Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25201) DrTechnoid válasza shifty! (#25141) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én csatlakozok , egy 24/7 Terminal MW2 jöhet , vagy egy hasonló kaliberű nonstop Toujane cod2-ből.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#25202) markknight válasza venom8888 (#25194) üzenetére


markknight
veterán

Remélem valóban csak erről van szó, mert ez így harmatgyenge (ami a Warzone-t illeti) :D Jól felspanoltam a haverokat, hogy végre season 2, csomó újdonság, aztán bumm :D Ellenben a hajós introvideo már kezd nagyon idegesíteni :D

[ Szerkesztve ]

(#25203) Glaz-dozfhut válasza BITBOYS (#25189) üzenetére


Glaz-dozfhut
őstag

Van egy terminál a hajón belül, amivel aktiválod a zombikat. Ha megvan az összes lelövése, akkor dob egy sárga kulcsot és egy doboz nyitható vele a hajón. Abból semmi különös nem esik ki, ahogy láttam egy streamen. Lőszer, egy fegyver. Ha gondolod visszakereshetem azt a videót.

- Glaz-doz-fhut -

(#25204) pulffy válasza Laraxior (#25197) üzenetére


pulffy
őstag

Ez hol van?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#25205) Laraxior válasza pulffy (#25204) üzenetére


Laraxior
titán

A nullas bunkernel, ami kartyaval nyilik. A 10es bunker nyitva van, korbe is lehet jarni. Jo nagy változások lettek most :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#25206) pulffy válasza Laraxior (#25205) üzenetére


pulffy
őstag

Elhiszed nekem hogy fingom sincs hogy hol vannak ezek... :DDD

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#25207) woodson7


woodson7
csendes tag

Sziasztok!
Nem tudom volt e már kérdés , de egy két éve pc n nyomom amihez iszonyatosan hozzá szoktam. Majd most sikerült vennem egy playstation 5 öt és rákötöttem az egeret és a billentyűzetet. Kérdés , hogy belehet e állítani olyanra mint a gép vagy ez ilyen élvezhetetlen marad. Lehet én állítom be rosszul , de nekem nagyon közel van a kamera nézet is és nem tudok távolabbi nézetet állítani . Esetleg aki így nyomja az tud nekem beállítási javaslatokat küldeni amivel élvezhetőbb a warzone ? Előre is köszi srácok! :R

(#25208) xprsgd válasza woodson7 (#25207) üzenetére


xprsgd
csendes tag

Szia,

Warzoneban PS-en és Xboxon sincs FOV (field of view) beállítási lehetőség. Az csak PC kiváltság. Cold warban már lehet az FOV értéket állítani.

HaroldBrano

(#25209) woodson7 válasza xprsgd (#25208) üzenetére


woodson7
csendes tag

Huh ez igy nagyon gáz . És ha megveszem a cold war -t a warzonba nem marad meg ugyanaz a beállítás ? Lehet tök hülyeséget kérdezek , de nagyon új vagyok még ebbe .

(#25210) CptAdamica válasza Laraxior (#25197) üzenetére


CptAdamica
veterán

Lehet, hogy innen is elfog indulni az atom, ami legyepálja a pályát.

Megyen!

(#25211) venom8888


venom8888
őstag

Azt nem erzem logikusnak, hogy Marciusban jojjon az uj MAP, meg ha szulinapja is lesz a cod nak. Mivel most volt a szezon valtas stb. Es akkor ez a szezon meg veget sem fog erni, es beraknanak uj MAP ot? Ahh en nem hiszem
Szezon kozben nem szoktak ekkora valtozast, durranast betenni. Erre a szar semmi valtozasra is 2 honapig vartunk. Arrol meg meg szo sincs,hogy uj map jonne jvo honapban.

[ Szerkesztve ]

(#25212) SRC válasza konci79 (#25156) üzenetére


SRC
junior tag

rengeteg az aimbot, csak az egeret kell nyomogatnia, főleg távolról feltűnő nézz bele
ne kérdezd ebben mi a csalónak mi a jó, de a Warzone hemzseg a csalóktól. Olyan időben kell felmenni, amikor a tinik vagy alszanak vagy suliban vannak. Olyankor kevesebb a csaló.
Azért lépnek ki, mert találkoznak egyel. Én is ki szoktam lépni, ha látom, hogy aimoznak.

(#25213) sanyi0627 válasza xprsgd (#25208) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Én tudok asszem állítani fov ot Series x en.
De a ps5 a 120fps se kapta meg nem?

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#25214) Zalaym


Zalaym
tag

Sziasztok!

