Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15901) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok itt mit kell csibálni? +stop 25 projectiles using the trophy system" köszi.

(#15902) Dragon3000 válasza leves9319 (#15899) üzenetére


Dragon3000
veterán

Gépednek rendeltél fix ip-t? Arra az ip-re kell engedélyezni a portokat és kész, nekem asus routerem van és mindig open a játékban a nat. Nekem így van megadva, a routeren mást nem állítottam.
[kép] [kép]

(#15903) Pro!Petya válasza leves9319 (#15899) üzenetére


Pro!Petya
addikt

cmd rendszergazdaként : ipconfig és ott az IPv4 adress -es címen nyiss portot mivel ha routerbe belépsz ott mutathat mást , ezért lehet moderate még.
Nagyon ritka mikor tűzfalon kell keresztül vinni , álltalában jó szokott lenni a "gyári házirend".

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15904) redingitell válasza FaTHI (#15901) üzenetére


redingitell
senior tag

Ledobod a bográcsállványt, és megvárod míg semlegesít 25 pl gránátot

(#15905) ЯΞD válasza leves9319 (#15899) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Nekem így van a játék megjelenésétől kezdve mert engem is idegesített azóta mindig OPEN.
Az 1-es neked(tek) nem kell nekem az a utorrentnek van.
[kép]
Itt megadtam, hogy a gépnek mindig fix IP-t adjon. Mert ugye arra a belső IP-re vannak a portok engedélyezve! Ezt ajánlom neked is! Én máshoz nem nyúltam se a windows-ba sehol nem mókoltam a tűzfallal.
[kép]

Illetve azt is megtudakolhatnád, hogy az internet szolgáltatód nem-e rakott NAT mögé!
Majd írd meg mire jutottál. :R

[ Szerkesztve ]

(#15906) Kh@oSz


Kh@oSz
aktív tag

Sziasztok!

Valaki mondja már el plz miért fagy ki ez a sz@r minden indításnál vagy 5x mire be bírok lépni valahova? :((( Nem lehet belépni a grafikai beállításokba, teljesen low-ra és alacsony felbontásra dobja vissza. Nem fut semmi a háttérben, nincs húzva a VGA, friss a driver. 7700+1070 strix. Brutál szánalmas hogy egy 20Ks játék ezt csinálja. :W :W

(#15907) mobal válasza Kh@oSz (#15906) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Az akkor szokott lenni ha full screen inditod és a háttérbe kerül. Ne kérdezd miért. Windowd Fullscreen óta nekem nem állítgat.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#15908) Acheron válasza csƵ (#15900) üzenetére


Acheron
őstag

Core módban nem lesz egyszerű aratni velük, de a használat módjától sok függ, Rush -olásra nem igazán jók, érdemes mellettük egy nagyobb tűzgyorsaságú fegyvert (SMG, esteleg AR) tartani, és akkor használni, ha jó eséllyel fejest tudsz lőni. HC -n talán kicsit jobb a helyzet, bár duplázni is ritkábban van lehetőség, ha az első nem talál. Én az EBR-14 és az MK2 Carabine után épp a KAR -t goldozom, egész jól halad sokkal jobb, mint amire számítottam.

(#15881) agazsa: Rendszeresen. Random módon, de leginkább frissítések után átvált Fullscreen -ről Borderless -re, és 50 % -ra veszi a felbontást. A ramaty képről szerencsére hamar kiszúrható, de már játék közben visszaállítva nem egy killt szedtem be emiatt.
A Borderles -en hagyás sem megoldás, mert ott sehogy sem engedi a monitor natív felbontását beállítani.

Más: A (jó) múltkor olyan jelenetnek voltam tanúja, ami simán belefért volna a vicces momentum videókba. Az Azhir Cave pályán az A pontnál tett le minket a helikopter, és amikor a második kopter is letett mindenkit, szokás szerint leoldották a kötelet, a heli el. De a kötél két éppen letett csapattársra esett - és mindketten ottmaradtak kifeküdve. Látott már valaki hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#15909) pulffy válasza redingitell (#15904) üzenetére


pulffy
őstag

”bográcsállvány”ez jó :C

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#15910) lowzor válasza Acheron (#15908) üzenetére


lowzor
veterán

Az SKS-el viszont rohadt jót lehet rusholni core-ban.

