Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) Dragon3000 válasza ferke9506 (#14700) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha még nem próbáltad, akkor experience-ben játékon belüli réteg kikapcsolása, windows és driverek frissítése és a játékot megnézném low grafikával, ha nincs gond, akkor mennék feljebb, lehet kifut a ramból és így reagál rá, persze ettől még lehet, hogy más a gondja, de azért egy próbát megér.

(#14702) dunc válasza ferke9506 (#14700) üzenetére


dunc
nagyúr

Szia, a ramokat egyesével teszteld, túlhúzás van?

(#14703) craftsman01 válasza ferke9506 (#14700) üzenetére


craftsman01
senior tag

Nagyon sok eberkének ez van ha visszaolvasol tele a fórum. Szal sokmindent nem fogsz tudni csinálni.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#14704) ferke9506


ferke9506
újonc

Nincs semmi húzva, és olvasgattam most utána, másoknak is van ilyen problémájuk, 16 gb rammal is. És egyébként a grafikát próbáltam, ugyanazt csinálja full grafon is meg low grafon is... Experiencbe is volt már kikapcsolva a játékon bellüli réteg. De tesztelgetek tovább, és ha valami segít, akkor megírom ide, mert többeknek is van ilyen problémájuk, hátha tudok segíteni :)
Ami érdekes, hogy előtte semmi problémám nem volt, még a nagy update után se, több napon keresztül játszottam hiba nélkül high grafikán a játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#14705) Don.Corleone válasza ferke9506 (#14704) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Szia, Én ugyan ezzel a problémával küszködök, bármilyen előjel vagy hibaüzenet nélkül bezárul az alkalmazás. Rendszerkövetelménynek eleget teszek, szóval talán jön egy frissítés.. viszont baromi zavaró, mert volt hogy végjátékban ért ez a fajta "halál" és nem lehet vissza térni.. :(

(#14706) Pro!Petya válasza Tomassy00 (#14687) üzenetére


Pro!Petya
addikt

December óta tegnap találkoztam az elsővel :DDD

Úgy kikaptunk hogy nálunk volt még Juggernaut , VTOL is .
Srác egy killstreaket nem használt el ez mind fegyverrel ölés volt amit összeszedett......
Saját csapattársai is kérdezték tőle miért csinálja ezt, mi is írtuk neki hogy megy a report de nem érdekelte ... 145-ös szintű volt szval nem csak egy "próba acc"

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14707) tévelygő válasza ferke9506 (#14700) üzenetére


tévelygő
aktív tag

A következő frissítés megoldja!
Eddig minden nagyobb frissítés után instabil lett a játék,aztán jön egy kisebb patch és akár full grafikával is simán fut , kidobás nélkül. Nálam legalábbis ez van .

Sony RX 10

(#14708) prokxy válasza Pro!Petya (#14706) üzenetére


prokxy
veterán

Figyel a játék a KD-d megtartására! :D
Nekem 1.3 körül mozog, felviszem 1.32-re, majd jön egy olyan szopóroller hullám, hogy 1.29 lesz belőle, majd megint 1.3-1.31 aztán újra 1.3, 1.29.
Beszarás, hogy mennyire figyel erre a MM. Vagy csak bebeszélem magamnak sokszor azt esek-kelek. Volt egyik köröm tegnap, hogy indulástól 8 halál 0 kill, de úgy, hogy a 8-ból 3x az enemy elé rakott be háttal. Asszem 3-12 után kiléptem mielőtt vmelyik periféria megadja magát.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14709) zolo96 válasza tévelygő (#14707) üzenetére


zolo96
tag

Ebben bízom én is. Most először futottam bele ebbe.

