Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) GAbre válasza Dictator^ (#24399) üzenetére


GAbre
veterán

Jó neked.Nekem 3-nál beragadt,és nem megy feljebb,akárhányszor ölök commonal...

Avatar

(#24402) Dictator^ válasza GAbre (#24401) üzenetére


Dictator^
veterán

11-nél vagyok, de az előbb 3 körből egy ilyen fegyvert sem találtam.
Van erre valami trükk? Esetleg loudoutos kieg nélkül fegyvert commonnak vesz?
Mert ez így off.. idegölő :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24403) GAbre válasza Dictator^ (#24402) üzenetére


GAbre
veterán

Nekem mondod.Kapkodtam eddig fel a kékeket,zöldeket.
Mondom most már biztos megvan.
És ugyanúgy 3/30.Mikor 3at öltem azóta csak most egy tényleg commonnak írt rpg-vel. :W
Nekem nincs,én 16-óta csak bugos fosnak látom. :(

Avatar

(#24404) Dictator^ válasza GAbre (#24403) üzenetére


Dictator^
veterán

Az is működik, hogy más fegyóval knockolod ki az ellent, majd a commonnal fejezed be.. csak hát az egész játékot kiégés így játszani :o

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24405) GAbre válasza Dictator^ (#24404) üzenetére


GAbre
veterán

Nálam most számolt 2-őt common szűrke fegyverrel.
Igen,ez kicsit idegesítő,hogy milyen nehezen halnak az emberek ebben.így fárasztó minden külön kill.

Avatar

(#24406) szinesz.bob válasza Dictator^ (#24399) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Loadout. Tegyél bele milano-t és ffar1-et. Ne legyen rajtuk semmi. Azokkal menj.

[ Szerkesztve ]

(#24407) Dictator^ válasza szinesz.bob (#24406) üzenetére


Dictator^
veterán

Megadja tuti rá?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24408) szinesz.bob válasza Dictator^ (#24407) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Én így csináltam meg.....
Ha eldobod a fegyvert akkor látod a hogy ezek szürkék.

(#24409) Laby


Laby
senior tag

Aki Warzone-t pörgetni az elmúlt 1 hétben azt hiszem érteni fogja... ;]

(#24410) Micsurin válasza Laby (#24409) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...most nem láttam a sok sírást mint a Jugger esetében pedig ez a cucc rosszabb. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24411) Tsebacsi válasza Laby (#24409) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Minden hülye ezzel rohangál, én is :DDD Meg a Mektíz. :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24412) szinesz.bob válasza Micsurin (#24410) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Ott az volt a gond, hogy csak úgy simán bedobták a warzone-ba és nem külön játékmódban ment. (ahogy az elején)
Gondolom pár hét és jön a nerf.

(#24413) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ezek a Spectated streamek nagyon jók :) [link]

Laby Kb FAL időszakra emlékeztet :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24414) Laby válasza BITBOYS (#24413) üzenetére


Laby
senior tag

Áhh a FAL az is állat volt, de ez pofátlanul túl van tolva. Ezzel a gyökér akimbo pisztollyal. Gyakorlatilag túlzás nélkül a lobby 80%-a ezt csinálja. Közelről mire megjelenik a monitorodon már akimbo-val lelőtt, egy golyót sincs időd kilőni kb, ha messze van akkor meg 2 lövés vagy DMR-en.
Hányás az egész játék most.

https://www.reddit.com/r/CODWarzone/comments/kkkz9w/dmr_makes_this_game_unplayable/

Ha van reddit valakinek akkor itt like-ot nyomhatna rá, hátha hamarabb visszavesznek belőle.

(#24415) Dictator^ válasza BITBOYS (#24413) üzenetére


Dictator^
veterán

Az a vicc, hogy nálam/nálunk nem ilyen playerek mozognak a játékokban, hanem olyan ninják, akikkel ezek a streamerek nem találkoznak nagyon..

