Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) pehaa válasza Micsurin (#24545) üzenetére


pehaa
tag

Nem ad időt a peakhez??? Ezt ugye Te sem gondolod komolyan ...

(#24552) fletoka válasza pehaa (#24549) üzenetére


fletoka
tag

Jogos volt a sírás ahogy te fogalmazod,de amúgy engem csak az érdekelt higy azt a gusztustalan op pisztoly nerfeljék,mert valljuk be az vicc kategória volt

(#24553) KaitouP


KaitouP
veterán

Srácok, vitázni lehet és jót is tesz a topiknak ha pörög a téma, de egymás támadása helyett inkább egymás érveit próbáljátok támadni, azt is kulturáltan. Köszi!

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24554) Micsurin válasza pehaa (#24551) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De, komolyan gondoltam. Ha megpróbálsz pl ablakból kinézve ránézni a DMR-esre 99%, hogy hamarabb adja le a 2. lövést rád vaktában testre mint, hogy te tiszta fejlövést tudj leadni pusztán a magas rof-ja és a sokkal jobb aim sebessége miatt.

Ha már scopeolva próbálsz meg kihajolni ahhoz meg már 1x látnod kellett a pozit, na ha ott maradt akkor vagy nagyon hülye és még így is előnye lesz vagy már rág pozíciót váltott és te még a cél keresésével is elvesztesz akár 1-2 secet.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24555) Xaels


Xaels
félisten

Insane Warzone Discoveries! True Warzone Damage Profiles Revealed!

What do Warzone CW Attachments Actually DO?? FFAR Mislabeled Stats

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24556) Micsurin válasza Xaels (#24555) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nincs itt semmi látnivaló, inkább mosd le a motort! :P :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24557) nanorambo


nanorambo
őstag

Akinek telekomos nete van, annak nem problémázik a warzone? Ismerősömnek folyamatosan baja van vele, általában csak vpn-en keresztül tud csak jönni :F

(#24558) Xaels válasza Micsurin (#24556) üzenetére


Xaels
félisten

A motor le van mosva, a márkaszervizben van téli tároláson és márciusban lemosva adják majd vissza. Tavasszal friss olaj, új gyertyák, új hátsó gumi meg utas lábtartó trepni és háttámla a terv.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24559) Micsurin válasza Xaels (#24558) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Beleörülnék ha nem tudnék a reggeli kávéval néha brümmögve nézelődni a garázsban!:)) Jó kis téli tervezgetések... remélem az idén tavaszt nem a garázsban tölti a vas. :((

nanorambo Dupla nat?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24560) hcol7 válasza nanorambo (#24557) üzenetére


hcol7
senior tag

vpn en at jatszas meg plusz latency a titkositas miatt, azt valahogy mindenkepp erdemes lenne kerulni

(#24561) venom8888 válasza Micsurin (#24545) üzenetére


venom8888
őstag

Ott a pont, vannak,voltak erosebb fegyverek. Ott az Oden ,senki nem hasznalja,pedig az a leg erosebbek egyike. De ha az is no recoil lenne,akkor mar igen

(#24562) nanorambo válasza hcol7 (#24560) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen, nem a "legegészségesebb" megoldás de mast nem talált.

#24559 Micsurin:
Lehet. Valami olyasmit mondott hogy beszélt a supportal és valami olyan portot használ a telekom ami cseszekszik az activision szervereihez való csatlakozáskor és nem tudnak rá megoldást adni.

[ Szerkesztve ]

(#24563) Xaels


Xaels
félisten

[link] Xclusive Ace. DMR, Mac10 nerf részletek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24564) Laby válasza pehaa (#24539) üzenetére


Laby
senior tag

Kicsit másik véglet vagy szerintem, de mégis valamilyen szinten egyetértek. Alapból az M4, Grau, Kilo...stb. és társai ellen nekem sem volt bajom. Dobálják az OP kifejezést mindenre az emberek, de a fegyverek nagy része ellen lehetett bármit is csinálni. Nem baj az ha mindig van néhány fegyver ami jobb az átlagnál. Az SPR volt az első olyan fegyver amire én is azt mondtam, hogy nagyon túl lett tolva. Nem kellett az emberek fölé/elé lőni több száz méterre sem, halt mindenki egyből. Jelenleg pedig egyértelműen a Diamatti és a DMR elcseszi a játékot. Lehet itt jönni, a meg kell szokni, alkalmazkodni kell...stb. dumákkal de erre a két fegyverre ez nem igaz. Persze megoldás, hogy mindenki azzal megy, de ha ez az egyetlen ellenszer, akkor az milyen játék hogy 40 millió ember ugyan azzal a loadout-tal megy, mert semmi másnak nincs értelme? Pisztoly ~15 méteren belül azonnali halál, egy kattintással. A DMR meg 2-3 golyó bárhonnan, és fél másodperc alatt kidarálod belőle.
Szóval igenis ráfért a nerf, és remélem értelmesre is sikerül.

