Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) Mad_Wolf válasza omfgk (#15548) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

ehh egy hete szintezem a renettit, ma már végre 31-es, már nem sok kellett volna 36-hoz, hogy meglegyen az akimbo... erre nerfelik. luck.

(#15552) Atla


Atla
senior tag

Sziasztok! Season Passal kapcsolatban kérdeznék. Megvettem az alapjátékot,és látom hogy 3. szezon van. Most ha megveszem 1000játék pénzért a 3. szezont akkor megkapom az első kettőt is? Van olyan operátor amit season pass 1 el lehet feloldani vagy mi. Másik kérdés akkor a 4.szezonért ujra fizetni kell majd? Vagy van valami olyan prémium kiegészítő amit ha kifizetek mindig megkapom ingyen a következő szezont???
Köszi előre is aki segit egy Battlefieldes Dlc,és Prémiumhoz asszociálódott játékosnak. :R

(#15553) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Az enyémmel együtt számtalan anyázás felröppen ma. Nem fér fel a win10 és a játék egy 240es ssdre

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#15554) atee


atee
őstag

Valami patch töltődik már. Most, hogy ránéztem még 7.5 GB. van hátra.

D-day 2002-01-04 01:54

(#15555) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Találkozott már valaki olyasmivel. hogy warzone-ban valaki instant LMG-vel a kezében esik le? Történt ugyan is, hogy házak között volt a repcsi útjának vége. Gondoltam ránézek az AFK-okra. Voltak is 4-en. Egyik belehalt a zuhanásba :) a többiek felsorakoztak. Elkezdtem őket finising késelni. Aztán az utolsó megfordul és LMG-vel agyon lőtt... WTF?

(#15556) prokxy válasza Mad_Wolf (#15551) üzenetére


prokxy
veterán

Ezért gold-ozom most a Deagle-t, az úgy jó, ahogy van. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15557) prokxy válasza omfgk (#15548) üzenetére


prokxy
veterán

Scar buff, na az jó lehet. Régen szerettem, itt annyira nem. Remélem most már jobban kézreáll. :K

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15558) prokxy válasza Atla (#15552) üzenetére


prokxy
veterán

Nem, csak a S3-at oldod fel, ami abban van és eléred az adott Tier-t, azt kapod meg.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15559) nanorambo válasza Atla (#15552) üzenetére


nanorambo
őstag

.Nem kapod meg a korábbi seasönöket. Amelyik operátort csak valamelyik seasonben lehet feloldani, az sajnos ott is marad... Ha veszel hozzá skint a boltban, akkor megkapod.
Ha végig érsz most a season passban, akkor kapsz annyi pénzt, amiből meg tudod venni a következőt is. (ha nem költesz másra persze)

[ Szerkesztve ]

(#15560) István89 válasza SipiBcs (#15553) üzenetére


István89
tag

igen, az alapjáték ~200 GB + a mostani update is ~29 GB volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#15561) grizlisandor válasza István89 (#15560) üzenetére


grizlisandor
addikt

Az még hagyjál, de alig jön. :U

[ Szerkesztve ]

(#15562) nanorambo válasza István89 (#15560) üzenetére


nanorambo
őstag

Kíváncsi vagyok a végére eléri-e az 500 GB-ot....
(nevetséges...)

(#15563) prokxy válasza nanorambo (#15562) üzenetére


prokxy
veterán

PS-en "csak" 21GB, viszont akinek 500-as winyó van benne, az bajban lesz lassan...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15564) Acheron válasza prokxy (#15546) üzenetére


Acheron
őstag

A listából ítélve tartok tőle nem (Hard Hat 24/7!) :(
Pedig a Rust nagyon fekszik, igen jókat arattam ott mostanság, a Shoothouse is kedvenc.
Nem baj, majd visszajönnek, addig (újra) betanulom a Hard Hat -ot. (MW3 -ban nincs annyi órám, de nem volt rossz pálya, ha jól emlékszem.)
(#15560) István89: Azért ez nem (mind) adódik hozzá, a program jó része felülír/lecserél file -okat. De mindjárt kiderül, jelenleg 181 GB -ot foglal tokkal, vonóval, megnézem a Patch után mennyi lesz. (No jó, a mindjárt költői túlzás, tekintve a mostanában látható letöltési sebességeket..)

