Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14201) shotika válasza Tomko78 (#14195) üzenetére


shotika
őstag

Köszi! :) Eddig egy drágább fejesem volt, egy 40 ezres Akg (vmi 7000ért vettem jó üzleti érzékemnek hála), de 1 évig bírta a strapát :( Most egy 4000-es Sonyt nyüstölök.

(#14196) GhostPetya :D igen!!

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#14202) shotika válasza KaitouP (#14198) üzenetére


shotika
őstag

És ez hogy fog működni? Aki mondjuk jól játszik, és emiatt rengeteg reportot kap, akkor azt bevágja majd a rendszer a csalók közé, hogy a "'bénább" játékosok morálja nőjön? :D

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#14203) KaitouP válasza shotika (#14202) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem gondolnám hogy ez ilyen egyszerű lenne, mivel nem lenne fair, én úgy gondolom, hogy egy erre szakosodott team ellenőrzi a nagy számú reportot kapó játékosokat, és ezek után megy a jogos bünti, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14204) shotika válasza pendre54 (#14199) üzenetére


shotika
őstag

Köszi, elmentem :)

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#14205) Lomha 8V válasza Laraxior (#14169) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Gondolkodtam már én is ezen, de arra jutottam, hogy ez összetettebb kérdés, mint elsőre tűnik.

(#14206) Pro!Petya válasza KaitouP (#14198) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Még cheaterrel nem találkoztam max olyannal aki jobb nálam, de azzal a hányadék SBMM-el nem akarnak kezdeni valamit?!
Rohadt jó hogy egy "rendszer" csak fogja magát gondol egyet és kirak szopóágra ha nyer pár meccsett az ember.
Ilyenkor komolyan azt érzem h válogatott idiótákat kapok csak hogy esélyem sem legyen pl.:
Ez csak egy az ezerből:

Csak a kill, semmi foglalás vagy védés... beszédes a DEF stat a két csapatnál. :W

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14207) pulffy válasza KaitouP (#14196) üzenetére


pulffy
őstag

Hát , szerintem ez úgymond kényes dolog, mert ugye aki nem játszott a season 1el annak most meglehet a Mara op. és ugye ez az operátor ez csak a season 1ben volt elérhető only BPvel, és azért azokkal játékosokkal egy kicsit kicseszés. Számomra ez egy kicsit furcsa mert más gamekben a BP jutalmak azok csak akkori kifarmolhatók jutalmak szoknak lenni.

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#14208) omfgk válasza Pro!Petya (#14206) üzenetére


omfgk
addikt

Hardcore...

Persze ,hogy nem találkozol így cheaterrel, hiszen nincs killcam.

Eddig kb 30 darab egyértelműen aimbotos cheaterrel találkoztam Ground War-ban.
Ezek azok akik egyszer, de inkább többször kinyírtak. Aztán nézhettem a skill-t a killcamba...

És ezek csak a tényleg egyértelmű esetek voltak. Ki tudja mennyi csaló volt még akik esetleg engem nem öltek meg, vagy csak wallhack volt esetleg. Amit már problémásabb megítélni hiszen van uav, advanced uav, radar, szenzor, thermál optika... Vagy csak meglövi élete mákját falon keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#14209) Acheron válasza omfgk (#14208) üzenetére


Acheron
őstag

"Vagy csak meglövi élete mákját falon keresztül"... persze, ötször egy meccsben :D
De jogos, a HC jótékony leple alá el lehet bújni, ott valóban nincs killcam, ami felfedné a turpisságot. Ha nem lenne olyan ergya a normál mód, hogy fél tár kell egy killhez egy átlag fegyóból (nagyon nincs eltalálva a balansz, ez az MW2 -ben sokkal jobb volt), ott tolnám én is, de így marad a HC. Itt viszont tobzódhatnak a huligánok, sajna.

(#14210) lowzor válasza prokxy (#14190) üzenetére


lowzor
veterán

Sosem értettem, hogy gép elé minek kell wireless fejes... :N
Utcára/takarításhoz még megértem, oda én is azt használok.
BT-sből is léteznek szerencsére jó cuccok, pl az ATH-M50XBT: [link]
A gamer vonalat a fejeseknél a helyedben elfelejteném, ha csak nem a HyperX Cloud-ról van szó.
Engem már alapból riaszt a bazári kinézet, a zongoralakkos fröccsöntött műanyag, meg a műanyag pánt. Tartós cuccok ezek biztos, hogy nem lesznek.
Én a Beyer DT 990-emmel minden egyes részletet kihallok a játékokból, tűpontosan meghallom a léptek alapján, hogy ki honnan jön, pedig nem "7.1"-es. Mellé zenére is kurva jó, felépítésre pedig kb elpusztíthatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#14211) Hzoltan969 válasza lowzor (#14210) üzenetére


