Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24501) atee


atee
őstag

Hát ez a Rebirth event jól megizzasztott a végén.
Nem nagyon játszottam vele, de ma úgy gondoltam, hogy még befejezem. Természetesen az uncommon killek hiányoztak csak. 14 kellett még és volt 4 órám rá.
Elég hamar meg is lett egészen addig amíg már csak 3 hiányzott... aztán 1.5 órán keresztül egy se jött...aztán csak adott még kettőt. Végül amikor 1 kellett akkor volt még 4 perc az egész eventből amiből még keresés és warmup is levett... csak összejött még abban a körben 3 kill is commonnal az utolsó utáni pillanatban. ;]
Nem mintha sok értelme lenne, de jó érzés volt :))
Mondjuk ha az egész eventben nem 6 napom van rá naponta szabad 3 órákkal kb. akkor nyilván egyszerűbb lett volna.

D-day 2002-01-04 01:54

(#24502) Dave567


Dave567
addikt

Teljesen meghülyült a rang rendszer.... 56-ról 1, 2őnek jelzi a menüben, de 1-es vagyok.

(#24503) Dictator^


Dictator^
veterán

Akkor Warzoneban a Cold Waros operátorokat, akiknek egyértelműen WARZONE skin küldetései vannak, azokat nem lehet megcsinálni, mert aboszlút semmit nem számol mióta kijött ez a season...

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24504) huby80 válasza Dictator^ (#24503) üzenetére


huby80
senior tag

akkor ezért nem sikerül nekem se.. már azt hittem nem jol csinálom a dolgokat :(((

(#24505) Dictator^ válasza huby80 (#24504) üzenetére


Dictator^
veterán

Gyanítottam, de itt egy komment is:

Update, after purchasing the full Cold War game those previously stuck missions seem to be working. ​

Szóval ha megveszed a Cold Wart, akkor szépen elindulnak a progressek ha csinálod a missiont, addig viszont nem.
Tök jó :)

Mondjuk vicces, mert tényleg WZ missionok vannak az operátor skineknél, szóval nem értem, hogy ehhez miért kéne megvenni a CW-t (a pénzen kívül, amit az Blizz Activitision nyer rajta)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#24506) pehaa


pehaa
tag

[TP/P]janika nevű "játékos" valakinek ismerős?

(#24507) hitchins válasza Dictator^ (#24505) üzenetére


hitchins
őstag

nem értem, hogy ehhez miért kéne megvenni a CW-t (a pénzen kívül, amit az Blizz Activitision nyer rajta)

akkor megis erted :)

(#24508) Laby válasza Dictator^ (#24505) üzenetére


Laby
senior tag

Menjenek már a 'csába...
Kb. 2 hete rajta vagyok a Streetsweeper shotgun megszerzésén. Minden videóban azt írja, hogy 3 killstreak 15 meccsen. Mivel "titkos" küldetés, ezért menüben nem látszik, és az sem hogy mennyi van meg belőle. Szerintem 25-30x megcsináltam már a küldetést, és nem jelent még meg a fegyver. Most pár napja elkezdtem, hogy nem lépek ki a meccsből ha öltem 3-at, hanem végig nyomom hátha csak azt számolja, de akkor jól gondolom hogy bármit csinálok ez nem lesz meg amíg nincs Cold War-om?
Azért fura így, mert Warzone tartalom is ez a shotgun, és elvileg nem hátráltathatnának a megszerzésében...

(#24509) atee válasza Laby (#24508) üzenetére


atee
őstag

Szándékos. Hátha többen megveszik az újat. Később gondolom majd kijavitják, de nem sürgős nekik.

D-day 2002-01-04 01:54

(#24510) huby80 válasza Laby (#24508) üzenetére


huby80
senior tag

en azért se veszem meg :D Boldogan vettem volna meg de nagyon gyenge sajnos

(#24511) szgabor12 válasza Dictator^ (#24505) üzenetére


szgabor12
tag

Nekünk megvan haverral a Cold War, és mégse számolja a WZ-s Operator Mission-öket...

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#24512) venom8888


venom8888
őstag

Szar az a cw,meg vettem fdgyvereket huzni de ennyi. En kb 4 palyaval talalkozok allandoan,nincs tobb?

