Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24301) tupacamaru válasza venom8888 (#24300) üzenetére


tupacamaru
veterán

Csak a szinted előtti ikonból. Ez nem fog változni csak ha elérted a következő szintet akkor. Régen nem lépett automatikusan, csak ha rányomtál a következőre, de most szerintem menni fog végig.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#24302) venom8888 válasza tupacamaru (#24301) üzenetére


venom8888
őstag

Ertem, koszi a valaszt :)

(#24303) GAbre


GAbre
veterán

Az 1 dolog,hogy már 4 napja megkezdődött a battlepass.És minden nap van frissítés.
De az rohadt idegesítő,hogy a mostanság csodálatosan stabil diginet mellett.
Nem akarnak működni a napi chalangek.És még csak el sem tűnik!
Már 2 helyen kéne warzone-ban ölnöm.Minden nap legalább 1x megtettem,de azóta is 0/3.
Vagy csak nálam van ez a hiba?

Dave567: Nem a nettel van bajom,az hol ilyen hol olyan,majd megjavul,de az nem akar....

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#24304) Dave567 válasza nutella1 (#24283) üzenetére


Dave567
addikt

Szerinted azért nem veszik meg páran, mert nem fut 1080 Ti 11gb vga-val ami 350-400 ft volt??? :DD :DD

Az esetleg nem jut eszedbe, hogy valakinek nem is tetszik, vagy nem COD FAN???

(#24305) Dave567 válasza GAbre (#24303) üzenetére


Dave567
addikt

A DIgi jelenleg haldoklik, elég rendesen, felezte a nete, és be se akar lépni a játékba nekem, a connectnél nem akar tovább menni, ezért most használom a UPC-t, ott megy rendesen...

(#24306) nutella1 válasza Dave567 (#24304) üzenetére


nutella1
őstag

De, viszont itt nem erről volt szó. Hanem a szükségtelen rinyálásról, aminek semmi értelme.

https://erdélyízei.com

(#24307) Dave567 válasza nutella1 (#24306) üzenetére


Dave567
addikt

Erre a több játékosok lesz itt vagy ott-ra gondolsz??

Mw 2-őt nem olyan rég, sokkal többen játszották mint a 3-at, mert sokkal jobb is volt....

(#24308) huby80 válasza nutella1 (#24306) üzenetére


huby80
senior tag

"Hanem a szükségtelen rinyálásról, aminek semmi értelme."

Tehát kaptunk egy rosszabb gamet minden szempontbol és rosszabbul is fut..Ez nem szükségtelen rinyálás hanem jogos szerintem . :K

(#24309) nutella1 válasza huby80 (#24308) üzenetére


nutella1
őstag

Tehát rosszabbul fut azoknál akik napi szinten másról nem kárálnak, a többieknél meg jól fut. Akkor most miről beszélünk? 4K 120 fps egyáltalán nem olyan elégtelen. Biztos optimalizálják majd közép-alsó kategóriás hardverekre és két éves csúcskártyákra is. Ez az MW-vel sem volt másként.

https://erdélyízei.com

(#24310) csibe1 válasza venom8888 (#24300) üzenetére


csibe1
addikt

Ez a szint dolog is egy nagy hülyeség, met csak az adott játékban elért szintet mutatja.
Hiába vagy 120-as szinten, ha a 20-as vagy 7-es szintűek simán leszednek.
Az mit jelent? Neked vagy bárki másnak? :F

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24311) #91456768 válasza csibe1 (#24310) üzenetére


#91456768
törölt tag

Pont annyi értelme van, mint ész nélkül maxolni a fegyvereket 1-2 pályán.

(#24312) Linem válasza csibe1 (#24310) üzenetére


Linem
senior tag

Így van, többször is írtam már itt, mert sokan nem értik, hogy egy 5-ös rank-kal rendelkező enemy hogyan alázhatja meg a 120-ast. A COD-ban simán. Főleg, hogy ez már sokadik season az MW19-ben. Ezért nem is kellene figyelni a rankot, mert itt már több, mint 1 év után nincs különbség. Mindenki újra kezdte többször skilltől függetlenül.