Mintha botokat látnék, én meg ha elsétálok egy ablak előtt ahol 100%-hoz nem láttak bemenni, majd azonnal kilőnek. Pedig én sem mondanám kezdőnek magam, de na.. vicc azért, hogy a streamereknél akiket látok ellenük mintha botok lennének (és nem azért mert a streamer jól játszik és lejátssza őket).
BR -ben átugrottam a 120 wint, de kínszenvedés azokat lenyomni akiket ellenünk berak.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24416) BITBOYS válasza Laby (#24414) üzenetére


BITBOYS
addikt

Néztem én is pár ezzel kapcsolatos vidit, illetve most szinte az összes mindenki ezzel a kombóval megy :) , én nem nagyon játszom mostanában és akkor sem ezeket használom. Igazából mindegyik BO fegyver op warzoneban.
Most mentem pár kört, csak ezzel szedtek ki :D de volt olyan is aki el se tudott találni és mázliból mikor betalált egy-két skuló akkor lett finish.

Dictator^
Nálam ez totál random.. vannak szuper bénák/szuper istenek, utóbbi ha véletlen bounty lesz nekem kell menekülnöm előle úgy megindul rám :D Mostanában nem igazán érzem a játékot, ez meg is látszik a teljesítményemen.
Ő pl. keményen tolja egyébként is, de itt akimboval szinte verhetetlen [link]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24417) Dictator^ válasza szinesz.bob (#24408) üzenetére


Dictator^
veterán

Köszönet, meglett az összes Rebirthes küldi így.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24418) lacy86 válasza szinesz.bob (#24406) üzenetére


lacy86
addikt

Ezt megcsinalom En is. :)
Koszi a tippet ;)

(#24419) Laraxior válasza Laby (#24409) üzenetére


Laraxior
titán

:W
Én meg az új AKval bohóckodom, kb se közelre, se távolra nem jó ezek miatt. :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#24420) szinesz.bob válasza lacy86 (#24418) üzenetére


szinesz.bob
senior tag

Szívesen

(#24421) csákány. válasza Laby (#24409) üzenetére


csákány.
aktív tag

Én is ez a "szörnyszülött" miatt nyúltam vissza a jó kis FAL-hoz, csak most hozzácsaptam a Groza-t vagy a FFAR 1-et. Még nincsenek kimaxolva teljesen, de így is soxor összehozok 10+ killeket plunderben egyedül úgy, hogy azért pár százezer van is a zsebben. A legbosszantóbb killeket viszont a MAC-10-től szenvedem el, közelről és középtávon is OP, ami azért fura egy AR-el szemben.

(#24422) Liem válasza Dictator^ (#24415) üzenetére


Liem
kezdő

Ez azért van mert ez egy rohadt PAY TO WIN GAME! Aki csillogos ruhájában rohangál és csilivili fegyverei vannak, na azokhoz van hogy egy csapat is kevés a streamerek meg ingyen reklámot adnak a játéknak. És valószinü hogy cserébe jó kis szervere dobja őket a gép ja és azért ha figyelmesen nézi őket az ember van hogy elég csalás gyanúsan játszik egy néhány. De nekik ezt is elnézik mert az ingyen reklám az jó! Sokan istenitik őket pedig van ott azért trüközés. Tisztelet a kivétenek! Náluk nem látom azokat a szivatásokat amit a játék sok emberel csinál.

(#24423) ates2


ates2
senior tag

Azon lehet valamit javítani hogy távolba jobban lehessen látni?
vicc néha valaki úgy lő le,hogy nem is látom ott van ő meg belőlem 1pixelt kb :D

(#24424) regener válasza Liem (#24422) üzenetére


regener
veterán

Ekkora badarságot is rég hallottam, remélem csak kiégtél és azért írtad, nem hiszed el te sem ezt. :DD

(#24425) Zin


Zin
senior tag

Warzone-t hol tudnám letölteni?Asztali PC HDD hely is érdekel menyit foglal.Üdv

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#24426) regener válasza Zin (#24425) üzenetére


regener
veterán

Battlenet kliensben, helyet valami 170GB körül kér emlékeim szerint, de javít majd valaki.

(#24427) Meggyi001 válasza regener (#24426) üzenetére

Nekem 82.5 GB. + Battlenet 532 MB.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#24428) regener válasza Meggyi001 (#24427) üzenetére


regener
veterán

Tényleg, azóta lehet módosítani a telepítést, köszi a javítást.

