Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15401) lowzor válasza prokxy (#15400) üzenetére


lowzor
veterán

Így talán még jobb is! :)

Én most ezzel aratok nagyon Rust-on, volt olyan kör, hogy 2 Chopper Gunner-t összehoztam vele:

(#15402) dombi81 válasza lowzor (#15401) üzenetére


dombi81
senior tag

Kimaxoltam az összes fegyvert, de az Oden-t szolidan emelném ki. Pl. Rust-on jó, lehet vele jó köröket futni, de minden csak kiegészítők kérdése, akármelyik fegyvernél (összejöhet a 2-3 chopper gunner).

[ Szerkesztve ]

(#15403) prokxy válasza lowzor (#15401) üzenetére


prokxy
veterán

Jól néz ki goldozva az Oden. :K Nekem nincs berakva a Chopper-es, vtol a max, azt elérem így már sokszor, lehet megpróbálkozom én is a beülős repcsivel. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15404) lowzor válasza dombi81 (#15402) üzenetére


lowzor
veterán

Számomra Rust-ra konkrétan nincs jobb. :)
Az 5.56-os AR-eknél mondjuk mindenhol jobban szeretem.

(#15403) prokxy:

Próbáld ki:

1. Perk: Kill Chain
2. Perk: Hardline

Killstreak-eknek:

1. Cruise Missile
2. Wheelson vagy VTOL
3. Chopper Gunner

Szarásig leszel Gunner-el... :K

[ Szerkesztve ]

(#15405) dombi81 válasza lowzor (#15404) üzenetére


dombi81
senior tag

Ennek már kipróbáltam minden mixed kombóját, ötmilliomod CG-rel.. ;) Pálya kell, új, unom.

[ Szerkesztve ]

(#15406) Acheron


Acheron
őstag

Gyönyörű ez az SBMM. Tegnapelőtt nagyon jól ment a játék, szép pluszban zártam. Tegnap gyakorlatilag jó ha egy meccs volt, amit vihettem, mindegyikben halálra voltam szívatva (ennyire nem vagyok sz@r). ma borítékolható volt a folytatás: 36:8 a kezdő kör. ami most már feltűnő (ennyire nem vagyok jó), gyakorlatilag mindegy, milyen fegyverrel, merrefelé tartva sütöm el, az ellenfél holtan esik össze... ez így már gáz kategória, mintha aimbotoznék. Gondolom, visszafelé, a büntető napokon ugyanez igaz (érdekes mód olyankor a legnyilvánvalóbb, szemben, kamillázva gyalogoló ellenfelet sem tudom elsőre eltalálni). (nem)Kicsit úgy érzem, ebbe erősen belenyúltak program szinten... :U
Folytatás ugyanez, 42:13. Örülnék, de nem tudok, ez így nem (csak) az én érdemem... :(
Remek lenne ez a játék, ha ezt az SBMM szutykot kitakarítanák belőle...

[ Szerkesztve ]

(#15407) danilla válasza danilla (#14026) üzenetére


danilla
őstag

Megint osszejott egy win, ugy, hogy egyedul fejeztem be csapatok ellen ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#15408) dombi81 válasza Acheron (#15406) üzenetére


dombi81
senior tag

Gondolom ezt azért csinálhatták meg így, hogy a gyengébb játékosoknak is legyen sikerélménye. De ez így valóban nagyon-nagy gáz.

(#15409) DonMedve válasza Acheron (#15406) üzenetére


DonMedve
addikt

Sokszor visszasírom a COD2, COD4-et, ott tényleg a tudáson múlt! (Na meg a laggon! :D)!!

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15410) Pro!Petya válasza Acheron (#15406) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ezerszer jobb lehetne enélkül a szar SBMM nélkül. :K

(#15408) dombi81
Csinálhatta volna olyan is aki ért hozzá....

(#15409) DonMedve
+1 ;)
COD2 egy igazi élmény volt, kb összehasonlíthatatlan ezzel a szutyokkal amit AAA-s címként tolnak le az emberek torkán...., csak hát sokan még ennek is tapsikolnak hogy húúú de jó :DDD

Most nem tudom hogy a fejlesztők lettek ennyire elkorcsusoltak vagy a játékos bázis és annak az igénye ,mert alapvető hibák a rendszerek hiánya pl matchmaking, anticheat, stb stb cserébe viszont valagnyi skin jött naponta az érdemi dolgok helyett , jah meg remake mapok :U

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15411) nanorambo


nanorambo
őstag

Létezik, hogy az Ak erősebb, mint az LMG-k? Nagyon rákaptam. Egy hit kill, és a falakat is simán átviszi.

