Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25051) Zin


Zin
senior tag

60Hz monitoron képes 90-95 fps körül menni a játék ha a vga tudja azt a szintet kb?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#25052) Tsebacsi válasza Zin (#25051) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Miért ne mehetne?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#25053) Zin válasza Tsebacsi (#25052) üzenetére


Zin
senior tag

Fodrász mondta hogy ha 60Hz-es a monitorom nem lesz több 60 fps-nél soha...Röhej kicsit nem ?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#25054) Jack Oneill válasza Zin (#25053) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Vsinc kikapcs es akkor lesz tobb.

(#25055) Tsebacsi válasza Zin (#25053) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Minden világos :D

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#25056) KaitouP válasza Zin (#25053) üzenetére


KaitouP
veterán

Fodrász jobb ha inkább a hajvágással foglalkozik, már ha a számtech nem megy annyira. Az, hogy a videokártya másodpercenként hány képkockát képes renderelni adott program futtatása során, az egy dolog, az hogy te a monitorodon ebből mennyit fogsz látni, az egy másik. A monitorok Hz értéke azt adja meg, hogy a készülék hányszor tud a kijelzőn képet kirajzolni másodpercenként. Példának okáért a videokártya renderelhet több képet másodpercenként, mint amennyiszer azt a monitor ki tudja rajzolni, de te nem fogsz annál több képet látni, mint amennyinek a megjelenítésére a monitor képes. És itt következhet be a képtörés, amire a mai modernebb monitoroknál már van megoldás. Persze ott a függőleges szinkronizálás is régóta, de például egy AMD FreeSync ennél ma már lényegesen jobb megoldás.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25057) Gergo28 válasza Zin (#25053) üzenetére


Gergo28
tag

Igazából a számlálóval bármennyit kilehet íratni.

(#25058) venom8888


venom8888
őstag

6661 Error-ra van valami megoldas?

(#25059) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok!

Nektek számolja már a játék az xp-t?
Nekem egy hete csak néha.Annyira gáz már :O

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#25060) Zin válasza KaitouP (#25056) üzenetére


Zin
senior tag

Ertelek.FPS kijelzést mivel lehetne elérni ebben a játékban?

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#25061) venom8888 válasza Zin (#25060) üzenetére


venom8888
őstag

Jatekon belul
General-fps counter

[ Szerkesztve ]

(#25062) KaitouP válasza Zin (#25060) üzenetére


KaitouP
veterán

Az említett ingame megoldással, vagy akár külső szoftverrel Rivatunerrel. (MSI Afterburner programmal egybe van csomagolva, de külön is használható.) Ez utóbbi overlay okozhat anomáliákat a játék futtatása során, szóval mindenképpen a játékba épített számláló a legjobb opció.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25063) shifty! válasza KaitouP (#25062) üzenetére


shifty!
senior tag

Milyen ammónáliákat jeleztek vissza? :Y
Én régebbóta azt használom, szeretem szemmel tartani a hardver hőmérsékleteket, de nem okozott nálam olyan problémát, amit hozzá tudtam volna kötni.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#25064) geckowize válasza shifty! (#25063) üzenetére


geckowize
őstag

Nekem régebben volt olyan, hogy ha futtattam afterburnert, akkor kilépett valamilyen directX errorral, szerencsére már nem.

(#25065) shifty! válasza geckowize (#25064) üzenetére


shifty!
senior tag

Monnyuk dx hibám volt, csak a termékkapcsolásnak nem néztem utána a logokban... :DDD

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#25066) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Azt nem értem, hogy full alap, zöld FFAR-el hogyan tudnak elérni 0 recoilt. Másik kedvencem, amikor a killcam-ben jobbra-balra ugrál a társaimon a célkereszt.

Ja, meg még egy ráadás: ha engem lőnek, homályosodik a kép, remeg a kamera, vérfoltok, apokalipszis, én lövök mást, már benne van 15 grau golyó mondjuk, halál nyugodtan becéloz kar98-as és helló. Ez valami perk?

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#25067) KaitouP válasza shifty! (#25063) üzenetére


KaitouP
veterán

DirectX hiba, random fatal error, crash, stb.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25068) CptAdamica


CptAdamica
veterán

A crossplay-t miért nem lehet kikapcsolni?

