Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25751) csƵ


csƵ
őstag

Mi ez a High resolution texture Pack 1-4 Xboxon?

(#25752) Laraxior


Laraxior
titán

Ebben az updateben már benne lehet az új Warzone map vajon? :U

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#25753) oriic válasza Laraxior (#25752) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az majd kövi szezonban.

Live-Die-Respawn

(#25754) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Nálam a COD MW 233 GB-ot foglal. Most tölt le vmi 140 GB-ot. Nincs itt valami hiba? Messze nem értem, hogy mi foglal ennyi helyet. Az 1 terrás ssd lassan betelik pedig vagy 4-5 játék van csak rajta.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#25755) jegenye77


jegenye77
addikt

Ps4 en mi történik?
Letöltés után bővítmény masolása amit 4x csinált végig de most se indul a játék.
Újra azt írja, hogy letölti a multiplayer Pack 2 t :Y
Majd bővítmény masolása, megint többször de nem megy a játék :(

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#25756) WaterWave


WaterWave
veterán

Ezzel az új updattel ahogy néztem ps5-őn 220 gigás játékból lett 104 giga
Szóval több mint a felét összetömörítették... Nem rossz...

Másik a helikopter gépágyúja zseniális ötlet.

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#25757) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nálam is 100 gigát szed éppen 5 megával, még jó hogy gigabites netem van...
Akkor ma nem játszunk.

(#25758) KaitouP válasza petymeg (#25754) üzenetére


KaitouP
veterán

Pár hozzászólással volt feljebb szó róla, hogy egy nagyméretű frissítést kapott a játék, ami optimalizálja a fájlméretet, ezáltal - elvileg - valamelyest kisebb méretet foglal a játék a frissítési folyamat végére. Tapasztalat hiányában én jelenleg ezt sem megcáfolni, sem megerősíteni nem tudom.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25759) KaitouP válasza jegenye77 (#25755) üzenetére


KaitouP
veterán

A frissítés után újra kell telepíteni a content csomagokat (külön Campaign, MP, és Spec Ops), már amelyiket használod/játszod. Ezeket a csomagokat is optimalizálták és közzétették a nagy frissítés után, ezért kell őket újratelepíteni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25760) BITBOYS válasza WaterWave (#25756) üzenetére


BITBOYS
addikt

PC-n 87GB-ra csökkent.. (WZ)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#25761) Tsebacsi válasza WaterWave (#25756) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Újra visszajött? Nem is láttam...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#25762) kovsol válasza BITBOYS (#25760) üzenetére


kovsol
titán

Nekem röpke 205GB most. :D Nekem megvan az MW is.

May the Force be with you!

(#25763) jegenye77 válasza KaitouP (#25759) üzenetére


jegenye77
addikt

Csak MP játszottam és azt is frissítettem de akkor se indult. Bővítményeket másolta már négyszer :Y
Töröltem az egészet és inkább újratelepítem :U

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#25764) KaitouP


KaitouP
veterán

Kiszivárgott Verdansk 1980-as évekbeli verziója: [link]

Törölték is:

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25766) Boti80 válasza KaitouP (#25764) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

Ezt direkt csinálják szerintem :)

(#25767) Laraxior válasza KaitouP (#25764) üzenetére


Laraxior
titán

Fent vannak meg a videok.
Ahogy elnezem, a stadion meg igencsak epitkezesi terulet volt akkoriban :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#25768) KaitouP válasza Laraxior (#25767) üzenetére


KaitouP
veterán

Valahogy nekem is bejön még: [kép]

Nagyon érdekes lesz, még lehet én is visszamászok majd. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25769) sanyi0627 válasza Laraxior (#25767) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Csak képet találtam sajnos de ez volt a videóba nem?

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#25770) oriic válasza sanyi0627 (#25769) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez az igen.

Live-Die-Respawn

(#25771) Laraxior válasza sanyi0627 (#25769) üzenetére


Laraxior
titán

igen, onnan vágtak ki képeket. Jó az elgondolás... bár kezdhettek volna ezzel is, és úgy fejlődni tovább.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#25772) jegenye77


jegenye77
addikt

Töröltem az egész játékot.
Újra letöltöttem majd jött a frissítés. Itt kiválasztom a multiplayer t ( csak multiplayer t játszom) Letölti majd bővítmények masolása jön. Ez kész és indítás után újra a bővítményeket másolja.
Aztán feldobta ezt :

Majd újra kiválaszthatom, hogy melyik Pack ot akarom letölteni.
És indul elölről a bővítmények másolása.
Miért nem indul a multiplayer?

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#25776) G33Z@


G33Z@
tag

Wazone+MP mekkora lett? 128GB ssd felmegy? Köszi ☺️

(#25777) regener válasza G33Z@ (#25776) üzenetére


regener
veterán

133GB Campaign, SpecOps és Survival nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#25778) eszakas


eszakas
senior tag

Üdv.
A warzoneban van valami új láthatatlan mode?