[ Szerkesztve ]

(#14710) Pro!Petya válasza prokxy (#14708) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nálam volt tegnap periféria repkedés .... :DDD
De nem a chetares meccsen, hanem utána Shipmenten ..
Kb fél percig kaptam spawnkillt folyamat , éledéskor annyira nem volt időm hogy lehasaljak
Szóval ezzel a spawn"rendszerrel" meg az SBMM-el nyugodtan elmehetnének a jó k anyjukba a kedves fejlesztők :K :D
Egy szimpla ranked rendszer 3-4 ligára osztva és problem solved de nem, nekik ezt a fosht kell erőltetni mert 10ből 5 meccs olyan mintha botok ellen mennék utána a maradék 5 mintha csak Shroud lenne az ellenfél és kb akármit csinálhatok biztos a vesztés mert a rendszer ezt akarja.
Ez ám a SBMM.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14711) JSaN válasza ferke9506 (#14700) üzenetére


JSaN
addikt

Szia, nekem is ilyesmi konfigom van.:
Asrock B85 pro lap
4x4gb ddr3 ram
I5 4570 cpu
R9 580 8gb vga
512gb ssd

Tapasztalatom az hogy neked keves a ramod es ssd-re kene a jatek, mielott jott a jatek betan probaltam akkor még csak 8gb ramom es 120gb ssd-m volt igy hhd-re tettem a jatekot, lassan toltott es erezheto volt a memoria hiany is. Mire jott a jatek bovitettem igy jo lett bar random fagyasok neha vannak, de van hogy napokig tokeletes, ez ilyen.
Azt tudom javasolni mindenkeppen bovits ramot duplajara, foleg warzonehoz. Apron olcson talalsz, sokat javitana, utana meg nagyobb SSD aztan ennyit tudsz csinalni. Mert fagyni meg siman kidobalni mindenkinek csinalja random hol mikor.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14712) -FLY->


-FLY->
őstag

Ez a triplaanak csúfolt szar megint nem ad xp-t, sem az első helyért, sem a másodikért, sem az ötödikért, persze ha én vagyok a first blood, akkor lepörög az a pár száz.
Akkor sem lesz ez jobb ha egyszerre 15 csapat fejleszti, szánalmas.

(#14713) -FLY-> válasza -FLY-> (#14712) üzenetére


-FLY->
őstag

Ja, igen és akkor még a szerverekről minőségéről nem is beszéltünk, kb topos szerverek járnának nekünk, ha régiót nézünk, erre az északi sarkon felejtett, parabolás, dízelgenerátoros, pentium négyesen játszat. :C

(#14714) Land


Land
veterán

Üdv!
Warzonehoz amennyi leírás vagy codos youtuber annyi felé best loadout van a legtöbb fegyverhez... Van rá mód, hogy meccs előtt ezeket a verziókat letesztelhessem valahol?
Mondjuk csináljak privát meccset?
Sima multiban a legtöbb ilyen loadout használhatatlan és simán bedarálnak a multira kihegyezett verziókkal. Eleve a 100 hp vs 250 hp miatt sem érdemes multiban tesztelni.
Warzoneban pedig vagy le tudom kérni vagy nem. Ha lekértem vagy tudok vele lőni vagy nem. Túl sok meccs telne el rengeteg üres járattal mire kiderülne nekem melyik fegyver fekszik.
Tehát privát meccs botok ellen egy nagyobb privát pályán? Főleg az ads speed érdekel és a recoil. A sebzésről vannak cikkek.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14715) Corpuscle válasza prokxy (#14708) üzenetére


Corpuscle
őstag

A W/L megtartására is. :DDD Utóbbi hetekben szinte csak KC-t játszok, elég sok nyerő körrel. Tegnap több, mint tíz bukó kör után jött egy győztes meccs. Top 3 majdnem mindig meg volt, rajtam nem múlott. Majd a sokadik 2-18 körüli kezdés után mentem plunderre. Ezt már nem tudom a véletlenre fogni. Ez van.

(#14716) Dragon3000 válasza zolo96 (#14709) üzenetére


Dragon3000
veterán

Lehet benne bízni, de a nagy frissítés óta már vagy 5 kicsit leszedet :D

(#14717) nanorambo


nanorambo
őstag

Úgy bebuggolt a játék ps4-en hogy újra kellet tindítanom. Ilyent még sosem csinált...
Valamit nagyon elszúrtak.

(#14718) smokiii1 válasza ferke9506 (#14704) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Nálam Battlefield 5ben volt ugyanez. A windows értesítéseket kapcsoltam ki meg a game bart vagy játék módot.

(#14719) FaTHI


FaTHI
őstag

Gyerekek ennek a dupla XP nek mi értelme van mikor fele cuccot el se számolja a játék. pl longshotokat kell lőnöm lövök vagy 8-at de tossza elszámolni. Vagy hetibe epic fegyóval 9-ez erre lövök 10-et de még mindig 5/9 van, Napiba 15 countert hivj erre hivok 4-et mi van kint a végén 1/15 a faszom má ténleg.

