Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24201) phoenix1989 válasza syIex (#24200) üzenetére


phoenix1989
őstag

ha nem megy akkor is bezár. xD azt pont azért nyitottam ki hogy lássam mi történik.

(#24202) BITBOYS válasza phoenix1989 (#24198) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nekem is szarakodott, de teljesen random csinálta. Ez csak az utóbbi napokban jött elő.
Mikor újraindítottam ment rendesen, semmi hiba. A kezdetektől nyomom a wz-t és hibamentesen tudtam játszani, szóval driver hiba lehet, de ez sem biztos mert tényleg totál random mikor omlik össze.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24203) BITBOYS válasza syIex (#24200) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szuper, én pl. nem is használom ezt a progit, asus gpu tweak van helyette :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#24204) phoenix1989 válasza BITBOYS (#24202) üzenetére


phoenix1989
őstag

minden napra kész. a kezdetektől ezt csinálja amikor megjelent néha volt hogy ment de a legtöb esetben csak kidobált ezért töröltem is. azt hittem az eltelt idő óta kezdtek ezzel valamit de ugy tünik nem.

(#24205) venom8888 válasza BITBOYS (#24195) üzenetére


venom8888
őstag

Arrol meg nem is beszelve, hogy sokkal szarabbul fut a game

(#24206) csabamigo válasza #91456768 (#24197) üzenetére


csabamigo
aktív tag

Hát jah, én megszerettem ezt az új MWt, Warzonet meg szinte soha nem játszom..
Írták hogy a Warzoneban megkapom a cuccokat...
Mindegy, kiprobálom a CWt aztán meglátjuk

Az Élet a Legjobb Méreg!

(#24207) hcol7 válasza phoenix1989 (#24193) üzenetére


hcol7
senior tag

ram hiba pl, vagy esetleg tap, bar utobbinal ujrais indulna vszeg

(#24208) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Nekem érthetetlen okokból jobban adja... :U Bennem lehet a hiba.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24209) phoenix1989 válasza hcol7 (#24207) üzenetére


phoenix1989
őstag

másnál nincs ilyen gond. nem hinném hogy hibás lenne bármi is.

[ Szerkesztve ]

(#24210) nutella1 válasza venom8888 (#24205) üzenetére


nutella1
őstag

Az Aorus 1080ti Extreme sajnos nem elég CW-ra, egy esetleges optimalizáció után sem lesz elég. Két generációval ezelőtti kártya. Öcsémnek jelenleg ugyanaz van, erősebb processzorral. Döbbenet, milyen gyengén fut rajta a játék, igaz ő 2K-n használná. Ahhoz hozzá kell szoknod, hogy a legalább 2 generációval ezelőtti vga-kat szoftveresen lebutítják. Ez mindig így volt, amióta Nvidia az Nvidia, így is marad. Ha fordítva jelent volna meg a két game, tehát tavaly a CW és idén az MW, akkor ez utóbbit szidná több ember, fentebb említett dolog miatt.

https://erdélyízei.com

(#24211) Linem válasza nutella1 (#24210) üzenetére


Linem
senior tag

Én azt nem tudom, hogy ennek van-e valóságalapja, hogy az nvidia régi kártyáit szoftveresen direkt butítják, de az biztos, hogy én az AMD 2 generációval ezelőtti kártyájával játszom MW-t és CW-t jelenleg is. Nyilván nem 500 fps, de nálam például a 4k a lényeg, és itt adott a 60Hz. Viszont ezt úgy hozza, hogy elégedett vagyok, és eljátszogatok folyamatosan COD multiban. :U Örülnék, ha lenne 1080ti-om, ami a jelenlegi kártyámnál kétszer gyorsabb, de csak a játék miatt nem fogok ilyen drága hardvert venni.

(#24212) hcol7 válasza nutella1 (#24210) üzenetére


hcol7
senior tag

en pont ezert nem rakom fel feleslegesen a latest drivereket a 1080ti hoz.
mmint addig, mig explicit nem kell barmiert.
mert szerintem is azt csinaljak, amit az apple pl, h direkt lassotjak, ill jellemzoen ugyis a latest szeriahoz erkeznek bele optimalizaciok. szerintem 1 eve nem frissitettem drivert, bar csak mw vel jatszom.