Megyen!

(#25069) pilu01


pilu01
senior tag

Ilyen csodával találkozott már valaki?
RX470 4gb nem high beállításokkal.
Megjelenés óta ezzel a konfiggal játszok, és nem volt gond.
VGA vége?

(#25070) lostheev


lostheev
újonc

Ilyen pillanatok miatt éri meg játszani. Egész végig szoros volt, de persze beírták a végén hogy easy. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#25071) Xaels


Xaels
félisten

[link] haver csipázgat :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25072) Trebron09 válasza pilu01 (#25069) üzenetére


Trebron09
őstag

Akkor jobban szétesne a kép sőt ki is lépne vagy fekete képernyőt kapnál inkább driver gond lesz ez.

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#25073) pilu01 válasza Trebron09 (#25072) üzenetére


pilu01
senior tag

Köszönöm a választ.
Egyébként nem minden pálya ilyen, érdekes hogy csak a napos pályák, és mindig csak a földközeli dolgokon látszik.
Driver egyébként a legújabb, és alap, és egyedi meghajtó beállítás mellett is csinálja.
Ja és csak a COD, más játékok rendesen mennek.

[ Szerkesztve ]

(#25074) WaterWave válasza Xaels (#25071) üzenetére


WaterWave
veterán

bemakkolta :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#25075) szobipeti199


szobipeti199
tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy érdemes e beruházni még most a játékra, van e még játékosbázis, vagy már inkább a legujabbra érdemes? 1-2 honapja megvettem a BO4et, de abban már alig vannak sajnos.
Illetve honnan érdemes most beszerezni PCre, hol a legolcsóbb? Mostanában lesz valami akció rá?
Köszönöm szépen előre is! :R

(#25076) csƵ


csƵ
őstag

Pár hónap után visszatértem, de játszhatatlan. 40-50 latencyt ír, de simán van 300ms körül a ping. Sose csináltam ilyet, de most földhöz vertem a kontrollert, annyira felidegesített.

(#25077) Xaels válasza WaterWave (#25074) üzenetére


Xaels
félisten

Volt benne az is persze, de sajnos a voice chatet nem hallhatjátok, vicceskedtünk vele és halál lazán spot és belőtte. Amúgy Soma néha olyanokat lő, hogy csak nézünk ki a fejünkből és mindezt sima DS4-gyel. Láttam amikor nálam volt és próbálgatta az astro-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25078) KaitouP


KaitouP
veterán

BOCW & Warzone Season 2 Roadmap:

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25079) Roland861010 válasza KaitouP (#25078) üzenetére


Roland861010
addikt

Még a végén meg kell vennem a Coldot is :)
Kezd érdekelni csak félek csalódás az MW után.

(#25080) KaitouP válasza Roland861010 (#25079) üzenetére


KaitouP
veterán

Időközben vannak ingyenes multiplayer hétvégék, akkor próbáld majd ki.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25081) Roland861010 válasza KaitouP (#25080) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem lenne rossz ha mostanában valamikor lenne szezon érkeztével.

(#25082) pulffy


pulffy
őstag

Verdanskosok !? Távolban már lássátok a viharfelhőt és hajót ? :K

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#25083) Laby válasza Xaels (#25071) üzenetére


Laby
senior tag

Mondjuk amikor kiment pingelni akár lőhetett is volna, pont ugyan annyit időzött fedezék nélkül. :D

(#25084) Roland861010 válasza Roland861010 (#25081) üzenetére


Roland861010
addikt

Most 48euro a humblen.

(#25085) Dave567 válasza WaterWave (#25074) üzenetére


Dave567
addikt

SBMM ennyi!!!!

(#25086) Liem


Liem
kezdő

Valaki megtudná nekem mondani ,hogy a játék fejlesztői ezt a munkát társadalmi munkába csinálják vagy kapnak érte pénzt is? Healt sensor hiba már pár szezont túl élt.

