Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) kisza25 válasza pontyos (#14098) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

I5 gyenge, a 2070 meg erős, rosszul van összevállogatva a géped, CPU limited van elég erős

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14102) Lomha 8V válasza Tomko78 (#14089) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Köszi! :)

(#14103) lowzor válasza MaddeNNNN (#14099) üzenetére


lowzor
veterán

i5 8400-tól felfelé már elégnek kell lennie a 2070-hez.

(#14104) Hzoltan969 válasza kisza25 (#14101) üzenetére


Hzoltan969
tag

Ezt így önmagában nem lehet kijelenteni - i5-ből volt 8-9 generáció, az utóbbi pár év procijai bőven elegek a 2070-nek. Kérdés, hogy milyen van neki, de ettől függetlenül egyáltalán nem biztos, hogy ez CPU probléma.

(#14105) pontyos válasza Dragon3000 (#14100) üzenetére


pontyos
senior tag

Core I5 9600, a multi lazán megy fél ultra beállítással. A single is, csak ahogy a pályát tölti szerintem ott akad meg egy pillanatra ahogy nézem. De most pl a második pályát akadás mentesen végig vittem.

(#14106) prokxy


prokxy
veterán

ADS sensitivity beállításhoz kellene egy kis help.
Szóval van a Legacy és a Relative. Az a bajom az utóbbival, hogy ha zoom-olok és megjelenik a kép szélén egy enemy, akkor majdhogy repül minden, mert akkorát kell rántani a fegyveren és nem igazán tudom ekkor kontrollálni, magyarul irány a gulág. :D

Erre ugye jó a Legacy, viszont ez esetben a fov eléggé lecsökken, relative-nél a fov marad, viszont lassú célzás. Na ezt kellene valahogy megoldani. :B Ötlet?

Erre gondolok, hogy itt lehetne talán kompenzálni ahol 1.00 számok vannak.

Vagy ezeket ne bántsam? Szokjam meg azt kész? :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14107) FaTHI válasza pontyos (#14098) üzenetére


FaTHI
őstag

No meg ugye milyen I5?

(#14108) Mizol29 válasza FaTHI (#14107) üzenetére


Mizol29
senior tag

Már írta, hogy I5 9600

(#14109) KaitouP válasza Hege1234 (#14095) üzenetére


KaitouP
veterán

Egyelőre még sehol, közeljövőbeni frissítésben jön majd a report funkció killcam alól.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14110) KaitouP válasza prokxy (#14106) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez sok mindentől függ, mekkora DPI-vel használod az egeret, mekkora egérpadon, hogy két kérdést tegyek csak fel például. Nem tudom az a 9-es mouse sensitivity mekkora, PC-n nem játszok CoD-ot de Apex Legends-et igen, ott 3-as sensitivity bőven elég, 800 DPI-n, Razer Sphex Mini V2 egérpadon (ami nem a legkényelmesebb méret, mert ez a kisebbek közül való pad, de egyelőre elég, van egy nagy Logitech G640-em is, de a mostani asztalunkra az túl nagy), Logitech G500-al (amit majd nemsokára egy Glorious Model O vált majd).

Akkor vagy jó úton kb. hogy ha az egérpadod egyik hosszanti végétől a másikig megteszel egy 360 fokos fordulatot úgy, hogy nem emeled fel az egeret a padról. A célzáson egy hangyányit érdemes lassítani, magas zoom-al rendelkező optikákat illetően meg nézd meg, hogy a rifleman scope-os beállításod mennyire lassú neki, ha kell, még lassíts rajta.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14111) kisza25 válasza Hzoltan969 (#14104) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Igaz, de a bőven az nem
Pontyos: ssd, vagy hdd-n van a játék?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14112) pontyos válasza kisza25 (#14111) üzenetére


pontyos
senior tag

rendszer ssd, a játék hdd-n / WD 1TB 64 cash stb... de marha érdekes random akadásai vannak, és only single. Multiban felraktam majdnem a legmagasabb beállításra és simán megy. Valóban betöltési lassúság lehet, ha arra gondolsz. De pl második pálya simán ment. Érdekes

(#14113) kisza25 válasza pontyos (#14112) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Igen arra gondolok, bár nekem is hdd-n van és csak ritkán akad, mondjuk én multizok

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14114) pontyos válasza kisza25 (#14113) üzenetére


pontyos
senior tag

Multiban egyáltalán nem akad meg! Ott tökéletes.