(#15412) Pro!Petya válasza nanorambo (#15411) üzenetére


Pro!Petya
addikt

"Egy hit kill, és a falakat is simán átviszi."

Van mikor FMJ-vel sem viszi át még a funér lapot sem pl SH-n, viszont tényleg van benne dmg rendesen mert 100+ méteren is 1 hit-el még close / mid combat-ra szerelve.
Adja nagyon nagyon amúgy , közel 11-12K killem van vele :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15413) lowzor válasza prokxy (#15403) üzenetére


lowzor
veterán

Az Oden kinézetére visszatérve:

Szerintem így néz ki legjobban:

(#15414) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Másnál is kivagdossa a jónépet a játék ,vagy csak én vagyok a szerencsés szombat délelőtti kiválasztott? Futtattam egy ping tesztet, 0 fail tehát a netem az fain. Pont most hogy a dolgos napok után kiélvezhetném a hétvége délelőttöt , 15-20%-os packet loss fogad , majd pedig a szokásos "Connection to the Blizzard game server has been lost. Please exit and try again.Error Code: BLZBNTBGS000003F8", amit az esti csúcsidőben megértenék nagy duzzogva, de most miért ctd-zik , azt nem vágom.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#15415) ЯΞD válasza DrTechnoid (#15414) üzenetére


ЯΞD
senior tag

A ping-nek semmi köze a packet loss-hoz.

(#15416) Laraxior válasza lowzor (#15413) üzenetére


Laraxior
titán

Ez jól néz ki. Mit tud?
Úgy értem, hogy távolabbra jó cucc?

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#15417) DrTechnoid válasza ЯΞD (#15415) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Kösz az infót , utánaolvastam a tanácsodra hogy mi is ez, majd futtattam egy tesztet hogy mennyi veszteségem van, de nincs szerencsére.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#15418) prokxy válasza lowzor (#15413) üzenetére


prokxy
veterán

Na fejezzed be, ne csigázz. :D
Elég nekem most a Graut gold-ozni, nemhogy még ezt is. :P Utána jön az AK vagy az Oden.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15419) lowzor válasza Laraxior (#15416) üzenetére


lowzor
veterán

A legerősebb AR a játékban. Torzó felett 2 golyó, alatta 3 golyó elég belőle. Főleg távolra jó, de közelre sem rossz, ha meghagyod gyorsnak az ADS-ét.
A nagy suppressor plusz range-et ad neki, meg a recoil-ját javítja.

(#15418) prokxy:

Azokat mindenképp megéri goldozni. :K
Az Odent sokan leszólják, mert nem olyan gyors és pontlövő, mint mondjuk az M4, de ha felfejleszted és megszokod, akkor nagyon fog tetszeni.

[ Szerkesztve ]

(#15420) atee válasza nanorambo (#15411) üzenetére


atee
őstag

Shipmenten nagyon adja, de értelmesebb mapon valahogy nekem nem jön ki vele! Lehet csak több időt kéne szánni rá meg a setupjára.

D-day 2002-01-04 01:54

(#15421) KaitouP válasza Acheron (#15406) üzenetére


KaitouP
veterán

Meg ha a csilivili oda nem illő skineket, camokat kivennék. Meg ha a Battle Pass-t kevesebb játékórával is ki lehetne farmolni. (Apexben van 95 napod, kedden indult, már a 7. tiernél tartunk. Nem kell ragozzam hogy nem nagy erőfeszítés, közben pedig fun, és a cuccok is bőven jobbak mint amit itt lehet szerezni. Kicsit elengedtem az MW-t emiatt már.)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15422) csuzda


csuzda
aktív tag

Sziasztok!