Talán ti tudtok segíteni!?
Most vennék VGA-t (sajnos most kell) és nem tudom mi lenne a best-buy.
Warzone 1080p 144Hz max felbontásra mit ajánlanátok?
2070 super / 2080 super / 3060 / 3060Ti / 3070
:F :F :F :F :F :F :F

(#25215) csibe1 válasza Zalaym (#25214) üzenetére


csibe1
addikt

Amelyiket kapni, meg van rá pénzed. :DDD
A konfigot nem írtad amúgy. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25216) shifty! válasza SRC (#25212) üzenetére


shifty!
senior tag

Jackfrags-t megvádolni csalással :DDD Nincs több kérdésem.

Igen vannak csalók, össze lehet futni könnyedén, de a lehető legrosszabb példát vetted elő... :W

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#25217) szgabor12 válasza shifty! (#25216) üzenetére


szgabor12
tag

Hasonló volt a reakcióm. :DDD Ráadásul egy olyan videót rak be, amiben DMR van, amivel január elején boldog-boldogtalan szerezte a killeket, aimbot és társai nélkül is.

,,If I'm not back in five minutes... just wait longer!"

(#25218) Zalaym válasza csibe1 (#25215) üzenetére


Zalaym
tag

A konfig bírná mindegyiket, a best-buy fogalom meg rávilágít az árral kapcsolatos kérdésre. A legolcsóbbat keresem, ami teljesíti a feltételeket. ;)

(#25219) nyul105 válasza Zalaym (#25218) üzenetére


nyul105
senior tag

2070 super.

(#25220) SRC válasza shifty! (#25216) üzenetére


SRC
junior tag

Attól mert be van vágva pár kill a videóba, amikor ordít, hogy éppen nincs bekapcsolva és sokkal lassabban és bénábban célóz a többihez képest még van benne egy csomó olyan, amikor ordít, hogy csal, igen. Teszek rá, hogy hívják.
De felőlem ki lehet találni, hogy ez oké, csak akkor dugjon egyedül vagy a többi ilyen ügyessel. Azért nem lépek be, hogy egy ilyennek legyek céltábla.
km magasan ernyőzőt leszed, úgy hogy egyszer sem lő mellé igen-igen nagyon pró, hogy vagy ötször egymás után pont annyit célóz elé, alá pont, de pont a visszarúgás ütemében úgy hogy az ernyős közben irányt is vált, csak ilyen pont nincs aim nélkül.

(#25221) Zalaym válasza nyul105 (#25219) üzenetére


Zalaym
tag

:R

(#25222) SRC válasza szgabor12 (#25217) üzenetére


SRC
junior tag

És ha DMR az pláne minek? Miért nem HC mindenkinek és ennyi? Hogy csak céltábla lehessen, akinek nincs meg a fegyver? (Ami gondolom egyből meglehet, ha fizetsz) Szóval free lehetek céltábla? Akkor egy részét adják a pénznek nekem, amiért belépek én én irányítom a céltáblát az MI helyett.

(#25223) nyul105 válasza SRC (#25220) üzenetére


nyul105
senior tag

Heti 100 óra játék alatt hidd el, neked is lenne egy-kettő ilyen killed...

Tegnapelőtt lőttem egy olyan killt, hogy én se hittem el, a maradék 99%ban meg mellélövök...

Streamjét nem nézem, ott lehetne latni, hogy milyen arányúak az ilyen lövései.

Ajánlom figyelmedbe egy quake pro (pl rapha) videoit, embertelen reakcióidőkkel. Bajnokságon, szóval nem csalnak...

Vannak ilyen emberek, akik pixelt vadásznak lazán.
Az, hogy mennyire fair ha ilyenekkel kerülsz össze? Kis arányban kellene.

(#25224) danilla válasza sanyi0627 (#25213) üzenetére


danilla
őstag

Meglepne ha tudnal warzoneba fovot allitani, series x-en.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#25225) craftsman01 válasza SRC (#25220) üzenetére


craftsman01
senior tag

Super Márió. :DD

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#25226) SRC válasza nyul105 (#25223) üzenetére


SRC
junior tag

Ez nem érv. Ronaldo sem nálunk gyakorol, amikor kimennek a Kinizsi pályára a telepi gyerekek, akik még csak klubtagok sem voltak soha sehol. Találjuk már ki, hogy az összes aimbot-os hülye amúgy profi, aki rajtam gyakorol. Röhej, hát mi kersne az ott ahová engem betesz?.
Életemben nem hallottam a Jackfrags nevet, lehet hogy ez ciki. Pont nem érdekel ki ez, csak linkeltem egy videót, amin az látszik, hogy a célok olyan képtelen távolságból kapnak azonnal halálos találatot, hogy többnyire nincsenek abban a helyzetben, hogy egyáltalán visszalőjenek. Többnyire azt sem tudják, honnan lőnek. Ennek így semmi értelme. Persze, hogy kilépek, hát dugjon egyedül az ilyen.

