Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

Üdvözlünk a Call of Duty: Modern Warfare (2019) topikban! Olvasd el a téma összefoglalót hozzászólásod megírása előtt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14251) KaitouP válasza csƵ (#14226) üzenetére


KaitouP
veterán

+ mindenki az audio/füles/hangfal témában

Jó hogy megy a témázgatás, kajak élmény olvasni, de a szakmaibb fejhallgatózást inkább a megfelelő topikban intézzétek ezentúl, itt húzzuk meg az OFF-ok számát ebben a témában. Köszi! :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14253) KaitouP válasza #98320896 (#14252) üzenetére


KaitouP
veterán

Your internet be like:

;] :C

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14254) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Vagy jól sikerült az update, vagy annyian akarnak játszani hogy amiatt döglődik a rendszer nemtom, de már ott tartunk hogy a menüből is kivagdos folyton, nemhogy játék közben. Egyébként ahogy néztem a kliensben tényleg le is csatlakozik a blizzardról, mert a szétkapcsolt ikon aktív amikor kiléptet desktopra.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#14255) dunc válasza DrTechnoid (#14254) üzenetére


dunc
nagyúr

Nálam is szar.. pont amikor lenne egy üres órám....

(#14257) atee válasza #98320896 (#14248) üzenetére


atee
őstag

Így állt 10 percig nekem is. Aztán pause és után 1mp alatt befejezte.

D-day 2002-01-04 01:54

(#14258) Pro!Petya válasza omfgk (#14208) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ha te is ilyen és hasonló meccseket mennél hidd el inkább könyörögnél hogy cheater ellen kéne menned...
Mikor 10ből 6-7 meccsed a csapattársaid miatt megy el és te tehetetlen vagy az szerintem nagyobb xopás mint hébe hóba csalóba futni :U

ezekből futok kismilllió meccset szval :W

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14259) Dave567 válasza Pro!Petya (#14258) üzenetére


Dave567
addikt

Mikortól kezdtél Codolni?

(#14260) Pro!Petya válasza Dave567 (#14259) üzenetére


Pro!Petya
addikt

cod2 be volt saját szeró klánnal, warozások tömkelege aztán utána a meló/sport miatt megszűnt, most mivel újra van időm még (a gyerkőc előtt) ..gondoltam ujratábla :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#14261) hitchins


hitchins
őstag

Csak erdeklodnek hogy esetleg mas is tapasztal-e hasonlo problemat vagy csak nalam van ilyen gond. PS4-en jatszok.
Az a gondom hogy neha egyszeruen nem hajlando futni az emberem. Nyomom elore a kart de elkezd rangatni es alig halad elore. Aztan egy ido utan helyrejon. Aztan megint nem fut normalisan.
Beallitottam az allando sprintet meg a tacticalt is de az sem jo.
controller rendben van.
:F

(#14262) nanorambo válasza hitchins (#14261) üzenetére


nanorambo
őstag

Én még nem találkoztam ilyennel PS-en. Nem lagg?

(#14263) Laby válasza atee (#14242) üzenetére


Laby
senior tag

Akkor nem tudunk közösen játszani, mert más régión van.

Egyelőre úgy néz ki, hogy most jó neki. Annyit csinált, hogy kikapcsolta a VPN-t a router-én. Szóval akinek ilyen gondja van egy próbát tehet a router beállítások átnézésével.

(#14264) Hege1234 válasza Laby (#14263) üzenetére


Hege1234
addikt

lehet különböző régiókkal is közösen játszani
(nálam már több hete amerikaira van állítva mert állandóan kidobált)

(#14265) Csoffadalom válasza hitchins (#14261) üzenetére


Csoffadalom
tag

Nem, nincs rendben a joy. Nálam ugyanez volt, mióta megvan a COD már a másodikat kellett vennem mert elkopott a bal analóg karnál valami. Elvittem szervizbe de kb majdnem annyiba fájna a javítás mint egy új. Inkább vettem egyet.

Más, letöltődött az új frissítés, megvan minden pack mégsem tudom elindítani a multit. Azt írja hiányzik még valami, de megvan minden. Tipp valaki?