Egy láthatatlan ember ölt meg így lettünk másodikak.

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#25779) feri1014 válasza eszakas (#25778) üzenetére


feri1014
senior tag

Visszatért az invisibility glitch, ahogy a stim glitch is. Sajnos ezekkel most számolni kell.

(#25780) pehaa válasza feri1014 (#25779) üzenetére


pehaa
tag

Nevetséges amúgy... Új skin legyen, az a lényeg... :U

(#25781) Xaels válasza feri1014 (#25779) üzenetére


Xaels
félisten

Szánalmas banda... én számolok is velük, törlöm most egy darabig. Szerencsére több játék is beesett amivel lehet a haverokkal hülyülni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25782) CptAdamica válasza eszakas (#25778) üzenetére


CptAdamica
veterán

Úgynevezett igényes játék. Én azt nem értem, hogy miért nem lehet csinálni egy egészséges fegyver balance-ot, például én szeretem az m4a1-et, de kb semmi esélyem egy FFAR-el szemben, mindenki azzal rohangál, vagy AUG-al, meg kar-al, vagy SP-R-el. Plusz a játék optimalizációra is teljesen igénytelenek, vagy nem is tudnak optimalizálni jobban rajta. (Helló 10+ éves game engine)

Lelőtték az SBMM warzone oldalt is, "adatvédelem" címszóval. Csak azt nem értem, ha annyira aggódnak az adatokért, akkor miért teszik közzé egy nyílt API-n át.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#25783) jegenye77


jegenye77
addikt

Minden egyes indítás után újra másolja a bővítményeket! 27 GB :W
Ez másnak is is így van? ( Ps4 Slim)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#25784) csibe1 válasza BITBOYS (#25760) üzenetére


csibe1
addikt

Nálam 85GB PC-n. (91 345 919 026 bájt)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25785) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ez a frissítés hozott jó pár bugot. Többször vissza lehet jönni a gulágbol pl .Aztán ma nem egyszer volt , hogy alig vettem fel pénzt ,de többet írt ki is simán azon az értéken tudtam vásárolni :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25786) Xaels válasza jegenye77 (#25783) üzenetére


Xaels
félisten

Igen, nálunk a kis csapatban PS5-ön 2 embert is ezzel szórakoztat.

(#25785) jozefgucci1 ja tegnap haverom felveszi a kidobott zsák pénzt (~8k) és valami 1k-t számolt csak hozzá és nem tudtuk megvenni a loadout-ot. Aztán felvett 1 köteg pénzt ami kb. 500 lehet és felugrott 14k-ra... a másik kedvencem, hogy foltokban nem látok contract-okat a pályán csak ha megjelölik a csapattársak, de ha a jelölést leveszik akkor a contract is eltűnik.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25787) nyul105 válasza jozefgucci1 (#25785) üzenetére


nyul105
senior tag

A gulagos az ápr1 poén, nekem tök tetszett, egyik gameban 6x nyertem gulagot :D

A többi az bug.

(#25788) Boti80 válasza nyul105 (#25787) üzenetére


Boti80
lelkes újonc

Legalább kicsit kreatívak voltak a fejlesztők :D

(#25789) xprsgd válasza jegenye77 (#25783) üzenetére


xprsgd
csendes tag

Nálam is ez van. Ps4 slim.
Sikerült valahogy megoldani?

HaroldBrano

(#25790) H14


H14
csendes tag

xbox-on tolom!
DevError 6034 ( ww_mp_hideout.ff) üzi minden pálya indításakor multiban! lobbyba bekerülök, visszaszámol, és kidob ezzel az üzenettel... mi a fax folyik Gyöngyösön???

(#25791) jegenye77 válasza xprsgd (#25789) üzenetére


jegenye77
addikt

Nem. Most indítom és újra bővítmények masolása van :W

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#25792) tupacamaru válasza H14 (#25790) üzenetére


tupacamaru
veterán

Törölj ki minden fájlt a játék könytárából, de csak a fájlokat, és csinálj egy ellenőrzést. Nekem is ez volt tegnap, utána megjavult.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#25793) Dave567 válasza CptAdamica (#25782) üzenetére


Dave567
addikt

Lelőtték az SBMM warzone oldalt is, "adatvédelem" címszóval. Csak azt nem értem, ha annyira aggódnak az adatokért, akkor miért teszik közzé egy nyílt API-n át.


Persze, mert nem akarják hogy rájöjjenek a csalásra!!

(#25794) csuzda válasza jegenye77 (#25783) üzenetére


csuzda
aktív tag

Legjobb barátomnak igen, másiknak meg nem... Ps4 pro mindkettő.

