Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14951) oriic válasza prokxy (#14950) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Külön tracert nem lehet venni, ha kell a kis lézerlövölde, akkor meg kell venni egy olyan pakkot, amiben benne van. (Rotálva szokott több is feltűnni a store-ban)

Live-Die-Respawn

(#14952) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok mit tegyek az SKS re hogy tuti legyen? Illetve melyik a legjobb marksman riffle amit erdemes összerakni. Köszi előre is.

(#14953) lowzor válasza prokxy (#14931) üzenetére


lowzor
veterán

Ez a Snake Shot már magában is nagyon OP, most unlockoltam. :D

(#14954) boogie84 válasza FaTHI (#14952) üzenetére


boogie84
veterán

Én ezeket használtam:

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#14955) laragirl83


laragirl83
őstag

Nem tudom melyik a mocskosabb megoldás, akimbo @ 357 snakeshot vagy burst renetti :))

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#14956) lowzor válasza laragirl83 (#14955) üzenetére


lowzor
veterán

Most lett meg az Akimbo 357, kb nincsenek rá szavak. :D

(#14957) FaTHI válasza boogie84 (#14954) üzenetére


FaTHI
őstag

Köszönöm a képeket!

(#14959) prokxy válasza lowzor (#14956) üzenetére


prokxy
veterán

Bizony, én is most szereztem meg a Deagle-re és a 357-re is. :)

Este próba :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14960) lowzor válasza prokxy (#14959) üzenetére


lowzor
veterán

A Desert-es egy vacak a Magnumoshoz képest. :D

(#14961) lacy86 válasza oriic (#14949) üzenetére


lacy86
addikt

Koszi szepen 👍

(#14964) Rinkasime


Rinkasime
tag

Hogyan tudnám látni játék belépése nélkül az activision barátaimat,battlenetem van de nekik nincs. Én pc-s ők meg ps4en nyomják.

(#14965) prokxy válasza Rinkasime (#14964) üzenetére


prokxy
veterán

Cod mobilapp.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14966) prokxy


prokxy
veterán

Akinek XP/progress elszámolással problémája volt, az próbálja meg, h várjon kicsit, mert most a 357-es akimbo részhez kellett 3 kill 5 körben a recon perkkel, 1 után megállt a dolog. Mentem még vagy 6 kört és 2/5 volt. Kicsit afk voltam, majd arra megyek vissza, látom hogy a 357-esnél villog a zöld kis kocka, ki van oldva. :) Szóval türelem. Azt vagy beválik vagy nem. :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14967) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Tegnap délután kb 2 óra játék, nulla hiba. Most a második game-t indítom és4-5 perc után kiugrik a játék, bezárul és semmi hibaüzenet... :( :( :(

(#14968) Laby


Laby
senior tag

[link]
Életemben először belefutottam WarZone-ban a FaZe klánba.
Megették szegénykék. ;]

(#14969) KaitouP válasza Laby (#14968) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem feltétlen gondolnám hogy FaZe tagok lennének, rengetegen divatból illetve szimpátiából biggyesztik oda a klánnevet. Nem hinném, hogy ezek és a hozzájuk hasonló eSport arcok pub-on nyomulnának.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14970) Laby válasza KaitouP (#14969) üzenetére


Laby
senior tag

WarZone-t hol máshol játszanának?! Gyakorolnak Ők is.
Regiments-ben, nem foglalja le a már létrehozott nevet? Boldog-boldogtalan létrehozhatja a FaZe nevet, hiába van már belőle?

(#14971) dombi81 válasza Laby (#14970) üzenetére


dombi81
senior tag

Egész biztosan nem ők voltak.

(#14972) malystryx


malystryx
senior tag

Látszik megint dupla körös baromság van, természetesen amikor egy keményebb mission sikerül, naná hogy nem számolja be... Rühellem ezt a mocskot ilyen szempontból, az ember becsülettel csinálja ez a rakás fos meg nem számolja be. Ment is neki az alt+f4. Holnap újrapróba. Ömlik be hozzájuk a pénz, és arra nem képesek hogy megoldják a problémákat.

