Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15101) lowzor válasza prokxy (#15096) üzenetére


lowzor
veterán

Főleg hogy nem 16, hanem 20.

(#15102) Dave567 válasza lowzor (#15101) üzenetére


Dave567
addikt

Nekem 16 max-ot ír.

(#15103) Dave567 válasza Dave567 (#15102) üzenetére


Dave567
addikt

Jaja jó lett ez...
4-5 shoot az enemy HC-ben :D :D :D :D

(#15104) lowzor válasza Dave567 (#15102) üzenetére


lowzor
veterán

Nekem meg 20-at: [kép]

(#15105) Dave567 válasza lowzor (#15104) üzenetére


Dave567
addikt

Akkor rosszul látok

(#15107) lajosx válasza atee (#15099) üzenetére


lajosx
őstag

Esem is neki😁 :R

(#15108) Acheron válasza Laraxior (#15081) üzenetére


Acheron
őstag

Elnézve a beírásokat, elképzelem, mekkora sírás lenne, ha bekerülne ebbe a játékba is akimbo -ként. :Y :DDD Pedig nem sírni kellett miatta, hanem megtanulni használni - ha már ott volt :DD
(#15100) GhostPetya: Így már érthetőbb, hogy miért van az, hogy 5 - 10 halálon keresztül csak a respawn - death pillanatokat nézhetem ezen a pályán... Igaz, utána elém is csak potyognak a népek, csak győzzek tárazni...

(#15109) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Délután csapattam kicsit, 16win 5 loss ebből az utolsó egy 10-es winstreak :D

Nem merek belépni :DDD
(de már 1,52 a winrate, szval kb jövőre meg is lesz a 2-es ....)

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15110) Acheron válasza Pro!Petya (#15109) üzenetére


Acheron
őstag

SBMM ad neked mindjárt jó csapattársakat :D
Btw: OK, hogy Mr SBMM elvileg meccsenként kiválasztja, hogy milyen erős csapatba dob be.
De. Találkoztatok már olyannal, amikor meccsen belül váltott a "nehézségi szint"? Az elmúlt pár hétben nekem többször volt olyan érzésem, hogy meccs közben táltosodtak meg az ellenfelek (vagy butultam le magam egyik percről a másikra). Egy ideig megy normál mederben a meccs, majd egyszer csak nincs több ellenfél előttem, de innen - onnan (HC -on nem látom honnan) kiszedegetnek a meccs végéig (+ a következőben is) - kvázi innentől esélyem sincs. Ha más nem futott ilyesmibe, akkor nyilván elgondolkozom egy alaposabb neurológiai kivizsgáláson :D

(#15111) Pro!Petya válasza Acheron (#15110) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Sanszos hogy rámpirít... :DDD
Bár eddig is dúskáltam agyhalott társakban.
(jah a mai aranyköpés chatben:
"Azért van esélyem foglalni mert a "csapatom" ezt lehetővé teszi nekem"
Mondja ezt az aki 0,2-KD-val 0 foglalással 0 védéssel, a pálya azon részén kempel ahol éledünk.... és a pont amit én "foglalhatok" tőlük ~100méterre van
Valszeg ezek 3-an partyban voltak mert nagyon védték egymást , és engem szapultak hogy miért nem hagyom őket "játszani" .... )
:C
Miután meghaltam ,cam-ben nézve őket kb az agyérgörcs kerülgetett , mintha direkt ignorálnák a HQ-t , nem hazudok egy métert sem mentek közelebb miután én befoglaltam , csak álltak és várták a killt ház sarkában, ablakban , hosszún kitámasztva stb.

Van ilyen amit írsz és elég gyakori. Főleg akkor mikor a vesztésre álló csapatból lépkednek ki és az újak akik jönnek a helyükre már "táposabbak" hogy meglegyen a balansz. (gondolom)
Persze mikor az én csapatomból lépnek le akkor többnyire 3-4 vs 6 ba megy le a meccs és akkor az addigi ez winből megy át 5-6 perc totál xopássá, na meg ki is kapunk.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#15112) lajosx válasza Pro!Petya (#15111) üzenetére


lajosx
őstag

Hu de sokszor jártam így én is😁volt hogy szedtem le az ellen zászlóját és mellettem fent a házban kitámasztva várta az ellen az érkezőket.Észre sem vettem,csak mikor leszedtem, felmegyek hogy szétnézzek és ketten ott várták a messiást😁 De ugyan ez megvolt már sothausen is vagy hogy írják.Ott meg 1 m álltam és szedtem le ott is ketten várták a longshot lővést a túloldalra. Direkt nem löttem le öket kíváncsi voltam megfordulnak e? Hát nem😁

