Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) sanyi0627 válasza dan83 (#25900) üzenetére


sanyi0627
senior tag


Ami a képen van data Pack 1-2 az nálam sem elérhető és nincs is telepitve. Ha hazaérek és addig nem fotózz valaki mely packok kellenek akkor lefotózom pontosan.
pl multi és campaign az kell.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#25902) oriic válasza KaitouP (#25897) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A zombi mod terkapus, teleportalos dolgai utan en siman azt mondom, hogy valamilyen idokapun megyunk at, ezzel magyarazva h uj palyan is hasznalhatunk modern cuccokat :D

Live-Die-Respawn

(#25903) KaitouP válasza oriic (#25902) üzenetére


KaitouP
veterán

Jaja, tuti ilyen elborult átvezetés lesz. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25904) dan83 válasza sanyi0627 (#25901) üzenetére


dan83
tag

Köszönöm, továbbítom öcsémnek az infókat :R

(#25905) craftsman01


craftsman01
senior tag

Gyerekek hát mi a retkes ................................ hogy a Rebirth-en lassan egy órája egy..... meccset nem lehet lenyomni vagy egyedül vagyok vagy ketten vagy hárman ha esetleg összejön a négy fő akkor a repcsipől kiugornak utánna meg vagy 1 vagy 2 fő kilép.Nem értem.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#25906) cseze válasza craftsman01 (#25905) üzenetére


cseze
csendes tag

Fokozzák az izgalmat.Ma a 3 győztes meccsből az egyiket egy olasz játékossal ketten nyertük meg,csak mi ugrottunk a gépből. Nem ma kezdődött ez sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#25907) Liem válasza craftsman01 (#25905) üzenetére


Liem
kezdő

Ismerős a szituáció!!!!Ezt mi nem is érthetjük meg ezt csak a nagytudásuak akik minden frissitésel egyre jobban szét gyalázák a játékot! Olyan hibák vannak benne hogy már szégyen már teljes mertékbe úgy gondolom hogy nem értenek hozzá. Én csak rebirth-el játszom de most sz indulásához képest szégyen. Kedvencem a minden második win-nel kifagy!

(#25908) Rinkasime válasza craftsman01 (#25905) üzenetére


Rinkasime
tag

Érdemes haverokkal vagy ismerősökkel játszani,a randomokat felejtsd el,20-ból 1 v 2 akik értelmesek és oda ugranak,ahova jelöltök

(#25909) pamdavid91 válasza shifty! (#25886) üzenetére


pamdavid91
újonc

Köszi a segítséget.
Sajnos egyik lehetőség sem bírta működésre.

(#25910) kharpi


kharpi
csendes tag

Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne, hogy Series X-en a warzone menü, illetve játékon belül ha nyomok egy térképet, vagy tabot akkor iszonyat laggol a játék, amint bezárom 120fps.. menü szánalmasan laggol még a hang is, emberek hangja is, gyakorlatilag minden, töröltem már local fileokat, újratettem a játékot, semmi nem segített.. valakinek esetleg volt/van hasonló problémája, vagy tud valaki erre megoldást?

Köszönöm :R

(#25911) regener válasza kharpi (#25910) üzenetére


regener
veterán

PC-n van ilyen opció hogy mennyi legyen a max fps ha menüben vagy, nézz körbe a beállításokba nincs-e ilyen X-en is.

(#25912) vendingo válasza kharpi (#25910) üzenetére


vendingo
veterán

Egy srácnak, akivel szoktam játszani, ha beszáll bármilyen járműbe, akkor szétesnek a textúrák a játék végéig. (Ps4)
Nem tud vele mit kezdeni.
Nálam (xss) airporton foltokban hiányos, illetve szívárvány színekben ugráló pixelhalmazok vannak. De csak airporton.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25913) kharpi


kharpi
csendes tag

@regener
sajnos semmilyen grafikai beállítás nincs kb konzolon..

@vendingo
szuper, akkor kezd beigazolódni nálam is, hogy bughalmaz.. remélhetőleg jövőhéten jön vmi update is amivel orvosolnak ilyen kisebb bugokat..