(#24513) pehaa válasza venom8888 (#24512) üzenetére


pehaa
tag

Fegyvert húzni a Plunder a legegyszerűbb. Dupla fegyver xp és bounty contract/supply run.
Pár óra alatt meglett az 55-ös szintű DMR, persze az arany skin-hez kellett a CW.

[ Szerkesztve ]

(#24514) zebra_hun


zebra_hun
addikt

Üdvözlet Fórumlakók.
Kezdésnek röviden: Nem ismerem, nem vagyok CoD játékos. Családban gyerekek Warzone ingyenes verzióval játszanak. Az én régi gépemet használják, ami nem egy erőmű, de nem is annyira vacak. Problémám röviden. Az I7 3770 proci nem hajlandó dolgozni. 40-50, néha 60% cpu kihasználtság van. A gépigénybe I 5 2500 van, annál ez sokkal jobb. Mindig leszóltam a BfV-öt, az is cpu éhes, azzal 90% feletti érték van. 2560 1440-ben hajtva a BfV 120 fps átlag, az 1% low sem megy 50 alá. A Warzone max 70 fps, de beesik 40-re is. Az 1% low is 30-ig leesik. A gépen amúgy van WoW, szintén nagyobb a gépigénye és 144 fps stabilan megvan. Ebből következtetek arra, hogy a játékkal van valami gubanc. 1080 videokari, 16 Gb rendszer memória dual ch-ban. Egyszerűen nem akarja a procit használni. Van valami 5let vagy vmi leírás? Köszi,
Üdv. Z

(#24515) Khaosz55 válasza zebra_hun (#24514) üzenetére


Khaosz55
addikt

Ez régóta bug. nekem 3440X1440 100hz Monitorom van. 2080super kártyával. Megvan 90-100 FSP. Aztán néha fogja magát és beesik 40-30 FPS-re. Korábban újra indítottam a komplett játékot, de rájöttem, hogy új gamet kell indítani és nincs frame dropp. Szóval sajnos ez van kb fél éve néha fram dropp van de kilépsz és új game aztán minden ok. Sajnos csak warzonban tapasztaltam nekem megvan a sima is abban ilyen probléma nincs.

(#24516) zebra_hun válasza Khaosz55 (#24515) üzenetére


zebra_hun
addikt

Köszi az infót. 1 napi keresgélés után találtam ezt, és segített.
"
I looked for the file: adv_options.ini
In Documents/Call of Duty Modern Warfare/Players/
Opened it. And chaged the numbers to below.
// generated by Infinity Ward
version = 1
VideoMemoryScale = 0.55
RendererWorkerCount = 4
ConfigCloudStorageEnabled = 0
"
Nekem ez 2 volt, átírva 4-re ami a 3770-nek megfelel, hiszen 4 magos. CPU használat 80% felett, stabil 75 fps. Riva tunerben ide lett korlátozva, hogy ne legyen tüskés. Hátha valakinek segít még. További szép napot :K

Üdv., zeb

(#24517) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Hali.
update után volt most nerf? Ebben a pillanatban volt a frissítés.

(#24518) Khaosz55 válasza zebra_hun (#24516) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nekem RendererWorkerCount = 7
Nem tudom, jó-e, Ryzen 3700X + RTX2080 Super.

(#24519) zebra_hun válasza Khaosz55 (#24518) üzenetére


zebra_hun
addikt

A fórum ahol találtam, ott azt írták, hogy a példakénti 8 magost 9-re tették. A tiéd 6 magos és 7-en van. Az biztos, hogy nálunk valamiért 2 volt és nem dolgozott a cpu. Így, hogy 4-re írtam tök jó. Holnap kipróbálom 5-re írva milyen. Ma már nem tudom. A feladatkezelőbe szépen használja mind a négy magot, plusz 4 szálat. Legalábbis ezt hámoztam ki az angol fórumból, hogy a cpu magok számát kell beírni. A plusz 1 az nem tudom mi, de próba :) 8-at írtam először, azzal volt is semmi fps, úgyhogy a fizikai magok számával lett jó.

(#24520) Trebron09 válasza zebra_hun (#24519) üzenetére


Trebron09
őstag

Tipp: ha nem teszed írásvédetté a fájlt akkor 2-3 indítás de legalábbis egy patch után újra fogja írni a régi értéket. :)

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#24521) zebra_hun válasza Trebron09 (#24520) üzenetére


zebra_hun
addikt

Köszi, tanács megfogadva. Ez egy ismert hiba amúgy? Alig találtam olyat, hogy nincs cpu használat. Olyat, hogy kiakad 100%-on, rengeteget.