(#24313) csibe1 válasza Linem (#24312) üzenetére


csibe1
addikt

Aztán a CoD mellett meg lehet simán versenyeket nyer UT-ban vagy bármiben.
Meg az sincs kiírva mióta játszik fps játékokkal, mennyire tehetséges.
Ha van egy kis érzéke akkor simán ledarál az 5-ik szint után ahogy hozzászokott a játékhoz.

SwitcX
Felőlem mindenki ott, és azt maxol, amit meg ahol akar.
Ennek mi köze ahhoz, hogy ki mióta játszik, és milyen tehetsége van a játékhoz?

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24314) Tyler Durden

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy most szeretném megvenni vmelyik CoD részt. Régen elég sokat nyüstöltem a modern warfare-t, így afelé húzna a szívem, csak nemtudom van e értelme egy év késéssel még becsatlakozni. Most a free miatt kipróbáltam a cold war-t, de annyira nem estem hasra tőle. Válaszokat köszi előre is.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#24315) KaitouP válasza Tyler Durden (#24314) üzenetére


KaitouP
veterán

Érdemes lehet beleugranod az MW-be is még, ha az szimpatikusabb, de azt mindenképp figyelembe kell venned, hogy új tartalom - legalábbis olyan mennyiségben mint az egy éves életciklusa alatt - nem fog már érkezni hozzá, a fókusz most a Cold War-on van, aztán majd az 1 év múlva érkező új részen lesz. Sokan tévedésbe és értetlenkedésbe kezdtek itt a napokban emiatt, úgyhogy ez kiemelten kezelendő. Ha kicsit újragondolt Call of Duty-t akarsz, akkor a fentieket figyelembe véve bőven elleszel még egy darabig a Modern Warfare-el, ha klasszikus és original Black Ops élményt élnél át (ezúttal hasravágódás nélkül) akkor mégis a Cold War lenne a te játékod.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24316) Tyler Durden válasza KaitouP (#24315) üzenetére

OK köszi a választ, beszerezni honnan érdemes, blizz store vagy van ahol olcsóbb? Valszín az mw mellett teszem le a voksom.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#24317) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Jó ez a Krieg 6 fegyó, de vicces hogy minden attachment nélkül jobban lőttem vele (jobban sebzett) mint telerakva kiegészítőkkel...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24318) KaitouP válasza Tyler Durden (#24316) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha PC akkor én a Blizzard boltját ajánlom. Ha bátrabb vagy, kulcsos oldalakról is vásárolhatsz, de én egy-két ilyen shoppal kapcsolatos "rémtörténetek" után én személy szerint messze kerülöm őket. Ha mégis ilyen helyekről vásárolnál, inkább az ismertekről tedd.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24319) KaitouP válasza Tsebacsi (#24317) üzenetére


KaitouP
veterán

Nyilván nem mindegy, hogy milyen kiegészítőket reszelt fel rá. Érdemes nézni, hogy milyen irányba befolyásolja az adott kiegészítő a fegyver statjait, de azért ez nem egy újkeletű dolog, szóval valószínűleg nem kellene külön kiemelnem.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24320) Dave567


Dave567
addikt

Jött megint frissítés tegnap óta ???

[ Szerkesztve ]

(#24321) csibe1 válasza Dave567 (#24320) üzenetére


csibe1
addikt

Kizárólag a csókosoknak ;] :P :DDD

Neked jött? :Y

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24322) Tsebacsi válasza KaitouP (#24319) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Bohóckodok majd vele csak érdekes volt hogy 1-es szinttől kezdve 1 meccs alatt 6 szintet fejlődött, felraktam rá az új cuccokat és gyengébbnek érződött holott jobb lett. :DDD

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#24323) Dave567 válasza csibe1 (#24321) üzenetére


Dave567
addikt

Hála istennek nem tartozok közéjük... :D :D


Nem tudom, most kicsit fura volt a játék, be van állítva a CPU/GPU Time, -8-8/9-9 szokott lenni, most jóval nagyobb volt, és játszhatatlan is, annyi volt, hogy bekapcsoltam a gépet...