Azt még elfelejtettem, hogy a shop is szaggat ha megnyitom, élmény vásárolni a játékban :D

Egyébként bill+egér+új ms wireless headset a perifériák amik rá vannak kötve.

(#25914) sanyi0627 válasza kharpi (#25913) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Esélyes hogy neked bugos.

Nekem is Eger bill +ms wirreles headset+elite controller vannak rákötve.

nekem pl az van bugnak hogy sokszor nem tud az accomba belépni és vagy 3szor újra kell indítanom a játékot.

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#25915) vendingo válasza kharpi (#25913) üzenetére


vendingo
veterán

Legutóbbi nagyobb updete óta szarakodik többünknél is, a kövi updethez sincs nagy bizodalmam.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25916) kharpi


kharpi
csendes tag

Na tesztelgettem most meló után, úgy néz ki megvolt mi a probléma.
1440p 120hz FreeSync-el szagatott, villódzott a kép töltésnél stb.
Kikapcsoltam a FreeSyncet monitoron és boxon is, és megszűnt minden probléma...

(#25917) BerserkGuts válasza Rinkasime (#25908) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:N nem alkalmazkodni kell ennyi. Ő jelöl te követed :DD 100% működik.

Nálam 20-30% hogy követnek bár nekem jó a k/d-m még mindig így erős a lobbym ;]

[ Szerkesztve ]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#25918) KaitouP


KaitouP
veterán

BREAKING: Megérkezett a legújabb BOCW & Warzone cinematic, amivel egyből világossá válik, hogy mit is keresünk majd a 80-as évek Verdanskjában: [link]

"Naga elterelése úgy működött, ahogy kellett. Woods és csapatának figyelmét elég időre sikerült elterelni, miközben Stitch folytatta nagy tervének kivitelezését. Felvértezve információval amit a laoszi kartellművelet során szereztek, azonnal bevetik őket Verdanskban. Adler ideje egyre fogy."

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25919) oriic válasza KaitouP (#25918) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pályán megjelent két radioaktív zóna. Ha valaki ott hal meg zombiként születik újjá, kvázi úgy mint Hunted eventkor.

Live-Die-Respawn

(#25920) KaitouP válasza oriic (#25919) üzenetére


KaitouP
veterán

Szivárog a radioaktív anyag?

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25921) pulffy


pulffy
őstag

Nem tudom hogy volt e már, de elérhető a Sykov pisztoly az MW-ben

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#25922) geckowize válasza pulffy (#25921) üzenetére


geckowize
őstag

Jaja es akimboban elvileg annyira OP, hogy "broken"-nek irta JGOD.
Egyebkent most van Shoot The Ship playlist MW-ben, ugyhogy vegre egy normalis multiban is lehet vegre fegyvert grindolni. :)

(#25923) pulffy válasza geckowize (#25922) üzenetére


pulffy
őstag

Es az smg az nem került be?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#25924) Dave567 válasza csibe1 (#25888) üzenetére


Dave567
addikt

Vissza sírom nagyon azokat az időket, ahol számított is, mennyire vagy ügyes, és nem kellett hozzá, hogy cheateljen a rendszer...

Nagyon tolja mindenki a Kp-t a Shoot the shipen, ez nekem t jelent, kell az M4 kill, hullanak is mint a legyek... Jöhet a Chooper!!!! :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#25925) gjung44


gjung44
tag

sykov akimbo perket probálom feloldani de nem számolja a feladatokat. másnál is ez van vagy én csinálok valamit rosszul? 3 kill 5 különbözö meccsen a renettivel mo money perkel

[ Szerkesztve ]

(#25926) pehaa válasza oriic (#25919) üzenetére


pehaa
tag

Szerintem ahol eddig előfordultak zombik (abból kiindulva, hogy Shipwreck és Prison a mostani két helyszín), ott lesznek ezek a zónák, így szép lassan lefedik az egész térképet.