(#24213) syIex válasza phoenix1989 (#24201) üzenetére


syIex
veterán

Nekem ez megoldotta.
Havernak is.
Feladatkezelőben mindent bezártunk ami ezzel kapcsolatos így a Riva Tuner al alkalmazásait is és tökéletes azóta. :B

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#24214) KaitouP válasza syIex (#24194) üzenetére


KaitouP
veterán

MSI Afterburner & Riva overlay megy a háttérben? Lődd ki őket, nálam hasonló problémát oldott meg. (Hibakód szöveg ugyan ez volt, csak a kód más.)

Szerk.: látom közben megoldottad azzal amit utólag mondtam.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24215) Tomko78


Tomko78
őstag

Mondjuk annyit azért oda írhattak volna mint helinél , hogy csak warzone meg CW lehet a fegyvert használni és nincs akkor félre értés meg anyázás hogy hol van a fegyó ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#24216) KaitouP


KaitouP
veterán

Warzone:
- A legjobb Groza loadout Warzone-ra: [link]
- A legjobb Krig 6 loadout Warzone-ra: [link]
- A legjobb XM4 loadout Warzone-ra: [link]
- A legjobb Pelington 703 loadout Warzone-ra: [link]
- A legjobb Rebirth Island landolási pontok: [link]
- Dec. 18 patch notes: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24217) phoenix1989 válasza syIex (#24213) üzenetére


phoenix1989
őstag

csak a játék fut semmi más program. de ugyan ugy bezár , viszont azt hiszem meg oldóttam a gondot. felmentem a kárgya gyártó oldalára és leszedtem a vga drivert ami ott volt. indításkor ugyan ki írja hogy frissítsem de egyébként nem dobott le. legalábbis elsőre simán ment. jó lenne ha valahogy lelehetne mérni melyik driver lenne jobb egy adott kártyához. tálcára nem tehetem viszont mert akkor egyből kivág. :)

[ Szerkesztve ]

(#24218) hcol7 válasza phoenix1989 (#24217) üzenetére


hcol7
senior tag

egy memtestet en futtatnek azert a helyedben.

(#24219) phoenix1989 válasza hcol7 (#24218) üzenetére


phoenix1989
őstag

semmi baja a memoriának.

(#24220) phoenix1989 válasza phoenix1989 (#24219) üzenetére


phoenix1989
őstag

ha nem basznak ki elsőnek akkor azért egyszer csak bejön egy ilyen.

(#24221) hcol7 válasza phoenix1989 (#24220) üzenetére


hcol7
senior tag

hat marpedig rz v memoriahibara vagy badsectorra utal, bar az nemtom hogyvan ssd nel

(#24222) regener válasza phoenix1989 (#24220) üzenetére


regener
veterán

Lapozófájl mekkorára van állítva a rendszernek?

(#24223) KaitouP


KaitouP
veterán

A Raven nemsokára kiad egy frissítést, melynek köszönhetően mindenki visszakapja a már meg szerzett 2XP tokenjét. A mai patch tartalmát képezik a továbbiak is: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24224) geckowize válasza KaitouP (#24216) üzenetére


geckowize
őstag

Valami gond van a linkkel a Groza loadoutról, itt a működő: [link]

(#24225) phoenix1989 válasza hcol7 (#24221) üzenetére


phoenix1989
őstag

ha a memoria lenne hibás akkor másból is kidobálna szerintem és reggeltől estig megy más game és semmi gond.

regener .

(#24226) KaitouP válasza geckowize (#24224) üzenetére


KaitouP
veterán

Köszi! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24227) Tomko78 válasza phoenix1989 (#24225) üzenetére


Tomko78
őstag

De lehet hogy kevés neki , manuálisan lődd be neki :) nekem így vannak

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#24228) phoenix1989 válasza Tomko78 (#24227) üzenetére


phoenix1989
őstag

most ugy tünt jó lesz. majd holnap kiderül meddig birja :) de kellett a régebbi driver is . ugylátszik az új nem valami jó a régi kártyámhoz.

[ Szerkesztve ]

(#24230) hitchins válasza KaitouP (#24186) üzenetére


hitchins
őstag

Nekem sincs szándékomban bántani senkit, de én meg az ilyen bejegyzéseket nem értem. Szerintem normális srác vagy, normálisan írsz és válaszolsz, és azt sem feltételezem rólad, hogy nem tudod értelmezni amit írtam. Most mégis úgy tűnik, hogy nem érted vagy nem akarod érteni amit írtam.