A Warzone-nal elkezdtem játszani és nagyon gondolkodok a játék megvételén. Most 45 euró a Battle.net-en. Szokott ennél olcsóbb lenni? Ahogy az isthereanydeal-en néztem nem igazán. A másik kérdésem, hogy hány GB most a warzone+multiplayer PC-n? Nem hiszem, hogy a 256 GB-os SSD-mre rá fog férni :(

Illetve elolvastam az utóbbi pár nap írásait itt a topikban és láttam képeket a játékban elért helyezésekről, statisztikákról. Azokat hol találom meg? Letöltöttem a mobilos appot és abban csak a saját statisztikámat tudom megnézni, az első helyezettét nem. [Erre gondolok]

Válaszokat előre is köszönöm! :)

(#15423) Dictator^ válasza KaitouP (#15421) üzenetére


Dictator^
veterán

Szerintem a battle passhoz nem kell sok..
Március 10 óta játszok vele, de hivatalosan ha jól számoltam 3 nap 19 órám van, benne és a battle pass nélkül 98-as szinten járok..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#15424) DrTechnoid válasza csuzda (#15422) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Közel 190Gb, szóval ki fogja tölteni nagy részét a hasznos helynek.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#15425) Dragon3000 válasza csuzda (#15422) üzenetére


Dragon3000
veterán

Ha átállítod US-re, akkor 45 dollár lesz, ezzel is tudsz spórolni 1000Ft körül.

Jelenleg 181,5GB, mondjuk eddig nem sokat hízott az alap foglaltságához, mert decemberben még warzone nélkül is 160-162GB körül volt.

(#15426) csuzda válasza Dragon3000 (#15425) üzenetére


csuzda
aktív tag

Ez egy nagyon hasznos tanács! :) De miképp tudom megtenni? 1 módot találtam, hogy felmentem a játék battle.net-es weboldalára és ott az elején az eu-t átírtam us-re. Így -> [us.shop.battle.net/en-gb/product/call-of-duty-modern-warfare] . Ha így veszem meg akkor nem lesz belőle probléma?

(#15427) pendre54 válasza Dragon3000 (#15425) üzenetére


pendre54
addikt

"mert decemberben még warzone nélkül is 160-162GB körül volt." Nálam meg csak az ingyenes Warzone van meg, és még így is benyal, vagy 90 GB-ot.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#15428) Gebriel válasza KaitouP (#15421) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért az MW-s BP-t fényévekkel gyorsabb kipörgetni mint a Apex BP-t szerintem.

(#15429) Dragon3000 válasza pendre54 (#15427) üzenetére


Dragon3000
veterán

Amikor jött a warzone, kemény 165GB-ra hízott a játék. Vagyis eltérő információk az alap és a warzone között, akkor pár GB volt csak, ami szerintem a mai napig nem nagyon változott.

[ Szerkesztve ]

(#15430) DonMedve válasza Pro!Petya (#15410) üzenetére


DonMedve
addikt

Én azon vagyok nem tudok napirendre térni, hogy sok játékot évente újra kiadnak. Amiben nem változik semmi. A parasztok meg rohannak minden évben megvenni ugyanazt. Elképedek. Kérdésedre a válasz, hogy mi vásárlók süllyedtünk idáig, hogy hagyjuk magunkat palira venni. Csicsa a küllem számít. Én a COD4 óta ez az első COD amit megvettem, ezt is megbántam, mert egy percet nem tudtam vele játszani, nem fér el a ssd-n. Igazából nem értem az okát, hogy miért ekkora, mert ahogy olvasom a fórumot, egy bughalmaz az egész. A mikrotranzakciós dolog meg az egyik legnagyobb svindli ebben a témában. De ez az én egyéni véleményem, nem flamekeltés céljából írtam. Peace!

Ui.: A MW terjedelmére egy gondolat, hogy új közmondás van születőben: "Jó programhoz sok hely kell, rosszhoz meg mégtöbb! "

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15431) Dragon3000 válasza DonMedve (#15430) üzenetére


Dragon3000
veterán

A mikrotranzakciók addig nem zavaróak, amíg nem ad előnyt, eddig úgy tűnik, hogy így is van, egy esetről lehetett hallani, hogy a skin dobott a fegyveren, azt nem tudom, hogy ezen változtattak e.

Programozhatsz bárhogy, de ma már a 4K terjed, ahhoz meg nem rakhatsz szar minőségű textúrákat különben nincs értelme az egésznek, a textúrák méretét meg nem tudod nagyon csökkenteni.