A többi Cold War fegyver ellen nem tudom miért megy a rinya, mert egyáltalán nincsenek túltolva. Szerintem teljesen korrektül illesztették be a korábbi fegyverarzenálba. Vannak jobbak, és gyengébbek is, de ugyan ez igaz volt MW fegyverekre is korábban, és szerintem a két említett fegyvert leszámítva teljesen jó balanszban vannak a két széria fegyverei.

(#24565) Dave567 válasza Micsurin (#24559) üzenetére


Dave567
addikt

Ezért kell endurokrosszt venni, azzal mehetsz bármikor... :DD

(#24566) Xaels válasza Dave567 (#24565) üzenetére


Xaels
félisten

Én a korábbiakkal is mentem télen-nyáron (Eliminator, Dragstar). A különbség az, hogy idén 4-szer költöztem és nem maradt tető a motor felett, ráadásul ez már nem annyira üsd-vágd a maga 350kg-jával meg az 1700ccm-ével.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24567) nyul105 válasza Laby (#24564) üzenetére


nyul105
senior tag

Nem értem a pisztoly nerfjét.
Tegnap full platetel 1 lövésből meghaltam tőle, akkor mit számít ez a szórás?

A dmr -t csak felkapni szoktam, nem húztam ki, látványosan nőtt a recoil, vagy csak vacak attachmenteket pakolnak rá.
A haladó játékosoknál szerintem még így is erős.

(#24568) BITBOYS válasza nyul105 (#24567) üzenetére


BITBOYS
addikt

Valamelyik YT klipben Diamattis srácot egy pillanat alatt elintézték Kali botokkal, szinte pislogni sem volt ideje :D Még ő is csak röhögött rajta és fogta a fejét.
Illetve tegnap elkezdtem húzni a bo-s m16-ot. Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz.. lehet vele aprítani rendesen :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24569) Dave567 válasza Xaels (#24566) üzenetére


Dave567
addikt

Hát igen, az teljesen más kategória mint az én EXC-m. :D

(#24570) Micsurin válasza Dave567 (#24569) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Enduró második motornak kéne, egy LC4 alapút nagyon adnék de egyetem alatt örülök, hogy a CB500-at fenn tudom tartani. :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24571) jozefgucci1 válasza Laby (#24564) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap játék közben mondta egyik csapatárs , hogy nerfet kaptak a meta Warzone fegyverek , hát szerintem semmit nem ért . Még mindíg mindenki DMR-Diamanti párossal vagy a pici SMG-vel szaladgál :W Játszhatatlan így a játék ha csak nem ezt a kombót viszi mindenki .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24572) Xaels válasza jozefgucci1 (#24571) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is írta haver du. hogy még mindig DMRzone van. Be sem kapcsoltam a PS-t inkább :DDD a következő BP-re is meg van már a CP-m, majd ha jön új fullos térkép akkor visszanézek, de lehet már akkor sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24573) shifty! válasza jozefgucci1 (#24571) üzenetére


shifty!
senior tag

Aláírom, megláttuk csapattal a logot, kicsit fellélegeztünk hogy végre, kezdtek valamit a problémával.

Nem kezdtek.

BR Quadban szépen eljutottunk Top10-ig, loadout, UAV, self-revive, majd egy "random" csapatba belefutottunk, és 10 mp alatt az enyészeté lett a teljes brigád, egyszerűen nem tudtuk lereagálni sem, hogy szemből, fedezékből DMR-rel kaptunk egy támadást a másik csapattól, szó szerint 3-4 lövés voltunk, vicc kategória még mindíg.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#24574) Tsebacsi válasza shifty! (#24573) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Dettó, vicces, hogy sniperrel sincs semmi esélyed egy 3-4x optikás DMR-el szemben, mert ha 1-1 golyóval eltalál már remeg annyit a célkereszted, hogy nem tudsz pontosan lőni. És egy fa sem nyújt fedezéket, most épp egy ilyet éltem át. Frusztráló volt. :) Ő meg speed mag-al seperc míg újratölt és puttyogtat. :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24575) pehaa válasza shifty! (#24573) üzenetére


pehaa
tag

A nerf sosem arról szólt, hogy használhatatlanná tesznek egy fegyvert (ja, de eddig igen ... :U )
Mellesleg gyengítettek rajta, már több kell egy emberbe, fejre sem annyira hatásos (ez a diamatti dualra is igaz) és egy SPR/KAR simán versenyben van már vele.