(#24324) csibe1 válasza Dave567 (#24323) üzenetére


csibe1
addikt

"annyi volt, hogy bekapcsoltam a gépet..."

Megvan a hiba oka :C ;] :DDD :DD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#24325) markknight


markknight
veterán

Tudunk már valamit a következő Infinity Wardos COD-ról?

(#24326) KaitouP válasza markknight (#24325) üzenetére


KaitouP
veterán

Call of Duty lesz a fő címe.

;]

Most troll voltam, de egyelőre ennél többet tényleg nem tudunk. Majd tavasz környékén lehetnek szivárgások, esetleg bejelentés.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24327) nanorambo


nanorambo
őstag

Eurogamer cikkírójának "ódája" az MW-hez. :D
[link]
Amúgy teljesen jogos.

Aki nem annyira angolos, annak egy rövid összefoglaló:
A cikkírónak nagyon tetszik az MW még mindig, a gunplay, a hangulat, az animációk, a realistább tónus, az operátorok kinézetének minősége és nem tetszik neki, hogy kezdi azt érezni, hogy elhanyagolja az activision a játékot és mindenkit a cold warra tolnak (ami mindenben elmarad az mw-től) és szerinte kéne egy full második season (ez már nyilvánvaló, hogy nem lesz) és egy next gen verzió (ez elvileg lesz).

[ Szerkesztve ]

(#24328) KaitouP válasza nanorambo (#24327) üzenetére


KaitouP
veterán

Ne keltsük már megint a hangulatot. :U

Mindenki megtalálhatja a számítását, mindenki játszhat azzal, amivel akar, senkinek nincs pisztoly szegezve a fejéhez, hogy menjen át az új részre. Aki akar marad, aki meg akar, az átmegy, és engedtessék már meg a Cold War-al játszóknak élvezni a játékukat. Ami egyébként nem szar, hiába próbálják egyesek kényszeresen belesulykolni ezt. Csak más, klasszikusabb. Akkor is, ha valami random tag az Eurogamer-en ezt írja. Az is csak egy vélemény mint bárki másé, nem szentírás.

Az Activison meg nem tol sehova senkit. 1 év, 1 CoD, 1 évnyi support. Ez mindig így volt, most is így van, és vélhetően így is marad.

Amióta a CW megjelent 70%-ban erről a rinyáról szól az egész topik, és no offense, de marhára elég belőle. Unalmas a sárdobálás. Fogadjátok el, hogy valakinek ez tetszik, valakinek az, gyakoroljatok empátiát egymás felé, és mindenki foglalkozzon olyan értelemben saját magával, hogy játszon amit szeretne. Peace.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24329) mobal válasza KaitouP (#24328) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

+1

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#24330) csuzda válasza KaitouP (#24328) üzenetére


csuzda
aktív tag

"1 év, 1 CoD, 1 évnyi support. Ez mindig így volt, most is így van, és vélhetően így is marad."

Ez teljes mértékben igaz, csak a CW-nek jövőre kellett volna kijönnie. Kötelezően ki kellett adni, mert mit szólnak a befektetők akkor? Ugyan az mint a cyberpunk esetén.

Akkor jártunk volna jól, ha nem jön új cod és ez a rész lenne továbbra is támogatva. 2 fegyveren kívül az összes arany. Úgy vártam az új CoD-ot mint a messiást. Úgy voltam vele, hogy végre az új MW-vel rájöttek, hogy hogyan kell élvezetes játékot kiadni. Mint a bolond töltöttem le a CW bétát és reménykedtem, hogy élvezetes lesz a szokásos béta bugok ellenére is. Elég sokat játszottam vele, de nem volt az igazi.

Én shoothouse-t és shipmentet szeretem. Az a 2 fegyverem azért nincs kiaranyozva, mert amióta bejöttek nem volt ez a két pálya. Milyen érdekes, nemde? Azelőtti szezonban meg az agyamat is szétjátszottam rajta. Nekem az nem élvezetes, hogy az olajfúró tornyon egy perc alatt körbeszaladok, nem látok senkit, majd hátbalőnek. És ez ismétlődik 10 percen keresztül, mire lejár az idő, mert a 100 kill TDM-n nem jön össze 10 perc alatt.