[ Szerkesztve ]

(#15432) Pro!Petya válasza Dragon3000 (#15431) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Azért van benne valami amit DonMedve mond....
Ott van pl a BFV tele hodály nagy pályákkal, és az is csak ~85-90 körül foglal.
COD meg a picsányi pályákkal nálam jelenleg ~182.
Jah és kinézetre még 2K full High ellenére sem éri el az előbbi szintjét.
Ha nem lenne benne HC & elfogadható gunplay akkor valszeg már újra BFV-ben vizipisztolyoznék :DDD

SBMM-el meg remélem kezdenek valamit mert az idegrendszerem már egyre kevésbé viseli el hogy egyszer csak gondol egyet ez a xar és kitalállja hogy nekem most akkor veszítenem kell.
Az még hagyján hogy ilyenkor teleszór analfabéta csapattársakkal , de hogy zsinórba már eleve vesztes meccsekbe rak és ezt akár 5-7x is az már gusztustalan.
Az ilyet, egy kicsit is önérzetes játékos akinek nem a skin számít hanem magáért a játékélményért játszik, azt biztosan zavarja.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15433) DonMedve


DonMedve
addikt

Én még nem találkoztam olyan MM-el ami normálisan működött volna. Én itt is csak visszasírom a COD2-t, nem volt MM. Mi voltunk az MM. Aki jó volt, az jó volt, aki béna volt lemorzsolódott, vagy csítelt. Nem is volt gond, hulljon a férgese alapon.

A playerek segítették egymást anno, most meg megy a toxic duma, meg, hogy töröld a játékot, meg ilyenek! Én 10év után tértem vissza, de lesokolltam amikor ezeket megtapasztaltam. Mi lett evvel a közösséggel a playerekkel? Sokan úgy csinálnak, mitha egérrel a kezükben születtek volna!

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15434) Pro!Petya válasza Pro!Petya (#15432) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Már csak akkor jobb lenne a helyzet ha a skin-ek elérését csak is kizárólag objective nélküli módban lehetne csinálni.
(az már más kérdés hogy skill-t követelő dolgokat is belecsempészhettek volna, úgy lenne "értéke" , de így hogy kitámasztva , guggolva stb stb ölj ennyit és ennyit hát az izé )
... szánalmas?! :DDD

(#15433) DonMedve
Hatalmas +1
Ezt egy az egyben átérzem!!! :K :R

"Aki jó volt, az jó volt, aki béna volt lemorzsolódott, vagy csítelt. Nem is volt gond, hulljon a férgese alapon."

:C
Baszki tényleg , kb az összes war után vagy előtte már nem is emlékszem kérték a cfg-m :D

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15435) Dragon3000 válasza DonMedve (#15433) üzenetére


Dragon3000
veterán

A playerek segítették egymást anno, most meg megy a toxic duma, meg, hogy töröld a játékot, meg ilyenek!

Azért már cod1-ben is voltak ilyen hülyék, így ez nem új, max kevesebb gyökérrel került össze az ember, mert főleg magyar szerverekre járt az eleve szar net kapcsolat miatt is.

(#15436) DonMedve válasza Dragon3000 (#15435) üzenetére


DonMedve
addikt

Nem tudom, én COD2-vel játszottm anno, jártam külföldi szerverekre is. Akkor inkább a csalózás ment, én is megkaptam sokszor, ami inkább büszkeséggel töltött el, de amikor kezdő voltam, nekem senki nem mondta, hogy töröljem a játékot. Most annál inkább.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15437) Dragon3000 válasza DonMedve (#15436) üzenetére


Dragon3000
veterán

Sokkal több hülyéhez jutott azóta el az internet, ez van sajnos. Eleve nem foglalkozom azzal, hogy miket irkálnak, a voice chat meg tiltva van.

(#15438) DonMedve válasza Dragon3000 (#15437) üzenetére


DonMedve
addikt

Ja, igen igazad van. A voice chat nálam is élből kinyomva.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15439) KaitouP válasza Gebriel (#15428) üzenetére


KaitouP
veterán

Épp ellenkezőleg tapasztalataim szerint, nemrég tértünk vissza barátnőmmel az a Season 4 végére, pillanatok alatt megvolt az 50. szint Battle Passben. Köszönhető ez az értelmes rewarding rendszernek, mert azontúl hogy nem kér sok XP-t egy-egy BP szintlépéshez, vannak pluszban heti küldetések amik instant szintlépést jelentenek, így ez akár sessionönként (~2 óra játék) 3-4-5 tiert jelentenek. Továbbá van rá 95 napod. Nem 40-50.