(#14973) KaitouP válasza Laby (#14970) üzenetére


KaitouP
veterán

Olyan clan tag-et írsz be amilyet akarsz, ez értendő a Regiments-ekre is. Azok a komoly csapatok, akik komoly ligákban szerepelnek több játékban is, és ahol olyan komoly pénzek forognak, amilyenek, nem a publikus, mindenki számára elérhető szerverekre mennek mókázni. Ezek olyan módon edzenek nap mint nap mint a "fizikai" sportolók, ez a munkájuk, ebbe rengeteg energia és nem utolsó sorban pénz van pumpálva. Nem gondolnám, hogy napi xy óra edzés, gyakorlás után három arc egy komoly eSporter csapatból úgy gondolná, felmegy csapatni egyet "amatőrökkel", majd kilövetik magukat bénán egy járműből. Nem a lövésed volt béna, de az ilyen tapasztalt játékosok olyan dimenzióban űzik már az ipart, ahol egy ilyen RPG tripla kill ilyen egyszerűen nem fordulna elő.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14974) ЯΞD válasza KaitouP (#14973) üzenetére


ЯΞD
senior tag

Regiments tag-et nem tudsz beírni bármit. Amit egyszer már beírtak azt nem engedi. Sima tag-et amit a barack-ba tudsz beírni az más oda bármit lehet. De az nem is lesz sárga a lobby-ba. Így kiszűrhető, hogy csak clone vagy másolat...

(#14975) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Ma délelőtt még 1,5 volt a win/loss arányom , mutatom mennyi nyert meccs kellett hogy ez 1,51 legyen...

Asszem lesz meló vele a 2.0-ig :DDD

Sárgával bejelöltem ahol az SBMM berakott már alapból vesztes meccsbe , mindegyikben már 100+ frag hátrány volt.
Gyorsan ki is offoltam mára mielőtt mellékvágányra tesz a rendszer :D

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14976) KaitouP válasza ЯΞD (#14974) üzenetére


KaitouP
veterán

A bármit úgy értettem, hogy nincs elérhetetlen, tiltott clan tag, ha valaki gyors, beírhat FaZe-t is, akármit, nincs védetve. Az meg szerintem evidens hogy regisztálható neveknél nem lehet kettő ugyanolyan, mint ahogy két felhasználói név sem. Itt az történt, hogy az említett fake FaZe játékosok vagy bedobták clan tag-nek a nevet, vagy csináltak egy nem valós FaZe Regiment-et, a valódi csapatnak ilyenre nem hiszem hogy szüksége lenne, és foglalkozna ilyennel.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14977) KaitouP


KaitouP
veterán

Megint offline vannak a szerverek... Megyek Pac-Man-t játszani. :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14978) BandiHUN válasza KaitouP (#14977) üzenetére


BandiHUN
veterán

Hát...nekem sem lesz így RPG Obsidian... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14979) KaitouP válasza BandiHUN (#14978) üzenetére


KaitouP
veterán

Egy kört sikerült nyomnom nekem is csak, a héten most tudtam volna először játszani párat. Le is tettem a kontrollert mára. Ez van. :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14980) Acheron válasza Pro!Petya (#14975) üzenetére


Acheron
őstag

Szép arány eddig is, valóban melósnak tűnik 2 -ig menni az SBMM ellen...
Ezt a statot honnan húztad?
Szívesen riportolnám / visszakeresném az eddigi meccseimet magam is, de eddig nem találtam olyan funkciót, ahol ez elérhető. (meglehet, nem kerestem eléggé... :F )

(#14981) Pro!Petya válasza Acheron (#14980) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Thx!
Innen: [codstats]
Azt sajnálom hogy nincs benne a meccs végi tabella , pedig tudnék faxa gyöngyszemeket mutatni hogy milyen "csapattársakat" kapok ;]
Pl egyik mai meccsen komplett 155-es klán enemy, mi meg vegyesfelvágott 70/80/90-esek és én. Kb 1vs11-nek éreztem :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14982) Trebron09 válasza Pro!Petya (#14981) üzenetére


Trebron09
őstag

Ide regelni kell? Hiába írom be a nickem azt írja nincs ilyen.