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#14266) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Ez a meccs eléggé intenzív volt :D

(#14267) Laby válasza Csoffadalom (#14265) üzenetére


Laby
senior tag

(#14268) Csoffadalom válasza Laby (#14267) üzenetére


Csoffadalom
tag

Ez megvolt, mindent így csináltam. Akkor is hiányzik valami, se kampány, se multi, se co-op, csak warzone érhető el.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#14269) ThySoul válasza Csoffadalom (#14265) üzenetére


ThySoul
senior tag

Nálam két DS4 ment tönkre így egy éven belül, mindkettő esetében a bal analóg (egyiknél a jobb analóg is enyhén) Azóta valami fele annyiba kerülő nacont használok, annak meg semmi baja :D

(#14270) RetroJack válasza hitchins (#14261) üzenetére


RetroJack
tag

Nálam is csinálja néha, de csak az egyik szóval valószínű, hogy kontroller a gond. Beleszoktam fújni egyet a joy-ba és megjavul, viccen kívűl... :D

(#14271) Csoffadalom válasza Laby (#14267) üzenetére


Csoffadalom
tag

Mind le van töltve. De nem lehet indítani.

[ Szerkesztve ]

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#14272) Csoffadalom válasza ThySoul (#14269) üzenetére


Csoffadalom
tag

Vicc az egész, nincs fél éve hogy megvettem a PS4-et és már a harmadik controllert kell vennem hozzá. Három havonta 20 rongy azért sok.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#14273) kisza25 válasza #98320896 (#14256) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

512MB-1024MB fix

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#14274) hitchins válasza Csoffadalom (#14265) üzenetére


hitchins
őstag

Van masik joy ugy emlekszem azzal is csinalta de elokotrom a masikat es raprobalok megegyszer.
Raadasul mas jateknal nem talaltam ilyen problemat.
Ha tenyleg megadta magat az eleg gaz, alig tobb mint egy eves es volt hogy honapokig nem hasznaltam.

(#14275) dunc


dunc
nagyúr

Egy kurv@ mecset nem lehet végigjátszani...... :(((

(#14276) Xaels válasza hitchins (#14274) üzenetére


Xaels
félisten

Laptopra vagy PC-re rá tudod dugni és futtatni diagnosztikát. Az analóg drift egy ismert jelenség, az esetek nagy részében egy kis alkohol meg sűrített levegő megoldja, kb. 10perc meló szétkapni a kontrollert és kipucolni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14277) ThySoul válasza Csoffadalom (#14272) üzenetére


ThySoul
senior tag

Azért cseréltem le olcsóbbra. Picit kisebb, de azon kívül kb ugyanolyan mint a gyári, meg annyit nem játszok hogy zavarjon.

(#14278) KaitouP válasza Csoffadalom (#14265) üzenetére


KaitouP
veterán

Mondanám hogy küld el nekem a kontrollert (ha nem garis már) vagy hozd el személyesen ha Dél-Pest környéki vagy és ingyen kitisztítom neked ha nem mered szétkapni, hátha megoldja a problémát, de a járványhelyzet miatt most nem igazán merek ilyet bevállalni. Esetleg ha lejárt a vészhelyzet és minden visszakerült a régi kerékvágásba, és áll a probléma még, majd keress meg ha gondolod. :)

Ha szét mered szedni, akkor probáld meg ezen videó alapján megtisztítani a szenzort: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14279) nanorambo válasza Csoffadalom (#14272) üzenetére


nanorambo
őstag

Érdekes, mert én két és fél éve vettem a pro-t és azóta azt a kontrollert használom :D

[ Szerkesztve ]

(#14280) Csoffadalom válasza KaitouP (#14278) üzenetére


Csoffadalom
tag

A hibásat januárban vettem, az újat április elején. Így hogy 2 van a kopottat használom az F1-hez, Dirt 2-höz, az újat meg minden máshoz ami nem autós. Kíváncsi leszek ez meddig bírja.

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#14281) hitchins válasza Xaels (#14276) üzenetére


hitchins
őstag

Ez jo koszonom a tippet ezt megnezem!!
van hozza valami program ps oldalon?

[ Szerkesztve ]

(#14282) KaitouP


KaitouP
veterán

Jön az RPG és Akimbo-Snakeshot nerf: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14283) Laraxior


Laraxior
titán

Tényleg megnövelték plunderben a testpáncélok mennyiségét, vagy valami bugba futottam? 7 vagy 8 darabot engedett még összeszedni :Y

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#14284) Dave567 válasza Pro!Petya (#14260) üzenetére


Dave567
addikt

Jaaa.
Hát azóta sokat változott azért, már az Mw1/2 ben is ez volt a menő, ott rengeteget szenvedtem én is a csapattársak miatt, a Wineket elengedtem, nem szabad emiatt idegeskedni, hidd el tudom :D

[ Szerkesztve ]

(#14285) zoltannagy válasza KaitouP (#14282) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Remélem csak a Warzoneban veszik "visszább" az RPG-ket :D

(#14286) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na remélem ezek már a bunkerek nyitásához kell majd.