MW-ben 50. tierig jutottam, naponta játszottam amióta jött a jelenlegi season, bőven kevesebbet értem el mint a korábban említett játékban ha azt nézzük hogy mennyi idő kellett a két játékban az adott szinthez.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15440) prokxy válasza Pro!Petya (#15432) üzenetére


prokxy
veterán

BF V-nek ehhez a játékhoz kb. köze nincs, tartalom itt 1 mapban van annyi, mint ott 2 dlc-nek nevezett vacakban. :)
Ill. ne nézd annyira sztem, hogy nyersz egy játékmódban vagy nem, simán lehet akkor is jó meccs, ha veszítesz.
Tök jó példa a tegnapi BR-ek nálunk, 4 körből 1-ben sem nyertünk, de hatalmas élmény volt mind és apró hülyeségen mentek el a winek, de egyrészt sokat tanultunk belőle + tényleg úgy tettük le a játékot, hogy bazi jó estére sikeredett. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15441) Pro!Petya válasza prokxy (#15440) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Akárhogy is keresem nem találok annyi "tartalmat" a játékban hogy az arányban legyen a közel foglalt 180-190GB-al. Meg amúgy sem a contentről beszéltünk.
Bazzzz de mégis csak eszembe jutott , biztos az a kismillio fegyver , óra , operátor skin ...
na meg az emblémák és a calling cardok. :DDD
Szeretek nyerni, ezt a jó szokásom megtartom és el is várom magamtól és csapattársaimtól.
Lehet veszíteni , sőt a jobbtól kikapni nem szégyen , de ez egy teljesen más dolog mikor egy "rendszer" szabályozza be azt h mikor nyerhetek és kell vesztenem. Leszögezem hogy a szoros meccseket imádom bármi is a kimenetele mert ott a tudat mindenki küzdött, de ez nagyon , nagyon , nagyon ritka itt.

A példád meg teljesen az ellentetje az én meccseimnek mert az élmény az ami hiányzik.
Te tudnál élvezni olyan meccseket ahol:

- 3v6 ba kell egy lejátszanod mert nincs balance mivel vezet a csapatod
- Folyamatosan bedob olyan játékba ahol 200 pontos meccsből az ellenfél már 150-170-pontnál tart a csapatod meg sehol
- Ha netalán meg is van a létszám akkor ebből 1 de legalább 2 a skinek miatt hallgatja a falat a pálya azon részen ahol semmi nem történik. Vagy a mellettük lévő pár méterre eső HQ -val nem törődve kikapsz mert várja a telibekúrt longshotot, vagy pajzsos a sarokba stb stb
- olyan szervert kapsz ahol a latency megfelel az időutazásnak és esel kelsz a lövéseid nem érnek semmit ellenben bedarálnak minden 2. sec-ben
most nem sorolom fel az összeset ha nem baj :DDD

Valahogy furcsa módon mindig nyert meccsek után jönnek a fentiek szépen sorba addig míg ki nem kapok / kapunk. De véletlenül sem szoros meccsben hanem olyan szinten amit szopásnak szoktak jellemezni, ergo dulván, de nagyon dulván. :D
Mondhatnád hogy játszak premade-be mert ez csak a solo miatt van...., hát úgy is játszok. Társammal felváltva az első helyen húzzuk be sorra meccseket, aztán történik valami a rendszerben ....(SBMM) és ezután úgy "játszunk" mintha ma látnánk előszőr fps lövöldét.
Mi kb ekkor hagyjuk abba mert mindketten érezzük hogy szar van a palacsintába és kb nincs beleszólásunk a meccs kimenetelébe.
Jah ez csak multi, semmi wz.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15442) prokxy válasza Pro!Petya (#15441) üzenetére


prokxy
veterán

Én csak néha tapasztalok ilyen furcsaságot, amit betudok annak, hogy fáradt vagyok vagy a MM szívat vagy csak egyszerűen sokkal jobb az enemy. Én pl. csúszni közben fordulni és fejest lőni nem tudok, régi cod-osok biztos. Nekem a térdem koptatása néha nem jön össze, kezdem alkalmazni, de 10-ből 5x én maradok alul. A másik a lövöm és lefekszik...első meccseimen is néztem, hogy ez meg mi a f@sz. A harmadik meg az ugribugris, nekem ezeket kell megszokni nem a gunplayt. :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15443) omfgk


omfgk
addikt

Ma nagyon ment a kempelés Ground War-on. :))

Kaptam is az anyázást párszor.