(#24576) Xaels válasza pehaa (#24575) üzenetére


Xaels
félisten

Már megint itt vagy... nem lett használhatatlan semelyik korábbi fegyver amit nerfeltek. A kurva DMR meg nagyon el van toszva, 200 skuló, 30-as tár és AR lőszerrel üt olyat mint egy csipa amihez negyed annyi lőszered van. Emellé meg olyan a rate of fire-je mint egy lassabb automata AR-nek. Csak a fejre sebzést vették le papíron, de eddig sem azzal volt alapvetően a gond.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24577) nyul105 válasza Xaels (#24576) üzenetére


nyul105
senior tag

Rate of firet és a sebzést is gyengíteni kéne, de akkor kb megkapnánk egy másik, már létező (balanced) fegyot... nem is értem a létjogosultságát a dmr-nek...

(#24578) pehaa válasza Xaels (#24576) üzenetére


pehaa
tag

Megint itt vagyok? Téged ki kérdezett? Csak neked lehet véleményed? (nem :U )
Ingyenes játékon hisztizel még mindig nerf után, ha nem tetszik ne játsz vele ... :U
Nem lett használhatatlan?
Hova lett a Renetti dual? Hova lett a sok C4-es? Hova lett a Grau, M4? Hova lett a Jak/R9?
Egyiket sem használják már, mert akkora nerfet kaptak, hogy nem érdemes felvenni őket ...

[ Szerkesztve ]

(#24579) Xaels válasza pehaa (#24578) üzenetére


Xaels
félisten

Grau, M4, Kilo, M13, CR mind használható maradt és amíg a DMR nem jött sokan használták is azokat. De akkor ott az MP5. Az is eltűnt a MAC10 és Diamatti árnyékában pedig az is nagyon közkedvelt volt. Nem a nerf tette azokat a fegyvereket használhatatlanná, hanem a CW S1-el jött fegyverek, mint a DMR és telibeszart balansz, a bugos kiegészítők.

Nekem pl. ott a fullos CODMW a Warzone mellett... de igazad van egy ingyenes szar, ma telepítődik is helyette valami más ami nem 200GB és nem ilyen ótvaros.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24580) Micsurin válasza Xaels (#24579) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Escape From Tarkov!!!! :D
Ott is vannak bugok amiktől az arcod a padra teszed de egy marha jó játék a stíluson belül.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24581) jozefgucci1 válasza pehaa (#24578) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért mert ingyenes még elvárható , hogy ne legyenek benne ilyen op túlhúzott fegyverek amivel brutál előny szerezhető . Az általad említett korábbi nerfek pedig tényleg hazavágták pl a c4-et és renettit ,de pl a Grau-M4 páros még mindíg tökéletes nem op egyszerűen csak jó .Ami sajnos a DMR-Diamanti kombóra nem igaz , mert bár a DMR távolra rángat eszetlenül ,de
1 , eddig is közepes és közeli távon volt op mint most
2 , macroval büntet mégjobban ez a fegyó mint anno a Fal volt .

Az ügyesebb macro programok pedig ugye nem csak növelik a lövés gyakoriságát ,de a recoilt is csökkentik :DDD , szóval a DMR ebben a formában csalás . :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24582) Tsebacsi válasza pehaa (#24578) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Fárasztóbb vagy mint hittem...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24583) Tyler Durden válasza Micsurin (#24580) üzenetére

Stíluson belül? No offense de cod és tarkov annyiban hasonlít, hogy mindkettőben lőni kell (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#24584) Micsurin válasza Tyler Durden (#24583) üzenetére


Micsurin
nagyúr

BR-re gondoltam. A Tarkovot bármerről is nézem a battleroyalhoz áll a legközelebb. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24585) Tyler Durden válasza Micsurin (#24584) üzenetére

Dehogy, Tarkovban bemész 1 mapra és lootolsz és vagy/pvp-zel, nincs jelentősége meddig vagy bent. Küldik vannak, itemek vannak, ha olyat találsz 5 perc után kimész (: Az hogy mennyi playert vagy scavet ölsz meg, kutyát nem érdekel (:

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#24586) Micsurin válasza Tyler Durden (#24585) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tudom de a PvPE stíluson felül még mindig egyedül egy BR-hez tudom mérni, ha a Warzone tetszik neki és keres valamit ami realisztikusabb akkor érdemes megnézni, mi speciel sokkal jobban ráfüggtünk haverokkal.