[link]

Live-Die-Respawn

(#14287) Laby válasza KaitouP (#14282) üzenetére


Laby
senior tag

Édes Istenem hát meghallgattál! Köszönöm! :C

(Még egy BR duo-t pottyanthatnának, és örömbódottá lenne.)

(#14288) AAntii válasza Pro!Petya (#14206) üzenetére


AAntii
őstag

Nálam inkább az fordul elő meglehetősen gyakran, hogy olyan lobbyba tesz a játék a sbmm miatt, amiben a játékosok kb. 5000 km-es körből vannak, de volt már ennél extrémebb is (brazilok, koreaiak, ausztrálok, új-zélandiak). Ha p2p, ha nem, valaki mindenképp hátrányban lesz a harc során.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#14289) Laraxior válasza oriic (#14286) üzenetére


Laraxior
titán

:Y
Milyen bunker? Hol?

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#14290) BullKoxa válasza KaitouP (#14282) üzenetére


BullKoxa
őstag

Na végre ,a sok Rpg-s nyomi megkapja ami jár nekik.

GhostPetya : Arról van valami hír, hogy a PC játékosokat leválasztják a Consol játékosoktól?? Én és sok Pc- s örülne.

[ Szerkesztve ]

(#14291) pulffy válasza oriic (#14286) üzenetére


pulffy
őstag

És hol a bunker?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#14292) JSaN


JSaN
addikt

Most ertem haza toltenem a patch-et, 31,5gb. De kemeny 2-300kb-al jon, akarmit csinalok, regiot valtok stb. hiaba van 100mbit netem. :U

Ez volt S2 utolso hetvegejen is mikor dupla volt minden, erre bedobott pentek delutan egy 150gb ujra toltest, es jott par szaz kilobajtal vasarnap delig. Pont lemaradtam a free 10 tier-rol es sok mindenrol, el is ment a kedvem, hagytam is az egeszet tier40kornyeken.

Tenyleg csinalhatnanak mar valamit hogy ne keljen minden heten szaz gigakat toltogetni.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#14293) oriic válasza pulffy (#14291) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#14294) Redcaster válasza Laraxior (#14283) üzenetére


Redcaster
őstag

Van egy új item, ami 8 armor plate-t enged felvenni 5 helyett. A Scavanger contract-ért garantált reward.

(#14295) WaterWave


WaterWave
veterán

Testpáncélok megnövelése érdekes húzás.
Mi erről a véleményetek? Én is csak lestem, hogy volt nálam 8 darab is

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#14296) Land


Land
veterán

Update óta újra BLZBNTBGS000003F8 hibakód már a meccs elején vagy a menüben. Egy meccset sem tudok játszani...
Hónapok óta ez van, vicc ez a cég hogy ezt nem javítja ki.
Persze menjek amcsi szerverre, ahol full hibátlan...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#14297) KaitouP válasza BullKoxa (#14290) üzenetére


KaitouP
veterán

Fordítva jobban örülnénk, mi, konzolosok, hidd el. ;] Nem, nincs róla hír.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14298) KaitouP válasza zoltannagy (#14285) üzenetére


KaitouP
veterán

Arról van szó amit a gyors átfutásból kivettem most, hogy Warzone-ban túl common a cucc, a változás ezt érinti majd.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#14299) prokxy válasza JSaN (#14292) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem dél óta megy a frissítés, még 5.7GB van hátra, de 100-200k-val sokára lesz kész...

Vkinek erre megoldás? :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#14300) DrTechnoid válasza Land (#14296) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Így van, egyetlen egy meccset se tudok végigtolni, van úgy hogy betöltés után 3 lövéssel jön a hiba és a ctd. Vicc hogy nem tesznek / akarnak tenni / tudnak tenni semmit ez ellen , mert ez a béta óta így van. A másik hogy ez a retek minden egyes alkalommal elállítja a grafikai beállításokat , van erre valami mód hogy ne tegye ? Régebben csináltuk azt hogy a cfg-t read-only-ra állítottuk, nem tudom hogy ennél az online résznél az mókolásnak számítana-e.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.