Ping végre nem az egekben. 35-45 körül. Ez már előrelépés. Képzelem milyen jól adhatja 20 körül. Viszont a map rotation megint nem az igazi. Egymás után sorba jöttek a Zhokovok. Ami nem baj mert itt nagyon lehet aratni AX-50-el. ;]

Ja és lecseréltem a VTOL-t a foszforra.
Most mindenki launcherezik és 5 másodperc alatt kiszedik. Foszfor azért elég brutál.
Próbáltam már régebben is de akkor mintha gyengébb lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#15444) prokxy válasza omfgk (#15443) üzenetére


prokxy
veterán

Szép, nekem GW-ban ugyanennyi a KD, csak 1-es nincs előtte. Nem érzem, h hova kéne beülni hogy ne szedjenek ki 2 lövés után...

szerk: azóta sem gold az AX. :/

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15445) malystryx válasza DonMedve (#15433) üzenetére


malystryx
senior tag

Teljesen egyetértek a régi vonalas elméletedről, én a CoD ötödik részével, a World at War-al játszottam. Illetve azt vettem meg elsőként és utolsóként a jelen rész előtt. Mondanom se kell, hogy a II. vh lenyűgöz, a sima Cod2 nekem kimaradt akkor. A lényeg hogy nagyon tetszett és ment is a játék elég jól, de egy idő után meguntam az egész katyvaszt, zavart hogy HC-ban kipermetezik a tárat azt majd lesz valami, halnak az emberek. Némi keresgélés után hála az égnek megtaláltam az iBG "bolt action only" szerverét, ahol csak a 4 nemzet tolózáras fegyóival (Springfield, Arisaka, Mosin Nagant és Kar98k) távcső nélkül, sima iron sight-al lehetett lőni, és emellett csak kést lehetett használni, semmi mást! Eleinte rá kellett jönnöm, ide még kevés vagyok, hogy alig 1-2 killel zártam a meccseket. Felnéztem ezekre a játékosokra, hogy mekkora összpontosítás kell és ügyesség akár 6-7 streak-hez is. 1-2 hónap alatt azonban jöttek a jobb eredmények, aztán 3 hónap múlva én is fenéken billentettem néha a legjobbakat is, bár pályákhoz is sok köze volt, valamelyiken egyszerűen nem tudtam hibázni. A lényeg hogy tényleg nem volt semmi MM meg ilyesmi, bekerültem a mélyvízbe, szívtam eleget mire megtanultam lőni, ehhez képest ami ebben a játékban van, inkább hagyjuk, de azért úgy érzem, a csalók ellenére nekem azóta ez az első CoD ami bejön, és szeretek vele játszani.

Nem mellékesen itt megjegyezném, hogy a CoD: WaW tiszteletére és a nosztalgiáéra a Kar98k a kedvenc fegyóm és az volt az első ami bearanyozódott, esetleg az AK még kap és az MP7. Nagyon nem akarok rápörögni meg görcsölni a többin, játszom amikor csak tudom, mert szeretem, és nagyon tetszik ez az irány hogy minden fegyver máshogy rúg vissza, és szinte minden attachment-nek van valami negatív hatása. Én még kitartok az biztos, a csalók meg v*rjék ki erre ha akarják, legyenek ők a jobbak. Ma azonban történ egy érdekes eset, bánom hogy nem vettem fel. Shoothouse, a pálya kezdő része, ahol jobbra egy betonfal van csak úgy egyedül. Mi teljesen a másik oldalon voltunk, a faház mellett (vagy mi az), én mountoltam a fegyómat mert aranyozni akarom, a társam meg mellettem 2 méterre a földön feküdt. A csávó szemben jött ugye a túlfelén, és csak annyit láttunk, hogy már a levegőből érkezik, (gondolom beugrott valahogy), és a röppályája legtetején olyan messziről mindkettőnket fejessel kiszedett, reagálni sem volt időm. Mire leért a földre halottak voltunk. Sokat gyakoroltam, de inkább hagyjuk. Na az ilyenre ugrok, de nagyon. :(((