(#15911) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok! Valahol tudok játszani shipment és shoothouse pályákon.? Vagy csak random adja be? Akár milyen módot próbálok sehol se találom azt a két pályát.Fegyver fejlesztés miatt jó lenne.Továbbá ps en mit kell nyomni ha az ellenfél mögött vagyok a kivégzéshez? Akárhogy próbálom nekem nem csinálni,és addig kinlódok megfordul az enemy és dead :(( Köszi :R

(#15912) Trebron09 válasza ЯΞD (#15905) üzenetére


Trebron09
őstag

Ennél több port van, a második nincs is a listán ami neked van: [link] :)

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#15913) atee válasza lajosx (#15911) üzenetére


atee
őstag

Jelenleg csak random. Majd ha úgy gondolják akkor megint lesz.
Nekem mondjuk nem hiányzik, de fegyvert húzni a legjobb volt az biztos.

D-day 2002-01-04 01:54

(#15914) prokxy


prokxy
veterán

Srácok, nektek is ilyen Mara fején az árnyék?

Itt is a célkeresztél jobbra fent.

Hogy lehet ezt javítani? Messzire elnézve meg bőven pixeles. :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15915) mobal válasza prokxy (#15914) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Tipikus cod árnyék.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#15916) birno válasza prokxy (#15914) üzenetére


birno
addikt

Redditen volt thread, hogy geforce experience vagy hasonlo toollal valo allitgatas okozhat ilyeneket, sharpening/film grain es tarsait ha allitgatod, en kikapcsolnek minden ilyen jellegu modositast es megneznem ugy.

(#15917) s.bala31 válasza Nyugis (#15893) üzenetére


s.bala31
őstag

AC: Origins nekem produkált hasonlót. Attól függött hogy melyik VGA driver volt fent, valamelyikkel előjött valamelyikkel nem. Szerintem, próbáld a legfrissebb driverrel, ha nem működik válts régebbi verzióra. Esetleg ha nem SSD-ről fut a játék telepítsd fel arra, vegyél vissza a grafikai részletességből. Még olyan is előfordulhat hogy a Win10 aktuális frissítése okoz gondot, olvastam hogy a gamemode-t ki kell kapcsolni mert pár játéknál teljesítményingadozást produkál.

[ Szerkesztve ]

(#15918) Laby válasza lacy86 (#15879) üzenetére


Laby
senior tag

Hagyják, én dupla C4-et szoktam lerakni az ajtóba hogyha valami házban vagyunk egy kis ideig. Van hogy rajta áll, felrobbantom és még attól sem lesz down.
Semmi értelme, csak 1-2 pajzsot levesz azt kész. Kocsik ellen fasza, másra nem nagyon jó.

(#15919) Laby válasza nanorambo (#15885) üzenetére


Laby
senior tag

Ennek nagyon egyszerű oka van. A szemed nem a tested legszélén/legtetején helyezkedik el. :D
Tehát amikor Te oldalra kinézel egy ajtón, akkor mire a fejed kiér, már a fél tested kint van. Ugyan ez igaz befelé is, Te a saját nézetedből már fedezékben vagy, de attól még a tested egy része kint van fedezéken kívül.

Plusz amúgy is szeret a szemünk becsapni és részrehajló lenni minden kétes szituációban.

(#15920) agazsa válasza Acheron (#15908) üzenetére


agazsa
csendes tag

Ez mennyire nevetséges... Köszi szépen a választ!

(#15921) h_benjamin válasza Nyugis (#15893) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Ramod procid? Ha HDDn van az elég gyorse. Régi vinyomon nekem is be be szaggatott de mióta vettem egyet azóta nem droppol. Vagy ha van egy nagyobb SSD-d tedd arra. Ramhoz meg annyit hogy kell neki a 16 giga. 1440pben nálam meg eszik 11gigát.

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#15922) ЯΞD válasza Trebron09 (#15912) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Tudom, hogy több port van és azokkal próbálkoztam anno én is nem sok sikerrel.

