Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) Sebibalu válasza Tomassy00 (#14499) üzenetére


Sebibalu
őstag

MOndom én hogy van benne valahol "Takarodj dolgozni" opció :D :D :D

(#14502) Komi28 válasza Tomassy00 (#14499) üzenetére


Komi28
senior tag

Nekem is szintén ez van. Utánna meg sokáig 5-10 perc között talál játékot mafas pinggel és utánna kezdni előlről :(

(#14503) Kobe válasza Pro!Petya (#14488) üzenetére


Kobe
veterán

ez melyik fps counter ami megy közben ?

(#14504) lacy86 válasza KaitouP (#14493) üzenetére


lacy86
addikt

Miert vettek ki a Most Wanted-et? 😒

Szerintem jo volt.

En a körök sebessegevel nem vagyok elegedett ...

(#14505) laragirl83


laragirl83
őstag

Hm, előbb még ment, kicsit kiléptem, most folyamatosan kidobál server disconnected-el...a connecting online services után, wtf :F

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#14506) lacy86


lacy86
addikt

Akkor ennyit a dupla XP hetvegerol 😁😁😁

(#14507) boogie84 válasza laragirl83 (#14505) üzenetére


boogie84
veterán

Dettó, már akartam kérdezni h egyedi hiba e... :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14508) kovsol válasza boogie84 (#14507) üzenetére


kovsol
titán

Nekem működik.
Dupla XP hány órától indul egyébként?

May the Force be with you!

(#14509) nyinya válasza prokxy (#14500) üzenetére


nyinya
tag

Ha dolgoztak is, semmi jele egyelőre, mert egyik kommunikációs platformon sem volt jele...

Öreg gamer

(#14510) pulffy válasza KaitouP (#14493) üzenetére


pulffy
őstag

Hm... Erre a feladat cserére miért volt szükség?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#14511) Rinkasime válasza laragirl83 (#14505) üzenetére


Rinkasime
tag

Nekemis ugyanez :/

(#14512) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Percekig megint meccset keres, szenvedjen ezzel a fene.. Amióta bejött a Warzone, csak baj van a játékkal, laggol, kidob, minden update után van valami... :U

(#14513) Dave567 válasza nanorambo (#14462) üzenetére


Dave567
addikt

Elhiszem, Shoothouse-on engem fent az ablaknál szedett le a csapatársam, úgy hogy mellettem volt, ketten voltunk egy ablaknál, az volt a bűnöm, hogy én voltam ott hamarabb, rám nézett, és durr.

(#14514) Laraxior


Laraxior
titán

Megint duplaXp? :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14515) laragirl83


laragirl83
őstag

Nem mindenkinél úgy látszik, ismerősök is ingame vannak, de nekem folyamat disconnect, wahhh

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#14516) boogie84 válasza laragirl83 (#14515) üzenetére


boogie84
veterán

Ugyan ez nálam is. Így most Crappa-t nézem. De náluk sem hibátlan a játék.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14517) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Azért valamit csak kiírhatnának hivatlosan, hogy a "hiba elhárítása" folyamatban vagy stb. Mert, hogy nehezen talál szervert az nem kis hiba s elég idegesítő.

(#14518) Laraxior


Laraxior
titán

alt="alt="" title=""" title="alt="" title="""

Ez azt jelenti, hogy kapok egy Ghost skint a multiba? :F

"INCLUDES the free Underwater Demo Team Classic Ghost Bundle, available for use in Call of Duty®: Modern Warfare®, including Warzone"

Nem nagyon tudom értelmezni, hogy mi ez...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14519) oriic válasza Laraxior (#14518) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezeket kapod:

[link]

Live-Die-Respawn

(#14520) KaitouP válasza lacy86 (#14504) üzenetére


KaitouP
veterán

Vlsz bugjavítás miatt, valami lehetséges hogy nem okés a cuccal.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14521) KaitouP válasza pulffy (#14510) üzenetére