[ Szerkesztve ]

(#14720) FaTHI válasza FaTHI (#14719) üzenetére


FaTHI
őstag

A longshot thermal killt csak sniperre számolja? mert az m13-on longshot +thermálra nem számolt a mai napon miért is? A feladat 50 longshot thermállal semmi kikötés hogy milyen fegyóval.

(#14721) kiserik válasza Land (#14714) üzenetére


kiserik
senior tag

Plunder. Ott akár minden halál után válthatsz és kipróbálhatod a variációkat.

(#14722) kiserik válasza FaTHI (#14719) üzenetére


kiserik
senior tag

Na vajon? A dupla xp-re rácuppan mindenki, lehet, hogy páran meg is veszik, akiknek még csak a Warzone van meg, de senki nem fejlődik jobban. Ez win-win szitu, de nem ám a játékosnak...

(#14723) jegenye77


jegenye77
addikt

PS4 en másnál is szaraxik a játék?
15 perce alatt nem tudott sehova berakni :F
Nagy nehezen elindul egy meccs de a következő megint kb 15 perc.
Nem értem. Eddig nem kellett 10 mp se várni.
Tegnap is ugyan ezt csinálta.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#14724) atee


atee
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#14725) Trebron09 válasza ferke9506 (#14700) üzenetére


Trebron09
őstag

Nekem jelenleg megoldódott ez a gond vagy így csinálod ahogy Lomha 8V vagy pedig ha nem akarod manuálisan ez alapján: [link]

És nem, nem a driverekkel van a gond nem a játékkal nem az afterburnerrel nem a windowsal nem a tuninggal, nem a gépeddel, hanem a játék ilyen. Én is rengeteg dolgot állítgattam, tök mindegy mit csinálsz a géppel ha majd szerencsénk lesz egy patch-ban javítják.

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#14726) nanorambo válasza jegenye77 (#14723) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen, nálam is ugyan ezt csinálja

(#14727) jegenye77 válasza nanorambo (#14726) üzenetére


jegenye77
addikt

Utolsó frissítés óta ilyen?
Most 20 perc óta nem sikerült bedobni sehova. Rá is hagytam.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#14728) nanorambo válasza jegenye77 (#14727) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen a 30 gb-os frissítés óta nagyon elszaródott a játék. Nem talál meccset, folyamatosan ledobál, és még úgy be is buggolt egyszer hogy újra kellett indítanom. Azért ilyen még nem volt nekem PS-en...

[ Szerkesztve ]

(#14729) pulffy válasza jegenye77 (#14727) üzenetére


pulffy
őstag

Na meg lett a Renetti akimbo, meg közben az arany camo is, hardcorban nem adja az akimbot

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#14730) s.bala31 válasza jegenye77 (#14727) üzenetére


s.bala31
őstag

Este/éjszaka még rosszabb a helyzet :) PC-n talán mintha javult volna valamit a kereső tegnap óta, de még így is van hogy 5 percet is várni kell mikorra szervert talál.

(#14731) MaddeNNNN


MaddeNNNN
őstag

másnak nem laggol kurvára PC-n? folyamat felmegy 400-999 ms-re a pingem. sőt most az utolsó BR-ből ki is dobott a szerver valami timeout hibakóddal. speedtest.net-en 5ms-es pingem van és nyíl egyenes le- és feltöltés

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#14732) Villa7


Villa7
tag

Visszatért a host alapú játék? Egyik meccsen host migration volt, mint cod mw2be

(#14733) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

"Activision Support@ATVIAssistWe’ve rolled out a fix to resolve an issue with connections and long wait times while matchmaking in #ModernWarfare and #Warzone lobbies and will continue to monitor. Thank you for your patience."

(#14734) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Lehet tudni hegy mennyi Season lesz összesen?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#14735) nincsnév007


nincsnév007
őstag

melyik az a shotgun amelyiknek gyújtó lövedéke van?