(#14115) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!

Pc-re honnan érdemes beszerezni a játékot??

(#14116) Dave567 válasza pontyos (#14098) üzenetére


Dave567
addikt

I7 9700 Non-k van nekem
16 gb ram
És Gigabyte 1080 11gb vg

Nekem is ugyan úgy akad.

(#14117) huby80


huby80
senior tag

Srácok ebben nem lehet egérel irényitani az autokat mint az elözö részben? :F :R

(#14118) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Vége az ingyenes multinak, legalább a fegyvereimet sikerült kimaxolni :)
Uzi egész szépen kalapál :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14119) Dragon3000 válasza pontyos (#14112) üzenetére


Dragon3000
veterán

Mondjuk nálam ssd-n van a játék és single-ben egyszer se akadt. Nem töredezett nagyon a hdd?

(#14120) pontyos válasza Dragon3000 (#14119) üzenetére


pontyos
senior tag

Minden vadi új 🙂 4 es pálya is jó, kezdem nem elérni mi befolyásolja.

(#14121) Acheron válasza nanorambo (#14094) üzenetére


Acheron
őstag

Nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy ez nem csak az "ügyes" párosítás eredménye. Egyre inkább erősödik a gyanú bennem, hogy a program ilyenkor szándékosan "rossz helyre, rossz időben" tesz le respawn -kor, a "büntetőkörök" forgatókönyve nagyjából ugyanaz, többnyire azt sem tudom, honnan lőttek le. Nem egyszer - kétszer, hanem úgy vernek 10 - 0 -ra, hogy közben egyszer sem látom, ki és honnan lőtt (HC, nincs killcam), mondjuk 2 - 3 körben. Azután, ha már elég rossz az arány, jönnek a normál (?) meccsek, amikor ömlik a kill (vagy ilyenkor mások a szerencsétlenek, akiket pont elém pottyant be a progi, így élvezd a győzelmet...) OK, ez csak magánvélemény, de ettől még eléggé elQrták ezt az sbmm -ot, a játék messze a legjobb COD évek óta, de ez, alaposan szét tudja cseszni a játékélményt - nálam biztosan.

(#14123) boogie84 válasza #98320896 (#14122) üzenetére


boogie84
veterán

Mostani Battlepass-ben van. ;)

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14124) KaitouP válasza #98320896 (#14122) üzenetére


KaitouP
veterán

A koxos, csak vállra gyúrósra gondolsz? :DDD :C

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14125) prokxy


prokxy
veterán

Csipog a tamagocsis órám állandóan, hogy adok a kis dögnek enni? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14126) spanglee001 válasza prokxy (#14125) üzenetére


spanglee001
addikt

killel :D enyém is csipog :DD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#14128) pulffy válasza KaitouP (#14124) üzenetére


pulffy
őstag

Azért egy kicsit érdekes hogy season 1bp only skint hoznak vissza season 3ba ... Ha pl forniteba hoznák vissza a black knightot akkor ott lenne hadd el hadd ... :)

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#14129) KaitouP válasza #98320896 (#14127) üzenetére


KaitouP
veterán

De ha még nem lenne ennyire unrealisztikus, eltúlzott, mutáns koxos válla, azt mondanám oké, de így... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14130) KaitouP válasza pulffy (#14128) üzenetére


KaitouP
veterán

Erre a skinre nem emlékszem az első BP-ből, de lehet igazad van. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14131) KaitouP


KaitouP
veterán

A kutya fáját, de jó kör volt ez: [link] :DD Rust, 26/2 KD a végére, és volt egy 20 killes (Relentless) killstreakem is ---> csak 3, ADS speed-et növelő kiegészítővel. Jó ez az M4A1, na. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14132) KaitouP


KaitouP
veterán

Ezen a héten a Modern Warfare-ben - avagy részletek az új frissítésről:

- Gazdagodunk egy újabb fegyverrel, mely egy light machine gun, és a MK9 Bruen névre hallgat. A nagy pontosságúnak és megbízhatónak titulált fegyver két módon lesz beszerezhető - az ‘Encryption’ bundle megvételével, vagy a Weapons menüben található Challenge teljesítésével, melynek követelményét az kurzort a fegyver fölé pozicionálva olvasható.