Nem lepődtem, meg mert az élet minden területén kb ugyanez van. Még durvább formában is. Pénz, pénz, pénz.... Nem is ezen problémáztam. Továbbra is szívesen lövöldözök MW-ben.. akár Battlepass nélkül is.

Az alapvető problémám az, hogy megjelent a BP az MW-ben.
Megjelent, megvásárolható, de használni nem tudom, mert az MW-ben semmi haszna. Semmit nem kapok a pénzemért.

Az árak és a támogatás olyan amilyen, de ez szerintem már az megtévesztés/átverés kategória. Kb mintha vennék egy lemezes játékot, de csak a dobozt kapnám meg.

Ha már mindenképpen beleteszik ilyen formában, akkor a minimum egy lóbetűs vastagított figyelmeztető felirat, hogy a 100 feloldható cuccból csak kb 3 call card használható az MW-ben, légyszi ennek tudatában vásárold meg.

[ Szerkesztve ]

(#24231) KaitouP válasza hitchins (#24230) üzenetére


KaitouP
veterán

Az MW-ben is elérhető Battle Pass nem azok miatt van beletéve, akik csak Modern Warfare-t játszanak, de ha ez nem lett többször lekommunikálva hivatalosan akkor egyszer se. Amikor kitalálták a három játékban is elérhető közös progression rendszert, akkor - még ha nem egyértelműen vagy burkoltan is - de utaltak rá, hogy ez azoknak szól akik megvették a Cold War-t, de amúgy közben játszanának Modern Warfare-t és Warzone-t is, akkor marha jó nekik mert bármit játszanak, a Battle Pass szempontjából "nem megy pocsékba az idejük", mert farmolható az említett másik két játékból is.

Azt döntsd el magad hogy ez mennyire hasznos vagy nem az, vannak akik ennek örülnek, bár ez sem az átlag, minimum 8 órát dolgozó embert célozza meg, mert amellett nem gondolnám hogy valaki full time három CoD játékba is tud időt ölni. Szerintem marhaság ez a rendszer, én élből kukáznám, véget ért az MW egy éves ciklusa, megjelent az új CoD játék, érkezzen már csak oda tartalom, és kész. Ha már évente jön játék, és évente mindig az aktuálisan megjelent játékon van a fókusz, akkor ne nyomják ezeket a látszatmegoldásokat. Vagy jöjjön 2 évente játék, és úgy menjen a support. Vannak megmagyarázhatatlan megoldásaik, tény és való, amerikai ésszel gondolkoznak. (Tisztelet a kivételt képező minden intelligens amerikainak.)

Hogy mit tudsz tenni? Semmit. Ragelni ilyen-olyan platformokon nagyon nincs értelme, Feedback-et hagyhatsz nekik de valószínűleg nem igazán lesz releváns számukra a nézőpontod. Ignoráld a BP jelenlétét MW-ben, és játszd just for fun, vagy ha tudsz valamit hasznosítani Warzone-ban (lényegében majdnem minden contentet) akkor farmold. Szerintem ezzel a hülyeséggel nemsokára úgyis fel fognak hagyni, csak most meg vannak zizzenve, mert belevágtak ebbe a Warzone nevű csodába, de látszik hogy nem nagyon tudják sokszor, hogy egyáltalán mit hogyan kezdjenek vele, azonkívül hogy most még népszerű. Mindenkinek megpróbálnak most jót tenni, de legfőképpen maguknak, és bár vannak korrekt megmozdulásaik - pláne az MW óta gyökeresen más irányt vett üzletpolitikával - néha fingreszelés megy.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24232) hitchins válasza KaitouP (#24231) üzenetére


hitchins
őstag

Ezt a magyarazatot nem olvastam. Nem kovetem ilyen szinten a jatekhireket mondjuk szerintem nem is elvarhato.

Kicsit nehezemre esik elhinni, hogy szimpla joindulatbol alakitottak igy.
Akarhogy is, abban ugy latom egyetertunk hogy ez egy minimum idoota megoldas.

(#24233) Krisz0418


Krisz0418
őstag

Sziasztok. A warzone mennyire cpu heavy jatek? A heten erkezett meg az uj kartyam es ugyanannyi fpsem van kb mint a regivel.

Ryzen 3600
Rtx 3080.

Elotte 1080ti-n volt azzal is 100-130fps volt 1440pben ultran. De lowon se sokkal több. Neztem rtx es anélkül is. Sajnos nem figyeltem hany %on megy a proci.