Hzoltan969
tag

Ok, de itt a kérdés arra vonatkozott, hogy az alulról-felülről jövő hangokat meg lehet-e különböztetni - nálam még Dolby Atmos-szal sem - gondolom mert nincs leprogramozva rendesen (ugyanúgy, ahogy a 'heartbeat sensor' és társai esetében is roppant gagyi megoldás, hogy a 10 emelettel feljebb levőt is mutatja mellettem.

(#14212) prokxy válasza #98320896 (#14200) üzenetére


prokxy
veterán

Dehogy, akkor lehet félrértettem amit írtál. :R
Azt tudom csak, hogy merről zúg! :D

#14210) lowzor: mert nem csak a PC-mmel használom. Eddig a PS-sel is ment, most az Xboxon is szoktam és kényelmesebb, mint madzagozni. ;)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14213) Acheron válasza Hzoltan969 (#14211) üzenetére


Acheron
őstag

A DA elég gyerekcipőben jár még, úgy érzem. A MW 2019 hangmérnökei elvileg ráfeküdtek az atmos -ra is, de valahogy magassági szint különbségek nem akarnak átjönni (helikopternél teljesen OK, hogy durván felülről jön a hang, de néhány (egy - két) emelet különbséget nem biztos, hogy átad a system.) Nálam egy TEAC UD-301 adja a hangot (DT 770 Pro), és megy a Windows Dolby Atmos software is, de ezzel együtt, bár 3D -ben jól átjön a térhatás, a magassági különbségeket nem annyira érzem.

[ Szerkesztve ]

(#14214) KaitouP válasza pulffy (#14207) üzenetére


KaitouP
veterán

Jogos az álláspontod valahol.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14215) Xaels válasza pendre54 (#14192) üzenetére


Xaels
félisten

Na de mint írtam nem csak PC van. Én ~3,5éve konzolozom, a kis sarkomból beköltöztem a nappaliba a TV elé és gyerekek meg állatok mellett sokat jelent, hogy vezeték nélküli a holmi. Játékra vettem egy Sony Platinum-ot egy szerencsés akcióban olcsón és azok a funkciói baromira hiányoznának amik a chathez tartoznak. Gombnyomásra némítható mikrofon, állítható a játék és a parti hangjának aránya, tárol 2 féle hangprofilt. Simán feldobom a polcra, nem kell a kábellel zsonglőrködni és anélkül fel tudok pattanni, hogy lerántanám az egész cuccot.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14216) FaTHI


FaTHI
őstag

Mikor jön az update Skacok?

[ Szerkesztve ]

(#14217) BandiHUN válasza FaTHI (#14216) üzenetére


BandiHUN
veterán

Már tölthető,31.7 giga PC-n.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14218) wolf13 válasza FaTHI (#14216) üzenetére


wolf13
őstag

Én csak free részét használom. 9GB -tölt le.

(#14219) laragirl83 válasza BandiHUN (#14217) üzenetére


laragirl83
őstag

És most még húzza is szépen 30mb/sel :B

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#14220) atee válasza BandiHUN (#14217) üzenetére


atee
őstag

Csak? Miért nem 300? :C

D-day 2002-01-04 01:54

(#14221) daveoff


daveoff
veterán

tölthető az mw2 remastered is, aki megvette.

playlist nem változott quad, trio, solo, plunder trio

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#14222) galaktikus válasza lowzor (#14210) üzenetére


galaktikus
aktív tag

Megerősítem, +1 a Beyer DT990-re. Nekem is a 250 ohm-os Edition modell van. Érdekes módon tökéletesen hallok mindent, és csak a fröccsöntött műanyag Hyperx Cloud Stinger fejessel játszó haverom sír a hangok miatt. :N Nem találok épeszű érvet gémerfejes mellett egy normális hifi fejes ellenében. (A sima cloud meg a revolver nem rosszak de azért az is más világ)

[ Szerkesztve ]

Rizsa: 5800x -b450 tomahawk max - 2x16 Gb 3200 Mhz Crucial Ballistix Sport AT - Gigabyte 6700 XT gaming oc Productivity: MacBook Pro 13" M1 Apple Silicon

(#14223) BandiHUN válasza laragirl83 (#14219) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem 100as koax van itt vidéken,de maxon jön EU-ból is ;)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14224) ЯΞD válasza lowzor (#14210) üzenetére


ЯΞD
senior tag

És IN-GAME milyen beállításon van?