- Jön a Gunsmith Customs opció! A korábban bejelentetteknek megfelelően ezúttal az egy adott fegyveren belüli különböző variánsok egyedi kiegészítőit mixelhetjük úgy, ahogyan azt mi szeretnénk, ezzel egyedi külsőt és tulajdonságokat adva fegyverünknek. Ha van kedvenc beállításunk, ha nincs, most itt az ideje új dolgokat kipróbálni, mert könnyen lehet hogy új, kedvenc golyószórót foghatunk a kezeink közé. A lehetőségek tárháza megtöbbszöröződött, a hát ugyan nem a csillagos ég... de bátran engedjétek szabadjára a fantáziátokat!

Kérés a Topikgazdától: bátran dobjátok be majd a kedvenc új mixeteket, képpel, jellemzéssel! :R


(Képen látható a Gunsmith Customs illusztrációja)

- Újabb csomaggal gyarapodik a játékon belüli Store, ez pedig a vörös szín domináns Pyromaniac bundle. A csomagban egy legendás ‘Firestarter’ outfit szerezhető Krueger-hez, Caldera Legendary blueprint, és egyéb finomságok.


(Az új Krueger skin a Firestarter bundle-ben)

- Fegyver blueprint is jön, méghozzá a By the toe nevű, sokunk kedvenc SMG-jéhez, az AUG-hoz. A külcsín vad, a csomagot pedig ‘Fire Claw III’ néven találjátok meg. Roarr.


(Az új AUG variáns)

- Jön az új Master camo, az Obsidian. Lesz miért dolgozni.

- Ha unjuk a felvehető és elvégezhető feladatokat Warzone-ban, akkor örülhetünk, hiszen itt az új Contract típus, a Most Wanted. Ennek felvételével a játék összes csapatának célpontjává válunk azonnal, de mielőtt ráncolnátok a homlokotokat, most figyeljetek: ha életben marad mire lejár az idő, az összes elhullott csapattársat feléleszthetjük. Menő, mi?

- Ééééés: visszatér a Shoot the Ship playlist! El vagyunk kényeztetve? El.


- Mondok még valamit: Double XP, Double Weapon XP, Double Battle Pass Tier Progression május 1-4-ig.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14133) DrTechnoid válasza KaitouP (#14132) üzenetére


DrTechnoid
őstag

"- Jön az új Master camo, az Obsidian. Lesz miért dolgozni."

Hasonlatos lesz a Damascus-hoz?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14134) KaitouP válasza DrTechnoid (#14133) üzenetére


KaitouP
veterán

Kategóriájában mindenképp, hiszen ez is Master camo lesz, de külsőre nem tudom, nem láttam képet róla (gondolom mert nem volt, vagy nem jutott el hozzám). Bizom been, hogy szebb lesz (szerintem pont azért dobták ki, mert sokan nem szeretik a Damascus-t). :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14135) DrTechnoid válasza KaitouP (#14134) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Jah, most nézegettem, de kép még nincs , csak ez az infó az Activision Games Blog-on :

"Show off your skills by earning the Obsidian camo – a true sign of mastery. This prized camo will be a challenge to earn but equip it in battle and your enemies will know an elite Tier One Operator is fighting on the other side. Get the details and tips on how to earn Obsidian for all your weapons this week on the Games Blog."

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14136) nanorambo válasza KaitouP (#14132) üzenetére


nanorambo
őstag

Syd is kaphatna már valami fasza outfitet. A season 1 ben lévő skinje tökre tetszik, persze akkor nem vettem battle passt. A tactical human skinje meg valami borzalom...
:DD

[ Szerkesztve ]

(#14137) nincsnév007 válasza KaitouP (#14132) üzenetére


nincsnév007
őstag

jó lesz :C

[ Szerkesztve ]

(#14138) zoltannagy válasza KaitouP (#14132) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Köszönjük az infót. Csak minél hamarabb frissüljön már ;]

(#14139) pulffy válasza KaitouP (#14134) üzenetére


pulffy
őstag

Master camohoz mi lesz a kritérium?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#14140) atee válasza pulffy (#14139) üzenetére


atee
őstag

Hátraszaltóból kell minden fegyverrel 100 quad killt lőni nuke után.