(#25087) Land


Land
veterán

Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül, hogy a Store kínálata mi alapján változik folyamatosan? Egy ideje berakták az összes megvásárolható blueprintet a fegyverekhez, viszont mostanában hol eltűnik egy része, hol megjelenik. És ez accountonként változik. Egyik este bent volt, amit kinéztem, havernak nem volt bent. Reggelre nekem is eltűnt. Tegnap neki újra megjelent, ő meg is vette amit kinézett, nekem azóta sem látható. Fura ez az egész, mert ezzel saját magukat cseszik át anyagilag.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#25088) csƵ válasza Liem (#25086) üzenetére


csƵ
őstag

Mi barátnőmmel a kezdetek óta ketten játszunk osztott képernyővel.
A 2. játékos fegyverképe a mái napig nem jelenik meg a loadouts-ban, ha variálni akarsz...

(#25089) odipapa


odipapa
senior tag

A training camp-et félbehagytam még régebben.
Lehet még folytatni valahogy? Nem találom.

(#25090) Xaels válasza Laby (#25083) üzenetére


Xaels
félisten

Poén volt a lényege.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25091) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Az ilyenek hogy a pélóban nem halnak bele a mine-ba? Inkább nem is írom, hogy mi van akkor, ha én átrohanok rajta.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#25092) Xaels válasza CptAdamica (#25091) üzenetére


Xaels
félisten

EOD perk illetve a M10-el szinte átrepül rajta az ember.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25093) csuzda válasza CptAdamica (#25091) üzenetére


csuzda
aktív tag

Túl közel rakta a sarokhoz. Van egy nagyon rövid észlelési ideje és mivel közel van, így át tud rajta szaladni mielőtt még felrobbanna.

(#25094) CptAdamica válasza Xaels (#25092) üzenetére


CptAdamica
veterán

Áhhá, köszi. Viszont a másik röhej, amikor rám dobják a flash-t és minden belassul, de még nem is ez, hanem killcam-ből visszanézve az ellenség is új látja, mint 0,25-ös sebességgel futnék. :D

Megyen!

(#25095) Tsebacsi válasza CptAdamica (#25094) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az nem a stun?
A mine-t pont tegnap szívtam meg, mikor kb. 2 is volt a reptértorony lift feljárója előtt, de ő lazán feljött és balra elslisszolt míg azok felrobbantak és hátbalőtt... Mindig vannak ilyen szörvájvörök...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#25096) xprsgd válasza CptAdamica (#25094) üzenetére


xprsgd
csendes tag

Az stun gránát volt.
Amennyiben nem heart beated van, akkor mindenképp a stun a javasolt. Jobb mint a flash.

HaroldBrano

(#25097) CptAdamica válasza Tsebacsi (#25095) üzenetére


CptAdamica
veterán

Dede, tényleg 2 fajta flash van. Nálam is néha olyanokat élnek túl, hogy csak pislogok ki a fejemből.

#25096xprsgd
Köszi, ezt le is cserélem a heartbeat nélküli loadout felszerelésemnél.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#25098) Peace válasza KaitouP (#25078) üzenetére


Peace
nagyúr

Már csak ennyi napom van, hogy kifarmoljam a maradék 100 CP-t SP-ban? :Y Lehet nem lesz meg......

(#25099) szgabor12 válasza Peace (#25098) üzenetére


szgabor12
tag

Hányas szinten vagy? 2x BP xp lesz most hétvégén, meg lehet azt csinálni.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#25100) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Srácok nálatok 0-24 játszható a game?? :U
Mintha december óta server probléma lenne főleg délután este felé. Van olyan hogy 17 órától egészen éjfélig tart utána meg mintha kicserélnék és mint ha vajon menne az egész. :F Folyamat packet burst van nálam úgy hogy 2 modem , 2 hálókártya , cat 6 ás cat7 kábellel szórakoztam karöltve a szolgáltatóval , de hibát nem találtak se nálam se náluk.
(Pingem is folyamat okés, fps is 200+)
Azért érdekes csak mert a többi multis játékkal nincs bajom csak ezzel de ez viszont már felkúr rendesen :W
Jah az összes optimaziation guide-on túl vagyok , mondjuk a 90%-a ugyanaz mindenhol :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.