Ennek a videónak alapján csináltam meg, csak én a routerbe. Azóta jó. Pedig januárba már gépet is cseréltem, új Windows stb. és OPEN-vagyok! Akkor ez hogy is lehetséges?
[link]

(#15923) stilo18 válasza Xaels (#15898) üzenetére


stilo18
addikt

Simán benne van, mi is így szoktuk ha ilyen szituba vagyunk... Jobbról jön, középen van, sarokba ült..

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#15924) Dragon3000 válasza Laby (#15919) üzenetére


Dragon3000
veterán

"Te a saját nézetedből már fedezékben vagy, de attól még a tested egy része kint van fedezéken kívül.
Plusz amúgy is szeret a szemünk becsapni és részrehajló lenni minden kétes szituációban."

Ezzel annyiban tudok vitatkozni, hogy multi játékoknál rendszeresen előfordul, hogy úgy lőnek le, hogy én nem látom az illetőt, kill cam szerint meg az egész fejem sőt a testem egy része is kint van. Na most ha ő látja az egész fejem, akkor illene nekem is látnom minimum a fejét a szeméig. A másiknál, meg amikor befutok a falon és a hullám is úgy esik össze, hogy bőven a fal mögött voltam, erre a kill cam szerint még el se értem a falat. Ezek nagy része inkább lagg/késés miatti hibák.

(#15925) Dragon3000 válasza Xaels (#15898) üzenetére


Dragon3000
veterán

Amikor haverokkal együtt vagyunk a gulagban, discordon mi is folyamat mondjuk a másiknak, hogy hol az ellenfél.

(#15926) Xaels válasza stilo18 (#15923) üzenetére


Xaels
félisten

Ezt nagyon jól tudom, de akkor látszik a csapattársa fent a balkonon és nem kezded el lőni a falat ilyen pontosan ott ahol a másik van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15927) stilo18 válasza Xaels (#15926) üzenetére


stilo18
addikt

Fene tudja... Jól írtad, fura.
Amúgy amilyen balfaxxul lőtt, még cheattel se lesz jó játékos... ;]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#15928) nanorambo válasza Laby (#15919) üzenetére


nanorambo
őstag

Azért ennyire nem kell hülyének nézni :D
Már rég benn fekszem a fedezék mögött, killcamben meg el sem érek odáig, mert futás közben lelő.

(#15929) Xaels válasza stilo18 (#15927) üzenetére


Xaels
félisten

Igen balfaszul lőtt, beleszaladtam ezt aláírom. Maga a szitu ahogy lövi a falat fura, ha nem konzol lenne cp offal már rég otthagytam volna a játékot egy ilyen után.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15930) stilo18 válasza Xaels (#15929) üzenetére


stilo18
addikt

Így is nyeritek a köröket, legyél még jobban büszke a csapatodra :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#15931) s.bala31 válasza Xaels (#15929) üzenetére


s.bala31
őstag

Lehet hogy éppen ráugrott a macskája és ijedségében elkezdett vaktában lövöldözni :)

(#15932) mobal válasza Xaels (#15894) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ez szerintem full kamu. És még a kontrollert sem tudja használni.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#15933) lajosx válasza atee (#15913) üzenetére


lajosx
őstag

Ps4 en a finishing move melyik gombal hívható elő? Nekem sehogy sem sikerül..

(#15934) Xaels válasza stilo18 (#15930) üzenetére


Xaels
félisten

Köszi. Az elmúlt 2 patch óta egyre nehezebben sikerül érvényesülni. Rengetegszer van olyan, hogy a többiek is csak értetlenkednek amikor nézik, hogy halok meg. A lagg miatt simán nyert szitukban borulok el, a ládák meg folyamatosan kibasznak velem és ami mostanában nagyon bosszant, hogy ránézésre kiesik valami használható majd átváltozik valami szarkupacra. Tegnap mondjuk 2-t sikerült nyerni, 2 különböző csapattal.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15935) laja80


laja80
tag

Sziasztok!
Egy valószínűleg elég láma kérdést szeretnék feltenni irányotokba, hátha vki tudja a választ. :D
Tehát az armoryn belül van rengeteg fegyver, viszont a loadoutnál nem tudom mindet kiválasztani csak egy részét...annyit érdemes tudni,h kb trier 92nél felkínálta hogy 700cp-ért végig viszi nekem 100trier-ig,nem kell kijátszanom.én ezt igénybe vettem,és ezután került az armoryba egy nagycsomo uj fegyver,viszont nem értem hogy akkor a loadoutnál miért nem jelenik meg csak az eddigiek? :F

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#15936) prokxy válasza Dragon3000 (#15902) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem ezek vannak engedélyezve aztán mégis moderate:

FixIP-n vagyok, 192.168.100.3.