[ Szerkesztve ]

(#15565) atee válasza prokxy (#15557) üzenetére


atee
őstag

Én kedveltem itt is a scart, de be kellett látnom, hogy a max 25 ammo az ebben a jatékban nekem nagyon kevés. Egy jó 40 es tár nagyon kéne neki!

D-day 2002-01-04 01:54

(#15566) #50433536


#50433536
törölt tag

Leülnék egy órát játszani meló előtt, erre itt a frissítés... inkább megyek motorozni.

(#15567) csuzda válasza prokxy (#15563) üzenetére


csuzda
aktív tag

OFF: Az én 256GB-os SSD-mre ráfért nagy nehezen, erre jött ez a 30GB :Y A merevlemezeimen nincs hely, így már az 0,5-1TB-os m2 SSD-ket nézegetem :DDD

ON: Tegnap shipmenten összekempeltem egy VTOL-t ami ölt annyit hogy jöjjön a chopper gunner. 20-21 embert öltem addig még le nem szedték. Lehívtam a juggernautot és pont megöltek a vége előtt, így 34-1ben végeztem. Egyből a meccs vége után megnéztem a statisztikámat ahol a barátaimmal össze lehet hasonlítani és ott 21es killstreaket írt nekem maximumnak. Annyi volt a meccs előtt is. Rá fél órával is még 21et írt. Miért nem számolta be a játék a 34-es killstreaket? Illetve nem kellett volna 30as killstreaknél nuke-ot kapnom? :F

(#15568) Acheron válasza csuzda (#15567) üzenetére


Acheron
őstag

Nuke -ot csak fegyverrel tudsz összeszedni (30 kill, 0 death), abba nem számítanak bele a killstreak -ekkel lehívott eszközök ölései.

Kemény 5 - 10MB/s al csorog le a frissítés, megtart egy darabig.

[ Szerkesztve ]

(#15569) Laraxior válasza Acheron (#15568) üzenetére


Laraxior
titán

5-10MB/s neked csorgás? :U :Y
Azigen...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15570) csƵ válasza Laraxior (#15569) üzenetére


csƵ
őstag

Nekem 5Mb-es volt a netem az albiban még az év elején. :DDD

(#15571) István89 válasza Acheron (#15564) üzenetére


István89
tag

Igen, ez igaz, csak telepítéskor már 200Gb szabad tárterületet kér szabadon hagyni. Jelenleg nekem is 181 GB a teljes játék.

Nekem is baromi lassan jön. max 4 MB/s volt eddig a legnagyobb sebesség pár percig. :D

(#15572) Laraxior válasza csƵ (#15570) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem is a max sávszél asszem 6.5MB/s, legalábbis ami képes kijönni belőle. Nem tudom névlegesen mennyi.
Szerintem bőven elég.
Ha 6MB/s, akkor is a 30GB-os patchhez elég másfél óra, hogy lejöjjön.

De hát ez már itt megszokott. Ha lassan jön az a baj, ha gyorsan az a baj. Ha RPGvel lőnek az is baj, ha pajzs van az ellenfélnél az se jó. Ha sniperkedik az sem tuti... igazából semmi sem az, de mégse törli le senki.
Csak a szokásos elégedetlenkedés, mindennel, mindenkor.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15573) csƵ válasza Laraxior (#15572) üzenetére


csƵ
őstag

Én Megabitet írtam. :))

És semmivel se volt rosszabb a pingem, mint most a 60Mbites nettel.
Sőt, akkor, <58ms alatt többször talált szervert, mint most. Mostanában inkább a 75ms jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#15574) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Hardhat bitang jó map lett!