(#25795) BerserkGuts válasza Dave567 (#25793) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:((

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#25796) CptAdamica válasza Dave567 (#25793) üzenetére


CptAdamica
veterán

Hiába írják itt páran, hogy az Acti nem trükközik, egyértelműen érezni lehetett a vásárlások után és látni is az sbmm warzone oldalon, hogy kedvezőbb szervereket kaptunk 3-4-5 körig, majd visszakerültünk 1.4-es KD-s szerverekre. Lehet ezt azok nem érzik, akiknek megvan az alapjáték, de logikusan nézve nem puszira tartanak fent egy freetoplay játékot, hanem a store miatt.

Megyen!

(#25797) Acheron válasza CptAdamica (#25796) üzenetére


Acheron
őstag

"...Lehet ezt azok nem érzik, akiknek megvan az alapjáték..."
Már hogy a viharba ne éreznék? Tökéletesen érezni az AI beavatkozását a "sima" multiplayer -ben is, ahogy mennek előre a meccsek, szépen váltják egymást a különböző "erősségű" játékok, és itt most szándékos a macskaköröm, mert nem az ellenfelek erősségéről van szó.
Minapi élmény, az SBMM nekem fújt, kezdtem egy 63 - 11 K/D játékkal, majd kb öt - hat játékon keresztül tartott a széria, de mindben rendre egyre kisebb aránnyal. Utána fordult a kocka, 10 -ből nyolcszor már megkezdett meccsbe kerültem be, ahol gyakran az ellenfél VTOL vagy Chopper Gunner killstreak -ja érkezett épp (ilyenkor csakis nyílt térre tett a respawn, ahol azonnal újból ledarált a légierő), de a normál játékban is gyakorlatilag a respawn -al egyidőben lőttek le többször egymás után, mivel épp tűzvonalba tett az AI. Itt kb az ellenfelek is olyanok voltak, hogy bármerre indultál, a semmiből kaptad a fejest (volt, amikor egyértelmű WH révén - ergo ilyenkor az SBMM szemérmetlenül bevág a cheater társadalom legalja közé) És újabb 10 - 12 meccs után kezdődött a nyerő széria ismét - hiszen világi szarul teljesítettél x meccsen keresztül (estem keltem, konkrétan). Egyszer linkeltem is erről egy szép képet, ahol az egyik COD tracker oldalról vettem le egy este a KD alakulását meccsenként, kvázi szinuszhullám - tuti nincs mögötte semmi mókolás, csak a véletlen műve lehet ;] (nem).
Jah, ez volt az, nem is mostanság kelt.

[ Szerkesztve ]

(#25798) CptAdamica válasza Acheron (#25797) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amikor az AUG-or húztam HC meccseken, akkor nekem is teljesen ugyan ez volt. Sok pozitív KD, majd bevágott egy olyan meccsre, ahol csak estem és keltem. Azt hiszem ilyen 6-23 lett a K/D és mindig olyan szar helyekre dobott a spawn, hogy 1 másodperc múlva haltam is, ahogy éledtem, majd 1-2 körr múlva megint fel. Legalább a Battlefield-ben ilyen nem volt, mert ott olyan szerverre mentél fel mindig, amilyenre akartál.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#25799) Acheron válasza CptAdamica (#25798) üzenetére


Acheron
őstag

Sajnos ez ilyen a kezdetektől. Azt nem tudom, hogy az Acti így képzelte -e el eredetileg, de a megbízott programozók ezt hozták - ezt használják. Sajnos az látszik, hogy bár a srácok programozásból jók, de műszaki szakot nem végeztek, fogalmuk sincs a negatív csillapítás mibenlétéről, így megfelelő balance rendszert sem tudtak felépíteni, hogy nagyjából mindig a hozzád hasonló képességű játékosok között tudj játszani - egyszerűen megoldották azzal, hogy ha jó vagy, akkor a körülményeket lerontjuk annyira, hogy esélyed se legyen - így nem tud megszaladni a statisztikád (kvázi a jó meccsek után egy darabig van egy pozitív visszacsatolásod (aka gerjedés...), utána egyszer csak visszadob a rendszer alapba, a kezdők közé, és kezdődik minden elölről). De az MW 2019 esetén ezen már kár háborogni, mivel (számomra) úgy tűnik, hogy a "nagyonügyesfickókkalraklakegycsapatba" faktor szorzója az egyik legnagyobb az SBMM súlyozási rendszerében, mióta a cheaterek e-sportolók java része átment az új részre, azóta a fentiek mellett is szépen javul a K/D arány, magyarán itt annyit már nem tud rombolni az SBMM, amit skill -el ne lehetne egyensúlyozni. De elnézve a CW kommentjeit, ott bizony tolja ezerrel az okosságot...

(#25800) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Hali, mikorra várható a "duplás" hétvége ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.