KaitouP
veterán

Ugyan ez a válaszom, valószínűleg nem működik valami úgy a Most Wanted feladatokkal, mint ahogy szerették volna, vagy balanszolás vagy bugjavítás több mint valószínű hogy visszakerül.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14522) KaitouP


KaitouP
veterán

Ismerik és dolgoznak annak a hibának a javításán, aminek következtében PC platformon néhány játékos hibaüzenetet kap elfogyott memóriára hivatkozva.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14523) pulffy válasza KaitouP (#14521) üzenetére


pulffy
őstag

Mi tegnap felvettünk egyet , vissza is hoztuk két csapattársát, mondjuk 5 percet kell túlélni , kicsit sokallom , de nekünk működött. Igaz mire vissza hoztuk a két csapattársát addigra lerambóztak minket :D

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#14524) mg1992mg válasza KaitouP (#14522) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nyilván ez a legfontosabb, amikor kb játszani sem lehet :C :U

(#14525) KaitouP válasza mg1992mg (#14524) üzenetére


KaitouP
veterán

Akik emiatt nem tudnak játszani, azoknak elég fontos lehet, igen. Nyilván nem ez az egyetlen hibaforrás amin dolgoznak, az viszont fontos hogy a fő hibajavításokat illetően előre tájékoztatják a játékosbázist a folyamatokról.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14526) nanorambo


nanorambo
őstag

Kicsit hülye kérdés de a season pass a "sima xp" alapjan működik ugye? Mennyi kell egy szinthez? Nő az xp igén az egyre magasabb szinteken?

(#14527) Laraxior válasza mg1992mg (#14524) üzenetére


Laraxior
titán

Nálam hibátlanul megy, leszedett megint valami patchet, olyan 100MB körül utána indítottam egyből, simán lement egy kör.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14528) Laraxior válasza oriic (#14519) üzenetére


Laraxior
titán

siker :D :C :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14529) prokxy válasza Laraxior (#14527) üzenetére


prokxy
veterán

Ennyi volt Lara, a mic megadta magát a fejesen...most vagy adom el vagy jó lesz a PS-hez, annak van mikrofonja a kontrolleren. Most agyalok, hogy milyen fejhallgatót vegyek. Ollé. :U

szerk: ebbe a ghostot gumibugyiba, ha beledörrent egyet, akkor addig kering benne a nafta, amíg le nem veszed, majd akkorra megérik azt toxic attack felirattal fogsz mindenkit lenuke-olni! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14530) Pro!Petya válasza Kobe (#14503) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Msi Afterburner

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14531) boogie84 válasza mg1992mg (#14524) üzenetére


boogie84
veterán

Kb 50%-nál el sem indul a játék, így nem is lesz probléma a memóriával. :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14532) Xaels válasza prokxy (#14529) üzenetére


Xaels
félisten

Csak PS5-nek lesz mikrofonja a kontrolleren

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14533) szepsy


szepsy
senior tag

30 Gb-os update után :W :W :W

(#14534) Laraxior válasza prokxy (#14529) üzenetére


Laraxior
titán

:Y
Én most kezdtem használni a mikrofont, eddig sosem volt beüzemelve, szóval akkor nekem még kibírja egy darabig. :DDD
Csodás. Ennyit a Logitechről. Nekem a Z906-on meg a ki-bekapcs gomb adta meg magát. Még jó, hogy távirányítóval is ki-be lehet kapcsolni.

Néztem én is, kicsit furi a csávó latexgatyában... de a kampányt úgyis végig akarom tolni, anno nekem tetszett, szerintem hangulatos volt. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14535) nanorambo válasza prokxy (#14529) üzenetére


nanorambo
őstag

Hát ilyenek a búvárruhák :D
De azért tud ez nagyon durcán is kinézni:
[link]

(#14536) KaitouP válasza Laraxior (#14534) üzenetére


KaitouP
veterán

Nemsokára jön az eredeti, default, original Ghost skin is.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14537) smokiii1 válasza szepsy (#14533) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Nekem tegnap még jó volt, de ma már engem is ez fogadott. Valaki tud rá megoldást? Próbáltam repairt, update-et keresni, újraindítani de semmi.