(#14736) malystryx válasza nincsnév007 (#14735) üzenetére


malystryx
senior tag

Én úgy tudom, hogy szintezed és egyszer csak megkapod azt, a tárnál lesz ha jól sejtem. Nekem még nincs shotgun, de a crossbow-hoz ott van a robbanó :)

[ Szerkesztve ]

(#14737) laragirl83


laragirl83
őstag

:B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#14738) nincsnév007 válasza malystryx (#14736) üzenetére


nincsnév007
őstag

köszi, akkor próbálgatom :)

(#14739) Dave567 válasza MaddeNNNN (#14731) üzenetére


Dave567
addikt

Annyira nem megy fel, de laggol mint állat, játszhatatlan...
Ennyit a duplaxpről.

(#14740) Villa7


Villa7
tag

72 óra dupla xpbol 24et nézem a menüt...
Megjelenés óta meg van a játék, de ilyen fos mégnem volt

(#14741) KaitouP


KaitouP
veterán

A Warzone egyik fejlesztője elmondta, miért limitáltak a játékmód playlist-jei, és azt is, hogy hamarosan jön a Duos mód: [link]

A nemrégiben a GamerGen-nek adott interjúban Taylor Kurosaki és Amos Hodge beszélt a Warzone különböző aspektusairól, köztük a játéklistákról is, melynek egyszerre elérhető számát sokan keveslik. Leginkább a Warzone-ban figyelhető meg az, hogy a playlist-ek folyamatosan változnak, az egyik jön, a másik megy, ami előtt sokan értetlenül, egyes esetekben dühösen állnak. Hodge elmondta, a folyamatos rotáció biztosítja azt, hogy a matchmaking rendszer összehozhassa azt a 150 embert meccsenként, ami sokkal nehezebb lenne úgy, hogy egyszerre több játékmódot is üzemeltetnek, főleg a világ azon területein, amik eleve kisebbek.

"Fenn akarjuk tartani a játékosaink érdeklődését, új játékmódokat akarunk készíteni, nem akarjuk, hogy a játékunk unalmas, egysíkú legyen. Ugyanakkor nem mehetünk egyszerre 10-15 játékmóddal, különben a játékosok gyenge kapcsolódást tapasztalnának, és nem lennénk képesek összeszervezi egy-egy mérkőzést - 150 ember rengeteg. Próbáljuk megtalálni, mik lehetnének az állandóan elérhető játékmódok, és melyek azok, amiket folyamatosan rotációban tarthatunk. Amikor elérhetővé teszünk egy új játékmódot, mi tényleg szeretnénk hallgatni a saját közösségünkre - tetszett-e nekik, vagy sem, melyik játékmódot preferálják inkább... a rengeteg aktivitásunk a közösség által vezérelt." - mondta el Hodge.

Továbbá megtudtuk azt is, hogy a Duos fejlesztés és hibajavítások alatt áll, de hamarosan visszatér a játékba.

-----------------------------------------------------------------------------------

PS5-re és XSX-re is jön a Warzone: [link]

-----------------------------------------------------------------------------------

A Warzone egyik fejlesztője elmondta, a játék egy "állandó" dolog lesz a különböző Call of Duty játékok között: [link]

A Warzone free to play mivolta miatt sokan elgondolkoztak azon, hogy a játék hogyan illeszkedhet, hogyan passzolhat majd az újabb és újabb Call of Duty játékokhoz, köztük ahhoz az új játékhoz, amit idén a Treyarch mutat be vélhetően nemsokára, illetve fejleszt és ad ki az év vége felé.

Taylor Kurosaki az Infinity Ward fejlesztője elmondta, az ingyenes Warzone arra készítette a stúdiókat, hogy átgondolják a tartalom kiadási stratégiájukat úgy, a lehető legjobban támogassák játékosaikat a szérián belül. Amikor az idén megjelenő Call of Duty játékkal kapcsolatban kérdezték, elmondta hogy a Warzone lesz a széria különböző játékait összekötő vonal, egy állandó pont.

-----------------------------------------------------------------------------------

Warzone: Fortnite szerű események jönnek a negyedik szezonban: [link]

Taylor Kurosaki az Infinity Ward fejlesztője beavatta a játékosokat olyan részletekbe, miszerint a negyedik szezon misztikus dolgokat és nyomokat hoz a játékosoknak, ami növeli a felfedezés örömét. Amos Hodge hozzátette, új loot, új Field Upgrade-ek, és új játékmódok is jönnek majd.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14742) nanorambo válasza tupacamaru (#14734) üzenetére


nanorambo
őstag

Állítólag 5. De csak állítólag.