(#25927) gjung44 válasza gjung44 (#25925) üzenetére


gjung44
tag

oké, megvan. akimbo feloldásához ne a renettit használjátok hanem a sykovot a mo money perkel. idioták rosszul irták a feladatot

(#25928) Acheron válasza geckowize (#25922) üzenetére


Acheron
őstag

"...Egyebkent most van Shoot The Ship playlist MW-ben..."
Úgy egy hónapja konstans :K
Hála az égnek, tegyük hozzá (jó móka, ámbár nálam már nincs szükség húzásra...)
#25882Dave567:
A bolondságaival együtt is szerethető - pillanatnyilag a legjobb (még aktív) COD, ha mindent összevetek.
No meg ha feltűnik, hogy az SBMM diktál (ennyi idő után kitanulta az ember a szimptómákat: csak megkezdett meccsekbe kerülsz, csak nem kedvelt pályák érkeznek, ötödjére is ugyanarra az unszimpatikus pályára akar berakni, hatodszor lőnek le úgy, hogy fogalmad sincs, honnan, de ellenfelet még nem láttál, stb). akkor egyszerűen Escape, és vége az okosságnak, öt - hat ilyen elhalt próbálkozás után ez a roppant okos AI azt hiszi, hogy te vagy a legrosszabb játékos ever, és már vág is be a kezdők közé. (Szánalmas programozói teljesítmény, de hát ez így sikerült)

(#25929) venom8888


venom8888
őstag

Sracok a rennettinel nem szamolja a 3 kill-t 5 meccsen keresztul, megolok 3 at ,kilepetk, es azt irja 0/5

(#25930) Corpuscle válasza venom8888 (#25929) üzenetére


Corpuscle
őstag

Lehet pont az a baj, hogy kilépsz. Végig kell tolni a kört szerintem.

(#25931) Xaels


Xaels
félisten

[link] ezt meglátom publicban tuti törlöm véglegesen a játékot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25932) gjung44 válasza venom8888 (#25929) üzenetére


gjung44
tag

kettövel feletted irtam hogyan kell feloldani :F amugy nyuggodtan ki lehet lépni ha megvan a 3 kill

(#25933) venom8888 válasza gjung44 (#25932) üzenetére


venom8888
őstag

oks meg van, koszi

(#25934) lacy86 válasza Xaels (#25931) üzenetére


lacy86
addikt

Akkor kezdheted mert már láttam En is. :C

(#25935) KaitouP válasza Xaels (#25931) üzenetére


KaitouP
veterán

That will be nerfed, trust me.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25936) Tsebacsi válasza KaitouP (#25935) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Bát ven? :((( :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#25937) Xaels válasza KaitouP (#25935) üzenetére


Xaels
félisten

Hát eleve nem is kellett volna ezt így beletenni... ezer másik bug van amit ki kéne gyomlálni, normális tartalom update kellene. A variable zoom scope hiba is teljesen megöli az egészet és már az is bent van 1 hete ha nem több.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#25938) CptAdamica válasza Xaels (#25931) üzenetére


CptAdamica
veterán

Pedig 100%-og biztos lehetsz benne, hogy most mindenki ezzel fog járkálni! :D Aztán majd 1-2 hónap múlva kinyögnek hozzá egy nerfet. Nem tudom mi értelme az ilyen retardáltságoknak.

Megyen!

(#25939) csƵ


csƵ
őstag

Tegnap nem tudom, mi volt de sorra úgy haltam meg, hogy meg se sebeződtem, csak leterültem minden alkalommal.

(#25940) KaitouP válasza Tsebacsi (#25936) üzenetére


KaitouP
veterán

Haha, az jó kérdés, talán a jövő héten kap egy updatet.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#25941) BITBOYS válasza Xaels (#25937) üzenetére


BITBOYS
addikt

A variable zoom scope hiba is teljesen megöli az egészet és már az is bent van 1 hete ha nem több.

Mi a gond vele? Én az alapot használom csak ezért kérdezem.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#25942) nyul105 válasza BITBOYS (#25941) üzenetére


nyul105
senior tag

Nem glintel, nem csillog, mint a sniperek szoktak a "legtöbb" scopepal.