(#25227) nutella1 válasza SRC (#25226) üzenetére


nutella1
őstag

Ne mérgelődj ilyesmin, 0-24 órában gép előtt üldögélő ember, és ha nem is csal, még egy kicsit sem irigylem tőle a valódi életét, semmiképp nem cserélnék vele.

https://erdélyízei.com

(#25228) craftsman01 válasza nutella1 (#25227) üzenetére


craftsman01
senior tag

Azért ez eléggé túlzás így,közel a 40-hez már nincs olyan reakció időm mint fiatalon,szal engem is sokszor leszednek.De ha visszagondolok a cod4-es időkre nagyon sokszor kibaktak,hogy csalok pedig nem ,csak egyszerűen jól ment ennyi.Nem kell egyből csalózni az illetőt ha lelő.Ja és napi 2- 3 óra azért nem a világ.Szal nem ott éltem az életem.Ezért is csináltunk szerót haverokkal mert már unalmas volt a sok rivó oszt utánna már mi baktuk ki őket. :C

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#25229) nutella1 válasza craftsman01 (#25228) üzenetére


nutella1
őstag

Ez így rendben is volna. De nem tudhatod mit látott, a bann hullám pedig folyamatosan tart.

https://erdélyízei.com

(#25230) nyul105 válasza SRC (#25226) üzenetére


nyul105
senior tag

Nem hinném, hogy jackfragssel összerak, mert azért figyelembe veszi, hogy te hobbijátékos vagy, ő meg streamer.
Én csak ezt a példát mondtam, amúgy kegyetlen sok a csiter, foleg tegnap és ma. Uj season kell a hack...

(#25231) oriic válasza CptAdamica (#25210) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel kvazi ott a raketa, a silo tetejet kinyitottak, ez boritekolhato.

Live-Die-Respawn

(#25232) Laraxior válasza oriic (#25231) üzenetére


Laraxior
titán

Van máshol is raketa. Csak az uvegfal mogott van, erre meg konkretan ra lehet ugrani. Nyitva vannak a bunkerek is, ki is bővítették őket. Egyedul a hajora nem akarodzik raugrani, mert kb mindenki oda ugrik :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#25233) CptAdamica válasza oriic (#25231) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jaja, a Military Base mellett is van egy az emlékműnél, asszem ott még áll. Amúgy van hír, hogy mikor jön a DLSS?

Megyen!

(#25234) csibe1 válasza craftsman01 (#25228) üzenetére


csibe1
addikt

Anno CoD2-ben is ha éppen jól ment, és kiosztottam a Kar98k-val 6 fejest egymás után Toujane-on akkor nekem is írták, hogy kapcsold ki. :D
Mondom mit, a monitort? :DDD
Azért akkor a rendes killcam sokat segített; itt meg néha valamiért nincs is. :F
Anno simán ki lehetett szúrni az érdekes csávókat akik killcamban már az épület közepétől követtek; biztos sok Harry Pottert néztek. :D
Már akkor volt olyan cucc ami épphogy csak végig nem ment helyetted a pályán; ez 15 éve volt. Azóta kicsit fejlődtek a csítek is. :)
Ott a Self Revive, de mire benyomnám már meg is haltam közbe hirtelen?
Vannak érdekes dolgok itt is. :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25235) ridiculous válasza SRC (#25212) üzenetére


ridiculous
aktív tag

ha Jackfrags szerinted aimbot - ot használ akkor neked fogalmad sincs róla mi az :C
értem én hogy neked az álló embert ellőni kihívás de ne már hogy mindenkit csalózunk ;)

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#25236) oriic válasza Laraxior (#25232) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom több rakéta kilövés lesz majd.

CptAdamica

NIncs infó sajnos.

Live-Die-Respawn

(#25237) venom8888


venom8888
őstag

Na vegre ugy tunik csak jön az uj Map.

(#25238) venom8888


venom8888
őstag

(#25239) csibe1 válasza venom8888 (#25237) üzenetére


csibe1
addikt

Nekem bőven jó Verdansk is. :)
Nincs humorom megint 30-40-50GB-okat töltögetni.