(#15113) Xaels


Xaels
félisten

[link] mit számít az FMJ Warzone-ban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15114) Laby válasza Xaels (#15113) üzenetére


Laby
senior tag

semmit :D

(#15115) prokxy


prokxy
veterán

Miért kellett a shipment-et így elcseszni? :W
Elmehetnek ezek a picsába, komolyan bazzeg...tiszta vicc lett az egész.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15116) lowzor válasza prokxy (#15115) üzenetére


lowzor
veterán

A 10 évesek így élvezik.
Amúgy én már a napokban kimaxoltam rajta a Deagle-t, a Magnumot meg a Renettit, másért meg amúgy sem mentem volna oda.

(#15117) WaterWave válasza Xaels (#15113) üzenetére


WaterWave
veterán

Érdekes:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#15118) prokxy válasza lowzor (#15116) üzenetére


prokxy
veterán

Dettó, csak ott gyorsan jön a kill a gold-ozáshoz, felmegyek vmi tdm-re, most is 10v10-en voltam azt öltem egész körben 6-ot a no attachmentes ax-50-nel, hát ez el fog tartani egy ideig, asszem 75 kill kell vele...úgy öltem 6-ot, hogy egész körben ha láttam 10 enemy-t...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15119) prokxy válasza Xaels (#15113) üzenetére


prokxy
veterán

Vmit nagyon elrontok, mert nekem egy enemy-be jóval több kell, ha közel van ha távol, mint ezeknek a stream-ereknek. Persze, leírva és átgondolva is hülyeség amit írok, csak a videóikat nézve ezt látom. :) Meg ott az enemy-k a private match regular bot-jai kb, amikor meg mi játszunk, akkor esportolók tömkelege nyomja.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15120) Dave567 válasza Acheron (#15110) üzenetére


Dave567
addikt

Még ennél durvábbakat is.

(#15121) lowzor válasza prokxy (#15118) üzenetére


lowzor
veterán

Legalább emelnék meg a score limitet...
Tegnap kíváncsiságból felnéztem, hogy mekkora a káosz és fél perc alatt vége lett egy TDM-nek.
Meg 10mp-el a kezdés után már Chopper Gunner-el taroltak, levegőt venni nem volt idő.

[ Szerkesztve ]

(#15122) prokxy válasza lowzor (#15121) üzenetére


prokxy
veterán

Így ezt skippelem, nekem ez már nem buli...szerencsére van sok másik pálya. :) Az ilyen goldos cuccokhoz, pedig addig keresek, amíg ideális nem lesz.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15123) DrTechnoid válasza lowzor (#15121) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Az valószínűleg Cranked volt, olyan mint a TDM, annyi hogy folyamatosna kell ölnöd, és minden egyes kill után gyorsul a weapon swap, gyorsabb reload , stb, ezért van az hogy a top player 20-25 killig eljut akkor vége is azonnal a meccsnek, mivel a killekkel a csapat összpontszámát is folyamatosan emeli. Ez shipmenten hatványozottan gyorsabb mint a nagyobb mapokon , ezért van itt kb 1-2 perc alatt vége a meccsnek.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#15124) DonDennis


DonDennis
senior tag

Most jól látom ez a sima solo megszűnt csak ez a ha van elég pénzed visszajöhetsz van?

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#15125) Xaels válasza prokxy (#15119) üzenetére


Xaels
félisten

Sokszor én is így érzem, de ennek szerintem netes háttere van. Nem szoktam magam felbosszantani általában, de tegnap sikerült besokalnom. Az egyik kör elején az egyik hosszú ház tetejére ugrottam, hohy a lefektetett havert megmentsem. Gulágba is küldtem azt aki lőtte, majd elkezdtek hátulról engem is lőni a tetőn. Le akartam ugrani, de szó szerint már sehol nem voltam killcamen sem amikor downra rakott a levegőben.