(#25943) Laraxior válasza Xaels (#25931) üzenetére


Laraxior
titán

Wow, vegre G18 :D :C

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#25944) Tsebacsi válasza KaitouP (#25940) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A remény hal meg utoljára :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#25945) geckowize válasza CptAdamica (#25938) üzenetére


geckowize
őstag

Van egy tippem, hogy ezért ($$$):
Sparks Operator Bundle

#25928 Acheron:
"Úgy egy hónapja konstans :K"
Nem tudtam, nem teszem már a lábam egy jóideje multiba, Damascus már meglett tavaly júliusban mindenre, aztán Obsidianosítottam FAL-t, MP5-öt, JAK-12-t, Kar98k-t és a launchereket, de miután december közepén integrálták a BOCW fegyvereket Warzone-ba (és miután megkaptam a BOCW-t ajándékba), inkább a BOCW fegyvereket húzom, egyelőre csak a leveljüket, a gold/diamond/dm camokat még nem grindolom egyelőre, mert ahogy eddig képeken láttam, elég "búcsúsak" (mint ahogy az egész BOCW). :D

Egyébként ahogy itt a topicban szerintem még páran, pénzt nem költöttem volna BOCW-re, mert játszottam a betával és egyáltalán nem jött be. De így, hogy megkaptam és Warzone-ban a legtöbb meta-fegyver onnan származik, kb. csak Nuketown 1984-ezésre használom fegyverhúzásra. Viszont most, hogy visszamentem Shoot The Shipre, hihetetlen felüdülés volt visszacsöppenni MW multiba, visszasírom a tavalyi évet, mikor még nem egy End Of Life productként volt kezelve Activision által.

Igaz, jogosan mondhatná bármelyik BOCW fan, hogy ha MW-ben csak pár mapon vagyok hajlandó játszani, akkor biztos jó, vagy jobb játék-e, mint a BOCW, de engem az sem érdekel, ha 100-adszor húzzák le ezekről remake mapokról a rókabőrt, ha egyszer megvan az a körítés, amire minden MW-fan várt az elmúlt 10 évben.

Nekem a nosztalgiafaktor teljesen kiszolgálja az igényem Shipmenten, Rust-on, Crash-en, Vacant-en, Backlot-on, Scrapyard-on, Broadcast-en.

A non-remake mapok közül egyébként nyilván Shoot House-t favorizálom, de emellett még Hovec Sawmill, Khandor Hideout, Mialstor Tank Factory jön be. :)

(#25946) BITBOYS válasza nyul105 (#25942) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor végre tudom miért szedtek ki párszor hihetetlen pontossággal. Köszi!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#25947) Vitee válasza Tsebacsi (#25944) üzenetére


Vitee
aktív tag

1-2 hónap és kap nerfet. Eddig minden meta fegyverrel ez volt. Itt van az FFAR és az AUG.
Csak ezzel ment és megy mindenki. Activision okos, jönnek a reaktív csili-vili, villogó skinek, amit mindenki megvesz, főleg mivel csak a meta fegyverekhez jönnek ilyenek, a többi régihez nyilván nem.
Majd eltelik pár hét, hónap és jön a nerf, amikor már jó sokan bevásároltak...
Ez a menetrend náluk, direkt csinálják, píz van belőle :D
Szóval ez is marad jó sokáig ilyen :U

[ Szerkesztve ]

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#25948) csƵ válasza Vitee (#25947) üzenetére


csƵ
őstag

Elég szánalmas amúgy, hogy ez a világon az első játék, ahol nem a játékosok, hanem a fejlesztők csalásától eszi meg az ideg az embert.

(#25949) pehaa válasza Xaels (#25931) üzenetére


pehaa
tag

Tegnap ezzel nyerték meg, a másodikak mi lettünk... Esélyed sincs. :U

(#25950) Xaels válasza Vitee (#25947) üzenetére


Xaels
félisten

Az FFAR még mindig OP és a CW-s AUG is gusztustalan, főleg az MW-s AUG-hoz mérten vagy ott a Mac10...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.