(#14538) Miska0330


Miska0330
tag

Nálam is dettó. Eddig szervert nagy nehezen talált. Most már be sem tudok jelentkezni a multiba. Downdetector szerint is gondok vannak.

(#14539) BandiHUN válasza Miska0330 (#14538) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én most jöttem ki 2 óra gém után,leszámítva hogy lassabb a keresés,a multi ment,ki is goldoztam az Uzi-t :D Csomó fegyóra alig kell már pl crouch kill,shotira fejes,lesz pár arany+shoti platina még ma.RPG-t is tolni fogom,a rohadt JOKR-re kéne még 11 ground vehicle kill,de ilyen sehol,lehet benézek ground warra.Sehova nem jut,pedig Shipmenten irtózatos 3-4 killeket lehet bedobni Dom-ban 1-1 raksival.Kivéve ha épp fordul a spawn,és ugyanennyi TK :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14540) omfgk


omfgk
addikt

Van akinek már meg van az Obsidian Shield...

Szerintem úgy néz ki, mintha a tűző napon ráolvadt volna egy nagy szemeteszsák.

(#14541) boogie84 válasza omfgk (#14540) üzenetére


boogie84
veterán

Ez a kemény nem a kád széle! :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14542) Acheron válasza KaitouP (#14536) üzenetére


Acheron
őstag

Igazán?
Az tudható, hogy hogyan lesz elérhető?
Más: tegnap belekezdem az MW2 Remastered kampányba, a hátamon is felállt a szőr a zenéktől, jó lett a képvilág is, tetszik.

(#14543) Laraxior


Laraxior
titán

Mai hasznos csapattárs: :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14544) Laraxior válasza Acheron (#14542) üzenetére


Laraxior
titán

Keresem, keresem az MW2 kampányt, sehol. Hát nem le kell tölteni azt is pluszban... még 65GB... Ezzel át is léptük a 200GB-ot :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14545) nincsnév007 válasza Laraxior (#14543) üzenetére


nincsnév007
őstag

én is az egyik nap mentem egyet és a csapattársam a kör végéig 0 dollárt szerzet. Nullát :DDD

(#14546) nanorambo válasza nanorambo (#14526) üzenetére


nanorambo
őstag

Erre tud valaki adni egy kis infót?

(#14547) JSaN


JSaN
addikt

Delelott meg tudtam ugy ahogy jatszani, delutan mar server disconnected van, es be lepni se tudok mar 2 oraja.
Miota a warzone megy nagyon elcseszodtek a dolgok.
Mára igert dupla XP hol van?

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14548) smokiii1 válasza Laraxior (#14544) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Na ja, gusztustalanul nagy ez a játék! :) De legalább BO2 óta az első cod amit igazán jónak tudok mondani. Kampány is tetszett, az új karakterek se idióták, nem olyan önismétlő az egész, a sztori is jó, persze nem az a nagy meglepetésekkel teli csavaros de jó, meg a multi is tetszik. Egy két pálya szar de ez minden multira igaz.

(#14549) craftsman01 válasza Laraxior (#14543) üzenetére


craftsman01
senior tag

Hi nekem hibátlan a game. :)

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#14550) Komi28


Komi28
senior tag

Jó így játszani :( kb. 15-20 perc mire belép 200 ping kereséssel. Játék végén kidob, majd újra előlről ugyanez.
Ja egyébként van valami új álcaruha amiről lepannak a lövedékek? ;] Védjük a szobát 3-an 2 ajtó van. Csávó bejön egy pisztollyal és mind a 3-an meghalunk úgy miközben mindenki őt lövi gugolva-fekve.
Mondjuk lehet én vaktöltényt táraztam be nem figyeltem, csak ilyesztés céljából :D :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.