(#24429) Liem válasza regener (#24424) üzenetére


Liem
kezdő

Tényleg igazad van! Streamerek az istenek! Biztos csak nekem nem megy már a játék. Majd segítségül hívok valami jó kis programot. :C :C

(#24430) kill_switch válasza Liem (#24429) üzenetére


kill_switch
senior tag

Pedig nettó hülyeség amit írtál. Nekem is vannak csilli-villi skinek meg fegyverek, de bármikor megesznek, ha olyan napot fogok ki. Költöttem a játékra, emiatt nem emel piedesztálra az RNG és nem tart fent nekem VIP helyeket speciális nem létező szerverekre.
Ahogy a háttérhatalmak sem működnek abban az aspektusban ahogy te érzed, a stream-ereket sem kis manók szelektálják be a nekik tetsző szerverekre. Ha nem custom meccset csinálnak akkor ők is csak ugyanolyan public-ba menek mint te vagy bárki más.

(#24431) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Annyit mondanék, hogy pár streamernél, akik főleg kontroller-el játszanak, gyanúsan sok fegyónál nincs recoil. Illteve rendkívül ügyesen követik az ugráló, futó, ejtőernyőző ellenfeleket. Tudjuk jól, hogy vannak bizonyos eszközök, amik a PS/Box és a kontroller közé tehetőek, és megoldják, hogy az adott fegyver pontosan lőjjön. Plusz mivel nem szoftveres a cucc, kvázi lehetetlen kiszűrni.
Nem mindenki csinálja persze, csak azért na, létező valós probléma. Persze nem feltétlen úgy, ahogy a kolléga prezentálta/elképzelte. :P

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24432) Micsurin válasza Tsebacsi (#24431) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Lehetne szűrni csak akkor menne a hiszti, hogy csak hivatalos gyári kontival mennének a konzolok és a szutyok Razereket sem lehetne csilliókért árulni csillámf*szláma színekben. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24433) nutella1 válasza Tsebacsi (#24431) üzenetére


nutella1
őstag

Nagyon sokan használják ezeket az eszközöket konzolon, de saját magukat baxxák át, amikor azt hiszik, hogy ők az ügyesek. Viszont ne várd, hogy itt erről bárki beszélni fog. A tiszta játék még mindig jobb, nincs önámítás, csak a természetes ügyesség játszik szerepet.

https://erdélyízei.com

(#24434) kill_switch válasza Tsebacsi (#24431) üzenetére


kill_switch
senior tag

Az megint más téma ha valaki csal, nyilván, de nem lehet mindre ráhúzni. Bár én konzolon játszok, de tisztában vagyok azzal, hogy ha pc-n az egeret olyan érzékenységre állítod, és van egy jó nagy egérpadod sok hellyel, akkor a recoilt úgy le lehet fogni mint ha nem is létező fogalom lenne.

(#24435) Tsebacsi válasza kill_switch (#24434) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

:N Ilyen csak elképzelés szintjén van. Van olyan persze, aki megoldja csuklóból, de az egér érzékenységének a recoilhoz nem sok köze van szvsz, az egérpadnak meg főleg.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24436) kill_switch válasza Tsebacsi (#24435) üzenetére


kill_switch
senior tag

Tessék? :D Tehát, ha egy fegyvernek van egy felfelé irányuló mozgása és te alacsony érzékelésen ellentétes irányba, tehát lefelé húzod az egeret miközben lősz, akkor az nem tart ellen és nem tartod vele középen a célkeresztet? Vagy mit értesz elképzelés szint alatt?
Az egérpadnak nyilván nincs köze hozzá, azt a mozgás területre írtam, hogy van elég helyed dobálni az egeret. (Illetve olyan szempontból van, hogy egy egérpadon pontosabban viselkedik az egér, mint pad nélkül egy kicsit fényesebb asztalfelületen pl. de az most mellékes.)
Az érzékenységnek viszont hogyne lenne... Nagy érzékenységen csuklóból kell megoldani kis egérmozgással, olyankor könnyebben húzod túl a célkeresztet, könnyebben előfordul a pontatlanság, de pont azért állítják nagyon sokan alacsony érzékenységre, hogy sokkal finomabban lehessen kezelni a fegyvereket, ehhez pedig sokkal nagyobb utat kell megtennie az egérnek.
Pubg-t játszottam PC-n és az AK-t is úgy le tudtam egérrel fogni, hogy szinte alig volt 1-2mm-es szórása még középtávolra is, pedig tartás nélkül annak a fegyvernek még közelre is botrány szórása volt. Kétlem, hogy ez ne működne cod-ba is. Ugyanez kivitelezhető kontrolleren is, csak ott az analóg kis útja miatt nehezebb, nincs akkora mozgástered mint egy egérrel.
Tessék, itt szemléltetve is van: https://www.youtube.com/watch?v=Ry2egYgIdUo
2 percnél kezdi lentebb venni az érzékenységet, ott látod miről beszélek.