Ez a rész 2019-ben jött ki. Az utolsó CoD amit imádtam a Cod 6 volt 10 évvel ezelőtt jött ki. Azért kell évente kiadni egy codot, hogy reménykedve 10 évente sikerüljön egy jó? Jah, bocsánat. Az eladási számokat tekintve mindegyik CoD jó volt. Csak az emberek kénytelenek valamivel játszani és a Battlefield sorozat a minősége alapján nem tudom hogy létezik még...

(#24331) hulkobb


hulkobb
tag

Sziasztok! Nincs itt olyan baráti társaság PS4-en akik rendszeresen tolják, és lehetne hozzájuk csatlkozni? :)

(#24332) Trebron09 válasza KaitouP (#24328) üzenetére


Trebron09
őstag

+1 Én márciusban kezdtem játszani az MW-vel de tudtam hogy őszig tudok vele majd tervezni most meg megvettem az új részt egyből.

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#24333) Dave567 válasza csuzda (#24330) üzenetére


Dave567
addikt

Cod 6 volt az utolsó COD IS.... Az MW-t tekintve, utána már csak sírást olvastam az Acti részéről.... Elkalandozott kicsit az ugrálós lézerpityus semmibe..

[ Szerkesztve ]

(#24334) hcol7 válasza Dave567 (#24333) üzenetére


hcol7
senior tag

űrpisztolylett ja

(#24335) csuzda válasza Dave567 (#24333) üzenetére


csuzda
aktív tag

Cod 6 az MW2 volt, utána még jött a cod 8 vagyis az MW3. Az is gáz volt szerintem. Mielőtt neki indultam volna a 2019-es MW-nek, kijátszottam mind a 3 "előzményét" és elmondhatom, hogy: az MW1 nagyon sokat öregedett, MW2 sokkal jobb volt mint az első rész, MW3 pedig nem tudom, hogy különbözött-e valamiben az MW2-től.

És erről a részről a véleményem, hogy tökéletesen hozza a régi MW élményt. Warzone lehetne jobban optimalizált, persze az nem szerves része. Ezért fáj, hogy nem én mondom meg, hogy melyik pályá(k)ra menjek. 5vs5-t shoothouse-n is kevésnek szoktam érezni, nagyobb pályáról nem is beszélve... Nekem az MW a pörgős játék, ami nem ül le. Ezért idegesít az 5vs5 Oil Rig-en, meg a CoD1-es pályán, meg az összes olyan pályán ahol röhögve elférne még jópár ember. És igen... Legutoljára volt 12vs12.... Csak éppen S&D... Ha ezt a játékmódot akarom játszani akkor van egy tucat erre szakosodott játék.

(#24336) Dave567 válasza csuzda (#24335) üzenetére


Dave567
addikt

Nagyon jól tudom, hogy az Mw2 az.. :R



Ha az sp-ről beszélsz akkor egyetértünk, a multinak semmi köze egyikhez sem, olvas utána, hogy miért nem, nem megyek bele még egyszer.. :R :R