[ Szerkesztve ]

(#15446) omfgk válasza prokxy (#15444) üzenetére


omfgk
addikt

A mounted rész nekem is nagyon nehezen ment.
Más fegyvernél talán van értelme kitámasztani, de Sniperrel ez biztos halál, méghozzá nagyon gyorsan.

Eleve az alap távcsővel nem szabad sokat nézelődni, mert a fél map tudni fogja ,hogy merre vagy.
Én végül tettem rá egy VLK scope-ot és úgy már lehet várni a sült galambot az ablakpárkányra nehezedve.

Mondjuk alapból nem értem ,hogy miért kell ilyen camo challengeket berakni...
Crouch, longshot, mounted. Ja meg a 3 ölés, halál nélkül. Mind arra ösztönzik az embereket ,hogy kempeljenek.
-----
Szép, nekem GW-ban ugyanennyi a KD, csak 1-es nincs előtte.
Ez nekem is egy nagyon kiugró sorozat volt. :)) Gyakorlatilag a legjobb ebben a COD-ban.
Zhokov-ot nagyon érzem.
Krovnik-ot például még mindig nem. Bármit csinálok, bárhova nézek, valaki tutira lepuffant.
Kár ,hogy nem lehet statokat látni pálya szerinti bontásban. Krovnikon tuti ,hogy nincs meg az 1.3 se. Vagy Aniyah-n.

[ Szerkesztve ]

(#15447) DonMedve válasza malystryx (#15445) üzenetére


DonMedve
addikt

Köszönöm!

Én is nyomnám, de mint írtam korábban nem fér fel az ssd-re. :W Addig tolom egy konkurens játékkal, igazából még csak gykorlok, szeretném elérni, hogy visszajöjjenek a dolgok. Szépen gyakorlok aiming.pro oldalon (nem játékban rontom a statom mégjobban), aztán ha meglesz a nagyobb ssd akkor beugrok a COD-ba.

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#15448) malystryx válasza DonMedve (#15447) üzenetére


malystryx
senior tag

Én sem SSD-ről nyomom, bár van egy 250-es, de más van rajta.. Lehet át kéne tegyem, de lusta vagyok rá, 5 éve amikor fejlesztettem a gépet, egy i5 és egy GTX 970 került bele, alap felbontásban játszom vele, épp elég a kártya memóriája, sosem voltam grafika párti. Menjen jól aztán ennyi. Elvagyok így vele, de lehet néhány anomáliát ki lehetne küszöbölni az SSD-vel, hogy azt látom hogy oldalt fut az ember rálövök és lelő, de nekem az oldalát mutatta, kill cam-ből meg ő lő először és halok... A másik kedvenc meg a fél tárat belelövöm, mire ő elkezd tüzelni, a kill cam meg azt mutatja hogy ő ledarál mielőtt én bármit is csinálok. Ez persze lehet net hiba is.
Merrefelé laksz ha szabad megkérdezni?

(#15449) Trebron09 válasza DonMedve (#15447) üzenetére


Trebron09
őstag

Én itt 44%-ot kaptam, lehet még gyakorolni. :D Igaz nincs "rendesen" beállítva az egér lemérve mennyi egy fordulat stb. Csak a cpi-t lőttem be amivel játszom.

(#15448) malystryx: Ilyen sokszor van nekem is lehet a lag miatt van. Én belenyomok majdnem egy tárat Ő meg kiszed pár lövéssel.

[ Szerkesztve ]

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#15450) gjung44


gjung44
tag

ez nevetséges gyerekek!! reggel 7 ora és már 2 végjétékot is elbaszott nekem egy aimbotos nyomorék warzoneban. tegnap este is ugy tettem le a játékot hogy elegem lett mert warzone után multiban is jött szembe egy. És ez már tul nagy véletlen lenne, nem én fogom ki öket hanem tele van velük a játék!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.