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#14983) BandiHUN válasza KaitouP (#14979) üzenetére


BandiHUN
veterán

Később aztán elindult,platina smg-k és az Obsidian RPG lett a vége,shotiból is meglett a Rouge csupasz killek,pár fejes és reload kill van a platináig...80+ van már a season feladatokból is...
Remélem,itt első vagyok az Obsidian RPG-vel! ;] Arany is nekem lett először,valamiért fekszik a raksi :DDD De most már pisztolyosdi jön.Egyébként bugos,mert a lobbyban sima alap raksivető látszik a hátamon.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#14984) Pro!Petya válasza Trebron09 (#14982) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Nem kell regelni, csak baloldalt ki kell választani hogy melyik platformról használod és az ahhoz tartozó felhasználónév / ID szükséges.
PL:
Activison - kell az ID ami így néz ki: username#1234567
Blizzard -hoz : username#1234

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14985) shotika válasza Trebron09 (#14982) üzenetére


shotika
őstag

A honlapon a kereső mellett balra vannak ikonok, és rá kell kattintani, honnan játszol.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#14986) Trebron09 válasza shotika (#14985) üzenetére


Trebron09
őstag

Természetesen úgy próbáltam ( id-vel és anélkül is) de semmi :D Lehet én nem ezzel játszok :D

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#14987) BITBOYS válasza Trebron09 (#14986) üzenetére


BITBOYS
addikt

Pedig működik, én is most néztem rá.... siralmas :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14988) oriic válasza Trebron09 (#14986) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi a nicked? Milyen gepen tolod?

Live-Die-Respawn

(#14989) lajosx


lajosx
őstag

sziasztok! Nincs esetleg egy kisebb csapat ahova szükség lehet egy nem túl rég kezdett tagra? Most kezdtem el a warzone modot es jó lenne egy csapat tagja lenni. De sima hc sd stb..is szivesen játszom. Ps4 van ha az esetleg számít.

(#14990) atee válasza BandiHUN (#14983) üzenetére


atee
őstag

Persze, hogy fekszik. Nem kell vele célozni ;]
Ha lenne akimbo belőle mégjobb lenne igaz? :C
;)

D-day 2002-01-04 01:54

(#14991) laragirl83 válasza KaitouP (#14976) üzenetére


laragirl83
őstag

Custom clantagbe 5 karakterig bármit beírhatsz, nem? Függetlenül attól hogy regelt clantaged mi

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#14992) KaitouP válasza laragirl83 (#14991) üzenetére


KaitouP
veterán

Igen.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14994) oriic válasza #98320896 (#14993) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Battlefieldben simán szopatom a mezőnyt és első vagyok."

Belegondoltal h ott ugyanugy hasonlokat gondolhatnak rolad mint te itt ebben a jatekban a "Pro" gyerekekrol?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#14995) lajosx válasza #98320896 (#14993) üzenetére


lajosx
őstag

A hang engem is zavar előző részekben nem igy volt,ott volt olyan perk amivel hangtalan lettél végleg.Itt csak egy időre.De ha jatszol vele kicsit szerintem megszereted. Szerintem jól sikerült ez a rész is.Bár a warzonet még most próbálgatom,jó lenne ott egy csapatban játszani.

(#14997) stilo18 válasza #98320896 (#14996) üzenetére


stilo18
addikt

Adj neki egy kis időt és a SBMM is besorol majd valahova.
Közben meg úgyis megtanulod, és egyre jobb leszel. Kitartást :R

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#14998) Laraxior


Laraxior
titán

Egyéni rekorddöntés :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#14999) Pro!Petya válasza stilo18 (#14997) üzenetére


Pro!Petya
addikt

"SBMM is besorol majd valahova."

Addig örüljön míg a SBMM nem szól bele mert utána minden lesz csak nem happy, mikor majd kötelezően el kell veszítenie jó pár meccsett!!
Ez szerintem az egyik legrosszabb dolog az egész játékban.
Ilyenkor az ember hozhatja élete legjobb formáját akkor is veszíteni fog mert kap majd afk társakat vagy annyira kezdőket akik csak hátráltatják és az enemy természetesen meg klasszisokkal jobb.
BF után nekem is frusztráló még mindig mert ott konstans toppos voltam de akkor annak volt súlya és nyert a csapat , itt hiába van 2X annyi pontom / confirmem / foglalt pontom stb stb egyedül mint az egész csapatnak.... ha veszíteni kell veszíteni fogsz, mert ha egy ilyet ne adj isten mégis csak le carryzel akkor utána jönnek sorra az olyan meccsek amit az enemy már kapásból 100-150 fraggel vezet.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15000) malystryx válasza KaitouP (#14992) üzenetére


malystryx
senior tag

Egy kérdésem lenne a mobilos játékkal kapcsolatban. Feltelepítettem, lejátszottam amit kellett. Egyedül a multiplayer játékba nem mentem még bele, ez villog sárgán, de nem kötelező. A linkelés elvileg sikerült. Elég ennyi játék vele? (Az órát szerezném meg vele) Köszi előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.