(#24337) Acheron válasza KaitouP (#24328) üzenetére


Acheron
őstag

Petya, én nagyban tisztelem a munkásságod, mind itt, mind a CW topikban, és általában a véleményünk is egyezik, de itt most nem tudok egyetérteni a leírtakkal. Abban igazat adok neked, hogy mindenki azzal játszik, amivel akar, és fegyver sincs a fejhez szegezve a "megtérítéshez". Azzal sem vitatkozom, hogy a CW jobb vagy rosszabb, bár engem még nem szippantott be, de látok benne potenciált, semmiképp sem írnám le. De ez egyedi megítélés kérdése, ha valakinek nem jön be, akkor nem jön be, ha húszan mondják, hogy de ez jó, neki akkor sem lesz - mert ő így érzi, és hagyjuk meg a jogot, hogy mindenki azt érezze, amit.
Ezzel együtt azt mondani, hogy nincs "tolás" az új rész felé, az véleményem szerint a tények, mondjuk úgy, figyelembe nem vétele. Az 1 év, 1COD, 1 év support világos, tudjuk, ismerjük. De most nem egészen azt nehezményezi a játékosok egy része, hogy ennek a résznek megszűnt a supportja, és ereje teljében ugyan, de magára hagyták, úgymond létezzen ahogy tud, az új, supportált rész árnyékában, azután nyerjen a jobbik. Sokkal inkább azt, hogy a játék 100% -os pontenciáljához képest egy alacsonyabb szintre tették, népszerű pályákat vettek ki a választható tartalomból, az új szezon csak az új rész tartalmairól szól, sőt, még a játék nevét is elvették, betették a WZ neve alá, mintegy az alól választható "másodlagos" játékmódot. Egy ilyen visszavett tartalom pedig nyilván kevésbé csábítóbb, több az esély, hogy inkább megnézi az egyszeri gamer, mit ad a "full supported" verzió. Láttuk a módosítások, az átnevezés, a pályák kimozgatásának az időzítését, nincs ezen mit szépíteni. Az üzleti modell világos, de az üzleti érdek nem feltétlenül esik egybe a játékosok igényével. Nem véletlen, hogy a sok új rész mellett 2019 -ig én is az MW2 -vel toltam only, mert az adta azt, ami tetszett - még ha sokkal újabb, csillivillib részek is jöttek. Ott kihaltak már játékmódok, mert nincs játékosbázis - de 11 év után sem azért, mert szándékosan kivonták őket a forgalomból.
Szóval a változást meg lehet érteni, lehet vele együtt élni, valóban, mindenki azzal játszik, amivel szeretne, de ettől örülni neki, vagy tapsolni a történteknek nem muszáj. Ha pedig ennek hangot adnak a fórumozók, az azért van, mert bántja őket, a fórum pedig a játékkal kapcsolatos gondolatok cseréjére van kitalálva - hol mondják el, ha nem itt? Ha a topic most 70% -ban erről szól, akkor alighanem 70% -ban ez foglalkoztatja a topiclakókat. Hagyjuk meg nekik a szólás szabadságát, pls.
És persze Peace :) .

[ Szerkesztve ]

(#24338) venom8888


venom8888
őstag

Hát jah, még simán tobb 100.00 en toljat a MW-t,és mas szeriakkal 1 ev utan kb 5000 ember jatszik. Ereje teljében hagyták magára a jatekot,en is ezt neheztelem. Ez a szeria siman 2-3 eves használatra sikerult,még ha nem is igy tervezték. Nem kéne lehugyozniuk.

[ Szerkesztve ]

(#24339) Liem válasza nutella1 (#24283) üzenetére


Liem
kezdő

Hello én xbox-al myomom és hidd el hogy nem arra lett optimalizálva ez a szar kb. A 3. szezon-tol kezdve játszhatatlan. De feleslegesen hisztiznék itt semmi nem változna. Szerényvéleményem szerint ps-re van optimalizálva és csak a megvásároltjátékal müködik rendesen. Ja és az is igaz lehet hogy szándékosan teszik játszhatattlaná! :W

(#24340) csibruaa


csibruaa
újonc

Sziasztok! Egy pici hardver segítséget kérnék Warzone-hoz!

Jelenleg van egy egy i7-7700k procim egy 2080 ti mellet, meg persze 16gb rammal. A gépet folyamatosan fejlesztgetem, kiindulásnak egy i5-7400, 1060 6gb volt. Jött először az i7 aztán nemrég a 2080ti. Hozzáteszem, minden egyes fejlesztésnél nagyot ugrott az fps szám. Most ott tartok, majdnem minden maxon van, rtx on, és még streamelek is mellette (vga decoder, 1pc setup), és megvan az átlag 90-100 fps 2560x1080p-be, de még kéne hozzá egy kevés. Egész jól kitudja hajtani a proci a videokarit ahhoz képest, hogy elméletben nem kéne ennyire (bottleneck).