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#24234) sayCet válasza Krisz0418 (#24233) üzenetére


sayCet
aktív tag

Számottevő változást ne várj szerintem, elég szarul van optimizálva.

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

(#24235) gjung44 válasza Krisz0418 (#24233) üzenetére


gjung44
tag

ott valami nem stimmel szerintem. nálam is ugyanilyen upgrade volt. 1080tiröl 3080ra váltottam és komoly elörelépés volt. 8700k procim van, az elég közel van teljesitményben a tiedhez. föleg hogy csak 4600mhz-en használom

(#24236) Krisz0418 válasza gjung44 (#24235) üzenetére


Krisz0418
őstag

Mas jatekba nekem is, kozel dupla annyi fps-ek. Eltudod kuldeni a graf beallitasaidat es hogy atlag hany fpsed van? Megnezem en is akkor aztan ha nagy a különbség akkor valami van :R

AMD RYZEN 5900X || GIGABYTE AORUS LIQUID 280MM || MSI TOMAHAWK B550 || CRUCIAL BALLISTIX 2x16GB 3600cl15 || CM V1200 PLATINUM || XFX MERC 6800XT ||

(#24237) venom8888 válasza Krisz0418 (#24233) üzenetére


venom8888
őstag

Az cumi. En is 1080ti rol valtanék. 1440p ben járszok kb 120 fps em van vele. Olyan 170 fps re szamitanék vele.

(#24238) gjung44 válasza Krisz0418 (#24236) üzenetére


gjung44
tag

korlátozni szoktam szoktam az fpst 141re ugyhogy nem nagyon tudok átlagot mondani neked de kikapcsolom egy játékra aztán meglátjuk

(#24239) gjung44 válasza gjung44 (#24238) üzenetére


gjung44
tag

https://www.youtube.com/watch?v=Q1T6PKwVhFk&t

szerintem a gulagban érdemes összehasonlitani

[ Szerkesztve ]

(#24240) norbertoth


norbertoth
senior tag

Szisztok!

A most futó eventben azt a térképet a black ops-hoz lehet megszerezni?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#24241) KaitouP válasza norbertoth (#24240) üzenetére


KaitouP
veterán

Mire gondolsz? Warzone és Rebirth Island? Az minden Warzone játékosnak játszható.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24242) norbertoth


norbertoth
senior tag

Ja igen arra, köszike! :R

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#24243) BMS


BMS
őstag

Hali
Megvenném az egyik COD-ot,engem csak a multiplayer érdekel(a battleroyal viszont annyira nem).
Ami nekem fontos a többféle/fajta multis mód(5v5,10v10,zázslós stb) meg az,hogy a karaktert lehessek customizálni(fegyver,maszk stb.).
Melyiket érdemes megvenni?(Cold War,MW2,Warzone)?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#24244) csibe1 válasza BMS (#24243) üzenetére


csibe1
addikt

A Warzone az ingyenes, a többi kérdésben majd mások nyilatkoznak. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24245) xprsgd válasza BMS (#24243) üzenetére


xprsgd
csendes tag

Véleményem szerint az MW-t. Az katonai szimulatornak felel meg szinte a CW-hez képest, ami inkább arcade játék.

HaroldBrano

(#24246) xprsgd


xprsgd
csendes tag

Ps4-en van valakinek gondja a szerverre való kapcsolódáskor? Az előbb kidobott warzoneból, azóta nem tudok felcsatlakozni, többieknek pc-n nincs ilyen problémájuk. Nettel nincs gond.

HaroldBrano

(#24247) BMS válasza csibe1 (#24244) üzenetére


BMS
őstag

A warzone az csak battleroyal,nem?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#24248) Tsebacsi válasza BMS (#24247) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Plunder, Battle Royal állandó és limitált ideig az alábbiak vannak random váltogatva (legalábbis eddig így volt):
- Kingslayer
- Warzone Rumble
- Blood Money Rumble
- Buyback Battle Royal
- Mini Royale
- Juggernaut Royale
- Armored Truck Royale

Egyszer volt Free Multi is, az buli volt...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24249) BMS válasza Tsebacsi (#24248) üzenetére


BMS
őstag

:K
Akkor nem ez lesz. Nekem annyira nem jönnek be a battle royalok.
Marad akkor a mw 2019.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#24250) craftsman01 válasza Tomko78 (#24141) üzenetére


craftsman01
senior tag

Semmi baja,series s-en vajsimán megy.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.