Kicsit olyan mintha kivágták volna a Dark Zone-okat a Divisionből és felszteroidozták volna őket. :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24587) Tyler Durden válasza Micsurin (#24586) üzenetére

Én most onnan jöttem modern warfare-ezni, 4 seasont toltam le, uccsó 2-t megszakítás nélkül, kicsit kiégtem, de a játék tényleg zseni.. :DD

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#24588) pehaa válasza Tsebacsi (#24582) üzenetére


pehaa
tag

Ismét egy hasznos hozzászólás a részedről. Menj inkább egy fa mögé (az micsoda taktika :U ) aztán csodálkozz ha leszednek ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24589) Xaels válasza Micsurin (#24580) üzenetére


Xaels
félisten

Hát most szerintem nem BR-ezünk, próbáltam szinte mindet. Plusz ott a Hunt: Showdown is, de azt beszéltük haverral megyünk egy kicsit BFV-ni, klasszikus CQ.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24590) Micsurin válasza pehaa (#24588) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Igazából egy méretes fa sok esetben jobb szpot mint egy kiszögellés ahonnan csak egy Szögből látsz rá az ellenfélre mert visszahúzódásnál rögtön kilehet nézni a másik oldalt, sokat megszokták kajálni... :U ;)

Xaels ezek a BF-ek már nem azok a BF-ek arra azért figyeljetek. :) BC2 - BF4-ig mind ott van a polcon de a 4 után én eltemettem a szériát.

Tyler Durden nekem csak az optimalizáltsággal van bajom. :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24591) Xaels válasza Micsurin (#24590) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is ott van PC-n BC2-BF1-ig Prémiummal meg mi minden szarral, és PS4-en a BF1-BFV. Van bennük nekem is pár órácskám. Meglátjuk meddig lesz hozzá kedv most, azért betáraztam mellettük egy Ghostrunnert meg egy Mafia DE-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24592) pehaa válasza Micsurin (#24590) üzenetére


pehaa
tag

Ez igaz, hoztam már le meccset így quarry felett az erdőben, de ellenkező esetben, pár méter oldalra és látod a lábát/oldalát.

(#24593) smokiii1


smokiii1
aktív tag

Sziasztok! Lehet hülye kérdés vagy csak én vagyok hülye, de nekem úgy tünik hogy egyre rondább a játék multiplayerben. Más is igy látja vagy csak én vagyok ilyen érzékeny erre??

(#24594) Xaels


Xaels
félisten

[link] MAC10 blueprint amit nem érintett a nerf...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24595) Dave567 válasza smokiii1 (#24593) üzenetére


Dave567
addikt

Ez miért meglepő??? :)) :))

(#24596) Acheron válasza smokiii1 (#24593) üzenetére


Acheron
őstag

Teljesen jól látod, a meccsek kezdetén, ha pl egy furgonban utazol, a csapatagok poligonszáma a nullához konvergál lassan, kb mint egy 90 -es évek beli fps. Ez nem volt ennyire gagyi (mert ez már az, sajnos) a játék korábbi szakaszában. De meccs közben még élhető a grafika.
Wow, mi megy itt egyébként fegyók terén. Még jó, hogy a WZ számomra teljesen felejtős a lassú játékmenet miatt, lehet, egyébként én is ezeken idegeskednék :DDD
Ellenben a multinál csak lett pozitív hatása (ha nem is a grafikára) az új rész eljövetelének, a magam részéről úgy vettem észre, az SBMM erősen erejét veszítette. Gondolom ez köszönhető annak, hogy a nagyszámú e-sportoló és a sokkal kisebb számú cheater (akkkhhm... vagy fordítva...?) közösség átköltözött az új részre, így a hányattatott sorsú SBMM már nem tud olyan komákkal társítani a legrosszabb szándéka mellett sem, akik komoly ellenfelek lennének. A stat legalábbis ezt mutatja, kicsit az új rész megjelenése előtt indítva pont olyan meredeken javul a K/D arány, ahogy romlott előtte. Nice.

(#24597) Dave567 válasza Acheron (#24596) üzenetére


Dave567
addikt

SBMM már nem tud olyan komákkal társítani a legrosszabb szándéka mellett sem, akik komoly ellenfelek lennének.



Örülök, hogy neked sikerült kiiktatni őket, de nem tudom honnan szedted, hogy ez a dolga ebben a játékban az SBMM-nek.
Tényleg érdekesen viselkedik a játék mindenkinél...

(#24598) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok.
Warzone-ba az cold waros összevonás óta elég sok fps-em eltünt.
Config lenovo y540 laptop: i5 9300h gtx 1650 8gb ram és ssd.
Eddig volt 80-90 fps-em 2k felbontás low grafika mellet, most 50fps környéke fullhd és low beállítással.
Cold wart nem akarom feleslegesen ide keverni de ott is volt csökkenés de egy frissítés helyrehozta.
Driverek legfrissebbek. Mit tudnék tenni esetleg?
Köszi
Üdv

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#24599) KaitouP válasza sanyi0627 (#24598) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem néztem meg végig csak belenéztem, lehet mások által már szerepelt a megoldás, nem tudom, mindenesetre nézd meg ezt és próbáld meg, hátha segít valamit: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24600) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Jól érzem hogy a Gallo egészen jó kis shotgun a R9-et és Origin-t használtam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.