(#14225) fpatrik17 válasza Acheron (#14213) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Üdv,

Nagyon nem vagyok otthon audio témában, de azért engem az eléggé kikészít, hogy anno CoD: UO-ban bazári 5000 Ft-os fülessel milliméterre pontosan meg tudtam mondani hol az ellen, 20 méteres környezetemben több emeletes épületek esetén a szintet is simán belőve. Én ilyenkor nem értem, hogyan lehet, hogy egy 16 éves játék tudta ezt, a mostani pedig miért nem. HyperX Cloudom van, de akárhogy állítgatom nekem se olyan behatárolhatóak a hangok, mint amihez szokva vagyok. :F

• Honor Magic5 Pro •

(#14226) csƵ


csƵ
őstag

Egyébként elképesztő különbség van a játékban hangfal és fejhallgató között. Én mindig is fülessel játszottam a korábbi játékokat, most ezt a konzol miatt egy M-Audio hangfallal kezdtem, de hiába nagyon jó cucc zenére és filmre, a játékban semmire nem megyek vele. A fejhallgatóval konkrétan leesett az állam, amikor a légy zümmögését is meghallottam.
Anélkül kb. olyan a játék, mintha süket lennék, semmit nem lehet tájékozódni ha csak a TV hangszórója, vagy egy másik hangfal van bekapcsolva.

(#14227) omfgk


omfgk
addikt

Reddit-ről.

[ Szerkesztve ]

(#14228) omfgk


omfgk
addikt

Ezek vajon mit szívtak?

Közben lejött az Update.

A Snipereknél az Obsidian 125 meccsen 15 kill.
A többit én nem látom mert csak a Sniperekre van meg az arany. :B

Nem tudom minek kell ilyen limitet beállítani...
125 meccs, Ground War-on kurva sok idő. Lenne inkább 2000 kill összesen. Vagy akár 3000. Még az is gyorsabb nekem mint 125*15.

Mondjuk kicsit félreérthetően van fogalmazva.
Lehet ,hogy egy meccs alatt ezt többször is elérheti az ember? Tehát 30 kill az 2*15?

[ Szerkesztve ]

(#14229) ricsy888


ricsy888
senior tag

Aki radeon vega gpu-val játszik, megoldódott valóban a fegyverek és a karakter körüli pixelesedés?
Kíváncsi vagyok, mert nagyon zavaró volt és csak holnap tudom kipróbálni :DD

(#14230) SZKEBE75 válasza ricsy888 (#14229) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Nahh ilyenek vannak!!! :)) :C
Hát igen cipőt a cipőboltból. :R

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#14231) lacy86


lacy86
addikt

Ez a battle pass bundle most 2400CP-ért megéri?
( ad annyi pluszt vele? )

(#14232) Corpuscle válasza omfgk (#14228) üzenetére


Corpuscle
őstag

"Mondjuk kicsit félreérthetően van fogalmazva.
Lehet ,hogy egy meccs alatt ezt többször is elérheti az ember? Tehát 30 kill az 2*15?"

Az íjnál biztos nem így volt. Meccsenként nem duplázta. Mondjuk nekem a 15 sem menne mindig sniperrel egy meccs alatt, nem hogy a 30. Ezek a különböző "smoke" acsik nem a kedvenceim, egyedül az operátoroknál csinálgatom ha kell hozzá.
Én nyugodt vagyok, már a játék elején elengedtem a fegyverhúzást. M4, MP5 gold, ennyi. Enélkül is felhúz néha a játék.

(#14233) Laraxior


Laraxior
titán

Ahh, megint 30GB... ez még vajon pluszba jön a cucchoz, vagy azért valamelyest cserélődnek a fájlok?
Ha így haladunk cserélhetem a 512GB-os SSDket is :DDD :(((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14235) Laraxior válasza #98320896 (#14234) üzenetére


Laraxior
titán

Pont le van akciózva a Crucial P1 1TB nvme ssd a mediamarktba, 119EUR-ra... ez nem lehet véletlen ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14236) omfgk válasza Laraxior (#14233) üzenetére


omfgk
addikt

+10gb lett nekem a könyvtár.

Előtte 172 volt, most 182.