Eljutottam arra a pontra, hogy fejlesszek egy procit mert kevésnek érzem ezt a 4 magot, viszont így már az asus b250f lapomat is le kell cserélnem.(az i7-7700k-nál nincsen feljebb teljesítménybe ehhez a laphoz)
Gondolkodtam amd procikon, de eléggé elvannak szállva az árak a ryzen5 3600-at illetően, így egy alternatívának 3500x-et néztem. Intel oldalról meg i5-9600k vagy az i5-10400.
(Nem csak warzone-ra használnám, de az a fő szempont)

Szerintetek melyik lenne jó megoldás úgy, hogy még később szívfájdalom nélkül tudjak upgrade-elni? Nem feltétlen ezt a 4 procit akarom, mást is szívesen meghallgatok. Nekem csak annyi a lényeg, hogy lappal együtt megálljon 120 rongyba ez az upgrade. Az alaplapon nem szeretek spórolni, de nem is a legdrágábbat keresem, azt 50-be állítanám meg nagyon max. De ha valaki azt mondja, megéri még egy picit várni a csodára, hogy lejjebb menjenek az árak, vagy azt hogy xy cucc egy picit drágább és mégy gyűjtsek rá egy picit mert sokkal jobb, ettől sem hátrálok ha nagyon muszáj.

Ui.:A legelső setuppal semmiféle probléma nem volt, i7-re váltásnál előjött a tipikus folyamatos dev error hiba (magától elmúlt), majd a 2080ti-ra cserénél directx hibát jelez ha grafikát állítok (nem igazán zavar, egyszerűen nem állítok ha meccsbe vagyok), és néha fatal errort (fatal errort csak ritkán hozza, win10-et már legalább 5x telepítettem újra, teljesen 0-ról kezdve, minden lehetséges dolgot kipróbáltam amit a fórumokon írtak de nem akar megszűnni)

Előre is köszönöm a segítséget!!! :R

(#24341) nanorambo válasza KaitouP (#24328) üzenetére


nanorambo
őstag

Nem igazán értek egyet, de már kifejtették előttem jobban.
Inkább csak ezt rakom be :D

(#24342) venom8888 válasza csibruaa (#24340) üzenetére


venom8888
őstag

Szerintem felejtsd el a 6 magos procikat is, egyre inkabb cpu igenyes gameket csinalnak. Vegyel egy 3700x vsgy 3800x 5800x. Semmi bajod nem lesz a kövi 3 evben,es a lapjába is belemegy majd next gen, valoszinü bios frissitessel. Ezek 8/16 os cpu-k.

[ Szerkesztve ]

(#24343) Dave567 válasza nanorambo (#24341) üzenetére


Dave567
addikt

Én csak azt nem értem, miért raknak be olyan karaktert ami még nem is volt a játékban, csak a neve szerepelt....

(#24344) oriic válasza Dave567 (#24343) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miert az eddigi karakterek mind benne voltak a jatekban? Warzone-nak van egy hattersztorija, lassan osszeszedtek 141es tagjait a folytatasra. (Ghost,Alex, Soap stb)

Live-Die-Respawn

(#24345) Dave567 válasza oriic (#24344) üzenetére


Dave567
addikt

Alex, Farah, Price benne volt, a játékban, a többire nem emlékszem, mert igazából hidegen is hagy, mert nem fogok egyetlen karakterért se fizetni.

Csupán csak érdekelt, hogy mi lesz a kettőben, ha most elfogynak a karakterek. :D :D

[ Szerkesztve ]

(#24346) oriic válasza Dave567 (#24345) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"mert igazából hidegen is hagy"

Akkor meg minek hozod fel a témát, hogy miért kerülnek bizonyos karakterek a játékba? :U

#24347
Dave567

Miért fogynának el? Majd találnak ki újakat és jönnek azok. (De ott van még Zakhaev, esetleg ha behozzák Shepherd stb.)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#24347) Dave567 válasza oriic (#24346) üzenetére


Dave567
addikt

Akkor meg minek hozod fel a témát, hogy miért kerülnek bizonyos karakterek a játékba? :U


Csupán csak érdekelt, hogy mi lesz a kettőben, ha most elfogynak a karakterek. :D :D :R :R

(#24348) KaitouP válasza Acheron (#24337) üzenetére


KaitouP
veterán

"De ez egyedi megítélés kérdése, ha valakinek nem jön be, akkor nem jön be, ha húszan mondják, hogy de ez jó, neki akkor sem lesz - mert ő így érzi, és hagyjuk meg a jogot, hogy mindenki azt érezze, amit."