Szóval nincs ötletem, hogy mi lehet a gond. 1 router van, digis, ezeket beírtam és nem segít. :/

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15937) mobal válasza prokxy (#15936) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Port forward mellet nekem pl. az Eset Smart Security-n belül is fel kellet vennem egy kivételt. Azt még nézd meg.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#15938) prokxy válasza mobal (#15937) üzenetére


prokxy
veterán

Felvettem a portokat ott is, de ugyanúgy nem jó:

Ami volt a router és eset beállítás után: router restart, hálókártya disabled-enabled, cod restart.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15939) mobal válasza prokxy (#15938) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nekem tökéletesen működik. OpenWRT port forward + Eset szabály. Több ötletem nincs. :(

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#15940) x_pnK válasza prokxy (#15938) üzenetére


x_pnK
tag

A külső IP címed milyen amit a Digitől kapsz? Véletlenül nem ilyesmi? (10.*.*.*)
Arra tudok még gondolni, hogy ők tettek be NAT mögé. Akkor pedig forwardolhatsz akármit, nem leszel 100%-ban open soha, hacsak nem adnak egy nem NATolt saját public IP-t.

(#15941) prokxy válasza x_pnK (#15940) üzenetére


prokxy
veterán

195....így kezdődik. Na mindegy, nem gáz, csak zavaró, hogy nem tudom open-re tenni.
Van a neten online port checker, azon kb tökmind1 milyen portot írok be, mind closed.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15942) lowzor válasza prokxy (#15941) üzenetére


lowzor
veterán

Nem mintha számítana...
Legalábbis én nem érzek semmi különbséget az Open meg a Moderate között.

(#15943) Dragon3000 válasza prokxy (#15936) üzenetére


Dragon3000
veterán

Első tippem, nem natolt ip-t kapsz a szolgáltatótól? Látom más is írta, a routerben a net ip-d megegyezik pl myip.com-on lévővel?

[ Szerkesztve ]

(#15944) Dave567 válasza nanorambo (#15885) üzenetére


Dave567
addikt

Én is rengetegszer halok meg úgy, és már kezd elegem lenni belőle.
Meg nagyon sok csaló van, és még a hitreg is rá tesz...

(#15945) Dave567 válasza prokxy (#15936) üzenetére


Dave567
addikt

Ne foglalkozz vele, nem ér semmit, ugyan olyan lesz a játék...

(#15946) ЯΞD válasza Dave567 (#15945) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Ez egyáltalán nem így van!

Már MW2-ben is ha strict volt nem tudtál HOST lenni. Illetve elő jöttek azok az anomáliák, hogy nem tudtál csatlakozni mindenkihez vagy épp más hozzád... Szóval jár hátránnyal!

(#15947) lowzor válasza ЯΞD (#15946) üzenetére


lowzor
veterán

A Strict azért már egy más helyzet. A Moderate teljesen oké.

(#15948) TaRka94


TaRka94
senior tag

Nekem moderate volt a natom. Bekapcsoltam az upnp-t a routerben (amit a telekom adott) és open lett.

(#15949) Dave567 válasza ЯΞD (#15946) üzenetére


Dave567
addikt

1300 órát nyomtam az Mw2-vel úgy, hogy strict voltam.......
Semmi hátrányát nem éreztem, és még 10 Nuke is meg lett :D :D

Itt sincs semmi köze, ugyan azt produkálja nekem a játék Open is meg Moderaten is....

(#15950) Laraxior válasza Dave567 (#15949) üzenetére


Laraxior
titán

Pár hónapja visszatettem én is egy kis multis móka miatt, erre tök nulláról kellett indulnom. Az évek alatt valahogy elvesztek a rangjaim :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.