(#24522) Trebron09 válasza zebra_hun (#24521) üzenetére


Trebron09
őstag

Nekem ott a 3600-ra 2 workert ír. :)

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#24523) Khaosz55 válasza zebra_hun (#24519) üzenetére


Khaosz55
addikt

Enyém 8 magos ha jól tudom.

(#24524) Khaosz55 válasza zebra_hun (#24521) üzenetére


Khaosz55
addikt

Nekem 30-35% kőrül dolgozik a proci. VGA 100%.

(#24525) zebra_hun válasza Khaosz55 (#24523) üzenetére


zebra_hun
addikt

Bocs, ez igaz, elnéztem. Ha erre a renderworker cuccra ráguglizol, találni érdekességeket. Ha elégedett vagy a teljesítményeddel, hagyd ezt. Én majd holnap még próbálgatok ott. Egyenlőre nálam mindenki örül, itt a 4-re írással nagyon stabil lett.

(#24526) lajosx válasza zebra_hun (#24525) üzenetére


lajosx
őstag

Sziasztok! A Cold Wart ps4 re ha használtan veszem lehet valami hátránya? Úgy értem hogy nem tudok vele multizni stb? Mindig újan vettem minden részét, de ezt most nem vettem meg bízva hogy kapok ps5 konzolt és majd arra veszem meg . Viszont ps5 nincs 🥺,és csak kellene a játék. Viszont ha tudok venni ps5 akkor arra is meg veszem,ezert lenne jó ha 4 re használtat is vehetnék,mert úgy is elfogom majd adni 🤷 Köszönöm a választ :R

(#24527) kona005 válasza lajosx (#24526) üzenetére


kona005
senior tag

Tudsz vele multizni.

(#24528) lajosx válasza kona005 (#24527) üzenetére


lajosx
őstag

Rendben köszönöm. Akkor keresek egy használt játékot :)

(#24529) BeeNiTTo


BeeNiTTo
aktív tag

Sziasztok
Lenne egy kérdésem ami nem teljesen az mw2019 részét érinti de. Activision accountal kapcsoloatos hátha tudna valaki segíteni

Szoval anno megvettem a játékot xbox on majd később pc re is külön
A battlenet és a xbox profilom linkelve lettt a activision accomhoz
Most a box os profilomat szeretném szétkapcsolni de mivel korrában már volt szétkapcsolva most 12 honapig nem engedi az unlink et az activision honlapján
Ilyenkor mit tudok tenni?

A gond az hogy én pcn használom tesom meg boxon az én régi xbox profilomat és mivel egy acti acc on van mind a kettő igy 1x re nem enged be minket

(#24530) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Hát ahogy én látom még nem igazán sikerült a DMR-t és a MAC-10-et nerfelni...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24531) Xaels válasza Tsebacsi (#24530) üzenetére


Xaels
félisten

Azokon sima nerf nem segít.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24532) Szellem. válasza Tsebacsi (#24530) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Undorító ez a két fegyver, meg az is, hogy a CW-s fegyverek ennyire erősebbek.
Nagyon sokan panaszkodnak, hogy szemétség volt a két játékos bázist és a fegyvereket összeengedni a Warzoneban.

(#24533) gjung44 válasza Tsebacsi (#24530) üzenetére


gjung44
tag

mac10el szerintem semmi gond nincs. több automata fegyvernek is jobb a ttk-ja, még az mw-s fegyverek közül is lehet találni ilyet. inkább a diamattit kell sürgösen gyengiteni. még 1 db is nagyon buta belöle

(#24534) Tyler Durden

Modern warfare-ben milyen gyakran cserélődnek a skinek a shopban? Foglalkoznak vele még egyáltalán vagy már kuka, kutyát nem érdekel activision részről? Karácsonyi időszakban vettem meg a játékot, a szerverek tömöttek, legalábbis akármit játszom szinte azonnal behív, csak a store nem változik már 1 hete..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#24535) szinesz.bob


szinesz.bob
senior tag

A nerfek jönnek:
DMR 14: Reduced headshot damage, increased recoil
Type 63: Reduced headshot damage, increased recoil
Mac-10: Decreased headshot multiplier
Dual pistols: Increased hip fire spread, decreased damage range