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#15575) prokxy válasza Acheron (#15568) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem 33-as a KS, akkor ezért nem volt Nuke-om! Ezt is megtudtam, köszi! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15576) Acheron válasza Laraxior (#15569) üzenetére


Acheron
őstag

Az cirka 40 - 80 Mbs. 500 Mbs netem van, ezt hozza is a sebességteszteken (517 / 22 volt legutóbb stabilan) A játék indulásakor 30 - 40 MBs -al is szedegette az adatokat (240 - 320 Mbs), a mostani 5 - 10 MBs ahhoz képest lassú. Nyilván itt nem a helyi net a szűk keresztmetszet, hanem a szolgáltatói oldal, ahonnan sokan akarják egy időben lehúzni a frissítést - eléggé megnőtt a játékos bázis az indulástól számítva.

De már lejött időközben a cucc. 185 GB lett az új méret, tehát 4GB adódott hozzá a 30GB -nyi frissítésből, 26GB ezek szerint a régi file -okat írta felül.

[ Szerkesztve ]

(#15577) omfgk válasza prokxy (#15575) üzenetére


omfgk
addikt

A játékban írt Killstreak earned az a csak fegyveres killeket számolja.

Nekem ez csak 21.
Pedig Chopper Gunner-Gunship kombóval már volt 50 körüli is.

[ Szerkesztve ]

(#15578) grimmjow67 válasza Laraxior (#15569) üzenetére


grimmjow67
tag

?? nekem 70 -100 al szedi

(#15579) csƵ válasza Acheron (#15576) üzenetére


csƵ
őstag

Egyébként dicséretes, hogy ennyi fájlt újraírnak. Xboxon érezhető, hogy sokat javult a játék futása. Bár azt még mindig lassan tölti be, ha skin-eket változtatnék a fegyvereken. SSD-n gyorsabban töltené be, vagy nincs hozzá köze?

(#15580) Dragon3000 válasza Laraxior (#15569) üzenetére


Dragon3000
veterán

Igen csorgás, elvégre decemberben a 171GB-ot 85MB/s-kel szedte :D

(#15581) Acheron válasza csƵ (#15579) üzenetére


Acheron
őstag

Ha lehet, tedd SSD -re, minden művelet, ami a tárolt adatokhoz való hozzáférést igényel, gyorsabb lesz. Én csak az általános alkalmazásokat és statikus file -okat (képek, doksik, stb) tárolom HDD -n, a rendszer és a játékok SSD -n vannak (PC).
Viszont erről jut eszembe, agy múltkori poszt alapján megnézem, hova menti a videókat a GFE, és átirányítom HDD -re, ha kell, nem akarom, hogy a sok felülírással kinyírja idejekorán az SSD -t.

(#15582) bot1978 válasza nanorambo (#15529) üzenetére


bot1978
senior tag

Nem értem miért nincs HC. Ha az alapjátékban választható, akkor felteszem két perc beszúrni a kódot Warzone-ba.
Vagy lehet, hogy ott is van, csak konzolból engedélyezni kell és páran tudják, hogyan kell és emiatt halok annyira gyorsan sokszor?

Mondjuk pár dolgot nem tudok. Nem tudom mitől függ, hogy hány páncélt tesz a mellkasa elé. Van amikor csak egyet, de van amikor kettőt-hármat. Ha hármat kinyírtam és életben maradtam elvileg tudnék hívni helikoptert a 4-essel, tehát ugyanazzal, amivel ezt a páncélt beteszi, de nem történik semmi hiába nyomom.

Aztán van az amikor tárat cserél és narancs lesz a célkereszt, ott sem látok semmi különbséget. Azt hittem az a HC, de ugyanúgy csak recseg amikor lövöm aztán kijön egy kék paca és ennyi, szalad tovább, aztán megöl. Visszanézem és ugyanolyan fegyverrel fele annyit lő belém, mint én belé és totál nem fejre és én mégis egyből meghalok, mintha nem lenne rajtam páncél.

(#15583) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kissé csalódás nekem, de kinyíltak a bunkerek.

[link]

"Csak" extra ládák vannak bennük.