(#24437) Tsebacsi válasza kill_switch (#24436) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ez így a falra lőve jól mutat, valahogy játék közben sosem olyanokba botlok akik állnak egy helyben x távolságra. Ugrálnak ide-oda, fel-le, cikáznak, stb.
Én is azt írtam, hogy csuklóból oldják meg, viszont tizenpár év CS után sem vettem se magasra se alacsonyra a sensem, valahogy nekem nem az a játékstílus jött be.
Alacsony sense-el olyanokat kell hadonászni, hogy minden más helyzetben csak hátrány szerintem.
A kontroller is állítható érzékenységű, persze addig amíg engedi a rendszer (ahogy az egérnél is). És egy fegyvernek nem csak felfele irányuló recoilja van.
Mind1 a lényeget kibeszéltük...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24438) craftsman01


craftsman01
senior tag

Hát gyerekek jól elbaszták a Mini royalt. :C :W

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#24439) lacy86 válasza craftsman01 (#24438) üzenetére


lacy86
addikt

Ezt konkretan nagyon elb.sztak.
4 fos csapatot egy “kicsi” szigetre ugy, hogy ráadasul mar alapbol javareszt lefedi a gáz.
Ennek nem sok ertelme van szerintem ....

(#24440) gjung44 válasza Micsurin (#24410) üzenetére


gjung44
tag

ha nem megy akkor nem kell eröltetni :DD

(#24441) craftsman01 válasza lacy86 (#24439) üzenetére


craftsman01
senior tag

Meg a gulág hülyeség,amint meghalnak már lépek is ki,mármint a gulágot se várják meg,nincs is értelme.Rem lessz felháborodás és visszaálitják.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#24442) Rinkasime


Rinkasime
tag

csúnyán elcseszték az eddig szeretett Rebirth Island-emet :( squadba még kisebb körrel,ez valami borzasztó,5 meccsből 4 azzal megy el,hogy még lereagálni se tudják,amit bejelölök a térképen helyet,ahova ugranánk. Ráadásul most self revive-ot is elvették,helyette van gulag :C

(#24443) mokus1 válasza Rinkasime (#24442) üzenetére


mokus1
addikt

Ezekszerint csak én elem ezt a káoszt 😂

(#24444) cseze


cseze
csendes tag

Nekem is bejött, azóta 3× is heliztem a végén. :DDD

(#24445) Land


Land
veterán

Ma lett egy új hibám. Rákeresve török és orosz felhasználok is panaszkodnak róla a mai nap folyamán. A settingsen belül a Grapihcsra kattintva kifagy a játék Fatal Error hibával. Nálatok minden rendben?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#24446) nanorambo


nanorambo
őstag

Warzonban nektek szokott olyat csinálni, hogy loadout dropnál kiválasztjátok a loadoutot, akkor kb 5 másodpercre befagy a játék? Elég idegesítő, már öltek meg emiatt.

(#24447) Micsurin válasza nanorambo (#24446) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igen, napokban volt már olyan is, hogy kiválasztottam a loadoutot látszólag kivettem (közben haverom is) majd ott álltam loadout nélkül egy kimerült droppal. :U :W

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24448) nanorambo válasza Micsurin (#24447) üzenetére


nanorambo
őstag

jó lenne ha csinálnának ezekkel valamit, mert egy túlélésről szóló játékmódban még a szokásosnál is zavaróbbak ezek a hibák.

(#24449) KaitouP


KaitouP
veterán

Legfőképpen egészségben, egyébiránt pedig játékban, Call of Duty-ban gazdag 2021-es évet kívánok mindenkinek!

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24450) pulffy válasza Dictator^ (#24415) üzenetére


pulffy
őstag

Érdekes amit mondasz a streamerekről, mert mink is ugyan ezt beszéljük a baráti társasággal, amit te, hogy ők mint ha "botok" ellen játszanáknak. Elneveztük "noob lobby"-nak .
A masik érdekes dolog hogy tegnap két "kevésbé jó" haver is volt velünk akkik ritkán játszanak, és akkor mink is azt éreztük hogy "noob lobby" van, 3 win lett, többször volt 2-3 hely, top 10 simán meg volt , killek is jöttek dögivel...
Szóval érdekes ...

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.