(#14743) nagylaci6417


nagylaci6417
aktív tag

Xbox nagyon gatya lett a játék.

(#14744) pendre54


pendre54
addikt

Ezzel a hibaüzenet nélkül kivág a játék hibához, egy rövid megjegyzésem lenne. A legújabb Win 10 van telepítve, és csak a Warzone van meg. Az elmúlt egy-két napban volt olyan észrevételem, hogy olyankor dobott ki a játék, ha nem rendszergazdaként indítottam a start menüből, hanem csak simán ráklikkeltem a Battle.net ikonjára.
Nem állítom, hogy feltétlen oksági összefüggés van a dolog mögött, de minden esetre, amióta odafigyelek erre, lekopogom, azóta még nem vágott ki a játék.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#14745) omfgk válasza pendre54 (#14744) üzenetére


omfgk
addikt

Én már próbáltam (ezt is).

Ground War ugyanúgy lefagy a végén.

(#14746) Hege1234 válasza KaitouP (#14741) üzenetére


Hege1234
addikt

Továbbá megtudtuk azt is, hogy a Duos fejlesztés és hibajavítások alatt áll, de hamarosan visszatér a játékba.

ez most a plunder-re vonatkozik?
mert br-be még nem volt duo

(#14747) Laby


Laby
senior tag



Na srácok, túlestem én is ezen a Damascus-os undormányságon. :D

A játék első pár hónapjában meglettek az AR ,SMG ,Shotgun platinák, majd megláttam hogy a pajzshoz milyen küldetések vannak ami az aranyat illeti és hagytam a francba az egészet. Aztán Land kolléga kirakta ~1-2 hete hogy megcsinálta, és ránéztem újra a pajzsra, aztán rájöttem hogy annyira nem is gáz. Ez így is volt, pár óra alatt sikerült kiaranyozni.

Ami viszont a Launcher-ket illeti, tömör okádék az egész. :D Alapból nem használtam soha launcher-t, úgyhogy 1. szintről ment mindegyik. De ezek a küldetések rá...agyrém.
Azért nagy nehezen sikerült abszolválni ezeket is, és végül meglett a Damascus.

Nem mondom, hogy jól néz ki, mert szerintem kifejezetten csúnya, de használni fogom, mert azonnal nőtt 5 centit az E-pénisz. :D

(#14748) Acheron válasza s.bala31 (#14730) üzenetére


Acheron
őstag

Úgy legyen.
Tegnap este valóban, PC -n is 5 - 10 perceket várakoztatott egy egy meccs között, ha automatikus meccs választást állítottam (HC).
Ellenben gunfight módba ilyenkor is bedobott egy percen belül.
Emellett a meccsek végén ismét előjött a hibaüzenetes asztalra kidobás, kb 2 - 3 alkalommal fordult elő. Gép újraindítás után jó darabig nem jött elő újra.
Mindenesetre korábban ilyenek nem voltak.
Így, hogy minden platformon jelen vannak ezek a hibák, remélem megkeresik az okát és javítják.
Más:
SBMM továbbra is ördögtől való dolog :( Erősen agyonvágja a játékélményt.
Tegnap egy 45 -18 -as meccs után elmentem tölteni egy italt magamnak, mert tudtam, hogy jön a szívóág - és lőn, 4 - 5 meccsen keresztül jóformán labdába sem tudtam rúgni...(nem az ital miatt ;] )
Élmény úgy játszani, hogy tudom, igazából nem is osztottak lapot nekem ebben a menetben.
És ami rosszabb, a 45 - 18 -nál sem tudhatom, hogy én voltam -e jó, vagy csak nagyon gyengék az ellenfelek :F
(#14747) Laby: Gratula a kitartásodért! Nem biztos, hogy nekem ennyi ideget megérne, ezért tisztelem, ha valaki beleöl ennyi energiát :K

[ Szerkesztve ]

(#14749) Villa7 válasza Laby (#14747) üzenetére


Villa7
tag

Már nekem is csak strela és rpg maradt, rpg 75 aerial killstreak undorító

(#14750) Laraxior


Laraxior
titán

Most nekem jött egy pár MB-os okosítás hozzá... :K

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.