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25240) venom8888 válasza csibe1 (#25239) üzenetére


venom8888
őstag

Majd ki ismerni a palyat, hol merre mi van. Lesz vagy 3 hét kb

(#25241) csibe1 válasza venom8888 (#25240) üzenetére


csibe1
addikt

Ez most honnan, mire volt válasz? :F :Y
Épp azt írtam, hogy nem hiánycikk az új pálya!!!!
Nem érteni madzsarr??!! :F :U

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25242) Pro!Petya válasza csibe1 (#25239) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Tegnap nyomtam egy reinstallt, mint utólag kiderült feleslegesen ... :W
229GB , azért kicsit durva még a mai világban is ez a méret. Gigabites nettel nem volt sok idő, de aki dsl nyomja annak 1 nap mire lejön jobb esetben?? Csak a multi volt asszem ~139GB.
Ami azért is érdekes mert full High-on sem egy olyan game amitől le esik az ember álla a grafikától, sőt...
Meg ezek a 30-40 GB-os frissítések :DDD Vicces na.
PL.: BFV 90 GB viszont az ki is néz valahogy.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#25243) lowzor válasza Pro!Petya (#25242) üzenetére


lowzor
veterán

Tényleg reinstalltól meg grafika állítgatástól várod, hogy megoldódjon a packet burst? Már leírtam, hogy hiába csinálsz bármit, meg fog maradni, mert a Warzone megjelenése óta egy határ szart nem érnek a Blizzard szerverek. Annyit tehetsz, hogy akkor játszol, amikor kevesebben vannak.

(#25244) Pro!Petya válasza lowzor (#25243) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Mindent, de tényleg mindent megcsináltam ezenkívül szval veszíteni valóm nem volt. ;)
Valóban éjfél és reggel 6 között játszhatóbb (nem jó, attól így is nagyon messze van) de mivel egy hónapban egyszer van az az időszak nálam mikor ilyen tájt van időm játszani, így hát nem volt kérdés és egy uninstall-al pontot tettem a packet burst kérdésre. :C

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#25245) venom8888 válasza csibe1 (#25241) üzenetére


venom8888
őstag

Az a te véleményed volt,hogy nem hianyzik uj pálya . Nekem hiányzik,es kell. Nem válasz volt,hanem kijelentes :D

[ Szerkesztve ]

(#25246) ЯΞD válasza Pro!Petya (#25244) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Próbáld már ki, hogy mobilt csatizod usb-n géphez majd oszt meg a netet. Nyilván a ping-ed más lesz lehet jobb vagy rosszabb de nem hiszem hogy lesz ilyen packet loss-od.

(#25247) Pro!Petya válasza ЯΞD (#25246) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Packet loss az a két narancs egy üres ikon, amúgy azzal nem volt eddig se problémám. Sajnos nálam 3 teli narancs van ami packet burst. Megnézhetném mondjuk, de server oldalon van a hiba akkor szerintem mindegy hogy vagyok csatlakoztatva. Na mindegy, ha lesz hozzá valamikor türelmem majd teszek egy próbát ;)

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#25248) csibe1 válasza Pro!Petya (#25242) üzenetére


csibe1
addikt

"de aki dsl nyomja annak 1 nap mire lejön jobb esetben??"
Annak az hosszú cumi cumi, szerencsére tavaly nyáron ideért az optika, (150/50 de bőven elég), azóta nem nincs gond a nagyobb frissítésnél sem.

Most néztem, nekem csak a Warzone van fent, az most 97GB. Pff :Y
A legutóbbi frissítésnél volt 30-35GB hely, de törölnöm kellett, mert a kliens szerint nem elég.Köszi, gyere holnap is, csak ne hozzám.
Most meg megint van 40GB szabad hely a vinyón.
Mi a nyavalyának szórakoznak ilyennel.
A végén már úgy indul egy játék, hogy 500GB helyet lefoglal, mert kell a jövőbeni frissítéseknek is előre.
A BF5 kimaradt, mostanában a BF1-el is ritkán játszok.
Pár napja a BF3-at toltam; kicsit fura volt a Warzone után.
FullHD, minden max, 144MHz frissítés simán ment.
Igaz, hogy csíter-überpro annyi volt néha, mint a szemét, de azért jót játszottam. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25249) csibe1 válasza venom8888 (#25245) üzenetére


csibe1
addikt

Olvasd már el mit írtál, és mire meg mit válaszoltam.
Egy értelmezhetetlen mondatot firkáltál oda, de ne is zavarjon. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25250) venom8888 válasza csibe1 (#25249) üzenetére


venom8888
őstag

Nem vitázok a semmin :) Ez legyen a legnagyobb bajunk az életben,hogy felre retelmezzuk egymast. Kellemes hetveget,es jo jatekot :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.