Live-Die-Respawn

(#15584) lacy86 válasza oriic (#15583) üzenetére


lacy86
addikt

Mit tudnal még elkepzelni?
Vagy mire szamitottal?

( nem banto kerdes 😉 )

(#15585) oriic válasza lacy86 (#15584) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dataminerek találtak már bizonyítékot atomcsapásra és azokra figyelmeztetéseket. Gondoltam hogy valami event lesz, hogy le kell menni bunkerekbe, atomcsapás, majd utána fel kell jönni és befejezni a BR-t a megmaradt csapatokkal.

Live-Die-Respawn

(#15586) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sajnos lángszóró nem került be a játékba :D pedig de jó lenne..

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#15587) Laby válasza pulffy (#15512) üzenetére


Laby
senior tag

Hogy a hímvesszőbe nem szór neki a fegyver? A Grau alapból is egész keveset szór, látom rajta az attachment-ket, de én bármennyire is ellentartok neki, valamennyi szórása van. Ő meg a világ végére lő, úgy hogy 1 mm-t sem mozdul neki.

Ennyit számít, hogy Ő a legjobbak között van?
Gondolom a macro kizárva egy ilyen streamer srácnál, abból nagy bukta lehetne.

(#15588) jozefgucci1 válasza Laby (#15587) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Macrot ,hogy szúrod ki ,külső program ? PuBG-ben is megy-ment ezerrel a macro és soha nem volt bann belőle sajnos ,még a legnagyobb sreamerek is tolták és adtak tippeket kezdetben hozzá .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#15589) oriic válasza oriic (#15585) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na közben úgy tűnik, hogy valami mégis csak lesz. :D Drónnal továbbmentek egyesek és találtak egy atombombát egy dobozban. :D

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#15590) lacy86 válasza oriic (#15585) üzenetére


lacy86
addikt

Hoppa 👍👍😁😁
Ez nem hangzik rosszul 👌👌

Más:

A store-ba Ti sem lattatok meg tracer pack-et? 😊😊
( nagyon rákattantam 🤪 )

(#15591) ЯΞD válasza Laby (#15587) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Ja és közben nézd a kezét látszik a fordulásoknál, hogy nem high sens-es! De a lövéseknél ahol mondjuk 100m+ lő egy-pontba az egeret meg se mozdítja hátrafelé :))

Jó lenne látni a monitorját is külső nézetbe az ilyen streamereknek. De a pofáját mutatja csak...

(#15592) birno válasza lacy86 (#15590) üzenetére


birno
addikt

Szerintem legalabb 1 hete ott figyel a Just for you reszbe a red/green/anime pack.

[ Szerkesztve ]

(#15593) shotika


shotika
őstag

Na, új hiba, a játék 2 óra után úgy fagyott szét, hogy kikapcsolt a monitor és vitte a gépet is...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#15594) WaterWave válasza oriic (#15583) üzenetére


WaterWave
veterán

Ez a bunker úgy kellett mint mókusnak az erdotuz

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#15595) Xaels


Xaels
félisten

Ez a patch szuper... alig tudja a lobbykat feltölteni, lost connection minden 2. próbálkozás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15596) WaterWave válasza Xaels (#15595) üzenetére


WaterWave
veterán

holnap leszel? nyomhatjuk

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#15597) Xaels válasza WaterWave (#15596) üzenetére


Xaels
félisten

Dolgozom fél 3-ig. Talán 4-től leszek

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15598) Acheron


Acheron
őstag

Végre lekerül a búvárruha :)

Jóval kevésbé feltűnő - no meg kényelmesebbnek is tűnik rohangáláshoz. :D

(#15599) lacy86 válasza birno (#15592) üzenetére


lacy86
addikt

Most megneztem ( megint ) de nincs ott. 😩

(#15600) -FLY->


-FLY->
őstag

Hihetetelen, hogy egy ekkora cégnek nem telik normális szerverekre legalább európában.
30GB-ot pár száz kval kell letölteni, nevetséges.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.