D-day 2002-01-04 01:54

(#14141) omfgk válasza KaitouP (#14132) üzenetére


omfgk
addikt

(Az új Krueger skin a Firestarter bundle-ben)

Az ilyen skineket lehet kiszúrni még 200 méterről is, hiába vannak egy sötétebb sarokban...

Lehet én régimódi vagyok de a skineknél azt nézem ,hogy mennyire homogén a színezete és mennyire sötét az egész.
Ezért használom most a CTSFO II-őt például.

Mostanában sokat használom a snipereket Ground War-ban, és az árnyékos/bokros részeken lapító Yegorokat (vagy mi a neve), nagyon könnyű kiszúrni.

(#14142) nanorambo válasza omfgk (#14141) üzenetére


nanorambo
őstag

A "bokorruha" is elég jó, mondjuk elvileg csak grinchnek van, és sydnek (és rohadt drága).
Egyszer a warzoneban egy gyerek befeküdt vele egy bokorba, kb sehogy nem lehet észrevenni, pechére rendom odadobtam egy gránátot és csak úgy vettem észre, hogy ott van, hogy láttam megöltem valakit. :D

[ Szerkesztve ]

(#14143) laragirl83


laragirl83
őstag

Kíváncsi leszek a "Most Wanted" contractra, ami mai updattel jön. Ígéretesnek hangzik :DDD

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#14144) Laby válasza KaitouP (#14132) üzenetére


Laby
senior tag

Ez elég pofás kis frissítés lesz.

Az új megszerezhető fegyó mindig jól jön, a Warzone új challenge elég faszán hangzik, azt sűrűn használom majd, legalább nem nekünk kell keresni mindig az ellenfelet. :D

Shoot the Ship meg a legjobbkor jön, rámegyek gyorsan a Damascus-ra én is.

(#14145) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Jól olvasom, elvileg ma jön ez a frissítés?

(#14146) Acheron válasza zoltannagy (#14145) üzenetére


Acheron
őstag

Igen, a korábbi jelzés szerint.
Ez lesz az a frissítés, ahol egy külön data pack - ot is le kell majd tölteni (kvázi két részből áll a frissítés, egy automatikus és egy manuális részből.)
Várós.
Btw AUG: HBAR változat fejleszthető? Nem emlékszem, hogy láttam volna ilyen barellt.

[ Szerkesztve ]

(#14147) pulffy válasza atee (#14140) üzenetére


pulffy
őstag

Hú bakker, az nehéz lesz... Még ha előreszaltóból kéne még azt mondom hogy oké, na de hátraszaltóból.... Elment ezeknek az eszük... ;] :P

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#14148) KaitouP válasza zoltannagy (#14145) üzenetére


KaitouP
veterán

Április 28.-án, tehát ma, igen. :) Érdemes lehet egész nap figyelni a játékot, hátha éppen mostanában tolják fel az update-t.

Fontos információ a frissítésről, mindenkinek:

A frissítést a következők alapján kell elvégezni (KATT IDE), azért fontos ez, mert egyes esetekben manuális frissítésre is szükség lesz, avagy a második frissítés csomagot, a Data Pack DLC-t külön kell letölteni.

- Kinek kell letölteni a manuálisan letölteni szükséges Data Pack DLC-t?
- Csak azoknak, akik rendelkeznek a teljes Modern Warfare játékkal. Azok, akik csak az ingyenes Warzone-t játsszák, nekik csak egy automatikus frissítés lesz, a Data Pack-et nem kell letölteni.

- Játszhatok a Data Pack DLC letöltése közben?
- Mivel a Data Pack DLC csak a Multiplayer, Campaign, Spec Ops játékmódokat teszi ideiglenesen inaktívvá, a letöltése közben mindenki játszhat a Warzone játékmóddal. Nem kell tehát idegesen bámulni a képernyőt, akinek van kedve, lefoglalhatja magát egy kis battle royale mókával.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14149) KaitouP válasza nanorambo (#14136) üzenetére


KaitouP
veterán

Sajnos én nem szeretem annyira a fekete mambát, úgyhogy nekem mindegy. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14150) Acheron válasza KaitouP (#14148) üzenetére


Acheron
őstag

Okafogyott... :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.