A vélemény kifejezése érvekkel, kulturáltan és a vélemény tényként való kezelése, majd az ebből induló hangulatkeltés, passzív agresszív megnyilvánulás között hatalmas szakadék van, és ez utóbbi uralkodik az elmúlt időkben a topikban, ez pedig nem jó, ugyanis a "szólásszabadság" megléte mellett - ami ha engem kérdezel, pláne a mai időkben a Prohardveren nagyon is engedélyezve van - fontos biztosítani azt is, hogy ne alakuljon ki toxicitás, a közösségi lét, a hangulat ne legyen demotiváló. Amikor az ellen ágáltok, hogy "nincs szólásszabadság", "a csúnya topikgazda nem hagyja nektek hogy azt írjátok amit akartok" akkor ezzel a fejjel is gondolkodnotok kellene. Ennyi erővel nem kellene se moderátor, se topikgazda, itt a fórum, irkáljatok bele amit akartok, kész. Mi lenne itt szerinted? Abba bele se gondoltok, hogy a folytonos negatív hangnem, az ezáltal keltett toxikus hangulat rendkívül demotiváló hatással lehet azok számára, akik szívesen tartoznának ide, szívesen kommentelnének, de elriasztja őket az "ez szar ez szar, fú de @&#!? az Activison, szar a játék" című eposz, amit rendeznek itt páran, sajnos az utóbbi időben túl sok alkalommal, és én nem maga a jelenség miatt, hanem ennek túl gyakori előfordulása miatt szólok, ami már bőven túlmegy azon a határon, amit engedni kell, és - most nem azért, hogy a nem létező "erőnket" fitogtassuk - de ehhez csatlakozott egy moderátor is. Ő lehet hogy nem pont így gondolja, mint ahogy itt leírtam, de abban valószínűleg egyetért velem, hogy kicsit sok ami itt folyik. Csak egy kicsit gondolkozzatok objektívebben, csak egy picit próbáljátok teljes egészében látni a dolgot, és talán felismeritek a helyzetet.

"Az üzleti modell világos, de az üzleti érdek nem feltétlenül esik egybe a játékosok igényével."

A többit nem idézem ki, mert már ezerszer téptem a számat emiatt is (és a fentiek miatt is). Egy hatalmas cég hatalmas játékát játszátok. Szomorú vagy sem, de nem fogja őket érdekelni 1-2 játékos" nyünnyügése". Tetszik, játszod, nem tetszik, játszol mást. Annyi, de annyi játék van a világon... Az üzleti modell meg már több mint egy évtizede ez, sőt, csak jobb lett a fizetős letölthető tartalmak elhagyásával. Kajálja a nép, a mikrotranzakciós bevételek sorra döntögetik a csúcsokat. Üzletileg rendkívül sikeres rendszer. Játékosként nem tetszik?

Megoldás: ott hagyom a játékot, játszok mást.
Nem megoldás: még mindig a játékot játszom, de a fórumon rantelek, amivel még csak egy minimálisan se teszek azért hogy jobb legyen a helyzet, hiszen a pénzemmel és a játék iránti érdeklődésemmel tovább erősítem a cég üzleti modelljét.

Az üzeneted befejezését már nem idézem, arra már reagáltam. Peace.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24349) Linem


Linem
senior tag

Biztos, hogy elengedték a játékot, és nincs már support? :D mert ahányszor elindítom mindig patch jön... Csak a mostani héten már másodszor kell végigvárnom a shaderinstallt.. a két meccs közötti update-ról már nem is szólva.

(#24350) KaitouP válasza Linem (#24349) üzenetére


KaitouP
veterán

Olyan jellegű support még van, persze, az még lesz egy darabig is. Új tartalom is jön még valamennyi, ezzel egyébként a Black Ops 3 után a második legtámogatottabb, megjelenés után 1 évvel is támogatott CoD játék. Csak új szezonokra, sok új tartalomra nem szabad számítani (max meglepődünk, ha mégis jön).

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.