(#14238) SZKEBE75 válasza Laraxior (#14233) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

Nekem HDD-én van,így is várni kell a körök elején.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#14239) Laraxior válasza SZKEBE75 (#14238) üzenetére


Laraxior
titán

Már jó pár éve száműztem a HDDket, idegesít amikor felpörögnek. Így is sajnos be kellett tennem a 6TB-os Seagate külső winyomat a gépbe, mellőzve a házát, mert abban simán megfőtt, állandóan 45°C+ volt a hőmérséklete.
De csak filmekre van használva, szóval gyakorlatilag le van kapcsolva amikor megy a gép. :K
De van még 120GB-os SSDm is... félelmetes, hogy lassan kuka kategória, mert semmire sem elég.
Emlékszem anno a 32GB-os Samsung SSDkkel kezdtünk.. :DDD ... most annyi ram van a gépben ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14240) Laby


Laby
senior tag

Kb. minden 3. frissítés úgy sikerült, hogy egyik barátomat rendszeresen kidobálja a játék.

"server disconnected BLZBNTBGS000003F8"

Erre van működő megoldás?

(#14241) Laraxior


Laraxior
titán

(Steam: Shogun 2-t ne felejtsétek el hozzáadni a fiókhoz, ingyen van) :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14242) atee válasza Laby (#14240) üzenetére


atee
őstag

Nincs. Region accountot állítsa át amerikaira. Nálam csak így működik hónapok óta.... :W

D-day 2002-01-04 01:54

(#14243) boogie84 válasza Laby (#14240) üzenetére


boogie84
veterán

Esetleg egy régebbi VGA driver?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14244) atee válasza boogie84 (#14243) üzenetére


atee
őstag

Nem oldja meg. Végig próbáltam több drivert és egyéb okosságokat is. Egyedül a régió átállítása hozott sikert! Visszaolvasva a topikban több embernek is van ilyen problémája! Nem találtunk összefüggést. Teljesen más hardvereken más más interneten is létezik ez server disconnected BLZBNTBGS000003F8
Amerikaira állítva viszont teljesen stabil.. vicc :W

D-day 2002-01-04 01:54

(#14245) Cheesus válasza atee (#14242) üzenetére


Cheesus
senior tag

Származik bármi hátrány multiban, ha átállítom amerikaira? Gondolok ill pl a latencyre.

https://www.twitch.tv/csehla

(#14246) atee válasza Cheesus (#14245) üzenetére


atee
őstag

Állítólag igen, bár én nem vettem észre. Ugyan úgy 50-60 a pingem. Akkor is ha egyedül játszom és akkor is ha barátra csatlakozom aki eu-n van.

D-day 2002-01-04 01:54

(#14247) KaitouP


KaitouP
veterán

A mai frissítés tartalmának részletes listája: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14249) KaitouP válasza omfgk (#14228) üzenetére


KaitouP
veterán

Nehéznek nem nehéz se a Bruen LMG, se a Obsidian, csak kicsit macerás. Nyilván azért, hogy minél hosszabb időre a játékhoz szögezzék a játékosokat.

OFF, de ezzel kapcsolatban megjegyeznék valamit. 1 év kihagyás után újra nekiültünk barátnőmmel az Apex Legends-nek, tavaly elég sok időt tettünk bele, de élveztük nagyon. Gondoltuk, hogy itt az ideje visszatérni. A játékban már javában megy a negyedik season, amiből úgy 12 nap van már csak hátra. Tegnap olyan 23 óra tájt ültünk le a játék elé, és hajnali 2-ig nyomtuk, ami azt jelenti, hogy olyan 3 óra hosszán keresztül játszottunk. Ez idő alatt nulláról 8 Battle Pass szintet léptünk a 100-ból, ami azt jelenti, hogy ha az ember kicsit jobban megnyomja per nap, akkor 10 nap alatt megszerezhető minden cucc (egyik másik bizony olyan jól néz ki, mint amilyet itt a Modern Warfare-ben csak plusz pénzért veszel meg maximum), de ha nem, akkor 2 hónap alatt nagyon-nagyon kényelmesen is kihúzható minden, úgy hogy bőven jut idő más játékra is, és még a challenge-kre se kell annyira ráfeküdni, a többsége simán csak játszással megszerezhető. Lenne mit tanulnia a Respawn-tól az IW-nek meg az Activision-nek.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14250) KaitouP válasza #98320896 (#14248) üzenetére


KaitouP
veterán

Fogalmam sincs, gondolom lassan befejezi a letöltést. Maximum pause gomb, kliens bezár, újra megnyit, letöltés folytat, hátha.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.