(#24536) KaitouP válasza szinesz.bob (#24535) üzenetére


KaitouP
veterán

Jönnek, bár állítólag még ez sem elég.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24537) Xaels válasza szinesz.bob (#24535) üzenetére


Xaels
félisten

Ez lófasz...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#24538) Micsurin válasza szinesz.bob (#24535) üzenetére


Micsurin
nagyúr

DMR 14-nek ez konkrétan semmi, lós***r. Testre úgy megtúrnak vele 30 méterre, hogy köpni nyelni nem lesz időd, ha duplázzák a recoilját még akkor is lazán kipötyögtethető egérrel.

A pisztoly majd meglátjuk, az igazából működhet kérdés a %-os mérték.

MAC10-ben eddig sem láttam semmit megmondom őszintén ami hű meg ha okot adott volna, egész jó fegyver de nem éreztem OP-nak, szerintem egy ASVAL komolyabbat tud darálni kis-közép távokon.

...DMR14 amúgy vicc egy istencsászár per pill közben az EBR14 meg egy rakat hulladék. :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24539) pehaa


pehaa
tag

Lassan kilehetne találni akkor, hogy melyik legyen a következő fegyver, ami miatt mehet a hiszti ...(már volt pár: M4, Grau, Renetti, Kilo, R9, JAK, C4, RPG stb. most a Diamatti, DMR, MAC) Szerintem mindenki előtt ott a lehetőség, hogy az INGYENES (nem, nem kell hozzá megvenni a CW-t ... ) Plunder-ben (Bounty Contract, Supply Run) kihúzza az adott meta fegyvert ...
Inkább alkalmazkodni kellene megtanulni ... :U

(#24540) Micsurin válasza pehaa (#24539) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Fordítva ülsz azon a lovon de nagyon... :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24541) regener válasza pehaa (#24539) üzenetére


regener
veterán

Ezzel az erővel vegyék ki az összes fegyvert és mindenkinél ugyanaz legyen.

Na amit leírtál azis ilyen szinten van :DDD

(#24542) pehaa válasza Micsurin (#24540) üzenetére


pehaa
tag

Miért is ? :)

Én tudtam alkalmazkodni, kihúztam mind a három fegyvert (mint ahogy eddig az összeset ami épp a meta volt) és nem sírok fórumokon/fb csoportokban ha lelőnek ...

[ Szerkesztve ]

(#24543) Micsurin válasza pehaa (#24542) üzenetére


Micsurin
nagyúr

[link] :U

Rendszeresen belepancsolnak amatőr módra az aktuális erőviszonyokban, majd magasan brunzolnak a community fejére, ehhez ugyan ne kelljen már még tapsolni is.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24544) pehaa válasza Micsurin (#24543) üzenetére


pehaa
tag

Nem tapsolni kell (meg sírni :U ), hanem alkalmazkodni. Mindig lesz olyan fegyver ami erősebb lesz a másiknál ...

(#24545) Micsurin válasza pehaa (#24544) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Amúgy az megvan mi a gond ezekkel vagy csak szándékosan trollkodsz?

Itt nem arról van szó, hogy valami erősebb mint a többi itt arról van szó, hogy a DMR-nek per pill közel nincs counter pickje, egy ar-t jó eséllyel out dps-el, egy csipát szintén mert nem ad időt egy-egy peakhez. Ez nem arról szól, hogy alkalmazkodsz-e. :U

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24546) Tsebacsi válasza pehaa (#24544) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Kösz hogy jöttél, mikor mész? :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24547) fletoka válasza regener (#24541) üzenetére


fletoka
tag

+1,mondtam én a csapattársaimnak jön a nerf lesz sírás mi lesz az epénisz-l így,engem igazából csak a diamatti idegesitett

(#24548) pehaa válasza Tsebacsi (#24546) üzenetére


pehaa
tag

Hasznos hozzászólás volt, köszönjük ... :U

(#24549) pehaa válasza fletoka (#24547) üzenetére


pehaa
tag

Sosem a nerf után volt a sírás nem tűnt fel? :U

(#24550) Tsebacsi válasza pehaa (#24548) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jaj még itt vagy :F :(((

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.