett az új kihívás számomra :D Nagyon komoly meccsek szoktak kialakulni mikor 2-3-4 brigád összejön ezeknél :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#25878) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Annyira retkes igénytelen ez a játék. A reptérnél a kifutópálya lyuknál lövök egy tűzoltóságnál álló ember, egyenesen a fejére, és a lyuk környékén lévő törmelék feletti levegő felfogja a golyót! De annyi ilyen van, hogy a tárgyak feletti 20-30 centi felfogja a golyót.

Megyen!

(#25879) vendingo válasza Laraxior (#25875) üzenetére


vendingo
veterán

Lila halálfejes kártyával, amit a zombik adnak, lehet szőnyegbombázást aktiválni bizonyos területre. Tudtommal ilyenkor szokta kiírni, hogy vonulj fedezékbe. Egyszer volt ilyen kártyám, de nem tudtam mire való, utólag néztem utána.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25880) csibe1 válasza BITBOYS (#25877) üzenetére


csibe1
addikt

Köszi :) Jó tudni, majd elnézek arra! :D

#25878 CptAdamica
Az nem lehet, hogy rosszul fogod? ;] :DDD

A Top Warzone Moments valamelyik részében a csávónak a BR meccs végén egy faág fogta meg a kést. :DDD
Ment tovább, meg is nyerte a meccset, de fura volt a dolog.
Vissza is tekertem, hogy tényleg jól láttam-e; de simán megállt a kés a levegőben! :K :C

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25881) nanorambo


nanorambo
őstag

Találkozott valaki olyannal PS4-es lemezes verziónál, hogy felinstalláltam a multiplayer-t, leszedte a firssítéseket, felinstalláltam a szükséges data packokat is játszottam vele, majd a következő alkalommal megint elkezdte lefrissíteni a játékot (ugyan azt a frissítést) és a data packokra azt írta hogy nicnsenek felinstallálva? Végigzongoráztam újra és harmadik alkalommal is ugyan ez volt.. :(

(#25882) Dave567 válasza Acheron (#25872) üzenetére


Dave567
addikt

Épp csak az SBMM nekem fújt, gyakorlatilag nem tudtam mellé lőni, az ellenfelek pedig nem tudtak eltalálni. Szinte már nekem volt kellemetlen, amikor másodszor hívtam le a chopper gunnert



Rengetegszer volt ilyen, ugyanez volt, ilyenkor az ember kellemetlenül érzi magát persze, de rá lehet jönni, amikor a földön fekszel, 1 méterre az ellenség, és téged lő, már a huszadik lövést adta le rád, vérzel is de nem halsz meg, pukk egy lövés, és ő viszont halott.
Ha nem csak mész és lősz, akkor észre veszed, hogy bizony cheatel a játék, és ez nem össze esküvés elmélet.

(#25883) csibe1 válasza Dave567 (#25882) üzenetére


csibe1
addikt

Csoportos per in Júesszéjjéj? ;] :P :D :C

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25884) CptAdamica válasza Dave567 (#25882) üzenetére


CptAdamica
veterán

Persze, hogy van, hét elején jöttem haza, előtte 1 hétig nem játszottam, mit ne mondjak, látványosan jobban tudtam reagálni, ha lőttek. Plusz sokkal könnyebben haltak az emberek.

Megyen!

(#25885) Dave567 válasza csibe1 (#25883) üzenetére


Dave567
addikt

Modern hadviselést akkoriban számomra az Mw1 adta, 2007-ben, úgy megfogott, hogy háromszor vettem meg a játékot, cd kulcs mindig eltűnt... :))
Nem tudtam sokáig, hogy ki lehet menteni vele a rangot, 10* húztam fel magam kb, aztán mondták, hogy bizony csak másolni kell. :DDD

Inkább az a problémám, a gy.kerek miatt hová jutottunk, nem indítanék pert, de nem is mondom mi lenne.. :))

#25884CptAdamica:
Már leadtam belőle, én is kb 1-2 meccset megyek ha pörögni akarok, de az, hogy HC-n se halnak...

[ Szerkesztve ]

(#25886) shifty! válasza pamdavid91 (#25867) üzenetére


shifty!
senior tag

Megpróbálnék elsőre egy battle.net cache törlést: win10 alatt:

Battle.net alkalmazás kilövése » Feladatkezelőben folyamatok - Battle.net updater folyamat kilövése » win+r » futtatás ablakba beírni: %ProgramData% » battle.net mappa törlése (shift-delete lomtárba helyezés nélkül törli), battle.net indítása.