A másik meg egy Akimbos gyökér volt, feltettem a falra a C4-et mert rajtam voltak 3-an, az elsőt lelőttem, a többit hallottam ahogy keresnek. Bejött a karakter és kb. 1m-re robbantottam az arca mellett és meg sem érezte... de néha a sniper is olyan mintha álló embert nem találnám el.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15126) Lomha 8V válasza DonDennis (#15124) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Én személy szerint utáltam azt a gulagos hülyeséget, remélem így marad.

(#15127) Laraxior


Laraxior
titán

Auto shotgun van a gameben? Vagy csak ezek a félautomata cuccok? Melyikhez van a legnagyobb tár? :R

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15128) BandiHUN válasza Laraxior (#15127) üzenetére


BandiHUN
veterán

Félautomata,de az Origin 12-höz van 25-ös dobtár ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#15129) Laby válasza DonDennis (#15124) üzenetére


Laby
senior tag

Nem lenne rossz ez, hogyha nem szórná az 5000-es táskákat folyamatosan. Eltelik 5 perc és már 20-30 ezrem van. Így a 4500-ért visszajövetel elég aránytalan.

(#15130) atee válasza prokxy (#15115) üzenetére


atee
őstag

Ez az egész bohóckodás minek? Van shootandship aztán nincs aztán megint, aztán csak only ship aztán 10v10 ship meg egyszer warzone trio de nincs duo aztán van duo de trio nincs meg quad meg a f@szom. Miért nem lehet ezt úgy beállítani, hogy azon a pályán játszol amin akarsz és azt amit szeretsz?
Aztán úgy hagyni a francba és nem kell több energiát fordítani rá!

D-day 2002-01-04 01:54

(#15131) s.bala31


s.bala31
őstag

ADS senst Legacy vagy Relative-ra érdemes állítani? Van jelentős különbség a kettő között?

[ Szerkesztve ]

(#15132) DonDennis válasza Lomha 8V (#15126) üzenetére


DonDennis
senior tag

Hát igen de az ott hol BR hogy 2-3x vissza tudsz jönni? Akkor vagy legyen 1 élet és hello mint az összes másik BR-be vagy legyen kvázi 1 gulag esély - az legalább egyedi volt, mert ez így minden csak nem BR.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#15133) prokxy válasza atee (#15130) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt én sem értem. Mostani körben meg volt egy sace nevű gyerek, aki végig követett a falon keresztül nem egyszer. A 16 halálomból 10 biztos ő volt, mindenkinek 8-12 kill, neki 40+ minden killstreak nélkül. Aha, persze, én meg hülye vagyok. Kezd qrvára tele lenni a bocskor ezzel már.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15134) Laraxior válasza BandiHUN (#15128) üzenetére


Laraxior
titán

;]
Hát ez beteg egy cucc :K
Egy kisebb pályán simán végig lehet vele menni durrogtatva össze-vissza :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#15135) Lomha 8V válasza DonDennis (#15132) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Jogos, de igazából a solo műfajnak jobban áll - szerintem - ez a segíts magadon dolog. A több személyes nem érdekes, az rendben van így.

(#15136) lajosx válasza Lomha 8V (#15126) üzenetére


lajosx
őstag

pontosan 😁

(#15137) lajosx válasza BandiHUN (#15128) üzenetére


lajosx
őstag

de most ez hogy müködik? Farmolok 4500k és ha lelönek automatikusan vissza kerülök? Nem a csapattársaknak kell megvenni?Még nem tudtam kipróbálni ezért kérdezném :R

(#15138) DonDennis válasza Lomha 8V (#15135) üzenetére


DonDennis
senior tag

Hát de mikor elkezded már ott van a kezedbe a fegyver + van self revive + gulag az már 2 vagy ha úgy nézzük 3 plusz esély, komolyan kell egy BR-nek nevezett játékba több?! Ezeket a lehetőségeket még megspékelni azzal, hogy visszaveheted magad kb.4-5x az már lassan DM szint. Akkor legalább lenne nehezítve, hogy első szűkülésig 10.000 a visszavétel 2.iknál 15.000 3.iknál 20.000 vagy valami. Mert eddig legalább kicsit jó érzés volt 150-ből 1-nek lenni, mert volt tétje, hogy oké akkor nem megyek oda mert látom sokan vannak most - hmmm mennyi pénzem van oké csapassuk. Én PUBG ből jöttem az nekem már túl lassú volt kicsit meguntam ebbe pont az tetszett, hogy pörgősebb de azért nem ez a nagyon mindenki rushol amerre lát, félek ez kicsit ilyenné teszi a solot.