Lehet, hogy ekkor elfelejti, hol van a WZ telepítése, akkor a Play gomb helyett Installt ír, olyankor a gomb alatt van egy locate lehetőség, ott újra meg kell adni neki hova van telepítve.

Shader-eket újrarendereltetni a játékkal, esetleg battle.net-ből egy scan and repair-t, hogy hátha az Activision/Raven agyatlan frissítési metodikája miatt beragadt/hibás valamilyen fájlod.

Háttérben futó alkalmazásokat játék indítás előtt kilőni, Spotify, Chrome, más game launcherek (Epic, Origin, uPlay, etc.) ha beleharapnak a RAM-ba, lehet hogy hibára futsz, esetleg ISLC-t telepíteni és játékkor használni.

Ha ez sem segít, akkor Afterburnerrel / HWInfoval kéne nézni hőmérsékleteket, nem melegszik-e túl cpu/vga, bár akkor inkább throttling lenne először, vagy újraindítaná a gépet. Illetve a windows hibanaplót bogarászni, hogy milyen háttérhibával dobja el a játékot.

Első blikkre sztem ezeken menj végig, ha ezek után is gáz akkor nézünk még egy kört. :K

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#25887) KaitouP


KaitouP
veterán

Warzone: április 21.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25888) csibe1 válasza Dave567 (#25885) üzenetére


csibe1
addikt

A Cod4-el én is rápacsáltam párszor, hogy újra kellett kezdeni a multit, mert elveszett a szintem. :DDD
Szerencsére később akadt olyan szerver ahol gyorsan lehetett fejlődni. :D
Az UT2004 volt még ilyen, aztán mentettem registry kulcsot, és nem volt gond. :DD

Sajna előbb-utóbb mindent elcsesznek; játékokat, filmeket, mert annyira kell a lóvé, fejőstehénnek néznek mindent.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25889) b.


b.
félisten

Helló srácok. Van hír új részről?

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25890) KaitouP válasza b. (#25889) üzenetére


KaitouP
veterán

Még mindig csak pletykák keringenek, azok pedig egy WWII: Vanguard névre hallgató, II. világháborús játékot sejtetnek a Sledgehammer Games gondozásában, ami a Modern Warfare féle újabb grafikai motort fogja használni, a történet szerint pedig egy olyan fiktív világháborúban veszünk részt, ami nem ér véget 1945-ben.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25891) Szellem. válasza KaitouP (#25887) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én nagyon kíváncsian várom, hogy hogyan lesz vége és mi jön helyette. :)
Lehet elöntik a zombik Verdanskot és ránk robbantják az atomot? :)

(#25892) dan83


dan83
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, öcsém megvette xbox-ra a játékot, telepített is neki 200GB-ot kb, de kellene még a data pack 1-2, viszont a store azt írja rá hogy jelenleg nem elérhető :) Találkoztatok már esetleg ezzel a hibával? Google keresés után nem igazán találtam használható megoldást.
Köszönöm

(#25893) b. válasza KaitouP (#25890) üzenetére


b.
félisten

Köszi! :R

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25894) surgyi


surgyi
senior tag

Sziasztok! Olvastam régebben hogy megkapja a játék az NVidia DLSS-t.. Lehet tudni mikor érkezik? Köszi! :B

(#25895) CptAdamica válasza surgyi (#25894) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az rejtély, mint a netkód a játékban.

Megyen!

(#25896) sanyi0627 válasza dan83 (#25892) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Ami nem elérhető azt nem kell telepíteni.
csak ami elérhető azt telepítse. Menni fog rendeeen attól még.
Nekem is így volt Series x-n.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#25897) KaitouP


KaitouP
veterán

A szivárgások alapján - vélhetően - egy megoldás marad, az atombomba, majd ezt követően - a BOCW témaválasztásának megfelelően - valahogy visszakerülünk a 80-as évek Verdanskjába. Hogy ez egy visszaemlékezés lesz, vagy hogy egyáltalán mivel magyarázzák, még nem tudni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25898) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Tier sale van, ha valakit érint a dolog. :U (én behúztam 100-ig, nem volt/lesz sok időm játszani mostanában :( )

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#25899) dan83 válasza sanyi0627 (#25896) üzenetére


dan83
tag

required to play multi v singleplayer üzenetet kap, ahogy belép, kiírja hogy kell a data pack :F

(#25900) dan83 válasza dan83 (#25899) üzenetére


dan83
tag

Missing data packot ír ( please download and install it ) de a store-ban a data pack-ra pedig ízt írja hogy currently not avaiable...nagyon fura :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.