"Why would I sit down? I'm always on my feet." - Dominick Cruz / "I can't read, can't write, can't do math... but I can compete" - Julian Edelman

(#15139) zoltannagy


zoltannagy
aktív tag

Én pedig szeretem a Shipmentet, de mi értelme volt ennek a 10v10-nek ezt nem értem. Vagy lehet így utaltatjak meg velünk :DDD

(#15140) Tomko78 válasza zoltannagy (#15139) üzenetére


Tomko78
őstag

ez a mostani 10v10 shipment cranked idiótaság nem tudom kinek jó , hogy egy kör tart 1-2 percig , most HC dom bedobta a shipmentet azért lehet itt huncutkodni ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#15141) prokxy válasza Tomko78 (#15140) üzenetére


prokxy
veterán

Azért az a 23/82-es KD az úgy üt. Egy ideig bírom, ha felülök a szopórollerre, de ezt már nem tudnám hogy kezeljem.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#15142) Tomko78 válasza prokxy (#15141) üzenetére


Tomko78
őstag

de 13 foglalást csinált ami nem rossz , mondjuk én is 11 csináltam de hát az AK 47 jó itt betyárkodni ;]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#15143) Tomix24 válasza atee (#15130) üzenetére


Tomix24
addikt

:R :R :R

(#15144) Acheron válasza zoltannagy (#15139) üzenetére


Acheron
őstag

Én ma már kiveszem a választható lehetőségek közül a HC Shipmentet, ha normál rotálásban megkapom, akkor pedig skippelem - ez a 10v10 tegnap este a fegyver goldozással együtt agyonverte a statomat (nem mintha a statra hajtanék, de egy idő után már sok, ami sok.). Egy rosszabb hullámot elkapva gyakorlatilag szétnézni sincs idő respawn után, máris leszed valaki - szűk a hely 20 embernek (a koronavírus miatt ajánlott 1,5 m sem tartható sokszor... :D )

(#15145) Block01


Block01
csendes tag

Sziasztok.Nemrég vettem meg a cod-ot és nagyon jó eddig.Viszont keresek valaki(ke)t aki tudna segíteni PS4 kérdésekkel és a játékkal kapcsolatban.
Privátban:ulmpisti@freemail.hu
Előre is köszi mindenkinek aki segít :R

(#15146) Trebron09 válasza Acheron (#15144) üzenetére


Trebron09
őstag

Elég tré lett... ráadásul lagos is így mire elnyomkodom a killcamot már fel is szed egy másik fegyvert aztán csak pislogok hogy mi ez amivel szaladgálok... (ilyen kis pályára minek is killcam úgyse lehet eldönteni csalt-e vagy sem a muki mert valami killstreak mindig megy).

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#15147) TaRka94


TaRka94
senior tag

Shoot the ship jobb lenne amiben shoot house is van az biztos. Ez a 10v10 shipment elég agyament.

(#15148) zoltannagy válasza Acheron (#15144) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

"embernek (a koronavírus miatt ajánlott 1,5 m sem tartható sokszor... :D"

Az biztos :D
Április elsején adták be emlékszem rá ezt a 10v10 - et Shipmenten akkor betudtam annak, hogy bolondok napja volt, de akkor ezek szerint még mindig tart? :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15149) KaitouP


KaitouP
veterán

A tegnapi mini update teljes tartalma: [link]

A játék egyik fejlesztője megerősítette, nemsokára jön a Modern Warfare 3 egyik legkedveltebb pályájának remaster verziója, a Hardhat: [link]

Most már hivatalosan is elérhető az Anime Express Bundle: [link]

A Raven Software egyik fejlesztője elmagyarázta, hogyan jött a Gulag ötlete a Warzone-ba: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15150) Dave567 válasza KaitouP (#15149) üzenetére


Dave567
addikt

Azért a Hardhat nem volt egy maradandó map.. :W :W

Viszont a Terminál igen...

Gondolom szerveroldali frissiétésre ne számítson senki....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.